Toumba Magazine

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 20 Ιαν 2016, 15:35

paoktzis έγραψε:κατι ακομα που με συγκινησε στο Toumba Magazine ειναι μια μικρη παραγραφος στην εισαγωγη που λεει μιλοντας για την τουμπα:

ειναι ο χωρος που πολλες φορες εγκατελειψες, χτυπωντας την πορτα πισω σου. Προσπαθωντας να πεισεις τον εαυτο σου πως δεν θα ξαναγυρισεις ποτε. Γιατι βαρεθικες, αδειασες, κουραστηκες, ψαχνεις για κατι καινουργιο.
Κι ομως, ξερεις πως παντα ο δρομος εκει θα σε οδηγει. Ακομα κι αν δεν εισαι απολυτως σιγουρος γιατι. Διοτι βαθια μεσα σου γνωριζεις. Ειναι το ΣΠΙΤΙ σου. Και αδιαφορεις αν ειναι παλιο, εχει ρωγμες, στερειται ανεσεων, η αν η ομορφια του δε συμβαδιζει με τα δεδομενα της εποχης.
Εχει ομως, τη δικη του ξεχωριστη γοητεια. Αυρα που τιποτα καινουργιο δεν ειναι ικανο να συναγωνιστει.Το αρωμα της ζωντανιας, τις μυρωδιες μιας ζωης.


Τα λέει όπως ακριβώς τα έχουμε βιώσει όλοι οι παλιότεροι...Όντως έχει συμβεί αυτό κάποιες φορές... :oops:

Προσωπικά το τελευταίο που θυμάμαι, ήταν σε κείνο το αλησμόνητο μαύρο απόγευμα με το 0-4 από κούλα στα play off, τότε που έφυγα από το 0-2 "χτυπώντας (βρντώντας για την ακρίβεια) την πόρτα πίσω μου" και σκεπτόμενος ότι δεν θα ξαναγυρίσω ποτέ... :oops: :oops: :oops:

:? :shock: :o :) :D :opaokara: ...Εύκολο τό χεις;;; Απ το επόμενο ματσάκι :shock: :shock: :shock: ...εκεί ήμουν πάλι... :D :opaokara:

Η συγκεκριμένη παράγραφος πάντως "μιλάει" απ ευθείας στην καρδιά του Π.Α.Ο.Κ.τσή...Μπράβο... :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 20 Ιαν 2016, 16:02

ασε ρε ..............

πες οτι εσυ τους τα ειπες αυτα

και επιδη δεν ρωτισαν κανεναν αλλον τα εγραψαν............ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

χωρις πλακα ομως

καπου εκει ειναι η αληθεια

εγω ποτε δεν βροντιξα την ........πορτα.....αλλα φεύγοντας το μπινελικι που επεφτε ηταν το κατι αλλο

:nairepaok: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 20 Ιαν 2016, 17:46

Φυσικά και τους τα είπα 8-) ... "άκου λέει" ... Δεν τα "ξεκαθαρίσαμε" αυτά ήδη; :? ... :o

Το διαρκείας μου είναι στην :shock: ... δημοσιογραφική σουίτα ... :shock:... αφού ... :o ...

Υ.Γ. Γι αυτό και "καταφέρνω" και "βροντάω" την πόρτα φεύγοντας...δηλαδή... :? ... ;) :) :D :opaokara:

Υ.Γ. 2...Στο γήπεδο δεν έχω βρίσει ποτέ κανένα μέλος του Π.Α.Ο.Κ. φίλε μου...Για μένα αυτό θα ήταν ακριβώς, σαν να έμπαινα σε εκκλησία και έβριζα τα Θεία... :oops: Σκέτη ιεροσυλία δηλαδή... :cry: :cry: :cry: Γι αυτόν ακριβώς τον λόγο όποτε μου βγαίνει (πολύ σπάνια, αλλά συνέβη κάποιες φορές στις εκατοντάδες) να βρίσω :shock: ..."βροντάω" την πόρτα φεύγοντας και βρίζω μακριά απ τον "ναό"... :oops: ... :( ... :cry:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τρί 09 Φεβ 2016, 12:31

Μολις το πηρα.Τι περιοδικαρα ειναι αυτη ρε μαγκες?Χαζεψα...Παρα πολλη καλη δουλεια.Μπραβο στο τμημα μαρκετινγκ και επικοινωνιας.Ξερει κανεις πως μπορω να κανω συνδρομη στο store.paokfc.gr ωστε να ερχεται στο σπιτι μου καθε μηνα?
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Τετ 10 Φεβ 2016, 16:27

Όντως πολύ ωραίο και ως εμφάνιση φωτογραφίες κλπ αλλά και σε περιεχόμενο , πολύ καλές συνεντεύξεις και σε λογική τιμή

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 22 Φεβ 2016, 14:22

Το δευτερο τεύχος με τσιμιροτ βγήκε ?

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 24 Φεβ 2016, 15:20

Kostas_Peraia4 έγραψε:Μολις το πηρα.Τι περιοδικαρα ειναι αυτη ρε μαγκες?Χαζεψα...Παρα πολλη καλη δουλεια.Μπραβο στο τμημα μαρκετινγκ και επικοινωνιας.Ξερει κανεις πως μπορω να κανω συνδρομη στο store.paokfc.gr ωστε να ερχεται στο σπιτι μου καθε μηνα?

λοιπον αδερφε ακομα δεν μπορεις διοτι αυτο θα γινει οταν ανεβει το επισημο σαιτ του περιοδικου προς το παρον θα μπορεις να το παρεις και απο τα περιπτερα
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 24 Φεβ 2016, 15:22

εφτασε το νεο περιοδικο ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ σε ολη την θεσσαλονικη και απο το σαββατο 27/2 και σε ολα τα περιπτερα της βορειου ελλαδος
http://www.paokfc.gr/nea/20160224-kykloforei-to-toumba-magazine/
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 24 Φεβ 2016, 15:23

Εικόνα
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τετ 24 Φεβ 2016, 16:03

Παρήγγειλα ήδη 5 τεμάχια για μένα και κάτι ΠΑΟΚτσάκια στη χαβούζα! :opaokara:

Πάντως κάτι πρέπει να γίνει και με εμάς εδώ κάτω διότι πάει 5ευρώ το courrier... :cry: Κρίμα είναι πρέπει να παραγγέλνουμε πολλοί για να συμφέρει!!!! :? :?
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8500
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 24 Φεβ 2016, 16:15

nikolasf έγραψε:Παρήγγειλα ήδη 5 τεμάχια για μένα και κάτι ΠΑΟΚτσάκια στη χαβούζα! :opaokara:

Πάντως κάτι πρέπει να γίνει και με εμάς εδώ κάτω διότι πάει 5ευρώ το courrier... :cry: Κρίμα είναι πρέπει να παραγγέλνουμε πολλοί για να συμφέρει!!!! :? :?

αδερφε μεσα στον μηνα θα γινει ετσι με ειπαν θα ανεβει το επισημο σαι του περιοδικου οπου εκει θα εχει και την ετησια συνδρομη με πολυ χαμηλο κοστος μεταφορικων και θα συμφερει παρα πολυ
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 24 Φεβ 2016, 16:15

Ναι ρε παιδιά έτσι είναι εμείς δηλαδη τι θα κάνουμε που κατουρησαμε στο πηγάδι;
Ας πούμε να υπάρχει σε κεντρικά σημεία όπως ομόνοια ή σύνταγμα κτλ.
Πρέπει πάντως να έχει γίνει εξαιρετική δουλειά και με ποιότητα και μπράβο τους.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τετ 24 Φεβ 2016, 16:18

Με courier πήρα και το πρώτο τεύχος και Ω ΝΑΙ είναι εκπληκτικό .... :pano:
Με αγωνία περιμένω και το 2ο 8-)
Πρέπει να είμαι από τους πρώτους που διάβασαν το εναρκτήριο τεύχος και ίσως και από τους πρώτους που θα διαβάσουν το 2ο αν το courrier παραδίδει Σαββάτο. Θα κάνω έκπληξη στα ΠΑΟΚτσάκια στο καφε-γήπεδο που θα δούμε παρέα τον αγώνα με το κωλοκοτρονίτσι! ;)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8500
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 24 Φεβ 2016, 19:38

Εγώ χθες πήρα το 1ο τεύχος από μαγαζί της πόλης. Λογικά από Δευτέρα το 2ο.

Πολύ καλή ποιότητα που το έριξα μια γρήγορη ματιά
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29879
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Toumba Magazine

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Παρ 26 Φεβ 2016, 01:35

παιδια οπως ανακοινωσε η παε
πλεον τα εξοδα αποστολης του περιοδικου ειναι δωρεαν απο το σαιτ της παε
πολυ ευχαριστω αυτο
απο αυριο λοιπον τα εξοδα αποστολης ΔΩΡΕΑΝ
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες