PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 09 Οκτ 2019, 06:10

Μια και είπες για Viber...

Συνδεθείτε στην ομάδα PAOK FC Official Community https://invite.viber.com/?g2=AQAz%2Fa4s ... HOkAv3kKZK στο Viber

300 χρόνια μπροστά...
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 09 Οκτ 2019, 09:45

Περίπου 580 hotspot για το PAOK TV μέχρι σημερα, τουλαχιστον τόσα είναι στο site της ΠΑΕ. Βέβαια παρέχει πολύς δρόμος ακόμα για να γίνουν εγγραφές.

To Viber του ΠΑΟΚ έχει πολύ τακτική ενημέρωση και καλή θεματολογία.

Θέλουμε αυτοκόλλητα ΠΑΟΚ όμως, πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων, να κάνουμε σασιρμά.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Πέμ 10 Οκτ 2019, 12:11

Με πήραν τηλέφωνο από την νοβα για να με πείσουν να μην διακοψω, καθώς έχω περίπου ένα μήνα που έκανα αίτημα διακοπής. Όταν είπα ότι ο λόγος που δεν συνεχίζω είναι ο ΠΑΟΚ, ο τύπος έλεγε πως θέλουν να κάνουν πρόταση στον ΠΑΟΚ, για την επόμενη αγωνιστική χρονιά. Αν ισχύει αυτό, έφαγαν μεγάλη φόλα από τα ΠΑΟΚτσακια.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1424
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokfreedom » Πέμ 10 Οκτ 2019, 12:30

V-olakiotis έγραψε:Θέλουμε αυτοκόλλητα ΠΑΟΚ όμως, πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων, να κάνουμε σασιρμά.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!


+1926
ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
paokfreedom
 
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 11:48
Τοποθεσία: Kalohori Thessaloniki

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 10 Οκτ 2019, 13:29

Nikos 74 έγραψε:Με πήραν τηλέφωνο από την νοβα για να με πείσουν να μην διακοψω, καθώς έχω περίπου ένα μήνα που έκανα αίτημα διακοπής. Όταν είπα ότι ο λόγος που δεν συνεχίζω είναι ο ΠΑΟΚ, ο τύπος έλεγε πως θέλουν να κάνουν πρόταση στον ΠΑΟΚ, για την επόμενη αγωνιστική χρονιά. Αν ισχύει αυτό, έφαγαν μεγάλη φόλα από τα ΠΑΟΚτσακια.


:lol: :lol:

Τι πρόταση, 50.000€; Με ιδιοκτήτη τον Φαταούλ; Και ο υπαλληλίσκος πού το ξέρει;


Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 10 Οκτ 2019, 14:03

paokfreedom έγραψε:
V-olakiotis έγραψε:Θέλουμε αυτοκόλλητα ΠΑΟΚ όμως, πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων, να κάνουμε σασιρμά.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!


+1926
Σήμερα είδα στο group του Viber ότι σε προσκαλεί να φτιάξεις δικά σου αυτοκόλλητα.

Το πιο γαμάτο, να στείλεις χρόνια πολλά σε κουμπάρο χάρτινο με τη φατσούλα του Κάρολ η του Ακπομ αντάμα;!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 10 Οκτ 2019, 14:36

Nikos 74 έγραψε:Με πήραν τηλέφωνο από την νοβα για να με πείσουν να μην διακοψω, καθώς έχω περίπου ένα μήνα που έκανα αίτημα διακοπής. Όταν είπα ότι ο λόγος που δεν συνεχίζω είναι ο ΠΑΟΚ, ο τύπος έλεγε πως θέλουν να κάνουν πρόταση στον ΠΑΟΚ, για την επόμενη αγωνιστική χρονιά. Αν ισχύει αυτό, έφαγαν μεγάλη φόλα από τα ΠΑΟΚτσακια.
Αυτά γράφονταν εδώ κ το καλοκαίρι από άλλα μέλη...ότι οι υπάλληλοι τους έλεγαν "μάλλον ο ΠΑΟΚ μένει στη νοβα (για φέτος εννοούσαν)".
Προφανώς οι υπάλληλοι δεν ξέρουν ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΟΥΣ απλά λένε αυτό που θεωρούν ότι θα σε πείσει!
Άλλωστε ο ΠΑΟΚ δε μένει στην εταιρία του Εσκομπάρ ούτε 1 στο εκατομμύριο μόλις αυτή αλλάξει χέρια ακόμα κι αν η πρόταση είναι σωστη (που δεν θα είναι, αλλά λεμε τώρα..).
Ελπίζω κι εμείς, ως κόσμος, να κάνουμε μαζικά το ίδιο αν μας ενδιαφέρει στην τελική να μην μας περνάνε για μακακες.



Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokfreedom » Πέμ 10 Οκτ 2019, 15:25

V-olakiotis έγραψε:
paokfreedom έγραψε:
V-olakiotis έγραψε:Θέλουμε αυτοκόλλητα ΠΑΟΚ όμως, πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων, να κάνουμε σασιρμά.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!


+1926
Σήμερα είδα στο group του Viber ότι σε προσκαλεί να φτιάξεις δικά σου αυτοκόλλητα.

Το πιο γαμάτο, να στείλεις χρόνια πολλά σε κουμπάρο χάρτινο με τη φατσούλα του Κάρολ η του Ακπομ αντάμα;!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!




εγω δε μπορω να τα βρω[CRYING FACE]
ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
paokfreedom
 
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 11:48
Τοποθεσία: Kalohori Thessaloniki

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 10 Οκτ 2019, 16:25

Δεν έχουν βγει ακόμα, για αυτό ψήνουμε την ΠΑΕ!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 11 Οκτ 2019, 08:55

Από σήμερα κι επίσημα Παναθηναϊκέ του Αλαφούζου, ΑΕΚ του Μελισσανίδη και Άρη του Καρυπίδη θα έχετε βασικό χρηματοδότη τον Μαρινάκη. Κάθε φορά που θα έρχεται το χρήμα απ' το κανάλι, κάθε μήνα που θα μπαίνει η δόση θα ντρέπεστε λίγο, αλλά εντάξει, θα έχετε φράγκα στα ταμεία σας.

Από σήμερα κι επίσημα Γιάννη, Μιχάλη, Ελένη, Τάσο, φίλε κι οπαδέ του ΠΑΟΚ που είσαι συνδρομητής στη nova, θα είσαι πελάτης του Μαρινάκη. Το βράδυ που θα πηγαίνεις για ύπνο και θα σκέφτεσαι ότι του δίνεις κάθε μήνα τα λεφτά σου θα ντρέπεσαι λίγο, αλλά εντάξει, θα βλέπεις ευρωλίγκα...

Μεγάλος Rain, τεράστιος.
Αλλά σημασία έχουν τα Kbpm/hr που κατεβάζει το HDMI καλώδιο που ο παππούς στα Γκράβαρα δεν μπορεί να βάλει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό klainmein » Παρ 11 Οκτ 2019, 10:36

Εμένα ρε παιδιά που μου ζητάνε 130€ ανα γραμμή για να κόψω συμβόλαια που λήγουν σε 1μιση χρόνο τι να κάνω;
Καλά λέτε θα σε παίρνουν οι εισπρακτικές και θα τους γράφεις, αλλά δε θεωρώ ότι είναι τόσο απλά τα πράγματα. Συν ότι δεν έχω όρεξη να με πρήζουν οι εισπρακτικές και δε θέλω μετά να πληρώνω και χρέος με τόκο και δικαστικά έξοδα.
Επίσης και σε vodafone/wind να πάω και αυτοί μέτοχοι της Nova είναι...
Άρα μπορώ να πάω μόνο ΟΤΕ και να δίνω τα διπλά...

15 χρόνια είμαι στη Forthnet δεν είχα ποτέ προβλήματα με αποσυνδέσεις κλπ, 6 μήνες πριν έκανα ανανέωση για 2 χρόνια με 18,90 το μήνα 24αρα, απεριόριστα σταθερά και 5 ώρες προς κινητά...Τι σκατά να κάνω;
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 11 Οκτ 2019, 10:40

Δύο πράγματα δεν ξέρω.
1.Δεν ξέρω να σε πω γι αυτά που μας ρωτάς.
2.Δεν ξέρω κανένα που να έκανε ομελέτα χωρίς να σπάσει αυγά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό klainmein » Παρ 11 Οκτ 2019, 11:27

Δεν πάει ακριβώς έτσι. Μιλάμε για οικογενειακό προϋπολογισμό. Δεν μπορείς να κατηγορείς κάποιον που θα έχει σημαντική οικονομική ζημία αν φυγει από τη Φόρθνετ (μιλάμε για 130 Χ 2 - γιατί έχω και το σπίτι της μάνας μου - σε πρόστιμα συν άλλα 400€ το χρόνο για να βάλω ΟΤΕ).
Όταν μιλάμε για οικογένεια και οργάνωση νοικοκυριού, δεν μπορώ να πω στη γυναίκα μου ας πούμε, θα δώσουμε άλλα 400 κάθε χρόνο μπορεί και 660 για φέτος επειδή θα έχουεμ πρόστιμα για να φύγουμε από τη Φορτθνετ γιατί την αγόρασε ο χοντρός.
Και αυτό δε με κάνει ΟΥΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΑΟΚΤΣΗ ΟΥΤΕ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ.
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 11 Οκτ 2019, 11:40

Δεν εχω ακουσει ποτε παντως περιπτωση που καποια εταιρεια κυνηγησε αυτα τα χρηματα. Χρωστουμενα ναι, κοστος διακοπης οχι. Αυτο φυσικα δεν αποκλειει τετοια περιπτωση, αλλα το θεωρω εξαιρετικα δυσκολο. Wind και Vodafone ειναι ξεχωριστες εταιρειες, δε θα σου πουν κατι για αυτα τα χρηματα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11432
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό klainmein » Παρ 11 Οκτ 2019, 12:02

Τη Wind και τη Vodafone τις ανέφερα γιατί είναι επιλογές σαν πάροχοι πέρα από ΟΤΕ, αλλά και αυτές είναι μέτοχοι στη Φορθνετ...έχουν το υπόλοιπο 19% νομίζω...Οπότε εμμέσως πάλι πελάτης του χοντρού θα είσαι...
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες