Νίκος Bεζυρτζής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:21

Επίσης για να μη παρεξηγούμε πράγματα... δεν κρίνω τον κυρ-Νίκο για το παρελθόν -είτε έκανε λάθη είτε όχι δεν με ενδιαφέρει... το παρελθόν είναι παρελθόν- αλλά για το παρόν.
Μόνος του μπήκε σε αυτή την κατάσταση "μίσους". Δεν του έβαλε το μαχαίρι κανείς στο λαιμό και του είπε κάνε αυτά. Οι ενέργειές του τον οδήγησαν στο "μίσος" κάποιων προς αυτόν.


Το αυτό...
CCCP έγραψε:Αλλο εχω θετικη αποψη, και αλλο ξεκαθαρο προμοταρισμα/γλυψιμο.


Τώρα το είδα...
rainmaker έγραψε:Εννοούσα οτι έφυγε γιατί κάτι τον ενόχλησε.
Γι αυτό σε άλλο σημείο αναφέρομαι σε εγωισμό.

Οκ τότε.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:33

Εβγαλε ανακοίνωση προς τα μέσα ότι δεν μποροεί να προσφέρει υπο αυτές τις συνθήκες κλπ, την διαβάζει τώρα ο Κολακας.

Σιγά μην κάνει πρενς κονφερανς :lol:
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:40


"Κλήθηκα να προσφέρω τις υπηρεσίες μου στην οικογένεια του ΠΑΟΚ και το έκανα από πάθος για την ομάδα μου, γιατί όνειρό μου είναι να βλέπω τον ΠΑΟΚ ψηλά. Δεν είχα ανάγκη ούτε από δημοσιότητα, ούτε από δόξα. Αυτό το έχει αποδείξει η ιστορία. Άλλωστε, η ανταμοιβή μου όλα αυτά τα χρόνια είναι η αγάπη του απλού κόσμου.

Στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ υποσχέθηκα να προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις να φέρω την αλλαγή. Φεύγω γιατί βλέπω ότι κάτω από τις σημερινές συνθήκες δεν μπορώ να προσφέρω αυτά που περίμεναν από έναν άνθρωπο που τους έχει χαρίσει μεγάλες στιγμές. Ευχαριστώ τους φιλάθλους που με πίστεψαν και τους διαβεβαιώνω ότι θα είμαι πάντα «στρατιώτης» της ομάδας μας.

Νίκος Βεζυρτζής"



καλη συνεχεια κυρ Νικο
δε προσεφερες τιποτα, και προλαβες να δημιουργησεις και μπαχαλο
μεσα στη διοικηση, θελουμε στρατηγους...
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:41

Ο Σαββίδης τον έφερε για να αλλάξει το κλίμα με τον κόσμο και να δώσει όραμα ότι κάτι καλό πάει να γίνει, δεν τον έφερε για να κάνει τις μεταγραφές στον ΠΑΟΚ και να παίρνει αποφάσεις πως θα γίνει ο σχεδιασμός.
Ειδικά με το θέμα του Τούντορ το τερμάτισε.

Αυτό τίποτ'αλλο.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:42

DC έγραψε:
goran 64 έγραψε:..... τότε που έκανε την προηγούνενη "αρπαχτή" με το "διασφαλισμένο δάνειο" των 2 μυρίων της Εθνικής) μιας και τώρα δεν υπήρχε και η "πρεμούρα" της "ανάγκης" ελέω Ιβάν Σαββίδη, για να συνεχίσουμε να τον σεβόμαστε έστω και λίγο, έστω και "κλείνοντας τα μάτια" σε κάποια μπασκετικά εγκλήματα του παρελθόντος του... :oops:


Ώπα Γρηγόριε .... βάστα λίγο. :D
Τι εννοείς αρπαχτή σε ό,τι αφορά το δάνειο των δύο μυρίων; Ότι το παντελόνιασε; Αυτό από που προκύπτει; Γιατί εγώ ξέρω ότι εκείνο το δάνειο μας κράτησε στην κατηγορία όταν χρωστούσαμε σε Θεούς και δάιμονες.
Αν κάνω λάθος με διορθώνεις γιατί ίσως να μην τα ξέρω καλά.

Και πάμε λίγο στα μπασκετικά εγκλήματα. :)
Ποια ακριβώς είναι τα μπασκετικά εγκλήματα που έκανε ο Βεζυρτζής;
Ξεχνάμε την συμμορία του ξανθού, του γκάλη και των κορακιών που χάριζαν αβέρτα πρωταθλήματα στο σκουλήκι;
Το μόνο έγκλημα που έχει παραδεχθεί και ο ίδιος ο Βεζυρτζής, είναι ότι έχτισε την ομάδα πάνω στον προδότη.

Και μια ερώτηση από άλλο τόπικ, για να μην ανοίγω άλλο ποστ. Από που προκύπτει το 2,4 (μάλλον θα εννοείς 240 mg) του Κονσεϊσάο;


Constantin my friend, δώσε λίγη περισσότερη σημασία στα διαχρονικά κείμενα του Αρκαδοπόντιου, εσύ ειδικά που ενημερώνεσαι κατά δήλωση σου μόνο απ το PAOKmania, και θα "ανακαλύψεις" πολλές αλήθειες... :shock:

1...Η αρπαχτή δεν σημαίνει απόλυτα παντελόνιασμα, μεγάλος άνθρωπος είσαι, την διαπλοκή ποδοσφαίρου-πολιτικής και πολιτικών πιστεύω την παραδέχεσαι, το επάγγελμα "Γκρούεζας" του κυρ Νίκου τα τελευταία χρόνια το γνωρίζεις, βάλ τα όλα στο μπλέντερ και...το ζουμί κέρδος... ;) Εξ άλλου το δάνειο ήταν "διασφαλισμένο", από πολιτικά μέσα, ότι θα αργήσει πολύ να πληρωθεί, πιθανότατα κιόλας όχι από τον ίδιο αλλά απ τον επόμενο ή τους επόμενους... :roll:

2...Μπασκετικό έγκλημα δεν ήταν δηλαδή αυτό που σήμερα γράφει κι ο Αρκαδοπόντιος στην κεντρική και που παρέθεσα κι εγώ σαν επιχείρημα σε ποστ μου σε αντιπαράθεση μου με τον che4 για το θέμα D.N.A. και σκυλιάσματος των παιχτών μας πριν από κανένα μήνα;;; :? Ότι δηλαδή ο κυρ Νίκος "διάλεξε" τότε σαν δεύτερο αντί του σκουληκιού, τον π@υστόγαυρο, την ώρα μάλιστα ακριβώς που ο "συμμορίτης ξανθός" είχε μεταπηδήσει στο στρατόπεδο του "αρχισυμμορίτη πράκτορα της ΣΤΑΖΙ", "παραδίδιντας" τους το (ανερχόμενο οικονομικά προσοδοφόρο τότε σε σχέση με το ποδόσφαιρο) άθλημα του μπάσκετ ανεπιστρεπτί μέχρι σήμερα;;; :?

3...Όσο για το 240mg (όπως σίγουρα το γνωρίζεις εσύ καλύτερα από μένα) του "σακχάρου" (κάτι ξέρω κι εγώ όπως βλέπεις ;) ) στο αίμα του Σέρτζιο, το άκουσα με τα αυτάκια μου να το παραδέχεται (στα σκαλιά της Θ1 που "συχνάζω" στους αγώνες) οικονομικός υπεύθυνος (μετά την 1η χρονιά της διοίκησης Θ.Ζ.) της Π.Α.Ε. μας, οργισμένος σε φίλο του..."Σιγά το πράμα ρε πστ μου" φώναζε επακριβώς "αυτά περνάνε στο πι και φι, τι μας λέει τώρα ο άλλος ο μλκς να μην τον φέρουμε;"... :geek: Φυσικά το ότι έφυγε μετά από καμιά βδομάδα ο γιατρός κάτι λέει, ε; ;)

Για οποιαδήποτε άλλη απορία-διευκρίνηση στην διάθεση σου φίλε μου... ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:45

"Από έναν άνθρωπο που πρόσφερε μεγάλες στιγμές... "
Μετριοφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο. Άσε να το πουν άλλοι για σένα...
Ουσιαστικά λέει δημόσια, ότι η ΠΑΕ είναι μπουρδέλο. Μπράβο Ιβάν, να τους ξανακουσεις αυτούς που σου τον έφεραν.

Υγ λουκέτο και στο καλό για πάντα, η ιστορία σε ξεπέρασε

@dc Θεσσαλονικιός είμαι, για αυτό με πονάει πολύ περισσότερο η κατάντια της πόλης... Σε όλα τα επίπεδα. Ελπίζω στο μέλλον η νέα γενιά, να αλλάξει κάτι

SM-G920F
Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:47

thanos-xanthi έγραψε:...
μεσα στη διοικηση, θελουμε στρατηγους...

Τέτοια λέγε... να παίρνει θάρρος ο Φράγκος... :lol:

pilotos έγραψε:"Από έναν άνθρωπο που πρόσφερε μεγάλες στιγμές... "
Μετριοφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο. Άσε να το πουν άλλοι για σένα...

Αυτό και μόνο δείχνει πολλά...
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:50

Και τι μας ειπε στην δηλωση του?Τιποτα....
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:50

Νομίζεις...
Έβγαλε άχρηστο τον Ιβάν

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:51

MANIAKOS έγραψε:Φαντάζομαι λογω απεργίας και για να παρει την πρέπουσα προβολή το ολο θεμα παει για αυριο


χεχεχεχεχεχεχεχεχε

Τόσο mεγάλες στιγμές πρόσφερε, είναι δυνατόν να κολλήσει πάνω σε μια απεργία;
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:52

GiorgosAtha έγραψε:
thanos-xanthi έγραψε:...
μεσα στη διοικηση, θελουμε στρατηγους...

Τέτοια λέγε... να παίρνει θάρρος ο Φράγκος... :lol:

pilotos έγραψε:"Από έναν άνθρωπο που πρόσφερε μεγάλες στιγμές... "
Μετριοφροσύνη σε όλο της το μεγαλείο. Άσε να το πουν άλλοι για σένα...

Αυτό και μόνο δείχνει πολλά...


:lol: :lol: :lol: συμφωνώ για το 1ο... και :cry: :cry: :cry: συμπληρώνω για το 2ο σχόλιο σου Γιώργο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:55

@goran

Από το 1 δεν κατάλαβα Χριστό. Η αρπαχτή είναι αρπαχτή και ξέρουμε όλοι τι σημαίνει.
Να σε ρωτήσω κάτι απλό, γιατί ούτε μπορώ να συνδιάσω το δάνειο με την πολιτική, ούτε ξέρω τι είναι το γκρουέζης: από το δάνειο, η ομάδα οφελήθηκε ή ζημιώθηκε;

Στο 2 έκανε μια επιλογή. Είχε να διαλέξει ανάμεσα στο σκουλήκι που μας γαμούσε 10 χρόνια με τα κοράκια και στον μέχρι τότε ανύπαρκτο γάβρο. Και αν θυμάμαι καλά, το '92 δεν είχε γίνει ακόμα γνωστό το παρελθόν του κόκαλη και τα κονέ του με την στάζι. Και αν φαντάζομαι και καλά, η αντίδραση του "λαού" δεν θα ήταν και η καλύτερη αν επέλεγε σκουλήκι. Αλλά και πάλι, μπορεί να θυμάμαι λάθος.

Για το 3 δεν μπορώ να πω τίποτα αφού αφορά προσωπική εμπειρία παρά μόνο ότι η ομάδα δεν ζημιώθηκε από την παρουσία του Σέρτζιο σε αυτήν.


@pilotos
Η παράκληση ισχύει.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:56

Δεκτή, δεν το κάνω από κακία, θλίβομαι, καταλαβαίνεις...

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:58

To οτι η δηλωσει του φιλοξενειται στα ΜΜΕ και οχι στο site της ΠΑΕ,εμενα μου λεει πολλα.Ισως τον καθαρισε ο Ιβαν τον κυρ Νικο
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:58

DC έγραψε:
rainmaker έγραψε:eorptol ενώ εσύ μένεις στο μέλλον όταν χρησιμοποιείς ένα τόσο στιβαρό επιχείρημα ε;

Παιδιά τέτοιο μίσος δε το περιμενα ειλικρινά.

Κακός στραβός κι ανάποδος ο Βεζυρτζής. Εκβίασε κανέναν για να μπει στην ομάδα; Απαίτησε απο τον Ιβάν να τον έχει υψηλά αμοιβόμενο για να μη κάνει τίποτα; Αυτός έβαλε τον Ιβάν να ψάχνει εναγωνίως για να βρει λύση στο τέλμα της ΠΑΕ;

Ξαναρωτάω, πλάκα μου κάνετε;

Ο ΠΑΟΚ έχει πρόβλημα εδώ και πέντε χρόνια και ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ να κράζετε έναν ανθρωπο ο οποίος ήρθε με αίτημα ΑΛΛΩΝ και είχε άποψη. Ωραία αυτή η άποψη μπορεί να μη ταίριαζε. Και λοιπόν; Πρέπει να ζητήσει και συγγνώμη;

Δεν είμαστε καλά. Παρακαλάμε τόσα χρόνια να πέσουν κεφάλια κι εσείς βρίζετε τον μόνο που έφυγε οικειοθελώς επειδή δε γούσταρε αυτό που συνέβαινε.

Κατά τ άλλα ένα ανεξήγητο γλύψιμο στο Τζακ που έπαιρνε εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ και ΚΑΝΕΙΣ δε θυμάται ούτε τη φωνή του. Αλλά εκείνος είναι "κυριος". Πολύ ωραία, είστε και γαμώ τους ιππότες.


Έχω κι εγώ τις ίδιες απορίες καθώς ο πόλεμος στον Βεζυρτζή ξεκίνησε πριν την ανακοίνωση της συνεργασίας μαζί του.



Ποιος πολεμος?τέτοια στήριξη από τα μμε δεν είχε ΚΑΝΕΝΑΣ εδώ και χρονια πλάκα κάνετε?το μοιρολόγι στα αρδ σήμερα το ακούς?έλεος με την προσωπολατρεια.
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες