Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Politis » Κυρ 18 Ιουν 2017, 16:14

pilotos έγραψε:Είμαι με τον sic.
Η ευκολία με την οποία περνάνε τη άποψη τους στον κόσμο, οι ανύπαρκτοι δήθεν λειτουργοί της "ενημέρωσης", μου κάνει τρομερή εντύπωση.
Και η πλάκα είναι ότι θεωρούμε στη συνέχεια κάποια πράγματα ως δεδομένα, επειδή τα έγραψαν...

SM-G935F

Ακριβώς έτσι λειτουργεί η "ενημέρωση" από το Ιντερνετ που ο Έλληνας είναι ο μόνος λαός που έχει ψηλότερα σε προτίμηση μέσο :o

Αυτό δείχνει το επίπεδο έλλειψης κρίσης σε αυτό που διαβάζουμε. Νομίζουμε ότι οτιδήποτε γράφεται έχει από μια δόση αλήθειας έως ότι "έτσι είναι απλά δε μας τα λένε".

Κοινώς, ως λαός, μπορεί οποιοσδήποτε να μας πουλήσει οτιδήποτε και να είμαστε κ ευχαριστημένοι. Χαμηλά στάνταρ....
Να έχετε δική σας γνωμη, και να ψάχνετε τα κίνητρα του οποιουδήποτε γράφοντος. Εν προκειμένω: πόσο λέτε έχουν πονέσει οι ΑΡΔ που δεν μπόρεσαν να προβλέψουν το όνομα του νέου προπονητή, σε ένα από τα πιο μακρά σήριαλ του καλοκαιριού (2 εβδομάδες +);;; Τι λέτε;

Το σύνθημα έχει δοθεί: Ιβάν, Λουμπος κ νέος προπονητής στο στόχαστρο. Ούτε ανάσα.
Καλό απόγευμα.
Επιλέγω προσεκτικά και στηριζω τον προπονητή για 3 τουλάχιστον χρόνια.
Η επιτυχία ή η αποτυχία κρίνονται σε βάθος χρόνου.
Η Ρώμη δε χτίστηκε σε μία μέρα.
Άβαταρ μέλους
Politis
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 00:39

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Politis » Κυρ 18 Ιουν 2017, 16:18

eorptol1 έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:Τον υπερασπιζόμαστε γιατί λάθη δεν κάνουν μόνο οι πεθαμένοι.
Επίσης τον υπερασπιζόμαστε γιατί το ισοζύγιο, σε όλους τους τομείς, είναι θετικότατο
και ακόμη γιατί τα λάθη του δεν τα πληρώνουμε εμείς, αλλά ο ίδιος.
Επίσης δεν ισχυρισθήκαμε ποτέ, οι υπερασπιστές του, ότι δεν κάνει λάθη.
Κατανοητά???

Έτσι είναι

+1
Επιλέγω προσεκτικά και στηριζω τον προπονητή για 3 τουλάχιστον χρόνια.
Η επιτυχία ή η αποτυχία κρίνονται σε βάθος χρόνου.
Η Ρώμη δε χτίστηκε σε μία μέρα.
Άβαταρ μέλους
Politis
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 00:39

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 16:37

KOSTAS54 έγραψε:Αν ήμουν ο Ζαγοράκης θα έλεγα : όποιος δεν γουστάρει να βλέπει τον ΠΑΟΚ μας, που δημιουργεί ο Ιβάν, ας κοιτάξει προς Χαρίλαου και προς Καυταντζλογλειο.

Δεν πάει έτσι φίλε. Γιατί πρέπει να κοιτάμε τα χάλια των άλλων; Το θέμα είναι να προσπαθούμε να ανεβαίνουμε επίπεδο σιγά σιγά.
Άλλωστε εμείς πηγαίναμε και με βουλινο, τώρα θα κωλοσουμε;
zepos4
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2015, 11:19

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 16:46

KOSTAS54 έγραψε:Αν ήμουν ο Ζαγοράκης θα έλεγα : όποιος δεν γουστάρει να βλέπει τον ΠΑΟΚ μας, που δημιουργεί ο Ιβάν, ας κοιτάξει προς Χαρίλαου και προς Καυταντζλογλειο.


Κι εγώ θα απαντούσα ότι εμείς τον Π.Α.Ο.Κ. γουστάρουμε και θα τον βλέπουμε, ανεξαρτήτως Προέδρου του, στην Τούμπα...Στις άλλες γειτονιές δεν κοιτάξαμε και δεν θα κοιτάξουμε ποτέ επειδή μας το λες εσύ ή όποιος άλλος... :shock:

Το δικαίωμα να βλέπουμε τον μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ. δεν θα μας το στερήσει κανένας, όσες απαιτήσεις μας κι αν δεν ικανοποιούνται απ τον κάθε Πρόεδρο που ηγείται, με όσους κι αν πέρασαν απ τον Π.Α.Ο.Κ. μέχρι στιγμής... ;)

Ιδιαίτερα σε πολλούς από μας, οι οποίοι είμαστε άψογοι στις υποχρεώσεις μας απέναντι στην ομάδα μας!!!! :opaokara:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 17:35

Εγω,οσοι δε γουσταραν θα τους ελεγα ποντικια,θα εριχνα σουτχια σε πινακιδες και νεροχιτες.Εκδικηση και ντου για κορυφη.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 19:40

Κάποιοι σαν και σένα κατέβαζαν τις βιτρίνες του αείμνηστου Παντελάκη και αφού κατάφεραν να τον διώξουν πέρασαν 35 περίπου χρόνια για να αποκτήσουμε αξιοπρέπεια και προοπτική σαν ομάδα.
ΥΓ. Και ριχναν σούτια σ αυτούς που δεν έκαναν αποχή.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 19:50

Του ζήτησαν λέει συγνώμη 20 χρόνια μετά οι κάποιοι πρωτεργάτες των 'επιθέσεων' στον παντελακη και στο καημένο το μαγαζί του ήδη υγιεινής
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 19:54

zepos4 έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:Αν ήμουν ο Ζαγοράκης θα έλεγα : όποιος δεν γουστάρει να βλέπει τον ΠΑΟΚ μας, που δημιουργεί ο Ιβάν, ας κοιτάξει προς Χαρίλαου και προς Καυταντζλογλειο.

Δεν πάει έτσι φίλε. Γιατί πρέπει να κοιτάμε τα χάλια των άλλων; Το θέμα είναι να προσπαθούμε να ανεβαίνουμε επίπεδο σιγά σιγά.
Άλλωστε εμείς πηγαίναμε και με βουλινο, τώρα θα κωλοσουμε;


Βλέπεις να μην ανεβαίνουμε επίπεδο σιγά -σιγά?
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 19:58

eorptol1 έγραψε:Του ζήτησαν λέει συγνώμη 20 χρόνια μετά οι κάποιοι πρωτεργάτες των 'επιθέσεων' στον παντελακη και στο καημένο το μαγαζί του ήδη υγιεινής


Από τον ΠΑΟΚ μας που σερνόταν 35 χρόνια ζήτησαν συγνώμη? Τουλάχιστον μάθανε από τα λάθη τους οι επίγονοί τους για να μην καταστρέφουν ότι πάει να δημιουργηθεί?
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 20:03

Θέλω να πιστεύω ότι μάθανε - μάθαμε όλοι....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 20:31

KOSTAS54 έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Του ζήτησαν λέει συγνώμη 20 χρόνια μετά οι κάποιοι πρωτεργάτες των 'επιθέσεων' στον παντελακη και στο καημένο το μαγαζί του ήδη υγιεινής


Από τον ΠΑΟΚ μας που σερνόταν 35 χρόνια ζήτησαν συγνώμη? Τουλάχιστον μάθανε από τα λάθη τους οι επίγονοί τους για να μην καταστρέφουν ότι πάει να δημιουργηθεί?


Πολυ καλα τα λες.
Dimg4
 

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 18 Ιουν 2017, 20:51

Πως λεγεται γ ταινία με τον Αντωνάκη που τον καπέλωσε νε ;

ΜΕ τ τημ κ κοκοβικου;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 18 Ιουν 2017, 21:22

sic-4 έγραψε:Οχι Κατ, δεν μπορουμε να κουβεντιασουμε οπως φαινεται γιατι δεν προτιθεσαι να κανεις δικαιη συζητηση. Ξεκινας κανοντας μου κηρυγμα για τις ...εξυπναδες. Αληθεια, τα "καλοφορετος ο νεος Μπερετα" και "συντομα θα γινεις ο νεος Αρνεσεν και ο αλλος ο νεος Τουντορ" τι ειναι, επιχειρηματολογια; Ολη η ιστορια γινεται γι αυτες τις ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ (οχι μονο απο εσενα), γι αυτες αντιδρω, απο τετοιες συνηθως πιανομαι και διαμαρτυρομαι και ξεκινας λεγοντας μου "Εξυπναδες μπορει να λεει ο καθενας και συνηθως λεει, οταν δεν εχει επιχειρηματα." και θελεις να κανουμε συζητηση;
Μαθε κι εσυ λοιπον να συζητας σεβομενος το συνομιλητη σου, γιατι δεν το κανεις οταν εκτοξευεις "εξυπναδες" για την αγαπημενη του ομαδα.

Σε τετοιες "εξυπναδες" τυπου καλοφορετο κτλ, με εξυπναδες θα απαντω Κατ, και αν δεν σου αρεσουν,


Παλικαρι μου πας καλα?Με κατηγορεις (και βαζεις στο στομα μου) για κατι που δεν ειπα?Που το πε(μαλλον) καποιος αλλος?Ποτε μιλησα εγω για Μπερετα?Και θεωρεις (πως? ) οτι εγω συμφωνω μ αυτο?
Το οτι θα εχει την τυχη του Αρνεσεν ειναι εξυπναδα?Και την ειπα απευθηνομενος σε σενα?Κατσε να τα ξεκαθαρισεις λιγο στο μυαλο σου γιατι τα χεις κανει αχταρμα ,βλεπεις παντου... οχτρους και τσουβαλιαζεις οποιον εχει πει (κατα τη γνωμη σου) κατι αρνητικο για προπονητη,ΤΔ,Ιβαν.Μεχρι τοτε τελος η κουβεντα μαζι σου .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 18 Ιουν 2017, 21:25

MANIAKOS έγραψε:Πως λεγεται γ ταινία με τον Αντωνάκη που τον καπέλωσε νε ;

ΜΕ τ τημ κ κοκοβικου;

Αυτές οι ερωτήσεις στο τόπικ των ταινιών.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 18 Ιουν 2017, 21:32

Δεν νερω πως μου ρθε τι να πω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες