Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 16:59

Ο Βεζυρτζης μπηκε για ελεγχο στον αρνεσεν τα χει πει ο ιδιος υπαρχουν οι συνεντευξεις. Ουσιαστικα φερνεις ενα απ τους μεγαλυτερους ΤΔ και του λες μετα 6 μηνες οτι δε σ εμπιστευομαι,. Ετσι τον εξωθεις σε παραιτηση
Περα απ τις σαλτσες δε λες κατι διαφορετικο αλλα δε βαριεσαι η λασπη να πεφτει(απανταω οπως εσυ)



Στο κάτω κάτω δεν κατάλαβα δηλαδή, έχουμε πολλούς παράγοντες σα το βεζυρτζη στον ΠΑΟΚ και μας ξινίζει


Χαχαχα σε καλο σου μ εκανες και γελασα. Μιλαμε για ποδοσφαιρο και συγκεκριμενη θεση ετσι?Του Τδ. Και συγκρινουμε ποιους?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 14 Νοέμ 2018, 17:05

Δεν πειράζει κατ του χρόνου που θα κεμε τα ίδια με αλλά ονόματα θα γκρινιάζουμε πακι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τετ 14 Νοέμ 2018, 17:16

Γεια σου σκια, γαμω τον μπειραια!

:pano:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:19

το μοναδικο που μπορω να σχολιάσω για τον Λούμπος είναι πώς φέρει φαρδιά πλατιά τη σφραγίδα του στη δημιουργία -επιτέλους- μιας ομάδας που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κάνει πρωταθλητισμό και κατακτάει στόχους.

αυτό θαρρώ με το φτωχό μου το μυαλό, είναι ίσως το μέγιστο επίτευγμα που θα μπορούσε να καταφέρει στη θητεία του στην ομάδα μας απο το συγκεκριμένο πόστο.

συν ότι κατα βάθος, είναι δικό μας παιδί, κάτι που φαίνεται απο τις κατα καιρούς..αντιδράσεις που είχε απέναντι σε συγκεκριμένες καταστάσεις...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό back in black » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:25

Μπορώ να κρίνω κάποιον αν είναι αποτελεσματικός μόνο αν γνωρίζω επακριβώς:
α) Τι μέσα είχε στη διάθεσή του (κεφάλαια, εξοπλισμό, προσωπικό) για να πετύχει τα συγκεκριμένα αποτελέσματα.
β) Τους συγκεκριμένους στόχους που έχει αναλάβει να επιτύχει .
Επειδή λοιπόν δεν γνωρίζω τα παραπάνω δεδομένα, αδυνατώ να τον κρίνω ορθολογιστικά.
Γενικά μόνο, μπορώ να πω ότι έχει συνδέσει και αυτός το όνομα του με την εντυπωσιακή άνοδο της ομάδας τα τελευταία 2 χρόνια.
Πάντως και αυτός αποχωρεί διατηρώντας κάποια αόριστη σχέση με το σύλλογο.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 14 Νοέμ 2018, 18:55

kataramenos5 έγραψε:Ο Βεζυρτζης μπηκε για ελεγχο στον αρνεσεν τα χει πει ο ιδιος υπαρχουν οι συνεντευξεις. Ουσιαστικα φερνεις ενα απ τους μεγαλυτερους ΤΔ και του λες μετα 6 μηνες οτι δε σ εμπιστευομαι,. Ετσι τον εξωθεις σε παραιτηση
Περα απ τις σαλτσες δε λες κατι διαφορετικο αλλα δε βαριεσαι η λασπη να πεφτει(απανταω οπως εσυ)



Στο κάτω κάτω δεν κατάλαβα δηλαδή, έχουμε πολλούς παράγοντες σα το βεζυρτζη στον ΠΑΟΚ και μας ξινίζει


Χαχαχα σε καλο σου μ εκανες και γελασα. Μιλαμε για ποδοσφαιρο και συγκεκριμενη θεση ετσι?Του Τδ. Και συγκρινουμε ποιους?








Καταραμένε συνεχίζεις να είσαι προκλητικός και ειρωνικός για όσους διαφωνούν αλλά και λασπολογος για τον ΠΑΟΚ εδώ και μηνες και πιο έγκαιρα δε γινόταν να στο έχω πει.


Τι απαντάς "όπως εγώ"; Βαζω εγώ εδώ και 7 μήνες φυτίλια και υπόνοιες για τον ΠΑΟΚ;

Πως σκατα το εξισώνεις λοιπον απλά και μόνο για να πεις μια εξυπνάδα; Πως πετάω λάσπη εγώ; Λέγοντας σου δύο φορές μέσα σε μήνες ότι δε ξηγιεσαι σωστά;


Και επί του πρακτεου :

Μέσα στο ίδιο ποστ αυτοαναιρεισαι και ουσιαστικά αυτοδιαψευδεσαι λέγοντας από τη μια ότι ο βεζυρτζης ήρθε σε διοικητικό πόστο για να ελέγχει τι γίνεται με τα λεφτά που φεύγουν για μεταγραφές από αρνεσεν και στα καπάκια λες ότι ήρθε ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ του αρνεσεν;

Ε πως γίνεται αυτό; Εσένα σε προσλαμβάνουν σε δύο θέσεις ταυτόχρονα στις δουλειές που πας; Ή οποιονδήποτε άλλο από εμάς;


Επίσης πως τους συνεκρινα;

Ίσα ίσα είπα ότι ΔΕΝ ήρθε για αυτό το λόγο ο βεζυρτζης. Άρα καμία σύγκριση.

Άσε που άμα ο βεζυρτζης στις μεταγραφές του μπάσκετ έκανε τις μισές "μπιζνες" που κάνει ο αρνεσεν στις μεταγραφές, θα τον είχαμε κρεμάσει στην Αριστοτέλους. Αλλά αυτό είναι όντως άσχετο.



Επιτέλους χαμπαριαστε ότι ΝΑΙ ΜΕΝ γίνονται ΟΝΤΩΣ πολλά λαθη, αλλά δεν είναι απαραίτητα αυτά που ΕΣΕΙΣ νομίζετε και πάνω στα οποία λέτε λόγια για μήνες χωρίς να έχετε κανένα στοιχείο απλά και μόνο συμπεραίνοντας από αυτά που δε σας αρέσουν .

Σταματήστε λοιπόν να αναπτύσσετε τοσο απόλυτες θεωρίες πάνω σε κάτι που απλά ΝΟΜΙΖΕΤΕ

Ο Μιχελ ήταν στον ΠΑΟΚ πάνω από δύο χρόνια αν δεν απατωμαι.

Αν αποδειχτεί ότι έκανε πάνω από τεσσερις ΔΙΚΙΕΣ ΤΟΥ κινήσεις όχι μόνο σε μεταγραφές αλλά γενικά στην ενασχόληση του θα σοκαριζομουν.

Είπαμε όμως φόρουμ είναι, στόμα μέχρι το πάτωμα έχετε μερικοί, θα μιλάτε μέχρι να αποτυπωθει το δικό σας.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 22:17


Τι απαντάς "όπως εγώ"; Βαζω εγώ εδώ και 7 μήνες φυτίλια και υπόνοιες για τον ΠΑΟΚ;

Πως σκατα το εξισώνεις λοιπον απλά και μόνο για να πεις μια εξυπνάδα; Πως πετάω λάσπη εγώ; Λέγοντας σου δύο φορές μέσα σε μήνες ότι δε ξηγιεσαι σωστά;


Στο υφος που μου γραφεις ρειν σ αυτο αναφερομαι. Οταν μου λες οτι γραφω κατι μονο για να δημιουργησω κλιμα τι θες να σ απαντησω? Εδω και 7-8 μηνες καθε φορα που γραφω κατι στραβο για τη διοικηση βρισκω ακριβως απο κατω ενα δικο σου ποστ που ανφερεται σε μενα με τονο απαξιωτικο κι ειρωνικο. Σ αυτη τη λασπη αναφερομαι. Αν δε τοχεις καταλαβει μπορω να σου παραθεσω τα ποστ. Πριν λιγο καιρο στο τονισα(για το σχολιο που με χαρακτηριζε "υποπτο) " οτι δε μπορεις να μιλας με αυτο το υφος σ ενα μελος επειδη απλα κι μονο εκφραζει καποιες ενστασεις. Συνεχιζεις το ιδιο..

Και με σουρμε διαφωνησαμε και με Ναβι που μου τη λεει καθε φορα αλλα οχι με αυτο το υφος. Το καταλαβαινω οτι αυτα που λεω καποιους τους ενοχλουν και εν μερει μπορουν να μου τη λενε γιατι στο δικο τους μυαλο στον ΠΑΟΚ δε χωραει να συμβαινουν αυτα. ΔΕΚΤΟΝ. Αποδεκτη η κριτικη αλλα δεν επιτρεπω σε κανεναν να μεμφεται την ηθικη μου. Αν εσυ σαν αντμιν δινεις αυτο το παραδειγμα τοτε τι περιμενεις απ τ αλλα μελη ρε παλικαρι?Για ποιο λογο μας τονιζετε καθε φορα τους κανονες περι ειρωνιας? Για ποιο λογο γραφτηκαν? Αφου πρωτοι εσεις δε τους τηρειται.
Επειδη μαλλον οσοι διαφωνουν εχουν στοχοποιηθει μιας και δεν ειμαι ο μονος που δεχται τετοιου ειδους επιθεσεις πειτε ξεκαθαρα πλεον οτι δε μας γουσταρετε στο Πμανια αντι να ψαχνετε καθε φορα δικαιολογίες να μας την πειτε.Καταφερατε ατομα σαν τον Τσε, τον Μανιακο και τοσους αλλους να αραιωσουν απ εδω μεσα. Πειτε το καθαρα ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 14 Νοέμ 2018, 22:48

Καλά αυτές τις μαλακίες τις ακούγαμε και παλιά εδώ μέσα .

Όταν δεν θέλουμε να καταλάβουμε καταφεύγουμε σε θεωρίες για άγριους για φιλτράρισμα απόψεων και αρλουμπες


Τι μόνο χειροκρότημα τι βλακείες είναι αυτές πάλι;


Δηλαδή εγώ που διαφωνούσα μαζί σου πριν καιρό και έλεγα ότι ο Μιχελ ΔΕΝ είναι καλός , εναντίον στελέχους της ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν καταφερομουν;



Αναρωτιέμαι καταλαβαίνεις τι γράφεις;


Απαιτώ και επιβάλλω μόνο χειροκρότημα ενώ εγώ πρώτος κατεκρινα στέλεχος της ΠΑΕ και το έργο του;



Απλά έχεις μια άποψη περί ανεπαρκους Σαββίδη ή ανεπαρκούς ΠΑΕ και προσπαθείς να το διατυμπανίζεις σε κάθε ευκαιρία . Ε αυτό είναι λάθος. Και το κάνεις και με τόσο προφανή και αγαρμπο τρόπο που κάνει μπαμ και αυτό είναι που το καθιστά λάθος στην τελικη.



Όσο γράφεις ατάκες του στυλ " τι ασχολείστε με τον ΠΑΟΚ δεν αξίζει" τετοιες απαντήσεις θα βλέπεις.

Άμα δε καταλαβαίνεις αυτό το απλούστατο δεν έχω τι άλλο να σ πω.





Και τέλος, ανάλυσε μου ποιοι είστε "εσείς" που στοχοποιησαμε όπως αναφέρεις για να καταλάβω λίγο.




Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι έχει μέρες π γράφω ότι είμαι απογοητευμένος από την ομάδα.

Εκεί φαντάζομαι δεν προσπαθώ να επιβάλλω χειροκρότημα ε;


Προφανώς μόνο τον Γιώργη θέλω να προσκυναω.


Αλλα ντ αλλα τα μεγαλα



Υγ. Αφού έχεις τόσο ευκαιρα τα ποστ του προηγούμενου διαστήματος, ΝΑΙ ανάρτησε τα να σου υπογραμμίσω ένα προς ένα αυτά που θεωρώ υπέρμετρα αρνητικά και υπερβολικά τόσο ωστε με ώθησαν να αντιδράσω.












Επειδή όμως αυτά είναι μαλακίες, κάτσε γράψε ένα κείμενο ωραία δομημένο με τις ενστάσεις και το άγχος σου για την κακή λειτουργία της ΠΑΕ και άμα δεν δημοσιευθεί στην κεντρική του παοκμανια θα βγω με στριγκ στην τσιμισκη.


Όχι να βγαζουμε χολή οπότε ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ότι μας δίνεται η ευκαιρία και μετά να λέμε για επιβολή χειροκροτηματος
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:05

rainmaker έγραψε:Καλά αυτές τις μαλακίες τις ακούγαμε και παλιά εδώ μέσα .

Όταν δεν θέλουμε να καταλάβουμε καταφεύγουμε σε θεωρίες για άγριους για φιλτράρισμα απόψεων και αρλουμπες


..........
.



Συνεχιζεις στο ιδιο υφος. Μαθε τροπους πρωτα και μετα κανουμε κουβεντα
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:09

Ναι καλά απαντα στα υπόλοιπα και άσε τις υπεκφυγές.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:20

Rain ξέφυγες τώρα .. πως να σ απαντήσει ;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:25

Επειδη τα εχετε πει και οι δυο αρκετες φορες.και οι δυο εχετε τα δικια σας,απλα σταματηστε και οι δυο να ειστε επιθετικοι.

Δεν το καταλαβαινω γιατι πρεπει να συμφωνησετε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 00:35

;;; Τι ξέφυγα ρε συ μανιακ επειδή είπα τη λέξη μαλακίες;

Κοροιδευομαστε;




Δηλαδή οκ συζητάμε μήνες τώρα ότι μια φορά του είπα ότι καταντάει ύποπτο να επιμένει τόσο πολύ να βγάζει χολή κατά στελεχών του ΠΑΟΚ ή της οικογένειας Σαββίδη και από τότε έχω διαβάσει περί ηθικης, περι ακεραιότητας και δε ξέρω γω τι άλλο.


Αλλά το να λέμε ελαφρά τη καρδία ότι πχ ο Ιβάν εκμεταλλεύεται τον ΠΑΟΚ (με αρνητικό τρόπο, όχι την προφανή και θεμιτή εκμετάλλευση) ή το να λέμε με το παραμικρό ότι εδώ μέσα υπάρχει ΜΕΘΟΔΕΥΜΕΝΗ προσπάθεια επιβολής σιωπής και απαίτησης χειροκροτητων είναι οκ ε; Ξηγημενο και ωραιο.


Γιατί αγορίνα μου το να λες ότι εδώ μέσα συμβαίνει κάτι τέτοιο δεν είναι ότι το κάνει ένας στα ξεκουδουνα. Σημαίνει ότι όλοι δουλεύουν για αυτό και ειδικά άτομα που σκίζονται όλη μέρα για να ακούνε τέτοιες προσβολες, όχι μόνο μοντ που ερχονται και φεύγουν προφανώς αλλά εκτελώντας εντολή του σάιτ, κυρίως δηλαδή του τιτσερ, ένας Θεός ξέρει για ποιο παρασκηνιακο λόγο!


Εκτός κι αν σε κάποιο παρανοϊκό σύμπαν εμάς μας γκαυλωσε να δημιουργούμε χειροκροτητες του Ιβάν χωρίς να έχουμε κερδος!


Να ξέρουμε τι λέμε δηλαδή.



Ε αυτή η κατηγορία ειδικά για το παοκμανια είναι μαλακια ολκής.
Και δεν είναι η πρώτη φορά που την ακουμε, τα ζήσαμε και επί ζαγορακη με τους καθαρόαιμους


Κι όσο δε βλέπω απάντηση σε όσα ανέφερα πιο πάνω τόσο πειθομαι.


Όπως πειστηκα και για όσα είχα πει πριν κάνα δίμηνο τρίμηνο περί τσατ.

Μάθαμε σήμερα ότι στοχοποιησαμε "κάποιους" . Ας μάθουμε και ποιους .



Για να τελειώνουμε, δεν στοχοποιησαμε κανένα γιατί απλά εγώ είμαι περιφερειακό μέλος της ομάδας διαχείρισης και τίποτα άλλο, δεν μιλάω εξ ονόματος άλλων.

Εγώ έχω θέμα και το έχω εκφράσει στα ίσια με τον καταραμένο ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ θέματα και με τον Γκόραν για την εν γένει συμπεριφορά του απέναντι σε άλλα μέλη και το φόρουμ.

Ούτε κοιμαμαι, ούτε ξυπνάω σκεπτόμενος πως θα τους κραξω.

Όταν βλέπω ατάκες όπως η σημερινή θα αντιδραω και δικαιολογίες περί ευθιξίας να τις βράσω.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 00:55

Τελοσπαντων, σταματώ



Θα προσπαθήσω να μην επανέλθω γιατί δε βγαίνει άλλωστε και ακρη και τζάμπα κουράζω
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 15 Νοέμ 2018, 01:26

Έγραψες πολλα τώρα κ είναι αργά
Θ σου απαντήσω αυριο

Αλλά άνθρωπο σαν τον κατ έχω γνωρίσει λίγους κ όταν του λες ύποπτο ενώ είναι βαμμένος ΠΑΟΚ κλπ εννοείται ότι θίγεται ..

Κ μην το πάει κπς στο τσατ παλι επειδή έχω γνώμη προσωπική τη λεω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες