Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:51

Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?

κατά την εργατική επανάσταση το 1886, κάποιοι ρωτούσαν σε περίπτωση που μας απολύσουν τί θα κάνουμε.
πριν την δική μας επανάσταση το 1821, κάποιοι ρωτούσαν τι θα γίνει αν το μάθει ο πασάς και μας σκοτώσει.
δε υπάρχει επανάσταση χωρίς απώλειες.
να πέσουμε και Β και Γ, να φτάσουμε στα άκρα να κάνουμε ότι χρειαστεί και ας πέσουμε στο γκρεμό αρκεί να πάρουμε μαζί μας και το σάπιο ελληνικό ποδόσφαιρο.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:53

Sfinas έγραψε:χωρίς ΠΑΟΚ πρωτάθλημα δεν υπάρχει, τι είναι ο ΠΑΟΚ κάνα μαγαζάκι, που άμα φύγει θα είναι όλα ίδια?

Ετσι...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:56

Ηδη η κουλα εβγαλε ανακοινωση που εντασσεται υπερ της αποφασης Κοντονη παροτι θα μπορουσε να διεκδικησει το Κυπελλο. Θυσια στον βωμο της εξυγιανσης οπως αναφερει. Φυσικα ολοι μας πρεπει να κραταμε τις επιφυλαξεις μας για το τι ακριβως σκφτονται βαζελος και κουλα!
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:01

Αποχώριση του ΠΑΟΚ από το "πρωτάθλημα" σημαίνει ενεργοποίηση ρητρών από την νόβα, ακύρωση εκατοντάδων χιλιάδων ασπρόμαυρων συνδρομών (τα οποία η νόβα θα θελήσει να ρεφάρφει) και λιγότερα λεφτά στις ομάδες από τα τηλεοπτικά (να από που).
Και αν το τελευταίο δεν αγγίζει εμάς και τον γάβρο, ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι θα πεινάσουν.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:02

Δυστυχώς παλι μόνοι μας θα ειμαστε! Εγώ δεν ελπίζω σε κουλα και βαζελο!


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:03

αυτό από την αεκ δεν το περίμενα, gt είναι γνωστοί ξεφτιλισμένοι παρτακιδες. τώρα έμεινε ο αλαφούζος που αναγκαστικά θα ακολουθήσει για να κρύψει την κατάντια τις ομάδας του, όπως κάνει όλη την χρονια...
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Pablito » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:06

DimitrisS έγραψε:
Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?


Μεσα σε ολο αυτο που συμβαινει αυτο σκεφτηκες ρε φιλε μου; Δεν σου το εκφραζω επιθετικα για να μην παρεξηγηθω.
Πρεπει να γινει κατι επιτελους!



Καποιος πρεπει να σκεφτεται και λογικα!
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:07

Συμπαθάτε με ρε παίδες, αλλά εγώ σε συμμαχίες με πρασινοκίτρινους, δεν πιστεύω.
Αυτές είναι λυκοφιλίες.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:10

ο σκοπός αγιάζει τα μέσα....
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:12

Χανούμια και βαζέλια δεν υπάρχει περίπτωση να μας στηρίξουν, σε επίπεδο Π.Α.Ε.! Η 2η θέση θα έχει 2 διεκδικητές αντί για 3... Σε πρωτάθλημα 2 ομάδων αν έβγαιναν πρωταθλητές, δεν θα τους ένοιαζε.




pilotos έγραψε:Έχει την μόνη ομάδα που δεν χρωστάει ευρώ και του συμπεριφέρονται έτσι. Γιατί; γιατί αν έχεις χρέη, σε έχουν πιασμενο... Δεν είσαι ελεύθερος.

Εμένα με προβληματίζει η δήλωση του χτες που λέει, αηδία αισθάνομαι που ασχολούμαι με αυτό το ποδόσφαιρο.

Θα τον αφήσουμε μόνο;

SM-G920F



Όχι, αηδιάζουμε όλοι μας μαζί του!


tsou έγραψε:
Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?

κατά την εργατική επανάσταση το 1886, κάποιοι ρωτούσαν σε περίπτωση που μας απολύσουν τί θα κάνουμε.
πριν την δική μας επανάσταση το 1821, κάποιοι ρωτούσαν τι θα γίνει αν το μάθει ο πασάς και μας σκοτώσει.
δε υπάρχει επανάσταση χωρίς απώλειες.
να πέσουμε και Β και Γ, να φτάσουμε στα άκρα να κάνουμε ότι χρειαστεί και ας πέσουμε στο γκρεμό αρκεί να πάρουμε μαζί μας και το σάπιο ελληνικό ποδόσφαιρο.



Αυτό!!





Είπε ο Σαββίδης για Θεσσαλονικιό άνθρωπο στη προεδρία της χλΕΠΟ...
Σκόρδας να πέσουν τα τσιμέντα!!!! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:13

Με την κίνηση μας είμαστε μπροστάρηδες οποίος θέλει ακολουθεί

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:20

Πόσο γουστάρω που επιτέλους συσπειρωνόμαστε κατά του κοινού εχθρού με τον Δικέφαλο Αετό να δείχνει το δρόμο για τις μάχες κατά του πούστικου εχθρού μας!
Ούτε ρετσινοπνίχτες, ύποπτοι, μπερδεμένοι, συνδεσμολάτρες/συνδεσμομάχοι, χειροκροτητές...


ΟΛΟΙ Π.Α.Ο.Κ.!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:30

Δεν κατεβαίνει στο πρωτάθλημα μέχρι ...


Πρόθεση της διοίκησης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και του μεγαλομετόχου της είναι να μην κατέβει ο ΠΑΟΚ ούτε στα ματς του πρωταθλήματος, μέχρι να απαντηθούν αυτά που ζήτησε η διοίκηση!!!

Την εκπληκτική αυτή στάση φέρεται να ζήτησε ο Ιβάν Σαββίδης από τον πρόεδρο της ΠΑΕ, Λούμπος Μίχελ, βάζοντας βόμβα στα θεμέλια του πρωκταθλήματος-παρωδία που συνδιοργανώνουν η λίγκα και η ΕΠΟ (μέσα από την ΚΕΔ), μέχρι να απαντηθούν επίσημα τα αιτήματά της ΠΑΕ ΠΑΟΚ!!!

Όπως φαίνεται η ώρα των μεγάλων αποφάσεων έφτασε!!!




Μπράβο μπράβο μπράβο μπράβο!!!! Καλώς την απόφαση, κι ας άργησε..!! Και πολύ συμμετείχαμε στο θέατρο του παπαραλόγου που έστησε ο Μαρινάκης. Σημασία και αξία στο πρωτάθλημα της χλέπας, της ξεφτίλας, της κατουρημένης ποδιάς. "Και ο Σωκράτης (Βαγγέλας) πάνω απ'όλα"...

Καθόλου ποδόσφαιρο ο Π.Α.Ο.Κ., για να γεμίσει το Παλατάκι και η Μίκρα και να έχει 100 άτομα το Ποσειδώνιο!! :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:32

Αφού ήσουν μπροστά όταν τα έχωνα στον ηθικό αυτουργό για ότι έγινε χτες...... :)
ο "κολλητός" μας 2 σκαλιά πιο κάτω τα έκανε όλα ρε Roman
;)
Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 03 Μαρ 2016, 20:35

Πλεον εχω κοψει οποιεσδηποτε σχεσεις με φιλους-γνωστους μου γαυρους...
Απο χθες οποιος ερχετε να μου μιλησει απλα του λεω οτι δεν μιλαω με πρεζακια,πρεζεμπορες και μελη-υποστηρικτες εγκληματικης οργανωσης...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες