Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:24

tad έγραψε:Ρε την τρέλα μου μέσα ... δεν περίμενα να δημιουργηθεί παρεξήγηση με μια απλή φράση που χρησιμοποίησα.
Ούτε να με πουν αδέρφια που γράφουν χρόνια εδώ μέσα γραφικό ...

Ρε σεις ένα ποστ όλο χαρά ήταν ... η έκφραση προς τον πρόεδρο να ξεφύγει απο τους μέτριους που έχει μαζέψει ειναι μια έκφραση που εάν σας την έλεγα απο κοντά ειμαι σίγουρος ότι δεν θα την παρεξηγούσατε ...

Ένας τόσο δυνατός πρόεδρος σίγουρα καταλαβαίνει ότι ΠΑΟΚ μεγάλος χωρίς παιχταραδες δεν γίνεται. Δεν γίνεται να είχα με ζαγορ τον Παμπλο και τωρα να έχω ακομα χάφ 3 κλάσεις μίνιμουμ πιο κάτω.

Αυτό γράφω φιλικά προς τον πρόεδρο ... και προς τα αδέρφια ... σταματήστε να βλέπετε εχθρούς μεταξύ μας.
Εδώ εγω τουλάχιστον γράφω σχεδόν 10 χρόνια. Εξακολουθώ να το κάνω αν και άλλοι παλιοί σταμάτησαν γιατί μιλάς με αδέρφια Παοκτσηδες που έχουμε ένα σημαντικό κοινό. Την αγάπη και την λαχτάρα για αυτή την τεράστια ομάδα.

Εσείς όταν μιλάτε με τους φίλους σας δεν λέτε κάτι καμία φορά με υπερβολές για να δώσετε έμφαση ;;;
Το ποιος το λέει δεν έχει μεγάλη σημασία ;;;

Αυτοί που έχουν κακή πρόθεση εδώ μέσα αργα ή γρήγορα πάντα αποκαλύπτονται ... εγω τουλάχιστον δεν ανήκω σε αυτούς ...
Μόνο έντεκα φανέλες να πετάνε θέλω να βλέπω ... και να ματώνουν την φανέλα ...
Δηλαδή ότι απέχουμε απο αυτό μόνο εγω το βλέπω ;;;

Τεράστιος Πρόεδρος ... ;;; ξεπληρωμα χρεών ... οργάνωση σε πολλά επίπεδα ... και τωρα ξεκωλιασμα του παρασκηνίου του γαύρου και του βαζελου ...

Τωρα θέλω και ομάδα ΠΑΟΚ !!!


αστο tad μην παρεξηγεις και το σημαντικοτερ μην ασχολεισαι...

να φτιαξουμε ομαδαρα, να σταματησουν και οι παθογενειες της διοικησης στο αγωνιστικο και ο δρομος πλεον μετα και τις σημερινες εξελιξεις ειναι ορθανοιχτος για την κορυφη...

και το σημαντικοτερο ειναι οτι αυτον τον δρομο τον ανοιξε ολοκληρος ο ΠΑΟΚ...ο ενιαιος ΠΑΟΚ...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:27

Taseos έγραψε:Περιμενουν οδηγιες κ θα βγουν πιο αργα


ΔΛΔ όσους δεν έγραψαν ακόμη τους θεωρείς στημένους; ή καθοδηγουμενους; που περιμένουν
οδηγίες από τα κέντρα που θέλουν το κακό του ΠΑΟΚ;;;;
Τι να πω ΡΕ πουστη μου...
Θα έριχνα καμία χριστοπαναγια....Αλλά Δεν το κάνω....τουλάχιστον να φάω το Μπαν για κάποιον που να το αξίζει
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:29

Πιστεύω ότι εννοεί ότι σε αυτό το τοπικ έπρεπε να γίνεται χαμός όχι στους Γιώργου

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:32

Ας γράψει αυτό που εννοεί...Και όχι "περιμένουν οδηγίες"
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:35

Taseos έγραψε:Περιμενουν οδηγιες κ θα βγουν πιο αργα


:yellowcard:

Ετοιμος για κοκκινη
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:42

Τέτοια μέρα ρε μάγκες, μερικοί έχετε ανάγκη για μανούρα. Τρώγεστε με τα ρούχα σας.
Επίσης, δεν είμαστε μόνο για να αποδίδουμε εύσημα. Εγώ το έκανα και μάλιστα με μεγάλη υπερηφάνεια γι' αυτό που συνέβη σήμερα. Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα παραβλέπουμε και τα λάθη και τα χαζά όπως αυτό του Γιωργάκη.
Αλλά αλήθεια η ανάγκη να την πείτε στον άλλον είναι πολύ μεγάλη ρε μάγκες. Γιατί;
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:46

Αυτό που μου την έσπασε Mingus είναι ότι Ο συγκεκριμένος εκτός από την μπηχτη...Δεν έγραψε κάτι επί του θέματος...Αλλά γκρινιάζει επειδή δεν εγραψαν οι άλλοι...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 18 Αύγ 2017, 17:49

Δεν Γίνεται ο χαμός που περιμέναμε διότι πολύ απλά ξέραμε ποιος θα βγει. Απλά περιμέναμε πότε και αν θα γίνουν οι εκλογές της έπο.
Το από δω και πέρα μετράει.
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:07

Mīngus έγραψε:Τέτοια μέρα ρε μάγκες, μερικοί έχετε ανάγκη για μανούρα. Τρώγεστε με τα ρούχα σας.
Επίσης, δεν είμαστε μόνο για να αποδίδουμε εύσημα. Εγώ το έκανα και μάλιστα με μεγάλη υπερηφάνεια γι' αυτό που συνέβη σήμερα. Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα παραβλέπουμε και τα λάθη και τα χαζά όπως αυτό του Γιωργάκη.
Αλλά αλήθεια η ανάγκη να την πείτε στον άλλον είναι πολύ μεγάλη ρε μάγκες. Γιατί;



Απλό είναι, γιατί αυτοί έχουν ήδη πάρει τις οδηγίες τους.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:15

georgedoulk2008 έγραψε:
Taseos έγραψε:Περιμενουν οδηγιες κ θα βγουν πιο αργα


:yellowcard:

Ετοιμος για κοκκινη

10 μπΑν εχω φαει. Ουτε την καζουρα δεν μπορεις να ξεχωρησεις θες κ μπαν. Αντε να το πω αλλη μια. Γελοιοποιω οτι μολις εχουμε ενα καλο νεο. Σχολιαζετε οτι οι υπολοιποι δεν εχουν σχολιασει το νεο επειδη ειναι καλο. Αγνωοντας οτι πιθανως εχουν δουλειες κ δε μπορουν να ειναι ολη μερα μεσα. Ριξε ακομη ενα τωρα ετσι για αλλαγη( το μεσημερι εληξε το προηγουμενο)
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:20

Tad, δεν σε είπα γραφικό αδερφέ, ουτε οτι δεν είσαι ΠΑΟΚ ουτε τίποτα τέτοιο. Πράγματι ενα ποστ όλο χαρά ηταν, αλλά αυτό το δηλητήριο στο τέλος θα μπορούσε να λείπει ρε συ. Οχι και "μετριότητες που εχεις μαζέψει" η ομάδα μας. Παιχταραδες έχουμε. Καλώς να ορίσουν κι άλλοι ακόμα καλύτεροι αλλά δεν χρειάζεται να απαξιωνουμε έτσι τους υπάρχοντες.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:24

Ιβαναρε. Σκασε τωρα κ 3 μεταγραφαρες απανωτες να τους πεις στα μουτρα... το φετινο ειναι δικο μου πουστοπαιδα
Dimg4
 

Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:28

Άνοιξε ο δρόμος αν και μακρύς...

Το ότι είναι πεισματάρης ο Ιβαν έχει και τα Καλά του :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:35

sic-4 έγραψε:Tad, δεν σε είπα γραφικό αδερφέ, ουτε οτι δεν είσαι ΠΑΟΚ ουτε τίποτα τέτοιο. Πράγματι ενα ποστ όλο χαρά ηταν, αλλά αυτό το δηλητήριο στο τέλος θα μπορούσε να λείπει ρε συ. Οχι και "μετριότητες που εχεις μαζέψει" η ομάδα μας. Παιχταραδες έχουμε. Καλώς να ορίσουν κι άλλοι ακόμα καλύτεροι αλλά δεν χρειάζεται να απαξιωνουμε έτσι τους υπάρχοντες.


Δυστυχώς οι περισσότεροι είναι μετριότητες γι αυτό και με τα Ευρωπαικά δεδομένα είμαστε αγωνιστικά μια μέτρια ομάδα.
Π.Α.Ο.Κ. είμαστε δεν χρειάζεται ούτε να αυτοπαραμυθιαζόμαστε ούτε να ωραιοποιούμε καταστάσεις.
Δεν το έχουμε ανάγκη.
Τελευταία επεξεργασία από dimbar και Παρ 18 Αύγ 2017, 18:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 18 Αύγ 2017, 18:39

Ορθολογικά, βάσει όλων των ... θαυματουργών παραμέτρων της ελληνικής υπερλίγκας, το γράφουμε ή αυστηρά αποκομμένο από κάθε τι άλλο; Άντε, παιχταράδες δεν είναι. Μετριότητες είναι αυτοί που έχουμε;

Ναι, εύλογα ευρωπαϊκά είμαστε μια μέτρια ομάδα. Φυσιολογικότατο το βρίσκω. Σε σχέση με τους λοιπούς "μεγάλους" της χώρας, που συνεχίζουν εδώ και καιρό να είναι ανύπαρκτοι. Και δε γράφω μόνο για κουλα και βαζελα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες