Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:29

Ήρθε η ώρα απο ότι φαίνεται για το Ιβάν Σαββίδης νο ΙΙΙ.

να τα χιλιάσει.

:nairepaok:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:33

Για δευτερόλεπτα με πρόλαβες...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:33

Απέσυρε την ομάδα και από το πρωτάθλημα.
φτάσε στα άκρα, κάπου πρέπει να γίνει η αρχή για να καταστραφεί η κόκκινη χούντα.
ΟΛΟΣ ο λαός του ΠΑΟΚ συσπειρωμένος μαζί σου.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:35

τους ξεφτίλισε όλους ο σαββίδης , ο αλαφούζος και ο μελισσανίδης έτρωγαν χαστούκια και απλά ήταν μονο λόγια και γκρίνια, αυτός δεν καταλαβαίνει μια και ας έχει κόστος...
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:37

Mπραβο ρε Ποντιαρα μου.Χιλια μπραβο.Αργησες αλλα επαθες και εμαθες.Αν οντως δεν κατεβασει την ομαδα στο πρωκταθλημα πρεπει να συσπειρωθουμε ολοι μαζι του αδερφια.Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ.ΚΥΡΙΞΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Pablito » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:39

Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:41

χωρίς ΠΑΟΚ πρωτάθλημα δεν υπάρχει, τι είναι ο ΠΑΟΚ κάνα μαγαζάκι, που άμα φύγει θα είναι όλα ίδια?
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:41

Με αυτήν την κίνηση του αναγκάζει μελισσανιδη Αλαφούζο να πάρουν θέση και θα τους κρίνουν οι οπαδοί των ομάδων τους

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:41

Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?


ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kostaras78 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:42

Kostas_Peraia4 έγραψε:Mπραβο ρε Ποντιαρα μου.Χιλια μπραβο.Αργησες αλλα επαθες και εμαθες.Αν οντως δεν κατεβασει την ομαδα στο πρωκταθλημα πρεπει να συσπειρωθουμε ολοι μαζι του αδερφια.Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ.ΚΥΡΙΞΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kostaras78
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 11 Ιαν 2015, 16:46

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:44

Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?


Μεσα σε ολο αυτο που συμβαινει αυτο σκεφτηκες ρε φιλε μου; Δεν σου το εκφραζω επιθετικα για να μην παρεξηγηθω.
Πρεπει να γινει κατι επιτελους!
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:45

Έχει την μόνη ομάδα που δεν χρωστάει ευρώ και του συμπεριφέρονται έτσι. Γιατί; γιατί αν έχεις χρέη, σε έχουν πιασμενο... Δεν είσαι ελεύθερος.

Εμένα με προβληματίζει η δήλωση του χτες που λέει, αηδία αισθάνομαι που ασχολούμαι με αυτό το ποδόσφαιρο.

Θα τον αφήσουμε μόνο;

SM-G920F
Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:46

Αντι για αποχώρηση από το πρωτάθλημα θα έλεγα η ομάδα να κετεβαίνει σε κάθε αγώνα κανονικά -έτσι ώστε να μην τιμωρείται - και όταν θα σφυρίζει ο διαιτητής απλά να μην παίζει.
Κι αν το θεωρούν δυσφήμηση του αθλήματος ας δούνε πρώτα τη δυσφήμιση που κάνουν οι ίδιοι στο άθλημα.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pavelc1971 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:47

eorptol έγραψε:Με αυτήν την κίνηση του αναγκάζει μελισσανιδη Αλαφούζο να πάρουν θέση και θα τους κρίνουν οι οπαδοί των ομάδων τους

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τωρα ειναι η ευκαιρία να τους πείσει να μην κατέβουν και αυτοί(δεν εχουν πρόβλημα βαθμολογικό αυτοί) 1-2 αγωνιστικές ωστε να διακοπεί το πρωτάθλημα
Προσωπικά πιστεύω οτι η διακοπ'η είτε θα δρομολογήσει αλλαγές ειτε θα οδηγήσει σε απόκλεισμό απο την ευρώπη που θα βλαψει πιο πολύ τον χοντρό....
Δεν γίνεται αλλιως πρέπει να ματώσεις για να αλλάξει κάτι!!!
pavelc1971
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιούλ 2014, 17:00

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Nada » Πέμ 03 Μαρ 2016, 19:48

DimitrisS έγραψε:
Pablito έγραψε:Επειδη βλεπω ολοι σηκωσαμε το λαβαρο της επαναστασης.. Σε περιπτωση που οντως δεν κατεβει η ομαδα στο πρωταθλημα για 3 αγωνες,και υποβιβαστουμε τι θα λετε?


Μεσα σε ολο αυτο που συμβαινει αυτο σκεφτηκες ρε φιλε μου; Δεν σου το εκφραζω επιθετικα για να μην παρεξηγηθω.
Πρεπει να γινει κατι επιτελους!


Μόνο ο ΠΑΟΚ δεν φτάνει...θέλει να ακολουθήσουν και άλλες ομάδες. Αλλιώς όσο επηρέασε η απουσία της κούλας τόσο θα επηρεάσει και η δική μας απουσία. Μη σου πως πως βάζελος και κούλα θα τρίβουν τα χέρια τους από χαρά...
OBEY, CONFORM, MARRY & REPRODUCE
Άβαταρ μέλους
Nada
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ 02 Οκτ 2014, 17:00

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες