PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 25 Σεπ 2019, 10:06

Επειδη δε θυμαμαι το ματς με το ληκι μπορω να το ξαναδω απο αλλη συσκευη με τον κωδικο μου?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 25 Σεπ 2019, 10:20

Εννοείται,αρκεί να μην είσαι συνδεδεμένος ταυτόχρονα σε πάνω από μια συσκευές.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 25 Σεπ 2019, 12:29

kataramenos5 έγραψε:Επειδη δε θυμαμαι το ματς με το ληκι μπορω να το ξαναδω απο αλλη συσκευη με τον κωδικο μου?


αδερφε αν το ξανα δεις, δες κ πες μας αν ηταν καρτα του ακπομ στο 30'
ειναι ακριβως η ιδια φαση που διαμαρτηρεται ο σασα οτι δεν ηταν κοκκινη...

μεταξυ μας ουτε του ματος ηταν αλλα απο τη στιγμη που την εβγαλε στον ματος επρεπε να την βγαλει κ στον σασα
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 25 Σεπ 2019, 12:36

ειδα τις αμφισβητουμενες μολις..
δεν ειναι η ιδια φαση του ακπομ με του σασα
ο ακπομ τον παταει οποτε ναι ειανι κιτρινη

ο σασα κλωτσαει τον γιαννουλη απο πισω και ο πουτανας ο υιος βαρουχας λεει οτι ειναι απλο φαουλ.

απο ποτε ρε γαμημενε η κλωτσια απο πισω ειναι απλο φαουλ κ δεν ειναι κιτρινη??

απο την αλλη μελετησε λεει την φαση με τον μπισεσβαρ και κατεληξε οτι ειναι οφσαιντ..

αλλα εντολες εκτελουν τα μουνια κ αυτα..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τετ 25 Σεπ 2019, 12:56

Με τον Βαρούχα θα ασχολούμαστε τώρα; Διαιτητή που σφύριξε σε μονοψήφιο αριθμό αγώνων της Α΄ Εθνικής και αυτοαναγορεύθηκε καθηγητής διαιτησίας; Τον Βαρούχα-μπαρούφα που τον έβαλε ο Αλαφούζος στο κανάλι του για να βλέπει όλα τα υπέρ του ΠΑΟΚ σφυρίγματα λανθασμένα και όλα τα κατά σωστά και τώρα του δίνει ψωμί η κρατική ΕΡΤ, δηλαδή εμείς; Βλέπω πλέον OPEN και ησύχασα, τουλάχιστον ο Κάκος ήταν διεθνής διαιτητής και ξέρει κανονισμούς. Και για ότι και αν έχουμε να του προσάψουμε, τουλάχιστον δεν ήταν συστημικός.
Διάβασα προ ολίγου ότι το VAR δεν έχει γραμμές σε κανένα αγώνα και υπολογίζουν οι διαιτητές με το μάτι! Όλα μισά στην Ελλάδα. Το ΠΑΟΚ TV που συνεργάζεται με το ABC του Τσ.Λ. γιατί δεν βγάζει γραμμές;
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ γιατί μετά το βράδυ του Σαββάτου σταμάτησε να μας ενημερώνει πόσα πακέτα και πόσα μεμονωμένα για το ΠΑΟΚ-ο άρης, έχουν πουληθεί; Γνωρίζουμε μόνο για επαγγελματικά πακέτα, 500+ μέχρι χθες.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4961
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pablito » Τετ 25 Σεπ 2019, 13:21

Όντως θα μπορούσαν να μας πούν πόσες έφτασαν οι μεμονομένες συνδρομές, εγώ προσωπικά είχα θέσει σαν όριο τις 30000.

Σε ό,τι αφορά το επαγγελματικό πακέτο, φαίνεται να πηγαίνει λίγο άπατο καθώς στο site βλέπω ότι είναι μόνο 319 καταστήματα σε όλη τη χώρα.
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokmono » Τετ 25 Σεπ 2019, 14:41

Είμαι απο αυτούς που αγοράσαμε όλα τα μεμονωμένα και το ετήσιο πακέτο, για να στηρίξουμε το εγχείρημα, γνωρίζοντας πως δεν θα μπορούμε να παρακολουθήσουμε σχεδόν κανένα παιχνίδι στην ώρα του.
Μέχρι σήμερα, είδα live μόνο το παιχνίδι με τον Άρη.
Τα υπόλοιπα, δεν είχε νόημα να καθίσω να τα δω αργά τη νύχτα που είχα τη δυνατότητα, αφού με το που ανοίγεις τη σελίδα σου εμφανίζεται το τελικό σκορ..
Έστειλα μειλ στο PAOKTV, ζητώντας κάτι φαινομενικά απλό (νομίζω το ζήτησε και κάποιος άλλος πριν λιγο καιρό).
Τουλάχιστον για τη βραδυά του αγώνα, στον τίτλο του link να μην αναγράφεται το τελικό σκορ.
π.χ να γράφει ΠΑΟΚ - αρης 22.09.2019 και όχι ΠΑΟΚ - αρης 2-2.
Έτσι θα δίνεται η δυνατότητα να παρακολουθήσουμε τα ματς και εμείς που δεν μπορούμε να το κάνουμε την ώρα του live.
Απο το PAOKTV μου απάντησαν ότι ο τίτλος βγαίνει αυτόματα, αλλά θα το κοιτάξουν.
Εάν είστε και άλλοι στην ίδια κατάσταση, στείλτε κανα μειλ μπας και το δουν σοβαρά.
Η τεχνολογική δυνατότητα σίγουρα υπάρχει.
Το θέμα είναι να ασχοληθεί κάποιος.
Άβαταρ μέλους
paokmono
 
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 09:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Σεπ 2019, 15:16

kataramenos5 έγραψε:Επειδη δε θυμαμαι το ματς με το ληκι μπορω να το ξαναδω απο αλλη συσκευη με τον κωδικο μου?



Καλά, είσαι τεράστια μαζόχα!!

Είχα πει στη μετάδοση ότι δεν θα το ξαναδεί κανείς ποτέ αυτό το ματς.. :mrgreen:


Αλλά εντάξει, εδώ τόσα χρόνια μπαινοβγαίνεις Παλατάκι...τι να μας κλάσει ένα κακό ΠΑΟΚ - Ο. Α.Ρ.Η.Σ.! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Σεπ 2019, 12:55

Αν μπορει ας βοηθησει καποιος .Προσπαθω ν αγορασω το παιχνιδι της Κυριακης απ το aektv
και μου βγαζει "Papper jam"



Υγ Ζαντε δοκιμη θελω να κανω απευθειας στην τιβι ρε.Δεν ειμαι τοσο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:13

:lol: Εντάξει!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 07 Οκτ 2019, 17:26

ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Πρώτες προειδοποιητικές επιστολές στα μαγαζιά για το PAOK TV

METROSPORT

Κίνηση της ασπρόμαυρης ΠΑΕ για τους επαγγελματίες που δεν έχουν προμηθευτεί το κατάλληλο πακέτο για τους αγώνες του Δικεφάλου

Σε μια πρώτη κίνηση καλής θέλησης προς τους επαγγελματίες που μεταδίδουν τους αγώνες του ΠΑΟΚ μέσω του PAOK TV προχώρησε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Οι άνθρωποι των «ασπρόμαυρων» έστειλαν αντί εξωδίκων την πρώτη παρτίδα επιστολών προς καταστήματα που εντοπίστηκαν να μεταδίδουν παράνομα τους εντός έδρας αγώνες του Δικεφάλου, προσδοκώντας από τους καταστημαατάρχες να συμμορφωθούν.

Η αποστολή επιστολών προς τους παραβάτες θα συνεχιστεί και στην περίπτωση που δεν υπάρξει ανταπόκριση η ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα κινηθεί νομικά για να προασπίσει τα συμφέροντά της.

Στο μεταξύ, παρά τη «νεκρή» περίοδο για το PAOK TV με τους διαδοχικούς εκτός έδρας αγώνες της ομάδας του Αμπέλ Φερέιρα αλλά και τη διακοπή του Πρωταθλήματος για του αγώνες της Εθνικής για τα προκριματικά του Euro 2020, οι πωλήσεις των επαγγελματικών πακέτων εμφανίζουν αυξητικές τάσεις.

Στην Μικρά Ασίας θεωρούν ότι η επιλογή της μετάδοσης των αγώνων μέσω του PAOK TV έχει δικαιώσει τις προσδοκίες.

Παράλληλα στα σκαριά βρίσκεται και νέα καμπάνια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για την προώθηση των ετήσιων πακέτων με επίκεντρο τη δυνατότητα πληρωμής του ποσού σε 10 άτοκες δόσεις.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 08 Οκτ 2019, 00:44

νομίζω ότι πλέον έγιναν αρκετά τα καταστήματα για να τα βάλουν σε χάρτη, αντί της λίστας
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 08 Οκτ 2019, 07:19

Απλώνει σιγά σιγά το δίκτυο των hot spot. Μέχρι τα Χριστούγεννα θα φανεί πιστεύω η τελική έκταση του, όπως θα συμβεί πιστεύω και με τις ατομικές συνδρομές.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 08 Οκτ 2019, 07:45

Θα χουμε και δω κάτι για το paoktv!!!


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 09 Οκτ 2019, 00:22

Ρε Σουρμέ, μιας και μιλάς, κατά πως φαίνεται με την ΠΑΕ, πεστούς να μας κάνουν τα αλάνια του design ένα σετ αυτοκόλλητα για το viber, να γουστάρουμε και να τρελάνουμε και τους χαμουτζηδες...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες