Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:56

Γνώμη μου είναι ότι υπερβάλλεις αδερφέ Paoki-nrw...Το θέμα είναι αν υπάρχει σύμπνοια των πλάνων ή όχι... :ugeek:
aspromaura ioannina έγραψε:
goran 64 έγραψε:Πιστεύω ότι μέχρι το τέλος της περιόδου, σίγουρα θα πετύχει τουλάχιστον άλλα δέκα ή δώδεκα γκολ που θα βοηθήσουν την ομάδα να πετύχει τους στόχους της και να πάρει το πρωτάθλημα.

Μετά θα παίξει στα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου και θα μπορούμε να τον πουλήσουμε για πολλά λεφτά.

Αυτό είναι το σχέδιο μας...



Αν ημουν ο Μιχελ και εκανα τον παραπανω συλλογισμο, θα θεωρουσα σωστοτερο να κλεισω τη δηλωση μου λεγοντας "αυτο ειναι το ΣΤΟΙΧΗΜΑ μας" παρα "αυτο ειναι το σχεδιο μας"!

Που ακριβως βρισκεται το ΣΧΕΔΙΟ?Στο "ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ΘΑΑΑ πετυχει 10-12 γκολ"? Ή οτι "ΘΑ παιξει στα τελικα του Παγκ. Κ."?

Ευτυχώς ή δυστυχώς κανένας από μας δεν είναι ο Μίχελ, που δεν πιστεύω να μιλούσε σαν...στοιχηματζής! :lol: :lol:
Όπως επίσης κανένας μας δεν είναι, όχι ο Πρόεδρος, αλλά ούτε έστω κάποιο απλό μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ μας! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:57

Dimg4 έγραψε:Εγω αναφερω κι ενα σεναριο επιστημονικης (?) φαντασιας... σταδιακα παραγκωνιζεται ο πριγιο, ξαφνικα βλεπουμε παγκιτη τον τσιμι και δεν ανοιγει μυτη... οποτε σκανε 2 προτασεις και γεια σας


Καλα, επιστημονικης (μην πω κακοπροαιρετης) φαντασιας ηταν και τα περι fake τραυματισμου :mrgreen:

Αλλα κλαιν, εδω επειδη οι Σαββιδηδες στηριζουν τον λουτς (που αλλος εφερε),
επιλεγουμε να πιστεψουμε οτι παροτι ματωσαν το καλοκαιρι να φερουν ολους αυτους,
ξαφνικα θελουν να "σκοτωσουν" τον σαμπρανο για 700χιλιαρικα και να δωσουν οσο-οσο τον Πριγιο...

λογικη αγνοειται. απ'το αχτι μας για τον ρουμανο, ειμαστε ικανοι ν'αρχισουμε να τους βριζουμε..


Εγω παντως, για πριγιο πιστευω οτι ειτε πιεζει ο παικτης επειδη ηρθε προταση ειτε απλα κανουμε παιχνιδι, κρατωντας το θεμα στην επικαιροτητα για να γινεται ντορος γυρω απ'το ονομα του (θα επρεπε βεβαια να επαναλαμβανεται η ρητρα του και το ποσες ομαδες τον θελουν ;) )
Τελευταία επεξεργασία από simba και Δευτ 18 Δεκ 2017, 15:33, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 18 Δεκ 2017, 14:58

υπαρχουν τοπικ και για τους κλητηρες της παε ΠΑΟΚ?
δεν το ειχα προσεξει....
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Paoki-nrw » Δευτ 18 Δεκ 2017, 15:04

goran 64 έγραψε:Γνώμη μου είναι ότι υπερβάλλεις αδερφέ Paoki-nrw...Το θέμα είναι αν υπάρχει σύμπνοια των πλάνων ή όχι... :ugeek:
aspromaura ioannina έγραψε:
goran 64 έγραψε:Πιστεύω ότι μέχρι το τέλος της περιόδου, σίγουρα θα πετύχει τουλάχιστον άλλα δέκα ή δώδεκα γκολ που θα βοηθήσουν την ομάδα να πετύχει τους στόχους της και να πάρει το πρωτάθλημα.

Μετά θα παίξει στα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου και θα μπορούμε να τον πουλήσουμε για πολλά λεφτά.

Αυτό είναι το σχέδιο μας...



Αν ημουν ο Μιχελ και εκανα τον παραπανω συλλογισμο, θα θεωρουσα σωστοτερο να κλεισω τη δηλωση μου λεγοντας "αυτο ειναι το ΣΤΟΙΧΗΜΑ μας" παρα "αυτο ειναι το σχεδιο μας"!


Που ακριβως βρισκεται το ΣΧΕΔΙΟ?Στο "ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ΘΑΑΑ πετυχει 10-12 γκολ"? Ή οτι "ΘΑ παιξει στα τελικα του Παγκ. Κ."?

Ευτυχώς ή δυστυχώς κανένας από μας δεν είναι ο Μίχελ, που δεν πιστεύω να μιλούσε σαν...στοιχηματζής! :lol: :lol:
Όπως επίσης κανένας μας δεν είναι, όχι ο Πρόεδρος, αλλά ούτε έστω κάποιο απλό μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ μας! ;)


έχεις δίκιο λάθος διατυπωση,
λάθος πλανο, η βλέποντας και κάνοντας θα το διορθώνα.
γενικά πολλά αντικρουομενα πράγματα συμβαίνουν και με αρκετούς παικτες.
τα εχουμε ξαναπεί ότι η οργάνωση είναι το α και το ω, δεν φτάνει μόνο η οικονομική άνεση για να πας ψηλα.
Paoki-nrw
 
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιουν 2016, 21:43

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Δευτ 18 Δεκ 2017, 15:19

Έκανε δηλώσεις ο Μίχελ για Πρίγιοβιτς. Ε και;
Πλέον, τουλάχιστον στο δικό μου το μυαλό, είναι παντελώς συγκεχυμένος, νεφελώδης (και μάλλον ήσσονος σημασίας) ο -ουσιαστικός, όχι ο τυπικός- ρόλος του Μίχελ στην ομάδα, που οι δηλώσεις του θεωρώ πως δεν σημαίνουν τίποτα απολύτως!
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Δεκ 2017, 15:21

Εγω θα πω πως απλα λειπουν ποδοσφαιρανθρωποι σε καιριες θεσεις. Αυτα.
Dimg4
 

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 23 Δεκ 2017, 13:24

Διακοπές ή ξανά "σκιώδεις" ενέργειες, μακριά απ τα αδιάκριτα βλέματα των "κυνηγόσκυλων" απ τα Lidl, ΑΡΔ? :?
Ελπίζω να μην πιαστείς και φέτος "απροετοίμαστος", όπως πέρσι με την πώληση-αντικατάσταση του Γκάρι... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 23 Δεκ 2017, 13:45

Θα τα κάνει πάλι τα κόλπα του ο σκιάς. Τον εμπιστεύομαι...
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 23 Δεκ 2017, 20:40

Εγω πιστευω κπς ξέχασε ανοικτό το φως κ ο σκιας εξαφανίστηκε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 23 Δεκ 2017, 21:19

Έζω διαβάσει ένα σωρό ονόματα για αριστερό μπακ, για φορ, μέχρι και για τον Μπόικο, αλλά για στόπερ ούτε ένα! Αυτό σημαίνει ότι συνεχίζεις την αθόρυβη δουλειά.
Η περίπτωση του Ρουμάνο Αλίν Τόσκα της Μπέτις δεν αποτελεί εξαίρεση, καθώς είναι πρώτα αριστερό μπακ και δευτερευόντως αριστερό στόπερ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 24 Δεκ 2017, 13:12

Κατι του χεις κανει του στ κλίκα δε μπορει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 24 Δεκ 2017, 13:31

Δεν του δίνει κλικ.........................................αααααααααααα... :o
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 24 Δεκ 2017, 13:32

:lol:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 07 Ιαν 2018, 13:36

Ρε ξενερωτε σλοβακε, ήρθες γνώρισες την ελληνική κουζίνα και στρογγυλεψες βλέπω.
Νο Μορ βεγκαν μποουλσιτς?
Άντε τρέχα να βρεις κανένα στόπερ και επιθετικο να χάσεις τα κιλακια
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό axristeas » Τετ 10 Ιαν 2018, 22:11

Μυριζομαι περσινο Deja Vu στα μεταγραφικα με ελευση αγνωστου μεν,παιχταρα δε αμυντικου.
Σου εχω απολυτη εμπιστοσυνη
Άβαταρ μέλους
axristeas
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2016, 17:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες