PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 12:42

Όποιος έχει θέμα με την smart tv, ας δοκιμάσει τον εν λόγω browser : https://www.puffin.com/

Εμένα δεν έπαιζε ούτε με chrome, mozilla, opera ή το μανίσιο browser και με αυτό έπαιξε.
Έδειχνε 10 δευτερολεπτα (αν ανοιγε) και μετα ξανα αρχιζε απο την αρχη. Με αυτο λειτούργησε πριμα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό SunAce16 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 12:57

Τεράστια μαλάκια (κατά την άποψή μου) η κίνηση της ΠΑΕ να βγάλει το πακέτο 15 Σεπ. Έπρεπε να είχαν καταλάβει ότι το δυναμικό κοινό, η ηλικία των οποίων κυμαίνεται μεταξύ 30-50 ετών, αυτή την εποχή έχει άλλες προτεραιότητες και υποχρεώσεις ή οποίες είναι ανελαστικές μέχρι εκεί που δεν πάει. Ο Σεπτέμβριος μαζί με τον Δεκέμβριο είναι οι 2 δυσκολότεροι μήνες για τους οικογενειάρχες. Έπρεπε αυτό το ματς να το βάλλουν μεμονωμένο με τιμή 5-7€ και καπάκι να έβγαζαν τα πακέτα δίνοντας στον κόσμο περιθώριο κοντά στον ένα μήνα (19/10/19 το επόμενο εντός) να κάνει την κίνησή του.
Μη μου πείτε για πιστωτικές και δόσεις γιατί εδώ γελάμε. Όσοι ήμασταν εναντίον αυτής της λογικής και δεν είχαμε την εποχή των παχαίων αγελάδων πιστωτικές τώρα πλέον με τις οικονομικές συνθήκες που επικρατούν, είναι σχεδόν αδύνατο να βγάλουμε.
Προβλέπω ένα σύνολο πακέτων κοντά στις 12-18 χιλ. μέχρι το ματς με τον Άρη και αν δεν επαναπροσδιοριστεί η τιμή του πακέτου με αφαίρεση του τιμήματος που αφορά στο παιχνίδι με τον συμπολίτη (όχι πως η τιμή δεν είναι ήδη καλή, κάθε άλλο θα έλεγα), τότε η συνέχεια της πώλησής τους θα κυμανθεί σε ακόμα χειρότερα επίπεδα.
SunAce16
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 02:10

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:05

Βάλανε έως 10 δόσεις..... Αν τα ψειρίζουμε τόσο πολύ ας πάρει οποίος θέλει.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό DP#10 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:09

Πολύ ανησυχητικό που στο θέμα του PAOK TV γίνεται άστοχη κουβέντα για στηρίξεις και ΠΑΟΚόμετρο.
Κυνήγι στα σπασμένα στα πειρατικά.
Κουμάντο στις τσέπες των άλλων καλό είναι να μην γίνεται.
Άβαταρ μέλους
DP#10
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ 06 Σεπ 2019, 12:33

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:24

elvetos giatros έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Οποιος συνοπαδος εχει τα 70 να παρει το πακετο για να βλεπει ΠΑΟΚ απ τον καναπε του αλλα δεν εχει δωσει 40 για να παρει διαρκειας στην ΚΑΕ δεν ειναι ΠΑΟΚ.Κοιτα να δεις που δεν εφταιγε η κριση.
Μα ειναι μακρια το παλατακι ξερω γω κλπ ειναι απλα δικαιολογιες.
Οποιος δεν εχει δωσει τα 20 για τον ΑΣ κλπ δεν ειναι ΠΑΟΚ
Οποιος δε πατουσε τοσα χρονια Τουμπα (7000 ημασταν στα μικρα) αλλα τον επιασε ο πονος τωρα που πηραμε πρωταθλημα κι εχει λεζαντα δεν ειναι ΠΑΟΚ.

Καναπες forever.


ΥΓ χαχαχα πλακα εχουν οι ΠΑΟΚΑΡΧΕΣ


+1926

:pano:


Σωστό. Όποιος θέλει να βλέπει από το paoktv να σκαναρει και να στέλνει το διαρκείας στο μπάσκετ και την συνδρομή στο Α.Σ. διαφορετικά δεν είναι ΠΑΟΚ και δεν έχει δικαίωμα να βλέπει. Άντε γιατί έχει παραγινει το κακό με αυτούς που δηλώνουν ΠΑΟΚ αλλά δεν πληρούν τα κριτήρια εγγραφής στο κλειστό κλαμπ που πρέπει να είμαστε.
Δεν πάτε καλά
Ευτυχώς αυτοί οι διαχωρισμοί υπάρχουν μόνο μέσα στο μυαλό σας..

Το επίπεδο εξυπηρέτησης στο τηλεφωνικό κέντρο και αλλού πρέπει να είναι τέτοιο που δεν θα απομακρύνει αυτούς που δεν έχουν διαρκείας στην ΚΑΕ και στον α.σ.
Πρέπει να εξυπηρετεί άμεσα αυτόν που θέλει να δει μπάλα και που αν δεν εξυπηρετηθεί δεν θα ασχοληθεί ξανά.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:45

teod1980 έγραψε:Ίσως κάποια μαγαζιά να έχουν το απλό πακέτο και θα το παίζουν με splitter σε διάφορες τηλεοράσεις
Εκεί δε μπορείς να το ξέρεις σίγουρα.
Τες πα, ας έχουμε καλά έσοδα για αρχή και θα βρεθεί η λύση.


μια χαρά μπορείς να ξέρεις
https://www.paokfc.gr/paok-tv-official-hotspots/

αν δεν είναι στη λίστα το μαγαζί παίζει είτε με οικιακό πακέτο, είτε σπασμένο.
οι καφενέδες στο χωριό μου δουλεύουν μόνο όταν παίζει ΠΑΟΚ και ακόμα δεν τους έχω δει στη λίστα, ο ένας μάλιστα και ξάδερφος εξ αγχιστείας. Αν δεν τους δω στη λίστα μέχρι την Κυριακή θα φάνε το κράξιμο της ζωής τους, και δεν ξαναπατάω στα μαγαζιά τους. Αν και εγώ αγώνες εδώ και 2 χρόνια έβλεπα σπίτι αλλά πάω σε άσχετες φάσεις με παρέες και δεν τη βγάζω με μια μπύρα...
Ίσως τους δώσω και στεγνά
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:51

Σωστό, πολύ σωστό.
Δεν το είχα συνδέσει. Το σκεφτόμουν μόνο ως προνόμιο στους συμμετέχοντες κι όχι ως κατηγορία σε όσους δεν συμμετέχουν.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 19 Σεπ 2019, 13:58

οπότε όσοι δεν έχουν την δυνατότητα να αγοράσουν το παιχνίδι ή το πακέτο μπορούν άνετα να διαλέξουν να πάνε σε ένα απο τα μαγαζιά της λίστας και να σνομπάρουν συνειδητά τα μέχρι τώρα στέκια τους αν είναι εκτός λίστας την Κυριακή.
είναι και αυτό ενα μέτρο πίεσης προς τους επιχειρηματίες να πληρώσουν και να πάρουν το πακέτο.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 14:33

Όπως τα λέει ο πάντα.Στηριζουμε όσους βάλουν το παοκτβ. Τους άλλους τους γράφουμε στ @@ιδια μας.
Μιλάμε είναι γελοίο το ποσό για τις καφετέριες, 200÷16= 12.5 ευρώ. Ποσο που θα το βγάλεις από 2 πελάτες. Κάποιοι μάθανε μόνο να βγάζουν απ' τον ΠΑΟΚ, ήρθε η ώρα να δώσουν έστω κι κάτι μικρό πίσω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 19 Σεπ 2019, 14:38

thanasakiss4 έγραψε:Όπως τα λέει ο πάντα.Στηριζουμε όσους βάλουν το παοκτβ. Τους άλλους τους γράφουμε στ @@ιδια μας.
Μιλάμε είναι γελοίο το ποσό για τις καφετέριες, 200÷16= 12.5 ευρώ. Ποσο που θα το βγάλεις από 2 πελάτες. Κάποιοι μάθανε μόνο να βγάζουν απ' τον ΠΑΟΚ, ήρθε η ώρα να δώσουν έστω κι κάτι μικρό πίσω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Άσχετο καλό το redmi Note7 ?
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 14:50

Ναι μια χαρα,είμαι πολύ ικανοποιημένος. Η κάμερα παρά πολύ καλή και οπως τα περισσότερα xiaomi είναι value for money

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 14:52

panta έγραψε:οπότε όσοι δεν έχουν την δυνατότητα να αγοράσουν το παιχνίδι ή το πακέτο μπορούν άνετα να διαλέξουν να πάνε σε ένα απο τα μαγαζιά της λίστας και να σνομπάρουν συνειδητά τα μέχρι τώρα στέκια τους αν είναι εκτός λίστας την Κυριακή.
είναι και αυτό ενα μέτρο πίεσης προς τους επιχειρηματίες να πληρώσουν και να πάρουν το πακέτο.


Εδώ είναι όλο το ζουμί. Με θεωρούσες τάδε ιδιοκτήτη του καφέ, προπατζίδικου κλπ κλπ δεδομένο, επειδή σε είχα για χρόνια στέκι; Αν δεν κάνεις τα δέοντα προς την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, εφεξής θα πάρεις τα φρύδια μου. Και μια ωραιότατη καταγγελία σε περίπτωση που επιχειρήσεις να παίξεις π@υστριλίκι. Είναι τόσο απλό. Δε χωράνε ούτε συναισθηματισμοί, ούτε μ@λ@κιες στη συγκεκριμένη περίπτωση. Δε θες κύριε καταστηματάρχα να αποκτήσεις νομίμως το δικαίωμα προβολής αγώνων του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ; Θα περιέλθει το γεγονός σε γνώση της ΠΑΕ και βρες μετά τρόπο να ξεμπερδέψεις.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 16:47

Σήμερα τι πρωί θα έπαιρνα το πακέτο για το ματς με το ρουλη, καθώς για επαγγελματικους λόγους θα λείπω τη Κυριακή. Το 70ριμετα από διάρκειας σε μπάλα κ μπάσκετ φαινοταν βαρύ. Χθες βράδυ είδα την παραίτηση της εισαγγελεως, είδα τις δηλώσεις του μπουχεσα, κ πλέον ήξερα τι έπρεπε βα κάνω.. Αφού βγήκε κνσε δόσεις ακόμη καλύτερα... Ντου όλοι στα πακέτα. Τα μαγαζιά που δε θα έχουν σήμα, ούτε για ενα ποτήρι νερό μέσα.
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 16:53

Eτσι. Τωρα με τις δοσεις δεν υπαρχει δικαιολογια. 7ευρω το μηνα δεν μπορουμε να διαθεσουμε για τον ΠΑΟΚ μας;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 19 Σεπ 2019, 17:10

panta έγραψε:
teod1980 έγραψε:Ίσως κάποια μαγαζιά να έχουν το απλό πακέτο και θα το παίζουν με splitter σε διάφορες τηλεοράσεις
Εκεί δε μπορείς να το ξέρεις σίγουρα.
Τες πα, ας έχουμε καλά έσοδα για αρχή και θα βρεθεί η λύση.


μια χαρά μπορείς να ξέρεις
https://www.paokfc.gr/paok-tv-official-hotspots/

αν δεν είναι στη λίστα το μαγαζί παίζει είτε με οικιακό πακέτο, είτε σπασμένο.
οι καφενέδες στο χωριό μου δουλεύουν μόνο όταν παίζει ΠΑΟΚ και ακόμα δεν τους έχω δει στη λίστα, ο ένας μάλιστα και ξάδερφος εξ αγχιστείας. Αν δεν τους δω στη λίστα μέχρι την Κυριακή θα φάνε το κράξιμο της ζωής τους, και δεν ξαναπατάω στα μαγαζιά τους. Αν και εγώ αγώνες εδώ και 2 χρόνια έβλεπα σπίτι αλλά πάω σε άσχετες φάσεις με παρέες και δεν τη βγάζω με μια μπύρα...
Ίσως τους δώσω και στεγνά
Μπορεί ενα κατάστημα να μην θελει να μπει στην λίστα πάντως, ειδικά Νότια Ελλαδα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 9 επισκέπτες