Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 25 Ιουν 2017, 20:31

Δεν παιζει να υπαρχει χειροτερη φαρα απ τους πολιτικους. Πεινασμενα ανθρωπακια.
Η νουδουλα παντως κανει οτι μπορει για να μην παρει ουτε ψηφο εδω πανω.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 20:31

Μάλιστα.... Απίστευτη βρωμιά.... Καλά στο Ερρίκος ντυναν όλοι τρώγανε και πεινάνε τζάμπα μέχρι και 450 ευρώ χρέος άφησε ο Λοβέρδος άλλο πασοκολαμογιο
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 21:57

τι συμβαίνει με τις κατηγορίες περι λαθρεμπορίου;σημερα μιλουν κ για 2ο πλοιο.
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:03

Ετσι τους λενε ο χοντρος κι ο χρυσος να πουν κι ετσι λενε.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:08

η υπόθεση του ΝΟΟR1, είναι ΔΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!!!

Πάμε για υπόθεση Propaganda Due, α λα ιτάλια λένε κάποιοι που γνωρίζουν. Πλέον ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να κάνει κανείς πίσω, ξέρουν πολλοί, σχεδόν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και για το ΠΩΣ και το ΠΟΙΟΣ έφερνε την τουρκική πρέζα του βαθέως κράτους και την διοχέτευε στην "αγορά¨

Αυτά.-

υγ, ΠΟΣΟ ΖΩΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΛΟΒΕΡΔΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:13

gergeo4 έγραψε:τι συμβαίνει με τις κατηγορίες περι λαθρεμπορίου;σημερα μιλουν κ για 2ο πλοιο.



εσύ τι πιστεύεις θα μας πεις;
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:22

εγω δεν ξερω.διαβαζω για τα τσιγάρα κτλ γι'αυτο ρωτησα μηπως ξερει καποιος παραπανω.ειναι προιον συκοφαντίας (στησιμο)για να πληξουν τον ιβαν και να αποπροσανατολισουν απο τον πρεζεμπορα;
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:26

gergeo4 έγραψε:τι συμβαίνει με τις κατηγορίες περι λαθρεμπορίου;σημερα μιλουν κ για 2ο πλοιο.


Δεν υπαρχει καμμια κατηγορια!
Το Πρωτο Ψεμα οι φυλλαδες του χοντρου του Κουλη ο γαυρολοβερδος και τα ΜΜΕ του τουιτι προσπαθουν να το κανουν θεμα...Υπηρχαν και απο αλλες εταιρειες τσιγαρα στο πλοιο γιατι μιλανε μονο για τη σεκαπ?

Να εδω μιλαει ο εκδοτης του Πρωτου Ψεμματος με τον χοντρο για παλιοτερες υποθεσεις....

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό george188 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 22:41

Καλα ειναι συντονισμένος ο πόλεμος που δέχεται ο σαββιδης.. Πρώτο βιολι ο λοβέρδος το σκουπιδι.Ούτε τα προσχήματα δεν κρατάνε πια. Θα μου πεις αν είχαν ιχνος αξιοπρέπειας θα ειχαν παραιτηθεί απο βουλευτές και δεν θα παίρναν μιζες..αλλα τι λεω κ γω
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 23:44

Ο Βανιας μ εχει μπερδεψει παρα πολυ.ειλικρινα δε ξερω τι καπνο φουμαρει ,τι θελει τι ζηταει απο μας.Οταν ομως βλεπω τ αλαφουζοκαναλο να αναδημοσιευει τα .."ρεπορταζ" του προτου θεματος(του μεγαλυτερου εχθρου μεχρι χθες) που χτυπανε το βανια λεω δε μπορει, κατι καλο θα κανει.

ΥΓ Εσεις που αγαπατε τοσο τον Ιβαν που πινετε νερο στ ονομα του εξακολουθειτε να βλεπετε ακομα αλαφουζοτσανελ?Σαρβαιβορ ας πουμε?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 26 Ιουν 2017, 06:55

gergeo4 έγραψε:τι συμβαίνει με τις κατηγορίες περι λαθρεμπορίου;σημερα μιλουν κ για 2ο πλοιο.


Όταν οπαδός της ομάδας μας κάνει τέτοια ερώτηση, φαντάσου τι λένε οι αδιάφοροι και τι οι αντίπαλοι?
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 26 Ιουν 2017, 12:57

pilotos έγραψε:η υπόθεση του ΝΟΟR1, είναι ΔΕΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!!!

Πάμε για υπόθεση Propaganda Due, α λα ιτάλια λένε κάποιοι που γνωρίζουν. Πλέον ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να κάνει κανείς πίσω, ξέρουν πολλοί, σχεδόν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και για το ΠΩΣ και το ΠΟΙΟΣ έφερνε την τουρκική πρέζα του βαθέως κράτους και την διοχέτευε στην "αγορά¨

Αυτά.-

υγ, ΠΟΣΟ ΖΩΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΛΟΒΕΡΔΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;



https://www.gatestoneinstitute.org/1057 ... -smuggling

What he indicated was that the amount of heroin transferred to the Noor 1 from an Iranian ship was far greater than that which was seized by the Greek Coast Guard. He claimed that it was not 2.1 tons, but rather 3 tons that were found, and that the extra 900 kilograms were taken by Vangelis Marinakis -- a powerful businessman, shipowner, member of the Piraeus city council and owner of the football (soccer) clubs Olympiacos in Greece and Nottingham Forest in Britain -- who sold it to a network of Serbian drug dealers. He also accused Marinakis of being involved in illegal oil-trafficking in the Persian Gulf.
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 26 Ιουν 2017, 15:17

Για πάμε λίγο..

Άννα Καραμανλή. Θυμάστε τί έλεγε για τον Ιβάν και τον ΠΑΟΚ;;;

Για πάρτε μάτι με ποιον μιλάει..

........

Ο διάλογος

Νόμιμη καταγραφή ΕΥΠ 18/7/2012

Συνομιλία Αιμίλιου Κοτσώνη – Αννας Καραμανλή

Ζ1_70512222 (ηχητικό, το παρακάτω)

Η Άννα του λέει ότι δεν τη βοήθησαν στις εκλογές και ότι έπεσαν όλοι επάνω στον Αρβανιτόπουλο και δεν βάλανε ούτε άρθρο της στη «Μετρό» ούτε τίποτε. Και συνεχίζει λέγοντας ότι όταν γίνει υφυπουργός Αθλητισμού θα την παίρνει ο Μαρινάκης τηλέφωνο και θα τον γράφει στ’ αρχίδια της… Και συνεχίζει ο Αιμίλιος…

Αιμίλιος Κοτσώνης: Άκου να σου πω τώρα κάτι… Και να το ξέρεις… Εάν είναι να γίνεις υφυπουργός Αθλητισμού, μόνο αυτός μπορεί να το κανονίσει.

Άννα Καραμανλή: Ναι… είδα πώς το κανόνισε… Πώς ασχοληθήκατε με μένα… Αν ήθελε, θα μ’ έβαζε…

Αιμ.Κ.: Σου λέω… αν είναι κάποιος που μπορεί να το κάνει… εγώ πιστεύω πως είναι αυτός.

Αν.Κ.: Και γιατί δεν το ’κανε λοιπόν;

Αιμ.Κ.: Γιατί δεν θέλει να το κάνει τώρα;

Αν.Κ.: Α… καλά… όταν θα γίνει δηλαδή… θα είμαι υποχρεωμένη σ’ αυτόνα. Μπερδεύεσαι μάλλον… Εγώ είμαι από τη Θεσσαλονίκη, δεν είμαι κανένα λιμό…

Αιμ.Κ.: Ναι… αλλά έχει δύναμη… Τι να τον κάνουμε τώρα…

Αν.Κ.: Εντάξει, έχει δύναμη… Αλλά όχι άμα με βάλει την επόμενη φορά θα προσκυνήσουμε στον Βαγγέλα… Μπερδεύεσαι… Ετσι; Δεν με βοήθησε κανείς. Ασ’ το τώρα.

[…]

Αν.Κ.: Να σου πω… Με θεωρείς χαζή… Δεν ξέρω εγώ αν με βοήθησαν, πόσο με βοήθησαν και ποιοι με βοήθησαν;

Αιμ.Κ.: Γιατί οι ψήφοι ήταν πάρα πολλοί.

Αν.Κ.: Ναι.

Αιμ.Κ.: Το να μιλήσω τώρα εγώ να πάρεις 100 ψήφους, 150 ή 200 δεν είναι κάτι… Κατάλαβες;

Αν.Κ. Το ξέρω… Ούτε παιχνίδι κάνατε με τους οπαδούς ούτε τίποτα. Δώσατε γραμμή Α’ Αρβανιτόπουλος σφικτά και Β’ Παναγιωτόπουλο και Γιακουμάτο.

Αιμ.Κ. Στον Πειραιά… Ο Γιακουμάτος εντάξει, είναι πολλά χρόνια φίλος, ρε συ…

Αν.Κ. Εμένα δεν με είπατε ούτε σ’ έναν άνθρωπο.

Αιμ.Κ. Κι ο Γιακουμάτος, που το είχα συζητήσει, μου είχε πει εγώ την Αννούλα θα τη βοηθήσω.

Αν.Κ. Ναι, ναι… καλά.

Αιμ.Κ. Εντάξει… Ετσι μου είπε ο άνθρωπος.

Αν.Κ. Εντάξει στα λόγια, Αιμίλιέ μου… Λες και δεν ξέρεις…

Αιμ.Κ. Εγώ δεν ξέρω τι κάνανε και στην ουσία αν μπορούσανε να κάνουνε, αλλά εγώ οι άνθρωποι οι οποίοι ήξερα εκεί πέρα μέσα ήταν τρεις, ο ένας ήταν ο Γιακουμάτος, ο άλλος ήταν ο Αρβανιτόπουλος και ο άλλος ήταν ο Καλογερόπουλος, εγώ άλλον άνθρωπο δεν ήξερα.

Αν.Κ. Οπως ξέρεις, ο Καλογερόπουλος δεν βοήθησε.

Αιμ.Κ. Εμένα μου είπε ότι βοήθησε πάρα πολύ.

Αν.Κ. Στο Αιγάλεω βγήκα 14η… Ηταν η χειρότερή μου εμφάνιση.

Αιμ.Κ. Ε.. εντάξει… Μπορεί να μη βοήθησε το Αιγάλεω… Μπορεί να βοήθησε η Γλυφάδα.

[...]

Αν.Κ. Με τον Ιωαννίδη χάρηκε ο Βαγγέλης; Ή όχι; Αυτός είναι βλάκας;

Αιμ.Κ. Εγώ δεν τον πάω…

Αν.Κ. Βλάκας και αλήτης…

Αιμ.Κ. Οχι… Εγώ πιστεύω ότι είναι πουλητάρι.

........
Αν δεν ξέρετε ποιος είναι ο Αιμίλιος, συγγνώμη δε μπορώ να βοηθήσω.


SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 26 Ιουν 2017, 15:20

Η μετρό που αναφέρει τι είναι; υπάρχει εφημερίδα με αυτό το όνομα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Daddy G » Δευτ 26 Ιουν 2017, 15:25

Αιμίλιος Κοτσώνης: Άκου να σου πω τώρα κάτι… Και να το ξέρεις… Εάν είναι να γίνεις υφυπουργός Αθλητισμού, μόνο αυτός μπορεί να το κανονίσει.


Εντάξει τι άλλο να πούμε...
Daddy G
 
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Δευτ 09 Ιαν 2017, 23:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες