Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:28

kataramenos5 έγραψε:Τροπος προσεγγισης του επομενου ΤΔ: "Εχω και.. ISO παμε μια βολτα?"
:lol: :lol:
Δε κρατηθηκα


Πολύ έξυπνο, έχεις και χιούμορ!!!!!!
Γνώση δεν ξέρω αν έχεις.
Τελευταία επεξεργασία από KOSTAS54 και Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό tsapgeo » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:29

Η αλήθεια είναι ότι αυτό που χρειάζεται για το πρωτάθλημα είναι η ΚΕΔ και η ΕΠΟ μαζί μας.
Ο Μίχελ τις μεταγραφές ή ο Γιώργης ή ο Ιβάν ελάχιστη σημασία έχει.
Όλα τα άλλα είναι πούτσες μπλε.
Αλλά είμαι σίγουρος ότι ο Ιβάν ξέρει τι πρέπει να γίνει.
Βόρειος Πόλος
tsapgeo
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2009, 18:32
Τοποθεσία: Thessaloniki , Panorama

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:31

MANIAKOS έγραψε:Ναι έχετε το μονοπωλειο της αλήθειας ξεχασα

Οποτε ειμαι μιρλας , συνωμισιολογος αυτο λες;;
Κ θα χω το Κωστα κ τον χ Κωστα να με βαζει στην τάξη ..

Επιχείρησα κάτι τέτοιο????
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:32

Αυτο που έγραψες κατω απο αυτο που εγραψα τι ητανε ακριβως ;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:33

Αν συμφωνούσες Κώστα θα ήταν όλα καλά

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:34

sic-4 έγραψε:Βεβαια τελευταια εχω αποσυρθει απο τη ..φρουρα γιατι εχω αντιληφθει οτι η πλειοψηφια εδω μεσα ενοχλειται οταν καποιος εχει ΟΠΑΔΙΚΗ προσεγγιση, οι περισσοτεροι νοιαζονται για το καλο του αθληματος και την υγιη ποδοσφαιρικη κριτικη. Ωραιο πραγμα, δεν λεω, αλλα αλλο ειχα καταλαβει εγω οτι εννοουμε οπαδικο φορουμ. Αναγνωριζω λοιπον το λαθος μου και γι αυτο αποσυρθηκα απο τη "φρουρα" βλεποντας οτι μαλλον γινομαι ενοχλητικος.

Εμεις ρε σικ γραφουμε εδω μεσα 7 χρονια για ποιο λογο.δεν ειμαστε οπαδοι?ΤΟ καλο του ΠΑΟΚ μας νοιαζει ,οχι το να μην ακουστει κακια κουβεντα για το βανια.Πεσατε να μας φατε πριν κανα διμηνο οταν γραφαμε για στανο και ποιανου επιλογη ειναι.Μετα ηρθατε στα λογια μας.Απλα χαλαρωστε λιγο με τις ειρωνειες σε οτι σας φανταζει διαφορετικο .
Κανεις δεν ειπε να μη γραφετε την αποψη σας που ειναι σεβαστη οπως και του καθενος.Η αποψη ομως οχι η συνεχομενη ειρωνεια.Μια ,δυο μετα θα αντιδρασει κι ο αλλος ,θ απαντησει στο ιδιο υφος.Κι αμα καταφερατε να βγαλετε και το Μανιακο απ τα ρουχα του ε κατι κανετε στραβα.Δε το λεει ενας σας το γραφουν πολλοι.
Αγιε διαφωνουμε .Αμα ο γιωργος(η οποιος αλλος ανακατευεται) εχει σπουδασει οτι εχει σπουδασει κι ειναι σχετικο,ας προσληφθει ως ΤΔ για να ξερουμε επιτελους ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ για την καθε επιτυχια η αποτυχια.Δε γινεται καποιοι να μπλεκονται στα ποδια του ΤΔ και του Ιβιτς και να την πληρωνει ο Μιχελ.Αμα εισαι μαγκας και σοβαρος αναλαμβανεις τις ευθηνες σου.Οχι στη νικη ΕΓΩ και στην ηττα οι ΑΛΛΟΙ.
Και κοψε τις λαλακιες περι αποχης κι εσυ κι ο αλλος ο περιεργος γιατι θα σας κραταω μουτρακια.

Τελικα εχει δικιο ο Σουρμ οσο τα σκαλιζουμε....Καλο δε προκειται να βγει.Εδω αποχωρουν οι Τεξανοι...
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:35

eorptol1 έγραψε:Αν συμφωνούσες Κώστα θα ήταν όλα καλά

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Σου λεω παλι άνθρωπε μου με πείραξε η ειρωνία κ λες η διαφωνία
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:40

Σε πείραξε η ειρωνια εσένα που είσαι μόνιμα είρωνας στους πάντες; έστω και αν τρολαρεις; που πιστεύω ότι αρκετές φορές δεν τρολαρεις.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:42

Αααααα μπράβοοοοο!!!!!!!!!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:44

Α κ Ειρωνας τωρα

Ωραια καλα μαζι σου δε βγάζω ακρη σταματαω εχεις δίκιο
Ειμαι Ειρωνας

Κ μίζερος

Κ αλλα πολλα

Δεν ασχολούμαι αλλο με τους φρουρούς τους φορουμ

Ο καθένας κρίνεται για τις απόψεις τπυ κ τα κολλήματα του
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:46

Άγιε δε νομίζω ότι πολλοί αμφισβήτησαν τα λεγόμενα ή τη διάθεση όσων μοιράστηκαν μαζί μας εδώ πληροφορίες. Περισσότερο είδα έναν προβληματισμό για τον τρόπο λειτουργίας της ΠΑΕ. Είναι δεδομένο πως στον γραπτό λόγο επιπέδου φόρουμ γίνονται εύκολα παρεξηγήσεις και παρερμηνείες. Ελπίζω να ξανασκεφτείς την απόφαση αποχής και να συνεχίσεις το έργο σου. Αν δεις τα συγχαρητήρια που δόθηκαν από μέλη στον Περαία, θα καταλάβεις πως η δουλειά του καθολικά αναγνωρίζεται. Θα σας παρακαλέσω να μην περιοριστείτε σ' έναν κλειστό χώρο όπως το τσατ. Αν κάτι παρερμηνευτηκε στα δικά μου ποστ, ζητώ συγγνώμη...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5176
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:47

Ελλείψει επιχειρημάτων, χαρακτηρισμοί!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:51

Δεν ειναι χαρακτηρισμός
Ειναι ιδιότητα που νομίζεις οτι κπς σου την εδωσε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:53

Το να μιλάνε για έλλειψη επιχειρημάτων άτομα που το μεγαλύτερο post τους είναι δύο γραμμές, δίχως σχεδόν ποτέ να παραθέτουν επιχειρήματα, ακόμα κι όταν αντιπαρατίθενται με την άποψη κάποιου άλλου, απλά με ξεπερνάει...

Όπως επίσης και το να κατηγορούν κάποιον για ειρωνεία, οι έχοντες την κατ εξοχήν πρωτοκαθεδρία σ αυτήν... :evil:

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 03 Σεπ 2017, 14:55

trouman έγραψε:
paokovios1974 έγραψε:
agios έγραψε:Καλημέρα σε όλους,
Δυστυχώς με λύπη μου διακρίνω απο χθές οτι το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αρκετα μεγάλη μερίδα οπαδών δεν είναι αν αυτό που γράφεται συμβαίνει ή όχι και αν είναι αλήθεια αλλά οτι δεν ειναι αυτό που θα θελαν οι ιδιοι να συμβαίνει..Κι εξηγούμαι...
Το αν είναι αληθεια ή οχι ο καιρός και τα γεγονοτα δειχνουν απο μονα τους..
Ο καθενας κρινεται γι αυτα που λεει και γραφει.Το αν αυτα που συμβαινουν δεν ειναι αυτα που θα θελαμε και δεν λεμε να τα δεχτουμε μεσα μας δεν σημαινει οτι οσοι εχουν μια γνωση παραπανω και τ αναφερουν ειναι συνωμοσιολογοι και βασιζονται σε φημες και τα γνωστα...
ΤΕΡΑΣΤΙΑ σημασια εχει ποτε λεει καποιος κατι και γιατι...ΤΕΡΑΣΤΙΑ...
Δεν ανφεραμε τιποτα Ιουνιο-Ιουλιο-Αυγουστο παρα μονο με την ολοκληρωση των μεταγραφων.Σε αντιθεση με τους αρδ που βομβαρδιζουν με συγκεκριμενο στοχο το φαγωμα του Λουμπος.
Δεν κρινουμε αν αυτο που γινεται ειναι σωστο ή λαθος αν κανει καλο ή κακό στην ομάδα,αναφεραμε απλά αυτά που μάθαμε.Τα αναφερουν οι αρδ με δολο τα διαβαζετε τ ακουτε απο κει και δεχονται επιθεση δικαιολογημενα γιατι ξερετε το στοχο τους.Αληθεια τι στοχο μπορει να εχω εγω ή ο Περαιας που 3 μήνες κάνουμε τους μ@λ@κες για το τι θα πούμε ή θα γράψουμε?
ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ
Ο κοσμος δεν ειναι ιδεατα φτιαγμενος στα θελω μας και να συμβαινουν ολα οπως τα θελουμε.Τι να κάνουμε?Ετσι είναι παντού οσο και να φωνάζουμε..
Γιατι θεωρειτε καπελωμα η διαχειριση καποιων μεταγραφων απο την οικογενεια?Και αν οντως ειναι και καπελωμα και θεωρηθει ετσι τι ακριβως μπρουμε να κανουμε εμεις για ν αλλαξει αυτό?Προφανως τιποτα...
Όσο περναει ο καιρος καλα θα ειναι να δεχθουμε ολο και τον πιο ενεργο ρολο του Γιωργου στην ομαδα και την ενασχοληση του.
Αλήθεια τις σπουδες του Γιωργου και την μονιμη εγκατασταση του στην πόλη που προανηγγειλε απ το 2015 σας δειχνουν την ενασχοληση του με τις εταιρειες με τα καπνα ή με τον ΠΑΟΚ????
Αυτο που σπουδασε γιατι θεωρειτε οτι δεν θα το δουλεψει στην δικη του εταιρια και θεωρουμε (επειδη ετσι το θελουμε εμεις) οτι θα εχει το ρολο του μαιντανου και μονο του χωσαδα στον ΠΑΟΚ χωρις προσωπικη ενασχόληση?
Γιατί δεν ξέρει μπάλα?Οκ...Και τι σημαινει αυτό?Οτι δεν μπορει να ενασχοληθει με κομματια μεταγραφης που δεν εχουν να κανουν με την ποδοσφαιρικη αξια του ποδοσφαιστη?Αν ενας παικτης ευγνωσμενης αξιας ειναι στο χερι τους να ερθει χωρις την συμμετοχη του ΤΔ και εχουν την εγκριση οτι κανει παικτικα απ ολους (ΤΔ ΚΟΟΥΤΣ) που ειναι το κακο ν ασχοληθουν αν η περιπτωση εχει καλυτερη και ευκολοτερη εξελιξη με την συμμετοχη τους???
Γιατι ειναι δεδομενο οτι ο ΤΔ μπορει μονος ν ασχοληθει μ ολα αυτα?
Την νοοτροπια επιχειρηματιων απο την χωρα αυτη που ειναι λιγο ιδιαιτερη και πιο συγκεντρωτικη την γνωρίζετε??Ειμαστε σιγουροι οτι θ ακουγαν τον Μιχελ αυτοι που εχουν τις ομαδες εκει????
Αληθεια το τρελοκομειο της Ρουμπιν την διοικηση τα στελεχη τον προεδρο τους το γνωριζετε οτι για να βγαλεις ακρη μαζι τους πρεπει να χεις πιει και 5 φορες καφε με τον Μεντβεντεφ?Τους ξερετε?
Που ηταν ο Γιωργος τις τελευταιες 3 μερες πριν την μεταγραφη Ζαμπρανο?
Ποσες φορές βρέθηκε ο Γιώργος μόνος του σε έξοδο με τον Βιερινια το τελευταιο δίμηνο?
Ποια ειναι η σχεση του ιδιοκτητη της Ζενιτ με τον Ιβαν?
Ποιος ο ρολος του Γιωργου στο αν ηταν να ξοδευτουν φετος 5 δρχ και ξοδευτηκαν 9 δρχ για να ενισχυθει η ομαδα μας?Ειναι αδικο να λεμε μονο τα κακα μαγκες...και σας το λεει καποιος που ουκ ολιγες φορες εχει κραξει τον συνκεκριμενο για συμπεριφορες...και ασχημα..
Πριν κατηγορησετε (σεβαστο να μην δεχεστε τιποτα αμασητο και κατ εμε ετσι πρεπει καλα κανετε) αλλά μάγκες ΨΑΧΤΕΙΤΕ...η αμφισβητηση ειναι ευκολο η δουλεια και η ερευνα ειναι δυσκολο...ιδιαΙτερα οταν το κανεις ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΚΕΡΔΟΣ....
Αυτό το post ειναι το αποχαιρετηστηριο απο μενα στο φορουμ γιατι λυπαμαι οταν κανεις τοσο προσπαθεια και δεχεσαι τοσο εντονα αμφισβητηση επειδη δεν λες αυτα που θελουν ν ακουσουν καποιοι..
Θα παρακολουθω διακριτικα και θα συμμετεχω ενεργα στο τσατ οσο καποιοι δεχονται αυτα που λεω και θελουν να εισπρατουν πληροφορηση...σε μικροτερο βαθμο βεβαια και για οσο καιρο το δεχονται οι συμφοριτες μου..
ΥΓ .1 ΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ.ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΥΓ.2 Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ..ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ...




Αγιε μου.Μπραβο σου.
Σε νιωθω απολυτα.
Και οχι μονο σε νιωθω αλλα χαιρετω και γω το φορουμ "πλην Ξερολα"
Θα τα πουμε ξανα μετα την κατακτηση του πρωταθληματος παρολες τις "παρεμβασεις" το "μπαχαλο-μπουρδελο" παρολο που ειναι προτιμοτερο να φυγει ο Σαβιδης και να παραμεινουμε στην φτωχια μας οπως εχει ειπωθει.
Θα τα λεμε στο τσατ.
Πρωταθλημα με μιρλα δεν παιρνεις.Ουτε με χαμηλα την μπαλα και ςςς μην μας καταλαβουν , σαν κακομοιριδες.
Θα στηριξετε η δεν θα στηριξετε ρε.


Paokovie και συ και ο Άγιος ξέρετε ότι παρακολουθεί το φόρουμ πάρα πολύς κόσμος και τους ενδιαφέρει να σας ακούει. Αν κάποιος τη βλέπει αλλιώς δικό του θέμα. Έχουν όλοι το κοινό τους. Είμαστε πολλοί. Διαφορετικοί χαρακτήρες, οπότε αναμενόμενο ο καθένας να βλέπει το ποτήρι αλλιώς. Θεμιτό. Εκτός από τρολ και αλλόθρησκους που και αυτοί δε γίνεται να μην υπάρχουν. Οπότε γιατί τόση αξία στον όποιο αντίλογο που στο κάτω κάτω δεν ξέρεις τι και πως. Όπως έλεγε ένας "φιλόσοφος" οι γνώμες είναι σαν τις κ@λοτρυπιδες, ο καθένας έχει από μία... οπότε σας καλούμε να το ξανασκεφτείτε...



αγιε ετσι ειναι οπως τα λεει ο τρουμαν...ος

οι ....μυαλοποληδες .....για να μην πω κατι ποιο βαρυ εδω μεσα 5-10 ατομα ειναι

τα ιδια και τα ιδια
οτι και να γινει ο τροπος σκεψης τους ειναι ο ιδιος...

ηρθε στην ομαδα ο βιερινια ο ζαμπρανο ο μαουριστιο και μερικων το προβλημα ειναι πως λειτουργει η παε και τι ρολο παιζει η ...γκοντσαρεβα....

αυτων την γνωμη πρεπει να την γραψεις στα....εντσο να ραντες ντονα σημεντο σου....

δηλ...να τους γραψεις στα....πελε σου...

γιατι δηλ .να φυγεις για αυτους και να μην κατσεις εδω να σε ...διαβαζω...εγω ,ο τρουμαν και ολοι οι

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ...οπαδοι της ΠΑΟΚαρας μας...
Τελευταία επεξεργασία από abc_o_ karpouzas και Κυρ 03 Σεπ 2017, 15:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6012
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: CCCP, chrisg4, TylerDurden και 27 επισκέπτες