Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό george188 » Παρ 16 Ιουν 2017, 21:59

Νταξει ρε παιδιά, ακραίο το να κρίνουμε απο το ποσο πλατιά χαμογελάει..θεωρίες όλα ειναι, κανείς δεν ξέρει τι και αν παιχτηκε. μονο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε..τεσπα ξεκινάει κ επισημα η λατρεμένη περίοδος των μεταγραφών για μας :lol: :lol: :nairepaok: :nairepaok:
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2725
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Ιουν 2017, 22:18

Δεν είναι μόνο το χαμόγελο από το οποίο έχει πάρει οριστικό διαζύγιο, είναι πολλά εκνευριστικά πάνω του: Τα γυαλιά του πχ είναι προπερασμένης δεκαετίας, για να μην αναφέρω το κινητό του...
Είμαι σίγουρος ότι οδηγεί Γερμανικό αυτοκίνητο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Παρ 16 Ιουν 2017, 22:50

Μιχελ ετοιμάσου για μεγάλο πόλεμο φέτος από τον κάθε αρδ. Παρακαλα να πάει η ομάδα καλά γιατί τα γατάκια της πόλης και όχι μόνο, σε περιμένουν στην γωνία.
zepos4
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2015, 11:19

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό mbison » Παρ 16 Ιουν 2017, 23:08

Γιατι Αποστολη, υπαρχει ομορφο οικογενειακο Toyota? Δεν νομιζω
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό gkaletsi » Σάβ 17 Ιουν 2017, 06:28

Ξαναδιαβάζω την συνέντευξή του
viewtopic.php?f=5&t=6609&start=1125#p1317244
και πιστεύω ότι ο νέος προπονητής καλύπτει 100% τις προϋποθέσεις που έθεσε ο Λούμπος. Προφανώς είναι νωρίς για να ξέρουμε αν θα πετύχει, αλλά είναι μέσα στα θέλω που έθεσε.

Δεν καταλαβαίνω το καπέλωμα. Οκ, τον πρότεινε ο Βούκιτς, το οποίο είναι λογικό αφού τον ξέρει καλά και όταν κάποιος είναι σύμβουλος, αυτή είναι η δουλειά του. Ο Λούμπος τί έπρεπε να κάνει; Να πει όχι θα βρω εγώ έναν (το οποίο δείχνει άνθρωπο εγωιστή) ή να το ψάξει και αν του αρέσει να πει ότι συμφωνώ κι εγώ, τον βάζω στην λίστα. Πιθανόν να έψαχνε και κάτι καλύτερο, αλλά δεδομένων των χρονικών περιορισμών έπρεπε κάπου να καταλήξουμε. Στην συνέντευξη είπε ότι θα ανακοινωθεί μέχρι την Παρασκευή, το οποίο και έγινε. Τώρα αν στο ενδιάμεσο δούλευε και τις υπόλοιπες τρεις περιπτώσεις, αυτό δεν είναι κακό. Και τέλος, δεν ξέρουμε αν ήταν ο τέταρτος στην σειρά, μπορεί να ήταν και ο πρώτος.
Άβαταρ μέλους
gkaletsi
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:36
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρη γη

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 17 Ιουν 2017, 08:42

mbison έγραψε:
zepos4 έγραψε:Δεν ξέρω αν τον καπελωσε ο βουκιτς..


Η εκφραση του στη χειραψια με τον Σταν που ενω ο αλλος χαμογελαει πλατια, ενω ο Λουμπος ειναι μαζεμενος, σαν να προσπαθει να χαμογελασει αλλα δεν μπορει, ειναι ο ορισμος του καπελωμενου ανδρα.
http://www.paokmania.gr/stiles/mme/1269 ... tanogevits

la biri biri
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 17 Ιουν 2017, 09:00

mbison έγραψε:Γιατι Αποστολη, υπαρχει ομορφο οικογενειακο Toyota? Δεν νομιζω

Το δικό μου :mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Demir » Σάβ 17 Ιουν 2017, 11:17

Ως αστείο και λάσπη περνώ οτι η δεύτερη επιλογή ήταν ο Jorge costa....το πέταξε κ ο Κόλκας χθες και η μετροσπορ...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 17 Ιουν 2017, 11:21

Το αν καπελώθηκε η οχι θα φανει
Όπως κ το αν ήθελε προπονητη που θα λεει ναι μονο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Σάβ 17 Ιουν 2017, 11:43

Καθόλου δεν καπελώθηκε, ίσα ίσα, είναι το απόλυτο αφεντικό της ομάδας.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 17 Ιουν 2017, 11:49

Αυτά τα περί καπελώματος είναι τουλάχιστον αστεία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 17 Ιουν 2017, 12:08

kataramenos5 έγραψε:ΥΓ sic4 καμια διαθεση γι αντιπαραθεση αλλα μη κρυβομαστε και πισω πα το δαχτυλο μας.


Το να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας σημαινει οτι ειναι ωραιο να λεμε:
"αυτος θα γινει ο νεος ιγκορ κι εσυ ο νεος Φρανκ.Συντομα.";

Συγγνωμη ρε καταραμενε αλλα εχω διαφορετικη αντιληψη. Φυσικα και εχεις καθε δικαιωμα να το λες αν αυτη ειναι η αποψη σου, αλλα φυσικα και εχω καθε δικαιωμα να δηλωνω την δυσαρεσκεια μου για τετοιου τυπου (ραπτοπουλικες θεωρω) εξυπναδες.

Τωρα, παρεθετεις το κειμενο που παραθετεις για να δειξεις τι; Το ποσο "καπελωνει" ο Ιβαν τους συνεργατες του; Αποκλειεται δηλαδη να συζητησαν με τον Μιχελ, ο Μιχελ να δηλωσε την εμπιστοσυνη του στον Ιβιτς, και επειτα ο Ιβαν κατευθυνομενος απο και απο τη γνωμη του εμπειρου συνεργατη του ειπε και εκανε οσα ειπε και εκανε. Αλλωστε υπαρχει καμια αμφιβολια οτι η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ειναι του Ιβαν; Ειναι λαθος αυτο; Αυτος πληρωνει, αυτος αποφασιζει σε συνεννοηση με τους συνεργατες του. Γιατι πρεπει ολα να εγιναν σκοτεινα, ιντριγκαδορικα και ...βυζαντινα; Επειδη αυτος ειναι ο μονος τροπος που γνωριζουν οι σεναριολογοι που συνηθως γραφουν κατι τετοια; Επειδη δεν περναει απο το μυαλο τους η εννοια της συνεργασιας; Οκ, μπορεις να θεωρεις οτι ετσι ειναι η πραγματικοτητα, ασε εμενα να εχω αλλη θεωρηση.

Και στην τελικη... αμαν πια κι αυτος ο Ιβαν, τι θελει και ανακατευεται ολο. Με ποιο δικαιωμα;
Κατι τετοιο περιπου λες. Ξερω, θα μου πεις οτι δεν λες αυτο αλλα δεν γινεται ο Ιβαν να αποφασιζει ποιος ειναι καλος προπονητης πχ. Ελα ομως που κατι τετοιο προκυπτει ΜΟΝΟ μεσα απο τραβηγμενες απο τα μαλλια υποθεσεις που κανεις ερμηνευοντας καποιες δηλωσεις πολυ αποσπασματικα και με τον τροπο που εσυ επιθυμεις. Εσυ θεωρεις πως κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου αλλα στην πραγματικοτητα δεν κανεις κατι αλλο απο το να πιανεσαι απο περιστατικα που εχουν πραγματικα καποιες σκιες και να τα ξεχειλωνεις σεναριολογωντας προκειμενου να στηριξεις το ποσο κακος ειναι ο Ιβαν που καπελωνει τους συνεργατες του. Ευχαριστω, δεν θα παρω, πουλιεται και σε εφημεριδες στα περιπτερα με δωρο ντολμαδοπαρασκευαστη αν θελω.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 17 Ιουν 2017, 12:34

Sic-4...

Απ την μια θαυμάζω την επιμονή σου να μας πείσεις όλους όσους φυσικά δεν έχουμε (συμπίπτουμε με) την άποψη σου για την ορθότητα της, με όσο ορθόδοξους τρόπους, επιχειρήματα και σκεπτικά χρισιμοποιείς ή και μη όμως πολλές φορές, προσπαθώντας φυσικά πάντα να πεις εσύ την τελευταία λέξη...

Απ την άλλη δεν μπορώ πάλι να μην πιθανολογήσω ότι ίσως απλά έχεις, εξωπραγματικά για άνθρωπο, πολύ χοντρά δάχτυλα...

Χαλάρωσε λίγο ρε αδερφέ...Κανένας δεν προσπαθεί να αποδομήσει τον Ιβάν, αποδίδοντας του φαντασιοπληξίες...

Πάντα με όσο περισσότερη διάθεση συνοπαδικής ειλικρίνειας και χιούμορ μπορεί να διαθέτω (μου έχει απομείνει)!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 17 Ιουν 2017, 12:53

Ε δεν πειραζει ρε συ γκοραν... τοσοι και τοσοι ειναι εδω μεσα που παρουσιαζουν τα πιο απιθανα σεναρια ως δεδομενα. Ας ειναι και καποιοι στην αλλη οχθη για αντιβαρο.
Εδω ο αλλος λεει οτι ειναι φως φαναρι οτι ειναι καπελωμενος απο ...το χαμογελο στη φωτογραφια :o :o :o :o

Αφου μετα απο ολα αυτα, ο παραξενος ειμαι εγω, δεν μου μενει παρα να συμβιβαστω με το ρολο.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 17 Ιουν 2017, 13:40

Είμαι με τον sic.
Η ευκολία με την οποία περνάνε τη άποψη τους στον κόσμο, οι ανύπαρκτοι δήθεν λειτουργοί της "ενημέρωσης", μου κάνει τρομερή εντύπωση.
Και η πλάκα είναι ότι θεωρούμε στη συνέχεια κάποια πράγματα ως δεδομένα, επειδή τα έγραψαν...

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Daskalos_4, VfB v2 και 26 επισκέπτες