Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 01 Οκτ 2017, 13:41

Καλά σε κάνει ο πρώην κολλητός σου
Να προσέχεις τις αγκαλιτσες σου
Με όποιον έκανες αγκαλιτσες σου την σβουριξε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Κυρ 01 Οκτ 2017, 13:44

Dinos_Liverpool έγραψε:Εγώ το χθεσινό αγωνιστικό χάλι δεν το ρίχνω στη διαιτησία.



Κανένας δεν το ρίχνει εκεί αλλά οι δικές μας κακές εμφανίσεις = χαμένοι βαθμοί με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο, δικές τους κακές εμφανίσεις = νίκη με τον γνωστό τρόπο όπως και να έχει...

Εφόσον όλοι μας δεν γουστάρουμε αυτές τις νίκες καλώς να κάτσουμε και όλοι μαζί να βοηθήσουμε ώστε να λύσουμε τα του οίκου μας... Υλικό έχουμε, κάτι μας λείπει, εγώ δεν λέω τι, να το βρούμε, να δούμε ωραίο θέαμα και μπαλίτσα να γουστάρουμε... Τουλάχιστον όταν το λύσουμε αυτό να μας αφήσουν λίγο και τα κοράκια να παίξουμε ε;;; Και ας τερματίσουμε τρίτοι αν αυτό αξίζουμε αγωνιστικά...

Κάποιος όμως μας φουσκώνει τα μυαλά για το πρωτάθλημα και δεν είμαι εγώ... Μπορώ να πω και εγώ αυτή την στιγμή ότι αν είχα μία ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ θα ήμουν πρώτος αλλά με την ίδια ΣΙΓΟΥΡΙΑ βγαίνω και λέω ότι στο τέλος και πάλι δεν θα ήμουν εγώ ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Κυρ 01 Οκτ 2017, 13:46

Δηλαδή, ρε αρχιψευταρά, θεατρίνε, γυρολόγε πρόεδρε, υπερασπιστή εμπόρων ναρκωτικών και δολοφόνων, ενώ αυτός σας έβριζε τις μάνες συνεχώς, εσείς κάνατε υπομονή σε όλο τον αγώνα και δεν είπατε κουβέντα ούτε καν στον τέταρτο; Γλίτσα ήσουν, γλίτσα είσαι και γλίτσα θα είσαι μια ζωή! Τηλεοπτικός και γηπεδικός καραγκιοζάκος!

Εμένα, ρε βλήμα, άμα μου έβριζε τη μάνα δεν θα τον έφτυνα! Από τον λαιμό θα τον έπιανα! Θρασύδειλε! Φτύνεις όντας σίγουρος ότι θα σε προστατέψουν άλλοι!

Ιβάν, κυνήγα τον και αυτόν και την ομάδα του ως συνυπεύθυνη.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:03

Και τον είπε αληταρα το καντουρι πολλές φορές στην ανακοίνωση.... Εμ το άλλο που είπε ευπατριδη τον Αλαφούζο :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό northend4 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:28

desperando έγραψε:Καλά σε κάνει ο πρώην κολλητός σου
Να προσέχεις τις αγκαλιτσες σου
Με όποιον έκανες αγκαλιτσες σου την σβουριξε

Έλα ρε Ντεσπε τώρα, ήταν υποχρεωμένος ο Ιβαν να γνωρίζει τι κουμασι ειναι το πουσταριο ο Κουγιας; Ο ελληνικος κύκλος του Ιβαν επρεπε να τον προστατέψει.
Εδώ άλλοι δεν απεμπλάκησαν απο τα λαμόγια 30 χρόνια, μην κραζουμε τον Ιβαν για το οτι δεν ξέρει με τι σκατα εχει μπλέξει στο ελληνικο ποδόσφαιρο.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:35

Ποιος εβγαλε ακρη με τον Κουγια; Μονο μια βιζιτου απο τη Ν. Ιωνια τον εκανε καλα.
Asimos
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:36

Νταξει Νορθ πλακα κανεις; Ρωτας αν ειναι υποχρεωμενος ο Ιβαν, ενας δηλαδη τοσο δυνατος επιχειρηματιας να γνωριζει ή να μαθει τα παντα για τον καθε π@π@ρα που εμφανιζεται μαζι του, να αγκαλιαζεται και να φιλιεται, σαν τον Κουγια; Και φταιει ο κυκλος του που δεν τον ενημερωσε;

Ο Κουγιας πρεπει να τελειωσει οχι απο το ποδοσφαιρο, απο τα παντα, πρεπει να τον εξαφανισεις Ιβαν.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:48

προφανως και θα επρεπε να ξερει με ποιους κανει αγκαλιτσες. δεν ειναι δυνατον να πιστευει για φιλους του ατομα που για χρονια λυμαινονται το ελληνικο ποδοσφαιρο, τυπου μπεου, τυπου κουγια, τυπου γκαγκατση, ακομα ακομα και αλαφουζου.

μακρια απο αυτη τη σαπιλα ιβαν
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό northend4 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 14:50

DimitrisS έγραψε:Νταξει Νορθ πλακα κανεις; Ρωτας αν ειναι υποχρεωμενος ο Ιβαν, ενας δηλαδη τοσο δυνατος επιχειρηματιας να γνωριζει ή να μαθει τα παντα για τον καθε π@π@ρα που εμφανιζεται μαζι του, να αγκαλιαζεται και να φιλιεται, σαν τον Κουγια; Και φταιει ο κυκλος του που δεν τον ενημερωσε;

Ο Κουγιας πρεπει να τελειωσει οχι απο το ποδοσφαιρο, απο τα παντα, πρεπει να τον εξαφανισεις Ιβαν.

Καλύτερα να μην ασχοληθεί κάν Δημήτρη. Αξία στο πουσταριο θα δωσει. Και άλλο που δεν θέλει αυτός ο γλίτσας να ασχοληθεί μαζί του ο ΠΑΟΚ κ Ο Ιβαν.
Η εαν αποφασίσει να ασχοληθεί ας μην το μάθει κανείς ποτέ.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 01 Οκτ 2017, 15:05

Η εαν αποφασίσει να ασχοληθεί ας μην το μάθει κανείς ποτέ.


Aυτο.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 01 Οκτ 2017, 15:25

desperando έγραψε:Καλά σε κάνει ο πρώην κολλητός σου
Να προσέχεις τις αγκαλιτσες σου
Με όποιον έκανες αγκαλιτσες σου την σβουριξε


ΑΥΤΟ ακριβώς! Δε νοείτε εμείς οι απλοί καναπεδάτοι να γνωρίζουμε χρόνια τώρα τις κουμάσια είναι αυτοί που αγκάλιαζε και αυτός να πέταγε αετό. Του τα λέγαμε από δω, του τα λέγαμε από τα social media, του τα λέγαμε με συνθήματα στα γήπεδα, με ανακοινώσεις των συνδέσμων και όπου αλλού! ΑΣ ΤΟΥΣ ΛΟΥΣΤΕΙ ΤΩΡΑ.
Και κάτι ακόμα, έπρεπε ΉΔΗ να είχες απομακρύνει τον προπονητή μας!
Αν δεν βρήκες ακόμα κάποιον, δεν πειράζει, καλύτερα θα τα πάμε και χωρίς προπονητή.
Ο συγκεκριμένος δυστυχώς ΔΕΝ κάνει και το λέμε με ΌΛΟ τον σεβασμό προς το πρόσωπό του!
ΔΕΝ βλέπεις πως έχουν πρόβλημα αγωνιστικό, αλλά και στ' αποδυτήρια? ΔΕΝ βλέπεις πως μέχρι και οι ίδιοι οι παίχτες αρχίζουν να δυσανασχετούν με τον προπονητή? Δηλαδή , τι άλλο να γίνει? Να φτάσουμε 20 βαθμούς από τον πρώτο και μετά? (.... μετά θα είναι αργά)
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Hermann » Κυρ 01 Οκτ 2017, 16:07

Μη περιμενετε να τον αλλαξει. Εχει βαρεθει να παρεμβαινει συνεχως (εξαλλου υπηρξε και η ανακοινωση της Θυρας 4 μετα τον αποκλεισμο απο την Εστερσουντ που ζηταγε αυτο ακριβως το πραγμα), θα του δωσει χρονο. Δυστυχως.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aquila » Κυρ 01 Οκτ 2017, 16:19

Η αληθεια ειναι κι εγω θα κουράζομουν μ αυτη την κατασταση παλι καλα που δε τα βροντάει να φυγει.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 03 Οκτ 2017, 11:20

Ο ΠΑΟΚ η μόνη ομάδα που δε χρωστάει μία στο Δημόσιο και πουθενά.
Όπως η κριτική μου θα είναι πάντα σκληρή για τα κακώς κείμενα, θα λέω και τα καλά.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 03 Οκτ 2017, 11:25

Στην λίστα από κάτω έχουν πλάκα τα σχόλια των αεκτζηδων...... Οι άνθρωποι είναι προκλητικοί ενώ δεν θα έπρεπε να μιλάνε

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες