Νίκος Bεζυρτζής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:13

Ρε παιδιά έχετε δώσει πάρα πολλή αξία σε κάτι Ραπτόπουλους και κάτι παρόμοιους πουθενάδες. Ούτε στο στόμα σας μην τους βάζετε. Δεν το καταλαβαίνετε ότι αυτό θέλουν;
Μην τους βλέπετε, μην τους ακούτε. Όποιος οπαδός, οποιασδήποτε ομάδος επηρεάζεται από αυτούς, έχει πρόβλημα στο μυαλό.
Όποτε έχει τύχει να δω την εκπομπή του, 8/10 τηλέφωνα ήταν σουρωμένοι ή κάναν φάρσα.
Χαλαρώστε. Αν νομίζετε ότι αυτοί ανεβοκατεβάζουν διοικήσεις και επηρεάζουν την ΠΑΟΚτσήδικη καθημερινότητα, υποτιμάτε τον ίδιο τον ΠΑΟΚ.
Ο ΠΑΟΚ καθημερινά παλεύει να αλλάξει επίπεδο. Στον οικονομικό τομέα το έχει πετύχει ήδη. Εσείς μη μένετε στα επίπεδα της μαρμίτας και της όποιας μαρμίτας.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:22

Ακουω πολλα,επεξεργαζομαι λιγα,ασπαζομαι ελαχιστα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:28

Mīngus έγραψε:Ρε παιδιά έχετε δώσει πάρα πολλή αξία σε κάτι Ραπτόπουλους και κάτι παρόμοιους πουθενάδες. Ούτε στο στόμα σας μην τους βάζετε. Δεν το καταλαβαίνετε ότι αυτό θέλουν;
Μην τους βλέπετε, μην τους ακούτε. Όποιος οπαδός, οποιασδήποτε ομάδος επηρεάζεται από αυτούς, έχει πρόβλημα στο μυαλό.
Όποτε έχει τύχει να δω την εκπομπή του, 8/10 τηλέφωνα ήταν σουρωμένοι ή κάναν φάρσα.
Χαλαρώστε. Αν νομίζετε ότι αυτοί ανεβοκατεβάζουν διοικήσεις και επηρεάζουν την ΠΑΟΚτσήδικη καθημερινότητα, υποτιμάτε τον ίδιο τον ΠΑΟΚ.
Ο ΠΑΟΚ καθημερινά παλεύει να αλλάξει επίπεδο. Στον οικονομικό τομέα το έχει πετύχει ήδη. Εσείς μη μένετε στα επίπεδα της μαρμίτας και της όποιας μαρμίτας.


Να μου επιτρέψεις να το πάω κ 2 βήματα παραπέρα.

Οσοι πιπιλάνε την καραμέλλα των κακών ΑΡΔ (όχι ότι είναι καλοί , ΑΡΔ είναι) , απλά βρίζουνε ¨ανέξοδα" κ εκ του ασφαλούς εμάς.

Οχι τους ΑΡΔ, ... όλους εμάς.

1. Οτι κ καλά τους ακούμε.

2. Οτι κ καλά μας επηρεάζουνε.

3. Οτι κ καλά, είμαστε τόσο βλαμμένα , που δεν έχουμε μάτια να κρίνουμε.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:29

Σε πολύ πολύ γενικές γραμμές, μου είναι μία συμπαθής φιγούρα. Γιατί είναι όντως τρελαμένος με τον ΠΑΟΚ, γιατί βάρεσε οικονομικό φαλιμέντο για τον ΠΑΟΚ, γιατί ήταν όμορφα γραφικός σε μία όμορφα γραφική εποχή, όταν πχ ανακοίνωνε την "έναρξη της αυτοκρατορίας του ΠΑΟΚ", στο 81-78 με τον Μάικ Τζόουνς, που είχε σπάσει το αήττητο σερί του Άρη. Από εκεί και έπειτα, α) δεν είναι ότι είναι του γούστου μου οι εφ' όρου ζωής παράγοντες και β) κι εγώ νομίζω πως τον θέλουμε για κάτι σαν δικό μας "Σάββα". Εννοείται ότι "Σάββας" μόνο ένας υπάρχει (τέτοια σιχάματα φυτρώνουν μία στο τόσο), αλλά δεν μου αρέσει η ιδέα του να πρβαίνουμε σε τέτοιες κινήσεις με τη λογική "Ελλάδα είσαι"'.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Τρί 08 Δεκ 2015, 01:07

Aureliano ,

ο κερατοσάββας είναι γενικά διακοσμητικός , με μόνο έναν ρόλλο.

Να σηκώσει την ψυχολογία του γαύρου οπαδού , που σε κάθε κοινωνική συναναστροφή υποφέρει.

(Η πρέπει να πεί "το ποδόσφαιρο είναι καθαρό κ δεν υπάρχουνε παράγκες κ στημένα κ εγληματικες οργανώσεις κ ο χοντρο-Βαγγέλας είναι ένα παρεξηγημένο αγγελούδι" , η να αποκηρύξει το χοντρό αγγελούδι").

Θα δεις ότι τους νοιάζει πολύ αυτός ο τομέας.

Πάμε στα δικά μας.

Εμείς γιατί να θέλουμε μια γλαστρούλα , με κερατάκια ή χωρίς ?

που μάλιστα δηλώνει ότι :

"Θα είμαι υπεύθυνος αγωνιστικού τμήματος, όχι γενικός αρχηγός αλλά επικεφαλής"
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό thomkat » Τρί 08 Δεκ 2015, 01:42

Αδυνατώ να πιςτέψω ότι θα εξισώσουμε στη συνείδησή μας τον πρόεδρο της Γενεύης,των Ευρωπαϊκών τελικών, του μοναδικού μας Final Four και του πρωταθλήματος , με τον γραφικό υπερήλικα χειροκροτητή-κλακαδόρο των ιδιοκτητών της ομάδας του δημοσίου.Δεν μπορεί να έχουμε δηλητηριαστεί τόσο πολύ .

Καλή επιτυχία στο ρόλο που θα έχεις στον ΠΑΟΚ μας Πρόεδρε.
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 08 Δεκ 2015, 02:17

Μήν τρελαίνεστε είναι απλά τα πράγματα.Είδε ο Ιβάν οτι πέσανε όλοι να φάνε τον Φράνκ,τον Τούντορα, τους παίκτες και έφερε τον Νίκο για να προστατέψει το τμήμα και να κάνουν οι άλλοι απερίσπαστοι την δουλειά τους.
Απο σήμερα λοιπόν τα όποια παράπονα.. στον Νικόλα..τον κέρβερο.Επιτέλους θωρακίστηκε η ομάδα.
Ένα μεγάλο μπράβο στον Σαββίδη για αυτην την κίνηση απο μένα.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1538
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 08 Δεκ 2015, 04:51

Μαζί μιλάμε, χώρια καταλαβαινόμαστε, μου φαίνεται. Κανείς δεν εξισώνει τον συμπαθή και άρρωστο με τον ΠΑΟΚ Βεζυρτζή με το σίχαμα Σάββα. Αυτό που αναρωτιούνται πολλοί είναι για ποιο λόγο επιστρατεύτηκε, ποιες θα είναι οι αρμοδιότητές του και ποια κίνητρα ώθησαν τον Ιβάν σε αυτή την απόφαση. Η πάγια άποψή μου είναι ότι ο Ιβάν ακόμη νιώθει πως κάτι δεν κατανοεί στην όλη ιστορία που λέγεται ΠΑΟΚ και θέλει ανθρώπους που να διαθέτουν ένα ψυχολογικό - εμπειρικό - διαισθητικό know how του παοκτσήδικου dna. Εδώ άλλους κι άλλους αργόμισθους έχουμε απασχολήσει στον Νίκο θα κάνουμε θέμα; Απλώς και γενικότερα μιλώντας, απλώς με αφορμή τον Βεζυρτζή, πρέπει να βρούμε κάποια στιγμή όλοι μαζί ρυθμό. Ο Ιβάν, η ομάδα, οι στα πέριξ της ομάδας, οι οπαδοί, όλοι μαζί να βρούμε ρυθμό και να βαδίσουμε εν αρμονία.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 08 Δεκ 2015, 05:08

Θα το ξαναγράψω..
Για μένα ο ρόλος του είναι καθαρά, να γίνει η ασπίδα της ομάδας σε πρόσωπα και καταστάσεις για να μπορέσει η ομάδα να προχωρήσει χωρις τρικλοποδιές στο επόμενο επίπεδο.Και πίστεψέ με ο Νίκος είναι το μοναδικό άτομο αυτήν την στιγμή που μπορεί να τα καταφέρει.Θα δούμε πολλές συμπεριφορές να αλλάζουν σε λίγο.
Υπομονή και στήριξη.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1538
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Thracian » Τρί 08 Δεκ 2015, 07:51

κυριοι τα πραγματα νομιζω οτι ειναι απλα

μας έλλειπε ο νικόλας

ο τζακ ειναι αρχοντας γι αυτο που κανει αλλα ειναι γατί αναμεσα σε κοπροσκυλα και δεν εχει μαθει να γαυγίζει ακομα και νιαουρίζοντας. σκεφτειτε τον να απαντα τεχνοκρατικα στην συνελευση της λίγκας στον καραπαπα και τον θεοδωρίδη....

ο φρανκ και ο τουδωρ εχουν να μαθουν ακομα πολλά.
ακομα και το "τι λουκουμας εισαι ρε ολσεν, ο σιοβας ηταν απο κάτω σου οταν επιασες την μπαλα και πεφτοντας δεν του εκατσες στην κεφάλα" που ειναι απλο και κατανοπητό για εμας αυτοι δεν το έχουν για να του το πουν

αυτα ο ο τρελλαμενος (και με λάθη δεν λεω) και κοκκαλο ΠΑΟΚτσής κυρ νίκος τα έχει συν το οτι αμφίδρομα θα λειτουργήσει και ως τοιχος προστασίας απο την ροναλτινιαση του ιβάνη (σκεφτειτε.... υποστηριζε λεει απο παιδί ομαδα που έχει ονομασει το γηπεδο της απο ενα γερικο κοπροσκυλο.... παναιαμ!)

και μονο που τα αρδια θα αναγκαστουν να μιλάν στον ανθρωπο που εχει δώσει μερικες απο τις πιο ΠΑΟΚτσήδικες ατάκες διαχρονικα είναι μεγάλο κέρδος

ειναι μια κινηση που έπρεπε να γίνει απο καιρό για μενα. απλα ενα ΠΑΟΚι τριγυρισμενο απο τεχνοκρατες
-=Η ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ ΠΟΝΕΙ ΑΙΩΝΙΑ!=-
Άβαταρ μέλους
Thracian
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Δευτ 16 Ιουν 2014, 14:04

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Bagheera » Τρί 08 Δεκ 2015, 08:15

Εκτιμήσεις:
- ο Βεζυρτζής είναι ο Πρόεδρος μεγάλων επιτυχιών της ΠΑΟΚτσήδικης οικογένειας,
- είναι ΠΑΟΚτσής ως εκεί που δεν παίρνει,
- λογικά θα θωρακίσει το τμήμα, διότι καλός ο Αγγελίδης, αλλά τεχνοκράτης (με ότι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό). Για την SL, με όλα τα λαμόγια ..
Επιφυλάξεις:
- ίσως τον έχει ξεπεράσει πλέον η εποχή,
- μένει να διευκρινισθούν στην πράξη οι αρμοδιότητές του, οι οποίες ελπίζω να μην συγκρούονται με των υπολοίπων,
- έχουν πλέον μαζευτεί πολλοί στην διοίκηση. Και όπως έλεγε ο Πάγκαλος "όταν θέλεις να διαλύσεις ένα όργανο και να μην παίρνει αποφάσεις, το κάνεις συλλογικό".

Στα μάτια μου θα είναι πάντα ο άνθρωπος που φαλίρισε από την αγάπη του για τον ΠΑΟΚ.
Καλή επιτυχία Νίκο Βεζυρτζή.
Καιρός ν' αφήσουμε τους εγωισμούς και να κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας ...
Άβαταρ μέλους
Bagheera
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2015, 16:30

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Πέμ 10 Δεκ 2015, 23:59

Γουρλής ο Νικόλας :mrgreen:
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Παρ 11 Δεκ 2015, 00:00

Συνχαρητήρια για την μεγάλη νίκη είσαι γουρλής στην πρώτη εκτός έδρας αποστολή
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Panos Fanfaras » Παρ 11 Δεκ 2015, 00:03

Ο Βεζυρτζης ο Βεζυρτζης αγορασε των Γερμανων των Γερμανων τις μανες...:D

Στάλθηκε από το GT-S7580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν έχει νόημα να ζεις, άμα δεν είσαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Panos Fanfaras
 
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2011, 19:03
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 11 Δεκ 2015, 00:06

Καλοσωρίζω απόψε έναν μεγάλο ευεργέτη του Π.Α.Ο.Κ.! Το 2ο μεγάλο όνομα της Κ.Α.Ε. που πάει στη Π.Α.Ε., απ' όσο ξέρω! :D
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46852
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες