PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Σεπ 2019, 10:17

Υπάρχουν αρκετοί, ειδικά στην νότια αιλ@δ@, που, όπως εκτιμώ προσωπικά, δεν δηλώνονται στην λίστα "διαφήμισης", εκούσια, γιατί φοβούνται να διακινδυνεύσουν την περιουσία τους, εξ αιτίας των ανεγκέφαλων...

Ελπίζω δε, στα ήδη αναρτηθέντα σημεία νόμιμης προβολής των αγώνων μας, ειδικότερα κατά Χαριλάου μεριά, σε κάτι 25ης Μαρτίου, Γυμνασιάρχου Μικρού, Ιωάννη Καλού και Αναξιμάνδρου, για παράδειγμα (όχι ότι τέτοιες κομπλεξοανεγκεφαλιές δεν μπορεί να συμβούν παντού), οι ιδιοκτήτες να έχουν τον νου τους, γιατί υπάρχουν μπόλικοι τέτοιοι, έτοιμοι "να πουλήσουν μαγκιά", κρυμμένοι πίσω από full face και κουκούλες και δέκα vs ενός...

Για όσους δεν γνωρίζουν το τι γίνεται στην πόλη και τι κυνηγητό για "σαφάρι", ένθεν κακείθεν, πέφτει στα στενά εδώ και πολλά χρόνια, κάθε προηγούμενο βράδυ απ το ματς με τα σκουλήκια, τα γράφω, ώστε να μην απορούν....

Εύχομαι, από απόψε ακόμα, ως και το βράδυ της Κυριακής, όλα να κυλήσουν ομαλά, δίχως κακά παρατράγουδα!!
GoMaRoS έγραψε:Για δωρεάν μαθήματα λογιστικής, μάρκετινγκ, και διοίκησης επιχειρήσεων είμαι στο σωστό τόπικ;;; 8-)

:mrgreen: :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 20 Σεπ 2019, 10:23

Banksy έγραψε:Είναι ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΑ τα νούμερα μέχρι στιγμής. Σε όλη τη Μακεδονία! Περιμένω να ανεβούν κατακόρυφα
Αδελφέ θ ανέβουν τα νούμερα. Αν κάνουμε και μια αναζήτηση εδώ μέσα οι μισοί δε θα χουν πάρει. Ούτε εγώ έχω πάρει ακόμα.

Επίσης τα πακέτα θα διατίθενται αρκετό καιρό μιας και μέσα του μήνα πολλά νοικοκυριά δυσκολεύομαι.

Ο κόσμος θα το στηρίξει.

Η ομάδα να πάει καλά και το εγχείρημα είναι σε καλό δρόμο. Όχι ότι το λέω συνδυαστικά, αλλά προέχει το αγωνιστικό να πάρουμε λίγο τα πάνω μας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 20 Σεπ 2019, 10:25

Δεν είναι απόλυτα ενημερωμένο το site, εκκρεμούν πολλά..Τα νούμερα θα ανέβουν.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 20 Σεπ 2019, 11:57

Μην βγάζετε συμπεράσματα από φέτος. Του χρόνου θα είναι το στοίχημα, που θα έχει γίνει ετησιο μπάτζετ του νοικοκυριού και ο μάγκας ΠΑΟΚτσης θα πει στραβοστομικα: "Γυναίκα, κρατά και μείον 70 για το PAOK TV".

Αν δεν πέσουν πολλές παντόφλες, θα κάνουμε καλά ετήσια νούμερα του χρόνου..

Baldur έγραψε:
3) Και ολα τελεια να πανε και κερδοφορα να κλεισει η σεζον, δεν παυει να μου αφηνει μια πικρια η ιδεα οτι η φετινη τηλεθεαση του ΠΑΟΚ σε δυνητικα νεους οπαδους (Κεντρικη-Νοτια Ελλαδα, νησια, κτλ.) περιοριζεται ραγδαια. Περσυ ενας βαζελος πατερας θα αγοραζε Νοβα για να βλεπει τον Δωνη αλλα δεν θα μπορουσε να αποτρεψει τον γιο του να βλεπει και την ΠΑΟΚαρα μας. Τωρα που το PAOKTV θα στηριχθει απο υπαρχοντες οπαδους, νομιζω "πυροβολουμε" τους εαυτους μας στα ποδια.

4) Συμπερασματικα ειμαι υπερ της κινησης, τουλαχιστον για φετος, αλλα πρεπει καπως να αντιμετωπιστει το (3) με μια στρατηγικη προσελκυσης και νεων οπαδων.


Για αυτό ακριβώς τον λόγο και εγώ διαφωνώ με το εγχείρημα. Τώρα έπρεπε να ανοιχτουμε στο φίλαθλο κοινό και όχι να κλείστουμε στο καβούκι μας. Αλλά ίσως να μην μπορούσε στην παρούσα φάση, να γίνει κάτι άλλο.

Το επόμενο απαραίτητο βήμα θα ήταν να γίνει ένα συνολικό PPV και με όσες ομάδες θέλουν να φύγουν από την κυριαρχία της Νόβα και του προέδρου της...
Το θεωρώ απαραίτητο, αλλιώς το παιχνίδι είναι χαμένο από χέρι. Όλη η Ελλάδα θα είναι εναντίον μας. Θέλουμε και συμμάχους. Μόνος του δεν κέρδισε κανένας σε διάρκεια.

PPV με κεντρική διαχείριση και με άλλες ομαδες, όσο πιο σύντομα γίνεται.
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό wickerman » Παρ 20 Σεπ 2019, 12:00

Έκανα κι εγώ το χρέος μου. Λύθηκε και το προβληματάκι πλέον με τη νέα συνδρομή και μπορούμε να δούμε ξανά και όλα τα προηγούμενα παιχνίδια(Slovan Πανιώνιος) που δεν μπορούσαμε προηγουμένως τουλάχιστον μέχρι τις 30/6.
Εικόνα
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 20 Σεπ 2019, 12:33

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ συνεχίζει για την καταπολέμηση των φαινομένων πειρατείας του PAOK TV την συνεργασία της με την MEDIASTALKER.

Η Mediastalker είναι μια εταιρεία που εξειδικεύεται στην καταπολέμηση της πειρατείας και την παραβίαση της πνευματικής ιδιοκτησίας των οπτικοακουστικών έργων στο διαδίκτυο.Βασισμένη σε λογισμικό Τεχνητής Νοημοσύνης και Μηχανικής Μάθησης, θα ελέγχει το internet για παράνομες ζωντανές μεταδόσεις του PAOK TV ώστε το υλικό να ελέγχεται και να διαγράφεται άμεσα.

Οι φίλοι της ομάδας μπορούν να βοηθήσουν τη διαδικασία στέλνοντας email στο piracy@paokfc.gr με το παράνομο link που εντοπίζουν ώστε να γίνονται άμεσα ενέργειες ή να τηλεφωνήσουν στο 2310954099.

Παράλληλα θα υπάρχουν κλιμάκια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ που θα ελέγχουν και την προβολή των αγώνων σε χώρους εστίασης και δημόσιας προβολής.

Μπορείτε και εδώ να βοηθήσετε στέλνοντάς μας την διεύθυνση και την ονομασία του καταστήματος που δείχνει το παιχνίδι χωρίς να βρίσκεται στην λίστα των HotSpots.

Στη νέα μας προσπάθεια σας θέλουμε συμπαίκτες!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 20 Σεπ 2019, 13:02

Ακριβώς αυτό. Χρειάζονται συμπαίχτες σε αυτήν την προσπάθεια. Το ξαναλέω, δε χωρούν προσωπικά και συναισθηματισμοί σε αυτήν την ιστορία. Όποιος δεν έχει πιστοποίηση και επιχειρεί να "ψειρίσει" την ΠΑΕ, παριστάνοντας τον ... μάγκα και έναντι των κορόιδων επαγγελματιών, που τα "έσταξαν" κανονικά, να είναι έτοιμος να αναλάβει και την ευθύνη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 20 Σεπ 2019, 13:04

Τα καφε που χρονια τωρα κονομανε στις πλατες του ΠΑΟΚ ας μη στηριξουν.να παει ο ΠΑΟΚ στο open κ να κλεισουν μια ωρα νωριτερα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3858
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 20 Σεπ 2019, 13:47

Taseos έγραψε:Λαθος κανεις.απλα για καποιο λογο δεν εχουν αναρτηθει.σηματακι παοκ τιβι εχει και σε αλλα καφε.απλα δεν ειναι στο site.δεν ξερω τον λογο
Αργεί λίγο και η ΠΑΕ στην επικοινωνία. Συμπερασματα ΜΕΤΑ το ματς
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11432
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Afanas » Παρ 20 Σεπ 2019, 15:52

Δεν πιστεύω ότι είναι μόνο αυτά τα hotspot, δηλαδή σε ολόκληρη τη λαμπράκη 1 μαγαζί θα δείχνει ΠΑΟΚ; Μάλλον είναι αργή η ενημέρωση της ΠΑΕ
Afanas
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Τετ 17 Ιούλ 2019, 00:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό icue » Παρ 20 Σεπ 2019, 16:03

Πολυ καλη κινηση να δειξουν το ΠΑΟΚ-Αρης Κ19 στο PAOKTV για τους συνδρομητες.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6334
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 20 Σεπ 2019, 16:05

Αύριο κ-19 ΠΑΟΚ - Άρης 11.00 αποκλειστικά για τους συνδρομητές.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 20 Σεπ 2019, 16:06

Μπήκε και η Αθήνα στον χάρτη με καφέ στου Ζωγράφου.

Δεν είναι παράξενο να μη θέλουν καποιοι στο Νότο να φανούν στη λίστα για να μη μπουν στο μάτι των κοκκινοπρασινοκοκκινων ΟΥΓΚανων.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pk77 » Παρ 20 Σεπ 2019, 16:52

Τα νούμερα για πακέτα διαρκείας απο ιδιώτες είναι ικανοποιητικά νομίζω.
Τα μαγαζιά είναι εξαιρετικά λίγα.
Αντε και δεν μπαίνεις σε σκέψεις σε καταγγελία όσων παίζουν με ιδιωτικό, νομίζω ότι πρέπει να στηρίξουμε όσους στηρίζουν την ομάδα .
Πλέον μετα τα ανήκουστα που βλέπουμε απο κατω, καλώς ή κακώς έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Kap » Παρ 20 Σεπ 2019, 17:13

Μόλις τώρα κατάφερα να βρω χρόνο να το πάρω και εγώ το πακέτο. Δεν υπάρχει λόγος βιασύνης. Έχουμε μέρες ακόμα. Στην τελική, στα τέτοια μας πόσοι και ποιοι θα το πάρουν. Όποιος μπορεί και θέλει ας το κάνει. Καλά θα πάει.
Kap
 
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 10:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες