Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 07 Μάιος 2017, 09:36

Alastor έγραψε:Και καπως ετσι αποχωρησε και ο τελευταιος συμμαχος μετα τις δηλωσεις περι στημενων διαιτητων σε μια διαιτησια που προσπαθησε να παιξει 50-50 ασχετα με τα οποια λαθη της.Απο του χρονου ολοι εναντιον ολων(η μαλλον ΠΑΟΚ εναντιον Αθηνας ετσι οπως το βλεπω)


Καλύτερα. Να ξέρουμε σίγουρα ποιους έχουμε απέναντι. Τον "τίγρη" τον φοβάμαι περισσότερο από τον μουλοχτό αλαφούζ. Έχει έναν πιο απλοϊκό (ή ΟΠΛΟϊκό) τρόπο να επιβάλλει καταστάσεις.
Και λόγω της -τυπικά- μη ενασχόλησής του με την κούλα μπορεί να λέει και να κάνει ότι γουστάρει χωρίς αυτό να έχει επίπτωση στην ομάδα του.

Μόνοι μας και όλοι τους, λοιπόν. Ε, και;
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 07 Μάιος 2017, 09:38

Λάθος κανείς. Έχει σχέση με ΑΕΚ και για τις χθεσινές δηλώσεις θα τιμωρηθεί το αεκακι
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 07 Μάιος 2017, 09:42

Έχει, αλλά νομίζω όχι σε τέτοιο βαθμό όπως ο Ιβάν. Μπορεί να κάνω λάθος, όμως.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 07 Μάιος 2017, 09:53

Η ΕΕΑ τον έχει συσχετίσει ως ηγέτη της ΑΕΚ επισημα
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 07 Μάιος 2017, 10:02

Νομίζω ότι επικοινωνιακά χάσαμε αρκετά πράγματα χτες. Τα επεισόδια που έγιναν επιβεβαιώνουν ότι δε πρέπει να υπάρχουν παιχνίδια με ταυτόχρονη παρουσία των αντίπαλων οπαδών. Επίσης επιβεβαιώνουν αυτό που ξέρουν όλοι αλλά σπάνια το παραδέχονται . Ότι οι σύνδεσμοι είναι τόπος συγκέντρωσης και τρόπος συγκάλυψης εγκληματιών. Ανεξάρτητα από το χρώμα που υποστηρίζουν , είναι παντελώς ανίκανοι για αυτοκάθαρση και θα ήμουν έκπληκτος αν μπορούσαν.


Κι αγωνιστικά χάσαμε πράγματα, σε επικοινωνιακό επίπεδο. Χωρίς να μπω στη διαδικασία , το χάρηκα - δε το χάρηκα ( που φυσικά το χάρηκα γιατί κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει δόλος ) , αυτή τη στιγμή βάλλεσαι επικοινωνιακά από όλους χωρίς να έχεις αντίλογο.
Σε χτυπάει ο βάζελος γιατί είναι η πιο πούστικη ομάδα της υφηλίου.
Σε χτυπάει ο γαύρος για να υποβιβάσει τη δουλειά που έχει γίνει τόσο καιρό για την ανατροπή του καθεστώτος.
Σε χτυπάει η ΑΕΚ γιατί έχασε ένα τίτλο από άδικη απόφαση.

Ακόμα και σε εποχές που ο γκει έκανε όργια ,τουλάχιστον υπήρχε επικοινωνιακό αντίβαρο από τα δικά του μέσα. Τώρα δεν υπάρχει , για μένα η ζημιά είναι τεράστια και δεν είναι καλό για το πρεστιζ του συλλόγου να γίνεται αυτή η επίθεση. Και δε μιλάω ήδη για οπαδούς του ΠΑΟΚ που έχουν λόγους για να επιδείξουν ( πρόσκαιρα ελπίζω ) τάσεις ρεβανσισμού απέναντι σε άπειρες σφαγές , μιλάω για τη ψιλοουδέτερη κοινή γνώμη και τη μεγάλη προσπάθεια ώστε αυτή να πειστεί ότι πας να γίνεις χαλίφης.

Τέλος να πω σε αγωνιστικό επίπεδο ότι ο ΠΑΟΚ δεν ήταν καλός και δεν έκανε εμφάνιση αντάξια της αξίας των παικτών του. Αυτό δε σημαίνει ότι σε τελικούς που κρίνουν τίτλους περιμένεις να δεις τρομερή μπάλα , αλλά εγώ προσωπικά είδα πολύ λίγα πράγματα από το 35 και μετά που άρχισα να βλέπω.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 10:08

Εικόνα

Περισσοτερο χάρηκα γιατί ήρθε το κύπελλο στα χέρια αυτού του ανθρώπου. Ιβαν είναι ευκαιρία με 3-4 κινήσεις το καλοκαίρι να εκτοξεύσεις τον ΠΑΟΚ σε τέτοιο βαθμό που δεν θα υπάρχει πλέον ουδεμία αμφιβολία γιατί ήδη τους έχεις ξεπεράσει όλους.

Α και για όσους δεν νιώθουν καλά και ακούνε τα βοθρομμε της χαβουζας και λοιπών εγκαθετων τα λεει η παρακάτω παράθεση.

bane1980 έγραψε:ΥΓ. Εμένα με στοιχειώνουν οι κάρτες στον ημιτελικό που μας άφησαν μισούς στον τελικό με το ζέλο. Με στοιχείώνει η κάρτα στον Στοχ. Με στοιχειώνουν τα ελικόπτερα. Με στοιχειώνει το -15 για τους γαύρους. Με στοιχειώνει το χαμένο ΤΣ.Λ. από τον οφ σάιντ βραζιλιάνο του ζέλου. Με στοιχειώνει το -3 από πέρσι που ο "σύμμαχος" πήγε να πάρει το κύπελλό του. Με στοιχειώνει η Βέροια και το ΚΑραισκάκη φέτος που μου στέρησαν πρωτάθλημα. Με στοιχειώνει ο Σπάθας.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 07 Μάιος 2017, 10:58

Ιβάν, στείλε μια νταλίκα Σουρωτή στα υπαλληλάκια της αθήνας γιατί δεν μπορούν να το χωνέψουν.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29936
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 07 Μάιος 2017, 11:06

Taseos έγραψε:Η ΕΕΑ τον έχει συσχετίσει ως ηγέτη της ΑΕΚ επισημα


Δεν το ήξερα. Ευχαριστώ που μου το είπες.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό NapolitanosG4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 12:03

Ανεξαρτήτως των όποιων αρνητικών πραγμάτων υπήρξαν χθες, το χάρηκα και για έναν επιπλέον λόγο, για σένα!
Δυστυχώς ένα μεγάλο κομμάτι του αμπαλου λαού μας, δεν κρίνει με βάση τις πράξεις, παρά μονάχα με την λογική... δοκάρι και μέσα ήρωας...δοκάρι και έξω κράξιμο. Δεν ξεχνάω πως το φθινόπωρο, ασχέτως αν παίζαμε μπαλαρα κάποιοι σε βριζανε, γιατί η μπάλα δεν έμπαινε, δυστυχώς. Τώρα όλοι σε αποθεώνουν και το είδα τα μάτια σου πως το γουστάρεις.
Χαίρομαι που χαίρεσαι λοιπόν, σε ευχαριστώ που ήρθες στην ομάδα, ίσως στο σημαντικότερο ταιμινγκ και τρελαίνομαι στην ιδέα πως με την αποθέωση καύλωσες ακόμα πιο πολύ...

Υγ. Όταν καταλαγιάσει η γιορτή, μάζεψε τους συνδέσμους και πείσε τους να κόψουν τον λαιμό τους και να αυτοκαθαριστουν, αλλιώς να πάρουν τον μπούλο. Τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή, όντας καβάλα στο άλογο!
Γαμιέται η Γιούβε και ο Πειραιάς
Άβαταρ μέλους
NapolitanosG4
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Τετ 03 Αύγ 2016, 14:36

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 13:27

painkiller4 έγραψε:Εικόνα

Περισσότερο χάρηκα γιατί ήρθε το κύπελλο στα χέρια αυτού του ανθρώπου...


Ιβάν Ιγκνατίεβιτς Σαββίδη, αξιότιμε Πρόεδρε του Π.Α.Ο.Κ., προσωπικά σε ευχαριστώ πολύ...
1...Για όλα τα αδέρφια μας που έφυγαν τόσο νωρίς και τόσο άδικα...
2...Για τον συχωρεμένο τον παππού μου, πρόσφυγα "απέ την Πόλη" και τον μακαρίτη τον πατέρα μου που μ έκαναν να νιώθω και να πορεύομαι Π.Α.Ο.Κ. στην ζωή μου ολόκληρη και (με/μας) χαίρονται από εκεί ψηλά που δείχνεις...
3...Για όλα τα δεκάδες χιλιάδες Π.Α.Ο.Κ.τσάκια κάτω των 14 που δεν το είχαν ξαναζήσει...
4...Για γενιές και γενιές εκατοντάδων χιλιάδων Π.Α.Ο.Κ.τσήδων που το ξανάζησαν μετά από 14 χρόνια...
5...Για τις επόμενες ασπρόμαυρες γενιές που θα γεννηθούν και θα μάθουν ότι ο Π.Α.Ο.Κ. δούλος δεν είναι άλλο...

Γιατί με εσένα πλέον στο τιμόνι της Π.Α.Ο.Κ.άρας μας, είμαι βέβαιος ότι αυτό που λέει ο αδερφός τελειώνει πια...

bane1980 έγραψε:ΥΓ. Εμένα με στοιχειώνουν οι κάρτες στον ημιτελικό που μας άφησαν μισούς στον τελικό με το ζέλο. Με στοιχειώνει η κάρτα στον Στοχ. Με στοιχειώνουν τα ελικόπτερα. Με στοιχειώνει το -15 για τους γαύρους. Με στοιχειώνει το χαμένο ΤΣ.Λ. από τον οφ σάιντ βραζιλιάνο του ζέλου. Με στοιχειώνει το -3 από πέρσι που ο "σύμμαχος" πήγε να πάρει το κύπελλό του. Με στοιχειώνει η Βέροια και το Καραισκάκη φέτος που μου στέρησαν πρωτάθλημα. Με στοιχειώνει ο Σπάθας.


Γιατί στην δικιά μας την καρδιά Πρόεδρε Ιβάν, από χθες έχουμε μονάχα αυτό που έχεις εσύ 5 χρόνια στο μυαλό σου:

"Μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ., ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΣ 2016-'17"

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :pano: :opaokara: :opaokara: :nairepaok: :opaokara: :opaokara: :pano: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Κυρ 07 Μάιος 2017, 15:01

Η συμφωνία μας με τη nova για τα τηλεοπτικά ήταν μέχρι το 2017 ή δεν θυμάμαι κάτι;
Αρχικά δεν είχαμε υπογράψει την επέκταση και δεσμευόμασταν στην κεντρική διαχείριση μέχρι τώρα. Έχει αλλάξει κάτι;
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 15:44

Μην υπογραφεις Ιβάν σε αυτούς τους μαλακες

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 07 Μάιος 2017, 16:04

Γινεται ο Σαββιδης να παρει καναλι και να αποκτησει τα τηλεοπτικα δικαιωματα του ΠΑΟΚ? Η υπαρχει κεντρικη διαχειρηση και ολα πρεπει να ναι σε εναν ομιλο?
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 16:06

Αυτό θα ήταν το καλλίτερο

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 07 Μάιος 2017, 16:08

Και μετά θα λένε, στην πρώτη στραβή, όλοι οι στραβοστομηδες μαζί, ότι βγάζει λεφτά από τον ΠΑΟΚ.

Δεν είναι τόσο απλό...

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ΑποστόληςΑ, Miles και 25 επισκέπτες