Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:23

Καταλαβαίνω τα κονέ σου και τις φιλίες σου αλλα... αν ο μπαμπάς μου ήταν πιλότος δεν σημαίνει ότι ξέρω να πετάω και εγώ.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Descartes » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 21:38

Και κοίτα που'σαι Λούμπος, έτσι και κάτσει καμια καλή πρόταση για τον Λέο Μάτος, μη διστάσεις.... πούλα τον.

Θα βρείς καλύτερο να μας φέρεις. Εκεί που βρήκες και την προπονητάρα.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 15:25

Σε ένα μήνα ξεκινάει η φετινή χειμερινή μεταγραφική περίοδος και εκτιμώ πως ήρθε πλέον η ώρα του για συζήτηση:
Ένα στέλεχος της διοίκησης του Π.Α.Ο.Κ., με δύο τελείως διαφορετικά πρόσωπα, που μας μπέρδεψε πολύ ως τώρα!
Ένας άνθρωπος που με τις μεθόδους του μας έκανε να τον εκθειάζουμε ("ΣΚΙΑΣ)" για το "γλέντημα των ΑΡΔ" και με τις επιλογές του(?) να τον βγάλουμε τον (ποσοστιαία) πιο πετυχημένο Τεχνικό Διευθυντή του Π.Α.Ο.Κ. του Σαββίδη!!
Όχι άδικα ή ακόμα ακόμα και βιαστικά (ισως πουν κάποιοι) όμως, πάντα κατά την προσωπική μου άποψη, ως τότε...

Όλα αυτά όμως, μέχρι το περασμένο καλοκαίρι, τότε που ξεκίνησαν κι εξελίχθηκαν κωμικοτραγικές καταστάσεις, τόσο στην επιλογή του νέου προπονητή, όσο και στην (σε 1,5 μήνα) δίχως καμιά εμφανή αφορμή αντικατάσταση του με τον σημερινό, για τον οποίο δήλωσε δημόσια ότι "είναι αυτός που επιλέξαμε για να μας φέρει το Πρωτάθλημα"!!!!
Μέχρι ίσως λίγες μέρες μετά, όταν έθεσε την παραίτηση του στον αφιονισμένο Ιβάν, μετά την Σουηδοχωρική φάπα...

Κατόπιν, δίχως να υπάρξει ξεκάθαρη απάντηση της ΠΑΕ, έμεινε, μα "απομονωμένος" απ τις μεταγραφικές εξελίξεις!!!!
Ο Τεχνικός Διευθυντής του Π.Α.Ο.Κ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ούτε καν στις φωτογραφίες με τα νέα αποκτήματα της 31/8ου..
Αυτά, τα βαρύτερα ονόματα αλλά και συμβόλαια, τα οποία μας έκαναν να πετάμε (έστω για λίγο) στα ουράνια...
Αυτά που ίσως τώρα να μας οδηγήσουν σε περικοπές μπάτζετ-αποδυνάμωση ρόστερ με διάφορες δικαιολογίες!!!!


Είμαι πολύ περίεργος να δω πόσες "διορθωτικές" κινήσεις μπορεί να κάνει μέσα στον Γενάρη, ώστε να αιτιολογήσει την απόφαση της διοίκησης να μην δεχτεί την παραίτηση του, μετά το φετινό καλοκαιρινό φιάσκο και αποκλεισμό...

Φαίνεται να μαζεύτηκαν πια πολλά προβλήματα, κάποια απ τις επιλογές του(?) σε παίχτες που έφερε(?), κάποια άλλα απ την "αναβλητικότητα" του(?) να "τελειώνει με παλιές πληγές" και κάποια που προέκυψαν πιο πρόσφατα, "απουσία" του(?)...Όσο όμως έχει (έστω τυπικά) τον τίτλο του Τ.Δ. του Π.Α.Ο.Κ., αυτός έχει βέβαια την ευθύνη να τα λύσει!!!!
Για το καλό του Π.Α.Ο.Κ., πρώτα και πάνω απ όλα, του εύχομαι να καταφέρει να "βγάλει λαγούς απ το καπέλο"...

Σημαντική σημείωση:
Μπορεί το οικονομικό εμένα, σαν οπαδό, να μην με ενδιαφέρει, αλλά για το Μαράκι και τον Ιβάν δεν νομίζω το ίδιο!!

Θυμίζω εδώ ότι...
Ο πολύ εμπειρότερος όμως και "σχετικότερος" προκάτοχος του, Mr. Frank, χρειαζόταν μόνο ένα 10άρι κι ένα δεξί μπακ, για να χτίσει έναν κορμό για τα επόμενα χρόνια και δεν "πέτυχε" να τους φέρει, πάλι Γενάρη, πριν 2 χρόνια...
Ένα μήνα μετά δε, απομακρύνθηκε, μετά από ένα "βελούδινο διαζύγιο" με τους (ίδιους) διοικούντες τον Π.Α.Ο.Κ., ακολουθώντας ένας ΑΡΔοχετός λάσπης περί ατασθαλιών-χαμένων χρημάτων στο "γνωστό"..."βαρέλι δίχως πάτο"!!!!

:pano:


Υ.Γ. Για να μην ακολουθήσουν τζάμπα "επιθέσεις", θυμίζω ότι τον εκτιμούσα πολύ, μέχρι να "παραιτηθεί...μένοντας".
Η μεταγραφική περίοδος του Γενάρη είναι αυτή που θα δείξει αν θα τον κατατάξω, οριστικά πλέον, στους "yesmen" κι αυτόν, μαζί με άλλους που έχουν μαζευτεί, σε μια προσωποπαγή και μονοσήμαντη διοίκηση, μην καταφέρνοντας τελικά τίποτα ουσιαστικό, σε σχέση με την δημιουργία του Π.Α.Ο.Κ. των ονείρων μας, εδώ και 6 περίπου χρόνια!!!!
Γιατί και σε εξιλαστήριο θύμα να εξελιχθεί (ούτε περίεργο ούτε πρωτοφανές θα είναι), σαν yesman δεν τον λυπάμαι!
Μόνο τον Π.Α.Ο.Κ. μας θα λυπηθώ, που δεν φρόντισε να απαλλαγεί νωρίτερα (κι) απ αυτόν, φέρνοντας καλύτερο!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 15:48

Ο Μίχελ τον έφερε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89890
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 13:15

Ας το "ξαραχνιάσουμε" λίγο και το topic του άλλοτε "πολυσύχναστου" Τ.Δ. μας, καρφιτσώνοντας συνέντευξη του:
..................................................................................
Μίχελ: "Αυτό είναι το πλάνο μας για τον Πρίγιοβιτς"...
Εικόνα
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017 21:54...
Aπό sport24.gr:

Ο Λιούμπος Μίχελ εξήγησε το σκεπτικό του για την περίπτωση πώλησης του Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς, στάθηκε στη μέχρι τώρα πορεία του Ραζβάν Λουτσέσκου και ανέλυσε τι πήγε στραβά με τον Κάρλος Σαμπράνο.

Υπέρ της παραμονής του Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι τέθηκε ο Λούμπος Μίχελ, σε συνέντευξη που παραχώρησε στον «Arena FM».

Ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής της ασπρόμαυρης ΠΑΕ έκανε τον απολογισμό του πρώτου γύρου, ενώ στάθηκε για την επικείμενη λύση της συνεργασίας με τον Κάρλος Σαμπράνο. Αναλυτικά τα όσα είπε:

Για τον μεταγραφικό σχεδιασμό του ΠΑΟΚ:

Οι μεταγραφές θα μας απασχολήσουν από την Δευτέρα. Θα συζητήσουμε με τον προπονητή και θα αναλύσουμε τα επόμενα βήματα μας με βάση τι έχει συμβεί στα είκοσι παιχνίδια που έχει δώσει μέχρι τώρα η ομάδα σε πρωτάθλημα, κύπελλο και Ευρώπη.

Έχουμε πάντως μια ξεκάθαρη εικόνα για τις θέσεις στις οποίες έχουμε ανάγκη από ενίσχυση και πάνω κάτω και τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που θα δοθούν δανεικοί ή θα αποχωρήσουν από την ομάδα. Έτσι αυτό που απομένει είναι να καταλήξουμε στα ονόματα των κατάλληλων υποψηφίων που θα ενισχύσουν την ομάδα και θα μας βοηθήσουν να κερδίσουμε το πρωτάθλημα.

Πιστεύω ότι με προπονητή το Ραζβάν Λουτσέσκου είμαστε στο σωστό δρόμο. Βλέπω βελτίωση στην ομάδα σε σχέση με το ξεκίνημα της σεζόν.

Βέβαια οι παίκτες που αποκτήθηκαν την τελευταία ημέρα της μεταγραφικής περιόδου του καλοκαιριού, χρειάστηκαν χρόνο μέχρι να προσαρμοστούν. Πιστεύω λοιπόν ότι την άνοιξη θα είμαστε ακόμη περισσότερο δυνατοί.



Για τον Λουτσέσκου:

Αυτή είναι η μεγαλύτερη αδυναμία του ΠΑΟΚ και εννοώ όχι του ΠΑΟΚ ως ομάδα, αλλά γενικότερα ως οικογένεια.

Κάποιοι δημοσιογράφοι από την στιγμή που θα έρθει μια ήττα ένα κακό αποτέλεσμα ξεκινούν μια πολύ σκληρή κριτική η οποία μάλιστα και κάποιες φορές ασκείται χωρίς πραγματική αιτία.

Όλοι δουλεύουμε σκληρά, έχουμε τους σκοπούς μας και τους στόχους μας και πιστεύω ότι στο τέλος της χρονιάς μπορούμε να σηκώσουμε το τρόπαιο του πρωταθλητή, κάτι που θα είναι το καλύτερο δώρο για τους πραγματικούς οπαδούς του ΠΑΟΚ.



Για τον Σαμπράνο:

Αυτή είναι μια άλλη ιστορία... Ίσως και ο ίδιος ο Σαμπράνο να μην είχε το κατάλληλο κίνητρο για να αγωνιστεί στον ΠΑΟΚ. Δεν θέλει πάντως να συνεχίσει να αγωνίζεται και στην Ρούμπιν και να ζει στο Καζάν, που είναι δύσκολη πόλη και πολύ μακρινή.

Ισως να ψάχνει μια νέα ευκαιρία σε ένα καλό πρωτάθλημα στη Γερμανία ή στην Ισπανία και αναζητά εκεί προτάσεις. Δεν προσαρμόστηκε πάντως στον ΠΑΟΚ και δεν έδειξε να είναι αφοσιωμένος στις υποχρεώσεις του με την ομάδα.



Για τον Πρίγιοβιτς:

Ο Πρίγιοβιτς είναι ένα από τα μεγάλα ερωτηματικά για την επόμενη ημέρα. Είναι δύσκολο να αφήσεις τον πρώτο σκόρερ σου να φύγει στη μέση της χρονιάς γιατί είναι εξίσου δύσκολο να τον αντικαταστήσεις.
Εγώ προσωπικά θέλω να τον κρατήσουμε στην ομάδα.

Πιστεύω ότι μέχρι το τέλος της περιόδου, σίγουρα θα πετύχει τουλάχιστον άλλα δέκα ή δώδεκα γκολ που θα βοηθήσουν την ομάδα να πετύχει τους στόχους της και να πάρει το πρωτάθλημα.

Μετά θα παίξει στα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου και θα μπορούμε να τον πουλήσουμε για πολλά λεφτά.

Αυτό είναι το σχέδιο μας...



Από sport24.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Μίχελ Πρίγιοβιτς

..............................................................................
"Εγώ προσωπικά θέλω να τον κρατήσουμε στην ομάδα...κ.τ.λ."...δήλωσε...σαν να "νίπτει τας χείρας του"... :shock:
Αν ήμουν στην θέση του και ήμουν βέβαιος ότι ολόκληρος ο οργανισμός Π.Α.Ο.Κ. θέλει το ίδιο, θα δήλωνα απλά:
ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Ο ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ αυτόν τον Ιανουάριο, παρά μόνο στην ρήτρα του, των 10 εκατομμυρίων ευρώ!!!!
Εσείς? :? :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 18 Δεκ 2017, 13:28

Και γω κατι τετοιο αντιλαμβανομαι...
Αλλα μιας και κανει λογο για "σχεδιο μας" και για "ερωτηματικο", αναρωτιεμαι μηπως (λογω προτασης) ο Πριγιο εχει τασης φυγης (οπως στη Λεγκια)..

Βεβαια, ενας σοβαρος οργανισμος, τον πειθει-τσιτωνει να φερει εις περας το σχεδιο, δλδ τα δωσει ολα και να παει με φουλ μηχανες στο Μουντιαλ, ενισχυοντας ετσι τις πιθανοτητες για κατι καλυτερο και για τις 2 πλευρες (ομαδα για πριγιο - πρωταθλ + χρηματα για μας)
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 18 Δεκ 2017, 13:36

goran 64 έγραψε:Ας το "ξαραχνιάσουμε" λίγο και το topic του άλλοτε "πολυσύχναστου" Τ.Δ. μας, καρφιτσώνοντας συνέντευξη του:
...
...
"Εγώ προσωπικά θέλω να τον κρατήσουμε στην ομάδα...κ.τ.λ."...δήλωσε...σαν να "νίπτει τας χείρας του"... :shock:
Αν ήμουν στην θέση του και ήμουν βέβαιος ότι ολόκληρος ο οργανισμός Π.Α.Ο.Κ. θέλει το ίδιο, θα δήλωνα απλά:
ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Ο ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ αυτόν τον Ιανουάριο, παρά μόνο στην ρήτρα του, των 10 εκατομμυρίων ευρώ!!!!
Εσείς? :? :roll:


Αφού τα ξέρεις ρε γκοραν , δε κάνει αυτός κουμάντο. Μη τον χτυπάς τσάμπα
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 18 Δεκ 2017, 13:46

Ο Γρηγόρης χτυπάει τον Λουμπος; :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο dimg4 ποιο επικριτικός ήταν με τον Σαλπι :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:00

giapas έγραψε:
goran 64 έγραψε:Ας το "ξαραχνιάσουμε" λίγο και το topic του άλλοτε "πολυσύχναστου" Τ.Δ. μας, καρφιτσώνοντας συνέντευξη του:
...
...
"Εγώ προσωπικά θέλω να τον κρατήσουμε στην ομάδα...κ.τ.λ."...δήλωσε...σαν να "νίπτει τας χείρας του"... :shock:
Αν ήμουν στην θέση του και ήμουν βέβαιος ότι ολόκληρος ο οργανισμός Π.Α.Ο.Κ. θέλει το ίδιο, θα δήλωνα απλά:
ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Ο ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ αυτόν τον Ιανουάριο, παρά μόνο στην ρήτρα του, των 10 εκατομμυρίων ευρώ!!!!
Εσείς? :? :roll:


Αφού τα ξέρεις ρε γκοραν , δε κάνει αυτός κουμάντο. Μη τον χτυπάς τσάμπα

Αλήθεια δεν ξέρω...Όσα διαβάζω στην συνέντευξη κριτικάρω, μιλώντας για βούληση ολόκληρου του οργανισμού!
Εικόνα
Συνδιάζοντας τα φυσικά και με άλλα σημερινά μου posts σε άλλα topics, δεν γίνεται να με παρεξηγήσει κανείς...
Θα πρεπε κάποιος να είναι τουλάχιστον άνους, ώστε να "χτυπάει" τον κλητήρα, ότσν αποφασίζει ο Δήμαρχος! :oops:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:06

Rizla έγραψε:Ο Γρηγόρης χτυπάει τον Λουμπος; :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο dimg4 ποιο επικριτικός ήταν με τον Σαλπι :mrgreen:

"Τα του Καίσαρος τω Καίσαρι" Τεξανέ μου... ;)
Σε προηγούμενα posts μου σ αυτό το topic, δηλώνω ευθαρσώς πότε "γύρισε το κουμπί (μου)" για τον Mr. Σκιά! :ugeek:
Όσο κι αν γι αυτό ευθύνεται λιγότερο ο ίδιος και περισσότερο........................το Δ.Σ. της ΠΑΕ μας!!!! :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:20

simba έγραψε:Και γω κατι τετοιο αντιλαμβανομαι...
Αλλα μιας και κανει λογο για "σχεδιο μας" και για "ερωτηματικο", αναρωτιεμαι μηπως (λογω προτασης) ο Πριγιο εχει τασης φυγης (οπως στη Λεγκια)..

Βεβαια, ενας σοβαρος οργανισμος, τον πειθει-τσιτωνει να φερει εις περας το σχεδιο, δλδ τα δωσει ολα και να παει με φουλ μηχανες στο Μουντιαλ, ενισχυοντας ετσι τις πιθανοτητες για κατι καλυτερο και για τις 2 πλευρες (ομαδα για πριγιο - πρωταθλ + χρηματα για μας)


Εγω αναφερω κι ενα σεναριο επιστημονικης (?) φαντασιας... σταδιακα παραγκωνιζεται ο πριγιο, ξαφνικα βλεπουμε παγκιτη τον τσιμι και δεν ανοιγει μυτη... οποτε σκανε 2 προτασεις και γεια σας
Dimg4
 

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:21

Rizla έγραψε:Ο Γρηγόρης χτυπάει τον Λουμπος; :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο dimg4 ποιο επικριτικός ήταν με τον Σαλπι :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:22

Γρηγόρη ο Λούμπος είχε θετικό πρόσημο μέχρι τα πλει οφ στην πλειοψηφία των ΠΑΟΚτσήδων
η οποία πλειοψηφία μετά το φετινό φιάσκο είμαι σίγουρος οτι θα ήταν υπέρ της απομάκρυνσης του.
Το ποιος φταίει νομίζω είναι ξεκάθαρο σε όλους.
Dimg4 δεν φεύγει κανένας απο τους δυο που αναφέρεις.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:31

goran 64 έγραψε:Πιστεύω ότι μέχρι το τέλος της περιόδου, σίγουρα θα πετύχει τουλάχιστον άλλα δέκα ή δώδεκα γκολ που θα βοηθήσουν την ομάδα να πετύχει τους στόχους της και να πάρει το πρωτάθλημα.

Μετά θα παίξει στα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου και θα μπορούμε να τον πουλήσουμε για πολλά λεφτά.

Αυτό είναι το σχέδιο μας...



Αν ημουν ο Μιχελ και εκανα τον παραπανω συλλογισμο, θα θεωρουσα σωστοτερο να κλεισω τη δηλωση μου λεγοντας "αυτο ειναι το ΣΤΟΙΧΗΜΑ μας" παρα "αυτο ειναι το σχεδιο μας"!

Που ακριβως βρισκεται το ΣΧΕΔΙΟ?Στο "ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ΘΑΑΑ πετυχει 10-12 γκολ"? Ή οτι "ΘΑ παιξει στα τελικα του Παγκ. Κ."?
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Paoki-nrw » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:47

Το πλάνο ειναι ότι : δεν υπάρχει πλάνο
Paoki-nrw
 
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιουν 2016, 21:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες