PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:04

Γιαπα πρώτον δεν σε έβρισα

Δεύτερον δεν αναφέρθηκα μόνο σε εσένα

Τρίτον ΝΑΙ κλαιγεστε και μάλιστα άσχημα.

Βλέπω διάφορες απόψεις εδώ που στηρίζονται στην παραδοχή πως το εγχείρημα θα αποτύχει όχι επειδή ο κόσμος δε θέλει να στηρίξει αλλά επειδή 1. Στη θεωρία του είναι λάθος και
2. Η εταιρία δεν αξίζει καλύτερο συμβόλαιο

Και τα στοιχεία τα οποία χρησιμοποιούνται είναι εντελώς λάθος και με σοβαροφανη τρόπο.

Αλήθεια το τι Μπραντ είσαι στηρίζεται στο αν πήρες νταμπλ πρώτη φορά;

Το γεγονός ότι οι άλλοι έχουν άδεια γήπεδα δε μετράει;
Το γεγονός ότι τους έχεις τσακίσει όλους στα σοσιαλ μίντια ( που είναι και ο μόνος χώρος όπου μετρώνται ΚΑΘΑΡΑ νούμερα) δεν μετράει;
Το γεγονός ότι γίνονται συνεχώς επενδυσεις, συνέδρια, συναντήσεις βγάζοντας τον ΠΑΟΚ μπροστά στον επιχειρηματικό κόσμο δε μετράει; Τα βραβεία που παίρνει η εταιρία για την ανάπτυξη της δε μετράνε;


Το μόνο που μετράει είναι να λέμε πόσο μ@λ@κ@ς είναι ο Ιβάν που πίστεψε το ΣΥΡΙΖΑ, πόσο δεν μεγάλωσε η ομάδα επειδή πήρε μόνο πέντε τίτλους σε τέσσερα χρόνια και το ποσό δεν αξίζει η Λέστερ να πάρει μεγάλο συμβόλαιο στην Αγγλία, επειδή προφανώς ο ΠΑΟΚ είναι ίδιο μέγεθος στην Ελλάδα με τη Λέστερ στην Αγγλία!!!


Και όλα αυτά επειδή αποφασίσατε 3-4-10 άτομα ότι το εγχείρημα θα αποτύχει χωρίς καν να έχει γίνει ούτε το πρώτο δοκιμαστικό βήμα!!!??



Ε άμα αυτό δεν είναι κλαψα τι σκατα είναι; Θα σας πω εγώ τι είναι:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΡΧΑΙΕΣ.

Εσύ ο Μπάνε και ο Γκίκα και όποιος άλλος διαφωνεί μπορεί να έχετε ήδη αγοράσει και να στηρίζετε ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ με τις ενστάσεις σας.

Το να δημιουργούμε κλίμα μόνιμης άρνησης στηριζόμενοι σε λάθος και ανυπόστατα επιχειρήματα κάνει κακό ομως και δεν θα κατηγορήσεις εμάς που θέλουμε να βλέπουμε αισιοδοξια μετά από τόσα λεφτά που έχουν πέσει στην ομάδα και τόση πρόοδο που έχει σημειώσει.

Εσύ μπορεί να νομίζεις ότι γράφοντας το εδώ μέσα δε μετράει και πολύ ούτε επηρεάζει.

Τα ίδια όμως θα λες και σε συγγενείς και φίλους. Τα ίδια στα σοσιαλ. Τα ίδια στο διπλανό σου. Και αν είσαι τέτοιο στυλ τα ίδια και στο ράδιο (λέμε τώρα).

ΕΤΣΙ δημιουργούνται οι τάσεις και το κλίμα.


Σταματήστε να κλαιγεστε λοιπόν.


Και σου δίνω και περιθώριο να αλλάξεις το ποστ σου και να μη βρίζεις χωρίς να ξεφύγει το θέμα.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:06

Νομίζω πως η Premier League έχει ppv. Για μας στην Αθήνα είναι σωτήριο.Προσωπικα το περίμενα χρόνια.Δεν γουστάρω εδώ και πολλά χρόνια να βλέπω τον ΠΑΟΚ σε καφετέριες ,δεν μπορώ να ακούω τις παπαριές αλλοθρησκων. Η διοίκηση έχει λόγο και κάνει αυτό το βήμα.Ο ΠΑΟΚ είναι ο πιο σημαντικός σύλλογος ενάντια στην σαπιλα .Θα προχωρήσουμε μόνοι μας.
Τελευταία επεξεργασία από panpangr77 και Παρ 23 Αύγ 2019, 15:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6904
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:09

Που σε έβρισα πριν ;
Τελευταία επεξεργασία από giapas και Παρ 23 Αύγ 2019, 15:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:10

Και επίσης δεν κατάλαβα τι σημαίνει "μυρίζει εξυπηρέτηση" σχετικά με το θέμα της εταιρίας παρακολούθησης;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:10

Δυνατο ποστ!!

Σορρυ κυριοι αλλα εχει σε πολλα δικιο ο τζον.

Το εγχειρημα ειναι εγχειρημα και θα κριθει μετα απο καιρο.οταν θα δουμε πως θα παει,τι προιον θα μας δινει θα δουμε αν πετυχε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:18

Η όλη διαφωνία έχει πολύ βαθύτερο νόημα από το αν το ΠΑΟΚ τιβι θα πετύχει ή όχι.

Εγώ θεωρώ ότι έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας.

Και εγώ έχω μεταπτυχιακά και πορεία αλλά την κοσμοθεωρία και στάση ζωής που μου έμαθε ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ την αλλάζω.

Και βάσει αυτής της θεωρίας ΓΚΑΒΛΩΝΩ να τους τρίβω στη μούρη ότι και να πεθάνει και να διαλυθεί η ομάδα μου, θα τους πάω κόντρα γιατί είναι σιχαμενες οι κλικές και τα συμφέροντα τους.

Τώρα λοιπόν που επιτέλους μου δίνεται ενας ακόμα τρόπος να στηρίξω τον ΠΑΟΚ, έστω και με επίφοβο εγχείρημα, θα κάθομαι να δικαιολογώ τους ΝΤΕΜΕΚ σπουδαγμενους μάνατζερς των φαλιρισμενων επιδοτούμενων εταιριων που κρίνουν ποιος θα πάρει συμβόλαιο βάσει τηλεφωνικής εντολής;


ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ περιμέναμε να είναι τόσο ισχυρός ο ΠΑΟΚ ώστε να βγάλει τα @@ του και να τα ακουμπήσει στο τραπέζι τους και τώρα που το κάνει ψάχνουμε δικαιολογίες για να κρυφτούμε;



Όχι ρε πουστη μου είναι ξεφτίλα να μη στηρίξει ο κόσμος αυτό το εγχείρημα



Δε με νοιάζει αν θα κολλάει, δε με νοιάζει αν δεν το δω καν το ματς.


Θα τα φτιάξουμε όλα.
Δεν είναι ευχολόγιο ούτε γλυψιμο της ΠΑΕ αυτό.

Συστράτευση είναι και στήριξη.



Αν λοιπόν ο κόσμος δεν στηρίξει είναι ευθύνη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δική του.

Ούτε της ΠΑΕ που πρωτοπορεί σε πανευρωπαϊκό επίπεδο, ούτε κανενός αλλου.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:25

O server έχει πέσει ? Μπορεί να μας ενημερώσει κάποιος.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6904
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:29

Δε γ@μιέται , άστο.
Δεν αξίζει , θα έχω άλλες ευκαιρίες να κάνω το μπανάκι μου.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:40

rainmaker έγραψε:Η όλη διαφωνία έχει πολύ βαθύτερο νόημα από το αν το ΠΑΟΚ τιβι θα πετύχει ή όχι.

Εγώ θεωρώ ότι έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας.

Και εγώ έχω μεταπτυχιακά και πορεία αλλά την κοσμοθεωρία και στάση ζωής που μου έμαθε ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ την αλλάζω.

Και βάσει αυτής της θεωρίας ΓΚΑΒΛΩΝΩ να τους τρίβω στη μούρη ότι και να πεθάνει και να διαλυθεί η ομάδα μου, θα τους πάω κόντρα γιατί είναι σιχαμενες οι κλικές και τα συμφέροντα τους.

Τώρα λοιπόν που επιτέλους μου δίνεται ενας ακόμα τρόπος να στηρίξω τον ΠΑΟΚ, έστω και με επίφοβο εγχείρημα, θα κάθομαι να δικαιολογώ τους ΝΤΕΜΕΚ σπουδαγμενους μάνατζερς των φαλιρισμενων επιδοτούμενων εταιριων που κρίνουν ποιος θα πάρει συμβόλαιο βάσει τηλεφωνικής εντολής;


ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ περιμέναμε να είναι τόσο ισχυρός ο ΠΑΟΚ ώστε να βγάλει τα @@ του και να τα ακουμπήσει στο τραπέζι τους και τώρα που το κάνει ψάχνουμε δικαιολογίες για να κρυφτούμε;



Όχι ρε πουστη μου είναι ξεφτίλα να μη στηρίξει ο κόσμος αυτό το εγχείρημα



Δε με νοιάζει αν θα κολλάει, δε με νοιάζει αν δεν το δω καν το ματς.


Θα τα φτιάξουμε όλα.
Δεν είναι ευχολόγιο ούτε γλυψιμο της ΠΑΕ αυτό.

Συστράτευση είναι και στήριξη.



Αν λοιπόν ο κόσμος δεν στηρίξει είναι ευθύνη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δική του.

Ούτε της ΠΑΕ που πρωτοπορεί σε πανευρωπαϊκό επίπεδο, ούτε κανενός αλλου.
Πολύ σωστός.... Ούτε μόνιμη ειρωνεία ούτε τίποτε άλλο.... Στηρίζουμε το εγχείρημα γιατι το γουστάρουμε αν όχι τουλάχιστον να μην το απαξιωνουμε εκ των προτέρων.... Λέμε γιατί δεν το στηρίζουμε δεν μας άρεσει αλλά μέχρι εκεί..... Οχι επανάληψη της διαφωνίας μας ειρωνείας κάθε δεύτερο ποστ......
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Παρ 23 Αύγ 2019, 15:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:41

Λοιπόν ο ΠΑΟΚ δεν έμεινε από τηλεοπτική στέγη γιατί έτσι ήθελε αλλά γιατί τον ανάγκασε το μονοπώλιο της ΝΟΒΑ γιατί αν δεν το καταλάβατε ο ΚΟΥΛΗΣ θα ξανακλείσει - συρρικνώσει την ΕΡΤ χωρίς φυσικά να ακυρώσει την συνδρομή.
Ο Ιβαν παίρνοντας τα λεφτά από μια άλλη του επιχείρηση που θα κυνηγηθεί και αυτή γιατί στην διαφημιστική πίτα δεν περισσεύουν κομμάτια θα έκανε κακό και σε εκείνη οπότε το PAOK TV ήταν μονόδρομος !!!
Τα σκουλήκια μας κορόιδευαν ότι ο Ιβάν θέλει τα τάλιρα μας αλλά για λίγες χιλιάδες ευρώ τους βάζει να πάρουν ΝΟΒΑ με 360€ το ετήσιο αθλητικό πακέτο !!!!!
Το εγχείρημα τώρα που μιλάμε μπορεί να δείχνει επιτυχημένο και αποτυχημένο ταυτόχρονα και εξηγούμε.
Παίζεις με Παναιτωλικό και έχεις 25000 κόσμο στο γήπεδο και ας υποθέσουμε 25000 users είναι ...
1. Αποτυχία μόλις 25000 συνδέσεις !!!!!
2. Επιτυχία θα μπει νόμιμα σε 25000 σπίτια με τουλάχιστον 2-3 θεατές και με γεμάτο γήπεδο και όλα αυτά με τον Παναιτωλικό !!!!
3. Αποτυχία γιατί οικονομικά βγάζεις δεν βγάζεις τα λειτουργικά κόστη μεταδόσεις !!!
4. Επιτυχία στα 125.000 θα προστεθούν και αυτά από την πώληση εικόνας σε τρίτους και αυτά των διαφημιζόμενων στον χώρο διαφημίσεις που θα δημιουργηθεί.
5. Αποτυχία τα 5.000.000 /18 μας βγάζουν 278.000 ανά παιχνίδι !!!!!
6. Επιτυχία αν έχω 100.000 (εκτός εξόδων/ΦΠΑ) με Παναιτωλικό στα Ντέρμπι θα έχω 3πλάσια και λόγο των πολλών ντέρμπι μάλλον ο μέσος όρος θα είναι κοντά και θα είμαι και ανεξάρτητος τηλεοπτικά !!!
Μπορώ να γράφω όλη την ημέρα και να φάσκω και να αντιφάσκω το ζητούμενο είναι ένα να αποδείξουμε ότι είμαστε με τον ΠΑΟΚ και είτε βγει το εγχείρημα είτε όχι εμάς θα μας μείνει ότι ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Δεν είναι ανάγκη να πετύχει ή να αποτύχει μπορεί να κάνει και τα 2 να έχει πετύχει ηθικά με μια μικρή οικονομική αποτυχία
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:56

@rainmaker
Νομίζω το παραξεχυλώσαμε. Μιλήσαμε 5 άνθρωποι λέγοντας με επιχειρήματα ότι το εγχείρημα είναι υπερβολικά ριψοκίνδυνο. Επιχειρήματα τεχνολογικά, οικονομικά, εμπορικά στα όρια των γνώσεων που έχει ο καθένας μας. Παράλληλα, όσοι μιλήσαμε εναντίον του έχουμε πάρει ή θα πάρουμε το 5Ε ticket για να στηρίξουμε την προσπάθεια. Κανείς μας δεν θέλει να αποτύχει το εγχείρημα. Τις επιφυλάξεις μας εκφράσαμε.

Τα αντεπιχειρήματα της άλλης πλευράς είναι στραβοστόμικου επιπέδου σε φάση "ΠΑΟΚ και τους γαμάμε όλους" και "το φέραμε πρώτοι στην Ελλάδα". Να σεβαστώ ότι κάποιοι είστε υπέρμετρα αισιόδοξοι. Να σεβαστώ ότι κάποιοι ακολουθούν τυφλά την διοίκηση. Να σεβαστώ ότι κάποιοι νοιάζονται πιο πολύ για να την πούμε στην Nova από το να είναι ο ΠΑΟΚ οκ με το FFP.

Αλλά σεβάσου κι εσύ τα επιχείρηματα της άλλης πλευράς. Τι είναι αυτά που λες για κλάψες και βλακείες; Έχεις και θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, δεν μπορείς να εκφράζεσαι έτσι σε μέλη που κάνουν σωστή συζήτηση.

Τεσπα, τα λέμε ξανά τη Δευτέρα σε αυτό το τόπικ. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο τώρα.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17229
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:14

Το τι είναι αυτά που λέω το εξήγησα.

Το ΠΑΟΚ και τους γαμαμε όλους ΔΕΝ είναι η κεντρική ιδεα.

Αλλά άμα είναι να τίθεται σε αμφισβήτηση το αν θα στηρίξει η ευρύτερη βάση του ΠΑΟΚ το εγχείρημα τότε ναι γίνεται και αυτό ένα επιχείρημα. Όταν δηλαδή φτάνουμε στα όρια της ανάλυσης του θέματος

Ξεκαθάρισα ήδη ότι πιθανότατα όσοι εδώ διαφωνείτε με το εγχειρημα, έχετε ήδη αγοράσει πακέτο. Δεν υπονοησα το αντίθετο.

Και τέλος επαναλαμβάνω πως δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά.

Από τη μέρα που ανακοινώθηκε το εγχείρημα έχω δει τουλάχιστον δέκα φορές τις ίδιες ενστάσεις λες και παίζει σε ριπλευ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί η επανάληψη της απαισιοδοξίας ή της λελογισμενης διαφωνίας είναι κάτι που πρέπει να αποζητούμε.


Ναι έχω θεσμικό ρόλο και δεν βλέπω που παρεξήγησα το ρόλο μου;

Μήπως στο ότι κάποιος μου λέει ότι γράφω μαλακίες και εγώ λέω νταξ δε πειράζει αλλά να σας εξηγήσω γιατί βρίσκω κλαψα όλο αυτό;



Σας έγραψα εν τάχει γιατί θεωρώ ότι τα επιχειρήματα σας δεν είναι σε σωστή βάση. Είμαι σε κινητό δε μπορώ να εμβαθύνω παραπάνω.

Αν εσύ θεωρείς ότι η εξισωση ΠΑΟΚ με Λέστερ (στην αναλογία των αγορών που ανήκει ο καθένας) είναι σοβαρό επιχείρημα, εγώ απ τη πλευρά μου βλέπω ότι υπερβάλεις φοβερά απλά για να πείσεις ότι δεν έπρεπε να γίνει αυτό το πράγμα.

Και όχι μόνο υπερβάλλεις αλλά μέσω αυτής της στάσης προσβάλλεις τον ΠΑΟΚ και τον μειώνεις. Λέστερ της Ελλάδας είναι ο Ηρακλής.

Αυτό λοιπον δεν είναι καλοπροαίρετη κριτική.


Άμα γράφετε για "μαλακίες", εξυπηρετησεις σε προσωπα, μικρό μέγεθος ΠΑΟΚ και λοιπά δεν θα μου λες ότι κάνετε σωστή συζήτηση.

Και αν το λες, εγώ θα απαντώ ότι κάνετε υπερβολικά μοιρολατρική προσέγγιση προδικαζοντας την καταστροφή και ξεπερνάτε τα όρια της αυτοκτονικης κλαψας με μια δόση μπηχτων και περίεργων σεναρίων.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:15

gika έγραψε:@rainmaker
Νομίζω το παραξεχυλώσαμε. Μιλήσαμε 5 άνθρωποι λέγοντας με επιχειρήματα ότι το εγχείρημα είναι υπερβολικά ριψοκίνδυνο. Επιχειρήματα τεχνολογικά, οικονομικά, εμπορικά στα όρια των γνώσεων που έχει ο καθένας μας. Παράλληλα, όσοι μιλήσαμε εναντίον του έχουμε πάρει ή θα πάρουμε το 5Ε ticket για να στηρίξουμε την προσπάθεια. Κανείς μας δεν θέλει να αποτύχει το εγχείρημα. Τις επιφυλάξεις μας εκφράσαμε.

Τα αντεπιχειρήματα της άλλης πλευράς είναι στραβοστόμικου επιπέδου σε φάση "ΠΑΟΚ και τους γαμάμε όλους" και "το φέραμε πρώτοι στην Ελλάδα". Να σεβαστώ ότι κάποιοι είστε υπέρμετρα αισιόδοξοι. Να σεβαστώ ότι κάποιοι ακολουθούν τυφλά την διοίκηση. Να σεβαστώ ότι κάποιοι νοιάζονται πιο πολύ για να την πούμε στην Nova από το να είναι ο ΠΑΟΚ οκ με το FFP.

Αλλά σεβάσου κι εσύ τα επιχείρηματα της άλλης πλευράς. Τι είναι αυτά που λες για κλάψες και βλακείες; Έχεις και θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, δεν μπορείς να εκφράζεσαι έτσι σε μέλη που κάνουν σωστή συζήτηση.

Τεσπα, τα λέμε ξανά τη Δευτέρα σε αυτό το τόπικ. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο τώρα.
Επιχείρημα δεν εινσι η Λέστερ πάντως....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:18

Είχα και έχω τις επιφυλάξεις μου για το εγχείρημα του ΠΑΟΚ TV και ελπίζω το χθεσινό αποτέλεσμα με την μέτρια προς κακή εμφάνιση να μην επηρεάσει τις συνδέσεις. Επίσης μετά τη ρεβάνς, αν ο μη γένοιτο δεν έχουμε αυτό που επιθυμούμε να μην καταπέσει σαν χάρτινος πύργος. Αλλά...
έχουμε υποχρέωση όλοι μας ανεξαιρέτως να το στηρίξουμε με τη μεγαλύτερη δύναμη. Κάθε Σ/Κ ασχέτως αν θα πηγαίνω στο γήπεδο ή όχι, θα κάνω συνδέσεις. Για την Κυριακή έκανα δύο σε δύο υπολογιστές σπιτιού και Νοσοκομείου, στον δικό μου κωδικό και στον κωδικό του γιου μου.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4990
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό falconakis » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:26

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια...ΔΕΝ μας νοιάζει εαν θα πετύχει η όχι το εγχείρημα...ΔΕΝ μας νοιάζει από που μπορούμε να κόψουμε το 5ευρω...ΔΕΝ μας νοιάζει εαν η ομάδα πεταει ή σέρνεται...
ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ότι βοηθαμε την ομάδα στον βρώμικο πόλεμο που της γίνεται με ένα ποσό που μεταξύ μας όλοι μπορούμε από κάπου να το κλέψουμε για την καψούρα μας...
ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ότι η κίνηση τους πόνεσε τους χαβουζαίους βλέποντας τις αντιδράσεις τους
ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ότι θα πληρώνουν την ομάδα για να δείξουν φάσεις στα βοθροκάναλά τους...
ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΛΗΡΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΝΑΟ...
ΓΙΑΤΙ ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!!
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1793
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες