Νίκος Bεζυρτζής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 04 Φεβ 2016, 11:59

Είναι γεγονός ότι δεν μπόρεσες να προσφέρεις. Αλλά δε φταίνε μόνο οι ''παρούσες συνθήκες'' όπως λες. Φταίει και το γεγονός ότι έχουμε να κάνουμε με ποδόσφαιρο και είμαστε στο 2016.
Η μεγαλύτερη ευθύνη βαραίνει αυτόν που σε κουβάλησε και για τον τραγέλαφο των 2 αυτών μηνών.
Τουλάχιστον σου αναγνωρίζω ότι είχες την ευθιξία να παραιτηθείς, ενώ κάποιοι άλλοι από το ένδοξο παρεάκι, παραιτούνταν, ξαναγυρνούσαν κλπ κλπ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:00

@Mīngus

Ωραίο αβαταρ Λολ

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:06

Βρε goran σε παρακαλω μην επαναλαμβανεις αυτη την ηλιθια προπαγανδα των σκουληκιων περι επιλογης αντιπαλου κτλ.

Φυσικα κα επελεξαν αντιπαλο και καλα εκαναν μιας και ο γαυρος ηταν ποιο ευκολος. Καμια απολυτος διαφορα δεν εκανε αυτο στο τι εκανε μετα ο κροκους. Ετσι κι αλλιως θα τα εκανε.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:07

ace79grpaok έγραψε:Ποιος πολεμος?τέτοια στήριξη από τα μμε δεν είχε ΚΑΝΕΝΑΣ εδώ και χρονια πλάκα κάνετε?το μοιρολόγι στα αρδ σήμερα το ακούς?έλεος με την προσωπολατρεια.

Δεν τρώω εκεί που χέζω, άρα δεν έχω ιδέα τι λένε οι αρδ.
Προφανώς εσύ το ακούς και το ξέρεις φαρσί.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:16

Κλείστε το τόπικ να ησυχάσουμε έστω από δω. Η συνέχεια στα άλλα τόπικ του φόρουμ :roll:
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό apple64 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:18

Η ελληνική δημοσιοκαφρίλα έχασε έναν άξιο συμπαραστάτη της.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1305
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:29

DC έγραψε:@goran

Από το 1 δεν κατάλαβα Χριστό. Η αρπαχτή είναι αρπαχτή και ξέρουμε όλοι τι σημαίνει.
Να σε ρωτήσω κάτι απλό, γιατί ούτε μπορώ να συνδιάσω το δάνειο με την πολιτική, ούτε ξέρω τι είναι το γκρουέζης: από το δάνειο, η ομάδα οφελήθηκε ή ζημιώθηκε;

Στο 2 έκανε μια επιλογή. Είχε να διαλέξει ανάμεσα στο σκουλήκι που μας γαμούσε 10 χρόνια με τα κοράκια και στον μέχρι τότε ανύπαρκτο γάβρο. Και αν θυμάμαι καλά, το '92 δεν είχε γίνει ακόμα γνωστό το παρελθόν του κόκαλη και τα κονέ του με την στάζι. Και αν φαντάζομαι και καλά, η αντίδραση του "λαού" δεν θα ήταν και η καλύτερη αν επέλεγε σκουλήκι. Αλλά και πάλι, μπορεί να θυμάμαι λάθος.

Για το 3 δεν μπορώ να πω τίποτα αφού αφορά προσωπική εμπειρία παρά μόνο ότι η ομάδα δεν ζημιώθηκε από την παρουσία του Σέρτζιο σε αυτήν.


@pilotos
Η παράκληση ισχύει.


Αν δεν κατάλαβες Χριστό απ το 1ο σου λέω ότι ο ίδιος βγήκε και μάλιστα πολύ κερδισμένος...Το κέρδος της ομάδας προσωπικά δεν το είδα να μεταφράζεται ρε κάτι παραπάνω από ένα διαρκές "σημειωτόν" εξαρτημένο μάλιστα από πολιτικούς και τις δεδομένες πολιτικές τους...

Για το 2ο εσύ λες ότι ο λαός δεν θα αντιδρούσε καλά αν διάλεγε το σκουλήκι, εγώ έχω αντίθετη άποψη, ειδικά αν παίρναμε το Πρωτάθλημα, πράγμα που όμως ο κυρ Νίκος έτρεμε μην τυχόν και δεν ξαναγίνει μετά τις τόσες επαναλαμβανόμενες αποτυχίες απέναντι του...Τότε ναι, ίσως πέφταν να τον φάνε, γι αυτό χέστηκε και διάλεξε την παράγκα που τόσα χρόνια υποτίθεται ότι πολεμούσε, αλλά κατ ουσίαν βοήθησε κι άλλο με κείνη την περιβόητη απλήρωτη δόση του συμβολαίου του προδότη, πρώην π@υστοδήμαρχου του πόρτο λεόνε...Δεν χρειαζόταν λοιπόν να έχει αποδειχθεί η ιδιότητα του Σωκράτη για να "δει" τι γίνεται, ο ξανθός από μόνος του έφτανε, αλλά... :oops:

Δεν ζημίωσε η παρουσία του Σέρτζιο, αλλά δεν θυμάμαι, ούτε να σήκωσε και κανένα τρόπαιο, ούτε να έκανε και καμιά επική εμφάνιση με τον Π.Α.Ο.Κ., αποκλείοντας καμιά τεράστια ευρωπαϊκή ομάδα...Ο αποκλεισμός δε του σκώληκα στο σκουληκογήπεδο (τότε που πέταξε "τσαμπουκαλεμένα" το μπουκάλι πίσω στους σκουληκαράδες κι έγινε ο "μικρός μας ήρωας") δεν ήταν και τίποτε "τρελό" (χώρια που είχε και μεγάλη δόση τύχης ελέω της διαδικασίας των πέναλτι), αφού αυτοί δεν μας έχουν αποκλείσει ποτέ σ αυτόν τον θεσμό...Το αποτέλεσμα δηλαδή...σημειωτόν... ;)

Ας μην μικραίνουμε άλλο τον Π.Α.Ο.Κ. μιλώντας σήμερα ακόμα για "χρυσή" ομάδα Σάντος κ.τ.λ., ελλείψει τίτλων και ευρωπαϊκών διακρίσεων απ αυτήν, λόγω της τροπαιικής ανομβρίας απ το 2003 και της μπουρδελοποίησης της ομάδας επί πολλά χρόνια ελέω πολιτικών διαπλοκών... :twisted:

Τα μόνα που άξιζαν από εκείνη την εποχή ήταν η @@δάτη και τσαμπουκαλεμένη ενάντια στους "μιρλιάρηδες" πλέον οπαδούς μας στήριξη του Θ.Ζ. στο πλάνο 3ετίας του και 3-4 πολύ καλοί ποδοσφαιριστές που είχαν να φανούν στην Τούμπα για καμιά δεκαετία περίπου... ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 05 Φεβ 2016, 02:34, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:30

theo G4 έγραψε:
Magpies4 έγραψε:2 λιγότεροι σε αυτούς που αποφασίζουν. Καλά πάμε...

+ + + +

+1
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:41

DC έγραψε:
ace79grpaok έγραψε:Ποιος πολεμος?τέτοια στήριξη από τα μμε δεν είχε ΚΑΝΕΝΑΣ εδώ και χρονια πλάκα κάνετε?το μοιρολόγι στα αρδ σήμερα το ακούς?έλεος με την προσωπολατρεια.

Δεν τρώω εκεί που χέζω, άρα δεν έχω ιδέα τι λένε οι αρδ.
Προφανώς εσύ το ακούς και το ξέρεις φαρσί.


Νομίζω ότι είστε πολλοί αυτοί που "κράζετε" συνοπαδούς μας επειδή ακούνε τους κ@λοάρδ, οπότε, παίρνοντας αφορμή απ αυτό το σχόλιο του D.C. θέλω να σας θυμίσω κάτι ιδιαίτερα σημαντικό:

Τον εχθρό σου τον αντιμετωπίζεις τόσο καλύτερα όσο καλύτερα τον γνωρίζεις...Γι αυτό άλλωστε στους πολέμους υπάρχει και παίζει τεράστιο ρόλο στην έκβαση τους η κατασκοπεία αλλά ακόμα κι η αντικατασκοπεία... ;)

Άλλο λοιπόν να "γνωρίζω τον εχθρό μου" κατασκοπεύοντας (στήνοντας αυτί δηλαδή σε ό,τι λέει) κι άλλο να "πέφτω θύμα του",δεχόμενος ό,τι μου πασάρει η αντικατασκοπεία του (ενστερνιζόμενος δηλαδή ό,τι ακούω απ τους κ@λοάρδ), μην μπερδεύεστε... ;)

Εξ άλλου "μεγάλα παιδιά" είμαστε (πολλοί από δω μέσα) κι έχουμε την δική μας κρίση... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:43

Μπάι φαρ η καλύτερη δικαιολογία γι αυτούς που ακούν αρδ. :lol:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:49

"Κλήθηκα να προσφέρω τις υπηρεσίες μου στην οικογένεια του ΠΑΟΚ και το έκανα από πάθος για την ομάδα μου, γιατί όνειρό μου είναι να βλέπω τον ΠΑΟΚ ψηλά. Δεν είχα ανάγκη ούτε από δημοσιότητα, ούτε από δόξα. Αυτό το έχει αποδείξει η ιστορία. Άλλωστε, η ανταμοιβή μου όλα αυτά τα χρόνια είναι η αγάπη του απλού κόσμου.

Στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ υποσχέθηκα να προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις να φέρω την αλλαγή. Φεύγω γιατί βλέπω ότι κάτω από τις σημερινές συνθήκες δεν μπορώ να προσφέρω αυτά που περίμεναν από έναν άνθρωπο που τους έχει χαρίσει μεγάλες στιγμές. Ευχαριστώ τους φιλάθλους που με πίστεψαν και τους διαβεβαιώνω ότι θα είμαι πάντα «στρατιώτης» της ομάδας μας.

Νίκος Βεζυρτζής"


Αλλά επειδή δεν ειχε αναγκη απο δημοσιότητα τριγυρνούσε απο μμε σε μμε μιλώντας για λεφτά σε βαρέλι χωρίς πάτο κτλ κτλ...

και εν τέλει γιατί "αλλαγή"; ποιοι να αλλάξουν; οι... αλλοδαποί; :roll: ή να συνεργαστεί; να δώσει αυτό που έλειπε/λείπει κατα την άποψη του; γιατί όχι συνεργασία αλλά "αλλαγή"; ποιες ειναι οι σημερινες συνθηκες δλδ; ο Ιβάν; ο Άρνεσεν που ειναι ενας άνθρωπος που τουλάχιστον στον τομέα του έχει μια α' σημαντική και καταξιωμένη εμπειρία πέρα απο όλα τα άλλα; ο "αλλοδαπός" Μίχελ που ξέρει μέχρι και τις πέτρες στα κτήρια των διεθνών οργανισμών ποδοσφαίρου; ποιος εν τέλει; γιατί αλλαγή και όχι συνεργασία; γιατί;

οσον αφορά το "αμισθί", εγώ ξέρω ότι πλεον έχω εναν άνθρωπο να κυκλοφορεί "εκει έξω" που έχει δηλωμένα πλεον εκφρασμένη την αντίθεση του προς την παε, αλλά και τους δυο αυτούς μήνες έχει "ξεσκονίσει" τα συμβόλαια, εμπλακεί στο αγωνιστικό με μια κουτσή μεταγραφική περίοδο και δεν ξερω αν υπάρχει κάποιου είδους "ρήτρα" που να λεει ότι "τα του οίκου μένουν εντός του οίκου"...

αντ' αυτού τις τελευταίες ημέρες μαθαίνουμε χιλια μυρια οσα για ρήτρες κτλ σε συμβόλαια, για πιθανούς στόχους κτλ κτλ...

για λίγο να σοβαρευόμαστε λεω εγώ.

καλά να είναι όπου είναι, αλλά αφού δεν κατανόησε ότι αναζητήθηκε η συνεργασία και η προσφορά του σε τομείς που θα μπορούσε και όχι απλά όπου αυτός γούσταρε, ας παει στο καλό.

απλά έχω πιστεύω το δικαίωμα να "ανησυχώ" για το τι θα ακολουθήσει τον επόμενο καιρό στα μμε και έχει ήδη απο προχθές ξεκινήσει... :roll: :roll:

υγ: και ναι rainmaker,κυριος ο Τζακ γιατι ουτε χολη ουτε τιποτα δεν εβγαλε. κυριος ηρθε, εκανε οτι εκανε για αλλους γλαστρα για αλλους απλα χαμηλων τονων και εφυγε κυριος χωρις μπηχτες και "αλλαγές"....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:50

Για να μην ξεχνιομαστε...
rainmaker έγραψε:Μετά απο αρκετές ώρες είπα να ξαναδώ τα νέα και βλέπω έχουμε εξελίξεις.
Ομολογώ πως έχω μπερδευτεί με τα επιπλέον νέα περί παραίτησης Βεζυρτζή.
Και εξηγούμαι για να μη παρεξηγούμαι.

Υπάρχουν δυο αναγνώσεις στο ζήτημα :
α) ΔΙκαιώνονται όσοι τον έκραζαν, οτι έστηνε παρασκηνιακά φυτίλια, οτι τα κανε πλακάκια με αρδ και οτι ουσιαστικά κοιτάει την πάρτη του. Σπάστηκε που ενώ όλο το σχέδιο πήγε πριμα και έμεινε η θέση του προέδρου ελέυθερη, τελευταία στιγμή τον έκοψε ο Ιβάν και έβαλε άλλον. Επομένως, δε μπορεί να ανεχθεί να μη πάρει τη θέση που τόσο θέλει και αποφάσισε να φύγει.

β) Το ακριβώς αντίθετο. Ήρθε με την εντολή να επιβλέπει πράγματα, να εισηγείται διορθώσεις και να κουμαντάρει καταστάσεις. Στην πράξη, πρότεινε αποπομπή Τούντορ και οχι μόνο εισέπραξε άρνηση, αλλά σχεδόν χλεύη με την πολύ καυστική ανακοίνωση Ιβαν. Παράλληλα, είχε ενστάσεις για τον τρόπο διοίκησης και όταν άνοιξε η θέση, θεώρησε πως είναι ο μόνος που έχει το ειδικό βάρος να αναλάβει την ευθύνη. Παράλληλα, δεν θέλησε να γίνει γλάστρα και απο τη στιγμή που διαφωνεί με όλες τις επιλογές που γίνονται, δε βλέπει λόγο να μείνει.


Συγνωμη ρε rain αλλα απο που και ως που αυτα τα 2 ειναι εκ διαμετρου αντιθετα?
Γιατι να μην ισχυουν, εστω κομματια και απο τα 2?

Η κρουση στον Αναστασιου, οι μομφες Ιβαν χθες το βραδυ για αυτο και η αλλαγη σκηνικου σημερα που τον αδειασε,για ποιο λογο γινονται "μουχτι" απ'την αναγνωση? Ειναι αμελητεες ποσοτητες?

Μηπως να παραβλεψουμε και τις αλλαζονικες-αστοχες δηλωσεις του οταν ανελαβε που ολως τυχαιως πυροδοτησαν το παρτι που στηθηκε απο υμνητες του αρδ, που παραλληλα επιδοθηκαν σε αισχρο και στιγνο ξεσκισμα των Φρανκ και Ιγκορ? Το οτι επιτελους θα βαλει τελος στα κακως κειμενα του καλοκαριου και τις αλογες σπαταλες? Το οτι αυτοι εβγαζαν οτι το παληκαρι εκοψε τον γκαλιτσιο των Φρανκ-Ιγκορ? Το οτι αυτοι ειχαν τις πληροφοριες για βελλιδη και χατζηισαια?

Και αντε, ας πουμε οτι δεν ισχυουν τα παρασκηνιακα φυτιλια και οι ιζνογκουντικες διαθεσεις..
Και ας πουμε οτι δεν υπηρχε ανοιχτη γραμμη με αρδ, μονο απλα μια ενημερωση που κ που..
Γιατι η σχεση με πολλους ειναι αναμφισβητητη χρονια τωρα και εν μερει αποτυπωνεται και απ'τα παραπανω..
Μια ενημερωση την οποια καπηλευτηκαν καποια αρδοσυγκροτηματα και ηλπιζαν οτι με την ισχυρη παρουσια του, θα αποκτουσαν ευκολη προσβαση στα της ΠΑΕ..Γι'αυτο και επιδοθηκαν στο προαναφερθεν παρτι ξεσκισματος και αβαντας..
Γινεται να επιτρεπεται κατι τετοιο? Απο τετοιες νοσηρες καταστασεις δεν υποτιθεται οτι παλευαμε χρονια τωρα να απεμπλακουμε?

Και παμε τωρα στην αναγνωση της μεγαλης του ζεσης να διωξει τον προπονητη και να ακυρωσει τις επιλογες του Φρανκ..Αυτο το πραγμα πως το κρινουμε? Ποδοσφαιρικα, παραγοντικα, ηθικα...Λογικο? Σωστο? Τεχνοκρατικο? Να μη μας νοιαζει? Στο μπαι και αυτο? Απο που και ως που εχει λογο στα αγωνιστικα? Μεχρι τωρα για εξωαγωνιστικα δεν υποτιθεται οτι ηταν οπως διατεινονταν πολλοι? Αυτο τον ΠΑΟΚ ονειρευομασταν, που ο καθε Βεζυρτζης και ο καθε Φραγκος θα εχουν λογο στα αυτια του Ιβαν (περα απ'τη μονιμη προβολη απ'τους αρδ)?


Ταπεινη μου αποψη που την εξεφρασα οταν ηρθε, ειναι οτι πρεπει να φυγει γιατι η παρουσια του (ακουσια ή εκουσια) δημιουργει κακο, δεν εχει ποδοσφαρικη λογικη και καθε αλλο παρα ευεργετικη ειναι για τον ΠΑΟΚ που ονειρευομαστε..

Το ζητημα τωρα ειναι η παραμονη του να μην ειναι στο χερι του ή εστω, το αδειασμα που του εγινε να μην του αφηνει αλλα περιθωρια απ'το να φυγει..

Γιατι σε αντιθετη περιπτωση, καλλιστα μπορει να μεινει lurking μεχρι το ερχομενο καλοκαιρι και με (ακουσιους/εκουσιους - αυτο ειναι στην κριση του καθενος) συμπαραστατες τους αρδ που θα ξεσκιζουν τους Φρανκ-Ιγκορ σε καθε αποτυχια (ειδικα μετα την απογοητευση που ζησανε), ολο και καποια αλλαγη πλανων μπορει να γινει (ξανα) απο Ιβαν..


ΣΤΟ ΚΑΛΟ...


Y.Γ. Παντως δεν την περιμενα αυτη την προσπαθεια σημερα (που τον στηριζαν στις αρχες και ταυτοχρονα κριτικαραν Φρανκ) να υποβαθμισουν τις ευθυνες του κλεινοντας ξεκαθαρα τα ματια στα παραπανω γεγονοτα..
Που καποιοι που αλλαζουν αποψη σαν τα πουκαμισα και δεν επηρεαζονται απ'τους αρδ που διαβαζουν ολη μερα, προσπαθησαν να περασουν μεχρι και οτι ο Τζακ προσεγγισε τον Αναστασιου, και οχι ο ασπιλος-ανιδιοτελης (αφου τζαμπα δουλευε ο παληκαρος) ΝΒ που τον αδειασε ο Ιβαν..
Ποιος? Ο Τζακ που στηριζε μαζι με Φρανκ τον Ιγκορ, ενω ο ΝΒ ηθελε με το παραμικρο να τον διωξει (το ξεχναμε κ αυτο )

Απο ατομα που ξερουν ποτε εβηξε ο καθε παραγωγος του μετροκωλις και παρουσιαζουν αρθρα στο inpaok που ουτε καν λινκ υπαρχει, που εχουν μιλησει για καραβιες του Φρανκ και οτι "αν ο Δανός δεν μπορεί να κάνει μεταγραφές κάποιος πρέπει να τις κάνει", το λες και καρφωμα..


Υ.Γ. Κατα τ'αλλα συμφωνω με GiorgoAtha
τα γεγονότα δείχνουν ότι δεν έφυγε γιατί δεν γούσταρε τα "κακώς κείμενα" όπως προσπαθεί να βγάλει μέσω των ΑΡΔ. Αλλά γιατί δεν του έκατσε η καρέκλα του προέδρου και ο απόλυτος έλεγχος του ποδοσφαιρικού τμήματος.
Όταν μπαίνεις με αέρα ΠΑΟΚαρχη με DNA και "εγώ θα τα αλλάξω όλα" πετώντας έξω τους "κακούς ξένους" βγαίνοντας μπροστά και... ενώ η κατάσταση είναι μπ*υρδέλο εδώ και αρκετό καιρό... εντελώς τυχαία ζητάς να παραιτηθείς και το παίζεις θιγμένος μόλις βγαίνει στα ΜΜΕ ότι την θέση του προέδρου θα την πάρει ο Μίχελ.
Ε σόρρυ αλλά δεν φεύγεις για τα "κακώς κείμενα" -όπως αφήνεις να εννοηθεί- αλλά γιατί δεν πήρες εσύ την θέση! Μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας τώρα. Αν ήθελε να παραιτηθεί για την κατάσταση θα μπορούσε να φύγει πιο μπροστά... και όχι μόλις βγήκε ότι "έχασε" την καρέκλα.
Τελευταία επεξεργασία από simba και Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:51

Ρε παιδιά προφανώς και ήταν άμισθος όπως όλα τα μέλη του ΔΣ. Μονο ο πρόεδρος ειναι έμμισθος, πλέον πρόεδρος ειναι ο μιχελ, άρα..... "Δεν μπορεί να βοηθήσει αλλο"


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:58

τελοσπαντων. αναμενω και την ανακοινωση απο την παε, δεν ξερω γιατι βγηκε πρωτα αυτη η δηλωση απο τα μμε και οχι οπως επρεπε απο την παε, δεν ξερω πως εγινε και δεν βγηκε πχ χθες, αλλα σημερα που δεν εχουν απεργια τα μμε, δεν ξερω ακριβως τι θα γινει, αλλα μολις βγει η ανακοινωση απο την παε, μετα απο μια ημερα το τοπικ κλειδωνει.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 12:59

Και που θα σφαζόμαστε?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες