PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό left back » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:26

Παιδιά, σόρρυ αν έχει απαντηθεί ξανά η ερώτηση μου.
Το pay per view εφαρμόζεται σε κάποιο άλλο πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο;
left back
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ 10 Αύγ 2019, 13:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:28

Κάτω από τη Λέστερ, ανέφερα και την Ατλέτικο. Βέβαια τα επιχειρήματα χτίζονται κατά το δοκούν. Κρατάμε μόνο αυτά που μας βολεύουν πάντα. Τεσπα, θα μετρηθούμε και θα δούμε τι Δευτέρα τι πιάσαμε. Ελπίζω μόνο να μην μας κάνει κακό όλο αυτό. Ότι θα δω δημοσιεύματα τη Δευτέρα "Μονο 21.926 είδαν την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ, ενώ το Ατρόμητος - Λάρισα εκτιμάται ότι το είδε το 12% των Ελλήνων" το περιμένω. Ο οργανισμός του ΠΑΟΚ θέλω να δω πως θα αντιδράσει μέσα σε όλα αυτά.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17223
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:33

Δεν διαφωνώ καθόλου ότι πιθανότατα αυτό θα γίνει.

Και πάνω σε αυτό επιμένω ότι είναι ευθύνη του κοινού μας.

Όχι αδυναμία κ λάθος της ΠΑΕ.

Και αν γίνει, καλώς να γίνει.

Για να μπει επιτέλους λίγο το αυγό στον κωλο οπαδών που είτε την έχουν δει ξινισμενοι πελάτες είτε απλά είναι τζαμπατζηδες.


Είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να έχουμε μέσο όρο 150+ χιλιάδες θεατές στα φιλικά μήνα Ιούλιο και μόλις αρχίζει το πρωτάθλημα να πέσουμε στις 20 χιλιάδες.

Ε δηλαδή δεν είναι αστείο και που το συζητάμε;



Τελος, να τονισω πως το να λεει κανεις ότι θα μετρηθουμε και θα βγουν συμπεράσματα με μόνο 1 ματς-δοκιμη, είναι ακόμα μια υπερβολή.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό invincible » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:57

left back έγραψε:Παιδιά, σόρρυ αν έχει απαντηθεί ξανά η ερώτηση μου.
Το pay per view εφαρμόζεται σε κάποιο άλλο πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο;


Έχει η manchester united με 5 λίρες ναι το έχουν στην premier κάποιες ομάδες και στo MLS όπως επίσης στην Chealsea έχει ξενοδοχείο στο γήπεδο και βλέπεις παιχνίδι από το δωμάτιο αν νοικιάσεις δωμάτιο εκτός από τις σουίτες του γηπέδου φυσικά που είναι χώρια. Επίσης πολλές μεγάλες ομάδες έχουν κανάλια δικά τους συνδρομητικά πρόσφατα αγόρασε η ΕΡΤ δικαιώματα του Αγιαξ και Μπαγερν. Αλλά να φτιάξεις συνδρομητικό είναι πιο ακριβό από το ppv. Εδώ συζητάτε για τα 5 ευρώ που να σας ζητήσει 25 τον μήνα κτλ.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:19

rainmaker έγραψε:12 χιλιάδες λέει οι αγοραστές ως τώρα.


Ξεφτίλα. Και γκρινιαξτε όσο θέλετε.

150 χιλιάδες μέσος όρος στα ΤΖΑΜΠΑ φιλικά.

Άντε οι πενήντα χιλιάδες είναι αφραγκοι.

Άντε οι άλλες πενήντα εχουν κάτι άλλο να κάνουν (?).

Ε πενήντα χιλιαρικα πρέπει να έχουμε.

Δεν υπάρχει καν λογική σε αυτό που γίνεται.


Όπως πάρα πολύ σωστά λέει η ΠΑΕ, ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.


ΒΓΕΙΤΕ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ


Τι λε ρε rainmaker να πούμε. Να σηκωθούμε λίγο απ τον καναπέ μας και να κοιτάξουμε 5 μέτρα μακρύτερα;
Τρελός είσαι;

Όπου καναπέ, βάλε πληκτρολόγιο όπου κάνουν κάποιοι τον καμπόσο. Και θα ράνω και θα κάνω και το να και τ άλλο.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:24

Διαβάζω ονόματα όπως Σπυρόπουλος (μετάδοση), Κουβεντίδης, Τσακαλέας, Κόλκας, Βασιλόπουλος...
Ισχύουν;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:25

Έχει σημασία;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:25

gika έγραψε:@rainmaker
Νομίζω το παραξεχυλώσαμε. Μιλήσαμε 5 άνθρωποι λέγοντας με επιχειρήματα ότι το εγχείρημα είναι υπερβολικά ριψοκίνδυνο. Επιχειρήματα τεχνολογικά, οικονομικά, εμπορικά στα όρια των γνώσεων που έχει ο καθένας μας. Παράλληλα, όσοι μιλήσαμε εναντίον του έχουμε πάρει ή θα πάρουμε το 5Ε ticket για να στηρίξουμε την προσπάθεια. Κανείς μας δεν θέλει να αποτύχει το εγχείρημα. Τις επιφυλάξεις μας εκφράσαμε.

Τα αντεπιχειρήματα της άλλης πλευράς είναι στραβοστόμικου επιπέδου σε φάση "ΠΑΟΚ και τους γαμάμε όλους" και "το φέραμε πρώτοι στην Ελλάδα". Να σεβαστώ ότι κάποιοι είστε υπέρμετρα αισιόδοξοι. Να σεβαστώ ότι κάποιοι ακολουθούν τυφλά την διοίκηση. Να σεβαστώ ότι κάποιοι νοιάζονται πιο πολύ για να την πούμε στην Nova από το να είναι ο ΠΑΟΚ οκ με το FFP.

Αλλά σεβάσου κι εσύ τα επιχείρηματα της άλλης πλευράς. Τι είναι αυτά που λες για κλάψες και βλακείες; Έχεις και θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, δεν μπορείς να εκφράζεσαι έτσι σε μέλη που κάνουν σωστή συζήτηση.

Τεσπα, τα λέμε ξανά τη Δευτέρα σε αυτό το τόπικ. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο τώρα.



Το εγχειρημα ειναι πειραματικο ναι,αλλα οχι και ριψοκινδυνο. Ριψοκινδυνο θα ταν αν η νοβα σου χε κανει κατσε καλα προσφορα και εσυ απλα πηγαινεις με την ελπιδα του κατι παραπανω στο ΠΑΟΚ TV. Ριψοκινδυνο θα ταν αν αφηνες ενα αντικειμενικο καναλι που σε σεβεται και εχει κυρος απεναντι στους θεατες,στους οπαδους,αλλα και στον οργανισμο του ΠΑΟΚ για να παρεις μια πιο γραφικη περιγραφη των πραγματων τυπου θαναηλακη.

Οταν εισαι στον γκρεμο περικυκλωμενος απτην φωτια,δεν ειναι ριψοκινδυνο να βουτηξεις απο υψος 50 μετρων στην θαλασσα για να σωθεις. Ειναι η ΜΟΝΗ λυση. Το αν θα εχεις πολλες η λιγες ελπιδες να επιτυγχει το εγχειρημα σου,δεν αλλαζει το γεγονος οτι ηταν η σωστοτερη επιλογη

ΥΓ: Και για να σε βοηθησω,πες οτι το ματς με Παναιτωλικο το βλεπουν μηδεν ανθρωποι,γιατι δεν γουσταρουν να σκασουν ουτε φραγκο. Παιρνεις τον ΠΑΟΚ στο ΟΠΕΝ ακομα και με λιγα λιγοτερα απτα λεφτα που εδωσε η ΝΟΒΑ και δεν εχεις ουτε τον Θαναηλακη τους για να προπαγανδιζει,ουτε τις καμερες που οποτε θελουν εχουν 10 ριπλευ και οποτε θελουν 1,ουτε τους ρεπορτερ να εκτελουν χρεη VAR. Απλα τα πραματα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6229
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:26

Sick Bastard έγραψε:Έχει σημασία;



Για εμένα όχι, αφού στα εντός θα είμαι μέσα.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 23 Αύγ 2019, 17:28

Alastor έγραψε:
gika έγραψε:@rainmaker
Νομίζω το παραξεχυλώσαμε. Μιλήσαμε 5 άνθρωποι λέγοντας με επιχειρήματα ότι το εγχείρημα είναι υπερβολικά ριψοκίνδυνο. Επιχειρήματα τεχνολογικά, οικονομικά, εμπορικά στα όρια των γνώσεων που έχει ο καθένας μας. Παράλληλα, όσοι μιλήσαμε εναντίον του έχουμε πάρει ή θα πάρουμε το 5Ε ticket για να στηρίξουμε την προσπάθεια. Κανείς μας δεν θέλει να αποτύχει το εγχείρημα. Τις επιφυλάξεις μας εκφράσαμε.

Τα αντεπιχειρήματα της άλλης πλευράς είναι στραβοστόμικου επιπέδου σε φάση "ΠΑΟΚ και τους γαμάμε όλους" και "το φέραμε πρώτοι στην Ελλάδα". Να σεβαστώ ότι κάποιοι είστε υπέρμετρα αισιόδοξοι. Να σεβαστώ ότι κάποιοι ακολουθούν τυφλά την διοίκηση. Να σεβαστώ ότι κάποιοι νοιάζονται πιο πολύ για να την πούμε στην Nova από το να είναι ο ΠΑΟΚ οκ με το FFP.

Αλλά σεβάσου κι εσύ τα επιχείρηματα της άλλης πλευράς. Τι είναι αυτά που λες για κλάψες και βλακείες; Έχεις και θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, δεν μπορείς να εκφράζεσαι έτσι σε μέλη που κάνουν σωστή συζήτηση.

Τεσπα, τα λέμε ξανά τη Δευτέρα σε αυτό το τόπικ. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο τώρα.



Το εγχειρημα ειναι πειραματικο ναι,αλλα οχι και ριψοκινδυνο. Ριψοκινδυνο θα ταν αν η νοβα σου χε κανει κατσε καλα προσφορα και εσυ απλα πηγαινεις με την ελπιδα του κατι παραπανω στο ΠΑΟΚ TV. Ριψοκινδυνο θα ταν αν αφηνες ενα αντικειμενικο καναλι που σε σεβεται και εχει κυρος απεναντι στους θεατες,στους οπαδους,αλλα και στον οργανισμο του ΠΑΟΚ για να παρεις μια πιο γραφικη περιγραφη των πραγματων τυπου θαναηλακη.

Οταν εισαι στον γκρεμο περικυκλωμενος απτην φωτια,δεν ειναι ριψοκινδυνο να βουτηξεις απο υψος 50 μετρων στην θαλασσα για να σωθεις. Ειναι η ΜΟΝΗ λυση. Το αν θα εχεις πολλες η λιγες ελπιδες να επιτυγχει το εγχειρημα σου,δεν αλλαζει το γεγονος οτι ηταν η σωστοτερη επιλογη

ΥΓ: Και για να σε βοηθησω,πες οτι το ματς με Παναιτωλικο το βλεπουν μηδεν ανθρωποι,γιατι δεν γουσταρουν να σκασουν ουτε φραγκο. Παιρνεις τον ΠΑΟΚ στο ΟΠΕΝ ακομα και με λιγα λιγοτερα απτα λεφτα που εδωσε η ΝΟΒΑ και δεν εχεις ουτε τον Θαναηλακη τους για να προπαγανδιζει,ουτε τις καμερες που οποτε θελουν εχουν 10 ριπλευ και οποτε θελουν 1,ουτε τους ρεπορτερ να εκτελουν χρεη VAR. Απλα τα πραματα

Σωστά.

Αδυνατώ να καταλάβω τι δεν καταλαβαίνουν οι συνοπαδοί μου.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό left back » Παρ 23 Αύγ 2019, 18:01

Sick Bastard έγραψε:
rainmaker έγραψε:12 χιλιάδες λέει οι αγοραστές ως τώρα.


Ξεφτίλα. Και γκρινιαξτε όσο θέλετε.

150 χιλιάδες μέσος όρος στα ΤΖΑΜΠΑ φιλικά.

Άντε οι πενήντα χιλιάδες είναι αφραγκοι.

Άντε οι άλλες πενήντα εχουν κάτι άλλο να κάνουν (?).

Ε πενήντα χιλιαρικα πρέπει να έχουμε.

Δεν υπάρχει καν λογική σε αυτό που γίνεται.


Όπως πάρα πολύ σωστά λέει η ΠΑΕ, ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.


ΒΓΕΙΤΕ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ


Τι λε ρε rainmaker να πούμε. Να σηκωθούμε λίγο απ τον καναπέ μας και να κοιτάξουμε 5 μέτρα μακρύτερα;
Τρελός είσαι;

Όπου καναπέ, βάλε πληκτρολόγιο όπου κάνουν κάποιοι τον καμπόσο. Και θα ράνω και θα κάνω και το να και τ άλλο.


Λογικά οι εγγραφές θα εκτοξευτούν τις δύο τελευταίες μέρες και ιδίως την μέρα του αγώνα, καθώς είναι πολύ απλή διαδικασία και μπορεί να γίνει και λίγα λεπτά πριν την εναρξη του αγώνα.
Στηρίζουμε όλοι, στέλνουμε μήνυμα!
left back
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ 10 Αύγ 2019, 13:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 23 Αύγ 2019, 18:16

Προσωπικά, δε με νοιάζει το αν αγόρασε κάποιος το ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός. Ουδόλως. Το να υποτιμάται ο ΠΑΟΚ, στην ανοδικότερη φάση της ιστορίας του, συγκρινόμενος με κριτήρια ... πατροπαράδοτης χαβουζίλας με τους 3 "μεγάλους", μου προκαλεί θλίψη. Δεν εξετάζω τις συγκρίσεις με Πρέμιερ Λιγκ, Πριμέρα κοκ, που δεν κατανοώ ποιά σχέση έχουν ως προς το κομμάτι των τηλεοπτικών με το γραικυλικό τριμπούρδελο. Είναι παρόμοιο το ισχύον καθεστώς αυτή τη στιγμή, που μιλάμε; Μάλλον όχι. Υπέστη ποτέ η ... Λέστερ ή η Ατλέτικο κλπ, σαν πρωταθλήτριες, συμπεριφορές νταβατζή σε επίπεδο τηλεοπτικών δικαιωμάτων;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 23 Αύγ 2019, 18:54

Εγώ σχετικά με το PAOK TV θέλω να το πάω πιο βαθιά το ζήτημα...

Θα την στηρίξω μεν την κίνηση, διαφωνώ δε προς το εγχείρημα και την γενικότερη φιλοσοφία του.
Όταν λέμε ότι ο γαύρος έχει δορυφόρους και φίλα προσκείμενους προέδρους, μην νομίζουμε ότι γίνονται συναλλαγές με βαλίτσες σε υπόγεια πάρκιγκ. Μία είναι η βασική συναλλαγή και μία είναι η χάρη "σου δίνω, μου δίνεις"... το τηλεοπτικό συμβόλαιο της Νοβα!

Πιο παλιά αυτό θα φάνταζεσαι σενάριο μαλ@κιας, αλλά με τα τωρινά τεκταινόμενα, ειλικρινά έχουν πέσει οι μάσκες. Τι να λεμε τώρα? Για το σώσιμο του βαζελου? Καλα, για τον ρούλη δεν είχαμε καμία αμφιβολία. Και λοιποί άλλοι... Για την ανακοίνωση που γράφτηκε στην ΠΑΕ Ολυμπιακός και στάλθηκε στην Νοβα για να γίνει κοινοποίηση?
Νταξ, τα ξερουμε ολα αυτα, μην τα ξαναλέμε. Ολοι προσκυνάνε αυτόν που τους χρηματοδοτεί.

Τέλος πάντων, θα γουσταρα να έβλεπα πιο επιθετική τακτική από τον πρόεδρο (με ΟΠΕΝ, μαζεμα άλλων ομάδων), αλλά βλέπω ότι προς το παρόν το παίζουμε lonely wolfers με βασική εσωστρέφεια το PAOK TV, στο "οποιος πληρώσει, βλέπει".
Είμαι σίγουρος ότι σε ότι αφορά τα έσοδα, θα είμαστε σε ικανοποιητικό επίπεδο. Αυτάρκεις.
Αυτάρκεις, αλλά εσωστρεφείς.

Ελπίζω η ομάδα αγωνιστικά να μπορέσει να νικήσει αντίπαλες ομάδες, παραγκα-διαιτητές, πολιτεία-κυβέρνηση-δικαστικούς, τηλεοπτική προπαγάνδα... Δύσκολο.
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 23 Αύγ 2019, 18:55

Αααα να γειά σου Ναβι.
Αυτή είναι η κουβέντα που πρέπει να γίνεται κι όχι τα τεχνικά ή/και τα δημογραφικά θέματα ή δεν ξέρω γω τι άλλο.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό e8nos » Παρ 23 Αύγ 2019, 20:02

Δεν μας αφήνει αυτή η ομάδα ούτε διακοπές να απολαύσουμε με ηρεμία και μερικά πράγματα που αναφέρθηκαν πραγματικά μου γύρισαν τα μυαλά.
Σχετικά με την δυναμική, εμπορικότητα και brand name που ανέφεραν μερικοί παραπάνω έχω να παραθέσω κάποια στοιχεία που τα είχα κοιτάξει για χαβαλέ πριν καιρό και επιβεβαιώθηκε ακριβώς ότι πίστευα σχετικά με το ''δυναμικό κοινό'' κάθε συλλόγου.

Τα στοιχεία είναι οι μηνιαίες αναζητήσεις στην google και προέρχεται από το εργαλείο της για το ads, πρόσβαση σε αυτά τα στοιχεία μπορούν να έχουν όλοι οι premium λογαριασμοί. Όποιος επιθυμεί μπορεί να επαληθεύσει δεν πρόκειται για photoshop.

Στην 1η βλέπουμε της μηνιαίες αναζητήσεις των συλλόγων (Προσοχή: Η google το τελικό ''ς'' το διαβάζει σαν ''σ'')


https://ibb.co/ZSm1NCz


και στην 2η την έκρηξη του PAOK TV τον Ιούλιου με τα φιλικά (Δεν θέλω να ξέρω τι θα δείξει για Αυγουστο :lol: )

https://ibb.co/tZ0gt7J

Ελπίζω το ΠΑΟΚ TV να αντέξει το ντου που θα γίνει στην αρχή του αγώνα μόλις δει ο κόσμος ότι δεν υπάρχουν λινκ. Τουλάχιστον υπολογίζω 5-6000.

ΥΓ Αν επιχειρήσει η παε να πουλήσει τον διαφημιστικό χρόνο όπως το youtube κλπ πλατφόρμες με 50.000 συνδρομητές, ακόμα και στο 1/10 της τιμής προβλέπω πολλά εγκεφαλικα στις κιούσπες.

ΥΓ2 Εκεί στην παε δώστε στους δημοσιογράφους μας καμία έρευνα να παίξουν τα σαιτ, ώστε να μπορούμε να υποστηρίξουμε αυτά που ζητάμε ως brand name.

ΥΓ4 Οι ξαδέρφες στα μισά, και τα 5εκ του κυρ σάββα τρώνε μία 150κ στο κεφάλι... ΠΣΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες