Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 30 Ιαν 2018, 18:35

Δε σε λεω επειδή δε σε συμπαθώ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 30 Ιαν 2018, 18:43

Αφοπλιστικά ειλικρινής ο Μανι..... +1926
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 30 Ιαν 2018, 18:47

desperando έγραψε:
goran 64 έγραψε:Πόσο ακρίβαιναν πλέον οι...............ασπίδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
Αν ζούσε ο Ήφαιστος θα τον είχε σκίσει τον Δία στις μέρες μας... :shock:

Ναι μωρέ έχει ανάγκη ο Σαββίδης από ασπίδες.
Ένα τίποτα ( ποδοσφαιρικα) δεν ήσουν όταν σε πηρε,που έπαιζες με βιβιανιδες,νιμανιδες και κουμαλοδες και ξεπουλουσες ότι είχες.
Και τώρα ονειρεύεσαι πρωταθληματα και Τσάμπιονς λιγκια

Και πάνω απ όλα κατάφερε να υποτάξει μια Ε Ο που χρόνια τώρα έλεγχε το ποδόσφαιρο

Γι αυτό ας σκεφτόμαστε λίγο πρώτα και ας βάζουμε στην άκρη τον φανατισμό μας

Υγ να φανταστώ στα στενά της Στοκχόλμης κυκλοφόρησε αυτή η φήμη μανιακε
Κουμαλο τι έχει γίνει αυτό το παληκαρι; ασπίδες το ανέκδοτο της χρονιάς.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 30 Ιαν 2018, 18:48

Desperando, αν ήμουν εγώ εκεί που λες, εσύ πού ήσουν? Αλλού? Εκτός κι αν εγώ είμαι άλλο κι εσύ είσαι άλλο...Ε?

Τα περί φανατισμού και το πώς θα σκέφτομαι και τι θα γράφω, όχι σε μένα σε παρακαλώ πολύ...Δεν με ξέρεις...
Πες μου πρώτα έναν ρεαλιστικό λόγο που κράτησε ο Ιβάν Σαββίδης τον παραιτημένο μετά το καλοκαιρινό φιάσκο Μίχελ, αφού πλέον καθυστερεί πολύ τις μεταγραφές και δεν καταφέρνει να απαλλαγούμε από άχρηστα συμβόλαια...

Κοιτάξτε, μην παίρνετε και πολύ αέρα με την ΕΟ, γιατί έχει πολύ αγώνα δρόμου ακόμα μέχρι να το σηκώσουμε!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 30 Ιαν 2018, 19:10

παλι τελευταια μερα και μαλιστα σε εξεταστικη ιανουαριου;
ασοβαρα πραγματα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 30 Ιαν 2018, 19:19

goran 64 έγραψε:Desperando, αν ήμουν εγώ εκεί που λες, εσύ πού ήσουν? Αλλού? Εκτός κι αν εγώ είμαι άλλο κι εσύ είσαι άλλο...Ε?

Τα περί φανατισμού και το πώς θα σκέφτομαι και τι θα γράφω, όχι σε μένα σε παρακαλώ πολύ...Δεν με ξέρεις...
Πες μου πρώτα έναν ρεαλιστικό λόγο που κράτησε ο Ιβάν Σαββίδης τον παραιτημένο μετά το καλοκαιρινό φιάσκο Μίχελ, αφού πλέον καθυστερεί πολύ τις μεταγραφές και δεν καταφέρνει να απαλλαγούμε από άχρηστα συμβόλαια...

Κοιτάξτε, μην παίρνετε και πολύ αέρα με την ΕΟ, γιατί έχει πολύ αγώνα δρόμου ακόμα μέχρι να το σηκώσουμε!!!!

Το εσύ πάει στο ΠΑΟΚ. "εσύ ο ΠΑΟΚ"
Όχι εγώ και εσύ. Περίμενα να το καταλάβεις.

Έχεις ένα χρόνο και κάτι στο φόρουμ και έχεις χαρακτηρίσει τους πάντες.
Έχεις προσπαθήσει αμέτρητες φορές να νουθετησεις κόσμο, αλλά σε πείραξε τόσο πολύ που σε είπαμε ότι ενεγεις με φανατισμό.
Που να λέγαμε και τίποτα πιο σκληρό όπως συνηθίζει.
Πάντως δεν το έγραψα ούτε για να σε προσβάλλω ούτε με τόσο αρνητική χροιά όπως ίσως νομίζεις.

Πάμε και στον λουμπος και γιατί δεν έγινε δεκτή η παραίτηση του.
Γιατί απλά το όλο φιάσκο του καλοκαιριού ήταν γιατί ο Ιβάν δεν επέλεξε την πρόταση του Τ Δ του αλλά κάποιου τρίτου.
Για ποιο λόγο να κάνει δεκτη την παραίτηση του?

Υγ αέρα με την Ε Ο δεν παίρνουμε αλλά αυτά που γίνονται φετος στο ελληνικό πρωτάθλημα δεν έχουν ξαναγίνει τα τελευταία 30 χρόνια

Υγ2 ευχαριστώ πολύ που που και που με βάζεις στη θέση μου γιατί ξεχνιέμαι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 30 Ιαν 2018, 19:30

giapas έγραψε:Αυτοί φταίνε , αλλά ο άλλος οφείλει να παραιτηθεί και να φύγει αν είναι έτσι. Όχι να μένει και να το παίζει τδ.
Αυτό εννοεί ο Σικ


Αυτό ακριβώς.
Και δεν είναι ανάγκη να κάνουν δεκτή την παραίτησή σου. Απλά φεύγεις.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 30 Ιαν 2018, 19:48

Desperando, σου γραψα και στο topic του Lucescu...Μην τα ανακατώνεις γιατί βρωμάνε και δεν είναι η ώρα...
Κατά τα λοιπά...Το δεύτερο ενικό πρόσωπο το θεωρώ στραβοστομιά μεταξύ συνοπαδών και με εκνευρίζει...
Όσο και να είμαι στο forum έχω τα ίδια δικαιώματα με όλους...Ή μήπως όχι?
Δεν με ξέρεις έγραψα για να λες ότι γράφω με φανατισμό, όχι ότι με πείραξε...
Τίποτα δεν με πειράζει από έναν άγνωστο, αλλά είναι στους κανόνες του φόρουμ να μένουν λάθος εντυπώσεις?
Αν χαρακτηρίζω ή όχι το ξέρω καλύτερα από σένα και δεν είναι δουλειά σου να με διορθώνεις αλλά των μοντς...
Άλλωστε τα γραφτά σου δεν είναι και το καλύτερο δείγμα τρόπου συζήτησης εδώ μέσα, αν και τα προσπερνάω...
Για νουθεσίες και λοιπές πλεονάζουσες εικασίες σου δεν θα ανοίξω καν συζήτηση, γιατί απλά με ξεπερνάει...
Μην ασχολείσαι με μένα σε παρακαλώ...Όποτε το κάνεις, μάλιστα αερολογώντας, ναι, θα σε βάζω στην θέση σου...
Καλή συνέχεια...


Υ.Γ. Οι μεταγραφές της 31 Αυγούστου, πλην Βιέρι, ήταν προτάσεις του Τεχνικού Διευθυντή Λιούμπος Μίχελ? Όλες?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 12 Φεβ 2018, 22:09

Εγώ είχα πει κατά τον Οκτώβριο ότι θα πάρεις πρωτάθλημα το καλοκαίρι και θα φύγεις και θα κλαίμε όλοι! Για να δούμε Λουμπος θα δικαιώθω!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό axristeas » Τρί 13 Μαρ 2018, 21:09

Ο μονος που καταλαβε οτι ο βογιατζακης της νοβα ενημερωσε τον παγκο της ΑΕΚ για το οφσαιντ,και ξεκινησε το συρφετο.
Για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ειναι με διαφορα ο καλυτερος παραγοντας της εποχης σαββιδη και ενας απο τους καλυτερους των τελευταιων χρονων
Άβαταρ μέλους
axristeas
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2016, 17:54

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό fotis » Τετ 14 Μαρ 2018, 09:59

axristeas έγραψε:Ο μονος που καταλαβε οτι ο βογιατζακης της νοβα ενημερωσε τον παγκο της ΑΕΚ για το οφσαιντ,και ξεκινησε το συρφετο.
Για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ειναι με διαφορα ο καλυτερος παραγοντας της εποχης σαββιδη και ενας απο τους καλυτερους των τελευταιων χρονων



+++++
Άβαταρ μέλους
fotis
 
Δημοσιεύσεις: 913
Εγγραφή: Δευτ 21 Μαρ 2011, 15:34
Τοποθεσία: athens

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 14 Μαρ 2018, 10:17

Ρε παιδιά όλα έγιναν σε 5 δευτερόλεπτα.
Δηλαδή ο οποιοσδήποτε Βογιατζάκης πρόλαβε είδε ριπλέι , του φάνηκε αμφισβητούμενο κι έδωσε γραμμή σε όλους να πάνε καροτσάκι τον επόπτη;

Κι αυτό το κατάλαβε ο Μίχελ και μπούκαρε κι αυτός;

Αυτά μάγκες δε γίνονται ούτε στα παραμύθια. Οι κούλες διαμαρτυρήθηκαν γιατί αυτό κάνουν όλη τη χρονιά . Οι κούλες διαμαρτυρήθηκαν ακριβώς επειδή είναι κούλες.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό simba » Τετ 14 Μαρ 2018, 10:21

ρε γιαπα τo ριπλει βγαινει σε 15 secs..με το που ακουει απ'το στουντιο οτι ειναι μπροστα ο μαου, τελειωσε, τους το σφυραει, δε χρειαζεται ουτε να το δει ουτε τπτ..

ο παγκος το σφυραει στους 3 που πηγαν και ολα τ'αλλα ειναι ιστορια.
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 14 Μαρ 2018, 10:52

Έριξα ένα βλέφαρο στο προφίλ του μαλάκα στο φβ. Εμετός, απλά. Για πολύ χάδι, σας λέω.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Μαρ 2018, 11:33

Στα καλύτερα του είναι πλέον ο Σκιάς... :?

Τώρα ειδικά που επεστρεψε κι ο νονός του και θα τον φέρει και λαμπάδα για το Πάσχα... :D :opaokara:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες