Νίκος Bεζυρτζής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 07 Δεκ 2015, 18:44

sourmenetes έγραψε:κραζουμε τους εντος ΠΑΟΚ ως μη ΠΑΟΚτζηδες γιατι υποστηριζουν αλλη ομαδα.φερτε ΠΑΟΚτσακια και στειλτε τους αλλοθρησκους.

Ερχονται ΠΑΟΚτζηδες εξω και αυτοι,να φερουμε τεχνοκρατες.ηρθαν οι τεχνοκρατες βλ.τον ψηλο λιθουανο εξω και αυτος...

Μηπως εχουν γινει αχταρμας λιγο ολα;;μηπως το παντρεμα τεχνοκρατων με καποιους απο την οικογενεια του ΠΑΟΚ να αποδειχθει θετικο;;;
Το οτι πολλοι ειτε στο αγ.τμημα ειτε γενικα δεν ξερουν τι εστι ΠΑΟΚ δε μας πληγωνει;;;
Το οτι βγηκε ο προπονητης της ομαδας μας και δεν ηξερε τι σημαινει ΠΑΟΚ μονο εμενα ενοχλησε;;;

Δε λεω οτι ηρθαν οι θεοσταλτοι και ολα πανε καλα,αλλα μηπως,δεν ειναι τοσο στραβες σαν κινησεις;;μηπως υπαρχει ενα σκεπτικο;;

Σιγουρα ενα κλαμπ(οπως θελουμε να λεγομαστε)χρειαζεται σταθερες αλλα θελει και λιγη μυρωδια.δεν ξερω βεβαια τι μπορει να γινει.πολλοι που μανουριαζουν σημερα και οτι θα καπελωθει ο αρνεσεν η ο τουντορ ας ανατρεξουν πριν κανα 2 βδομαδες και ας δουν που τους εστελναν και τους 2. Ξαναλεω μαντης δεν ειμαι ουτε ειμαι σιγουρος για την επιτυχια των πραγματων.ο χρονος θα δειξει.

Ωραια και γιατι δεν το κανε τον Μαη τοτε που τελειωσε με τα χρεη και θα συμβαδιζε με το νεο προτζεκτ(τεχνικο επιτελειο),για να τους εμπεδωσει το τι ειναι ΠΑΟΚ κλπ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 07 Δεκ 2015, 21:00

Ακατανόητη κίνηση μας βαζει σε μπελάδες θα μιλαει για πρωταθλημα κλπ χωρις πλανο
Διγλωσσία τουλ απο διοικηςη
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 07 Δεκ 2015, 21:36

Καλώς ήρθες ξανά πίσω. Εύχομαι να είσαι απλά μια γλάστρα και να μη μπλέξεις τα πόδια σου με τον ειδικό. Ο ΠΑΟΚ πρέπει να προχωρήσει μπροστά με ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και όχι με "ΠΑΟΚοφροσύνη"!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Δευτ 07 Δεκ 2015, 22:16

Εντάξει το πριξομο του μακαρενα φμ και των λοιπών πουθεναδων που θέλουν να κάνουν κουμαντο στον ΠΑΟΚ έπιασε τόπο και ήρθε ο βεσυρτζης στην ομάδα ,καλος κάποτε αχρειαστος κατά γνώμη μου τώρα.Οπως οι στρατηγοί και λοιποί πουθεναδες περσυ επέβαλαν τον Αναστασιάδη ετσι και φετος επέβαλλαν τον βεσυρτζη του οποίου σεβομαι την ιστορρια του αλλά δνε πιστευω ότι εχει θέση στον ΠΑΟΚ του 2015
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 07 Δεκ 2015, 22:21

Εχει φατσα παραγοντα.
Τον βλεπεις και λες: Αυτος ειναι παραγοντας, δεν μπορει να ειναι κατι αλλο.
Και σιγουρα ειναι τυπος που δεν μπορεις να τον ξεγελασεις.

Το ζητημα ειναι να ειναι διακριτος ο ρολος του και να ειναι ξεκαθαρος στην ιεραρχια.
Πιστευω οτι στον Ιβαν μπηκε η ιδεα οτι μπορει να του τρωνε παλι τα λεφτα, εξ ου και οι δηλωσεις του, και τον πηρε για να αξιολογει τις κινησεις του Αρνεσεν.

Ο Αγγελιδης θα του κανει χωρο και θα παραμεινει μαλλον ως Διευθυντης των υπολοιπων εκτος του αγωνιστικου.
Ο Ζαγορακης ειναι συμβουλος, ερχεται ο Κουδας και καπου εδω ξαναμπερδευομαστε, εκτος κ αν ο Μ.Αλεξανδρος αναλαβει Γενικος αρχηγος.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5164
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 07 Δεκ 2015, 22:28

Ο Κουδας ειναι σοβαρός και περήφανος και δεν κανει κρα για προβολή.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:09

Καλως ηρθες .Μακαρι να βοηθησεις κι εσυ να παει η ομαδα πιο ψηλα.Μακαρι να βγει κατι καλο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:24

Καμια φορα απο κει που δε το περιμενεις σου ρχεται η λυτρωση.Εβαλα να δω το "δικο του ανθρωπο" και τους παρατρεχαμενους κι ακουγα για dna και παραγοντες με dna και ΠΑΟΚ dna κλπ και μεσα απ τις πολλες σαλτσες μου ρθε φλασια.Ρε μπας και τον θελουμε για "αντιΣαββα" ?Τυπικα αντιπροεδρος δεν ειναι εκεινος?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:31

αυτό ακριβώς θέλω και εγώ. Ο "κερατούλης" είναι βέβαια ο Α' αντιπρόεδρος. Πίσω του υπάρχουν άλλοι 5! φαντάζομαι θα έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια στο λιμάνι από την επικάλυψη αρμοδιοτήτων
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:39

Οσο βλεπω κατι τυπους φαλακρους να μιλανε απαξιωτικα και με τεραστιο μενος εναντιων ενος ανθρωπου-παραγοντα,που μονο απο αυτα που εχω ακουσει,μοιαζει τρανος και ισχυρος,τοσο καμπτεται καθε μου αρχικος ενδοιασμος.Θελω να νομιζω πως ειμαστε στο σωστο δρομο.
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:50

kataramenos5 έγραψε:Καμια φορα απο κει που δε το περιμενεις σου ρχεται η λυτρωση.Εβαλα να δω το "δικο του ανθρωπο" και τους παρατρεχαμενους κι ακουγα για dna και παραγοντες με dna και ΠΑΟΚ dna κλπ και μεσα απ τις πολλες σαλτσες μου ρθε φλασια.Ρε μπας και τον θελουμε για "αντιΣαββα" ?Τυπικα αντιπροεδρος δεν ειναι εκεινος?



Αχνοφαίνεται ελπίδα στο χωριο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:52

Kostas_Peraia4 έγραψε:Οσο βλεπω κατι τυπους φαλακρους να μιλανε απαξιωτικα και με τεραστιο μενος εναντιων ενος ανθρωπου-παραγοντα,που μονο απο αυτα που εχω ακουσει,μοιαζει τρανος και ισχυρος,τοσο καμπτεται καθε μου αρχικος ενδοιασμος.Θελω να νομιζω πως ειμαστε στο σωστο δρομο.


Το ότι κάποιοι φαλακροί , ή μαλλιάδες ή μουσάτοι , είναι εναντίον κάποιου , δεν σημαινει ότι εμείς πρέπει να τον υποστηρίζουμε μόνο γιαυτό.

Δεν θέλει πολύ αύριο αυτοί (οι φαλακροί κλπ κλπ) να γλύφουν αυτό που σήμερα φτύνουν.

Σάματις η 1η φορά θάναι ?
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 07 Δεκ 2015, 23:58

Να είσαι σίγουρος ότι αν ο πουστο ραπτοπουλος λέει άσχημα πράγματα για βεζυρτζη είναι γιατί φοβάται ότι κάτι καλό μπορεί να κάνει στον ΠΑΟΚ πράγματι τον πιάνει στο στόμα του το σίχαμα η ντροπή της πόλης;

Πόντιοι και ΠΑΟΚτσηδες εγεννεθαμε εμείς
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:08

eorptol έγραψε:Να είσαι σίγουρος ότι αν ο πουστο ραπτοπουλος λέει άσχημα πράγματα για βεζυρτζη είναι γιατί φοβάται ότι κάτι καλό μπορεί να κάνει στον ΠΑΟΚ πράγματι τον πιάνει στο στόμα του το σίχαμα η ντροπή της πόλης;

Πόντιοι και ΠΑΟΚτσηδες εγεννεθαμε εμείς


Μακαρι να μπορουσα να ανεβασω με καποιον τροπο την σημερινη εκπομπη του απεσταλμενου του Βαγγελα στην Θεσσαλονικη.Ο φαλακρας,οσο περιεργο κι αν ακουγεται,δεν εχει βγαλει ποτε μεγαλυτερο μενος για τον ΠΑΟΚ.Οτι και να εκανε εσταζε φαρμακι.Berbatov θελεις?Σαββιδη που δεν θα χωσει αλλα λεφτα θελεις?Οτι ο ΠΑΟΚ ειναι η πιο ευνοημενη ομαδα στο πρωταθλημα μετα τον γαυρο θελεις?Οτι ο Βεζυρτζης ηρθε να για να παρει συνταξη θελεις?Οτι ειμαστε νεκροταφειο παικτων και παραγοντων θελεις?Οτι τον Ιβαν του εχει ''δαγκωσει τον σβερκο'' ο καθε καημενος θελεις?Σημερα ηταν για πολλες φαπες...Πρωτη φορα τετοιο πραγμα.Γι'αυτο λεω εγω σαν κατι να φοβουνται οι εχθροι μας,με αυτες τις κινησεις
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Νίκος Bεζυρτζής-Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 08 Δεκ 2015, 00:13

Σέβομαι το όνομα που κουβαλάς και τη σύνδεση με τη πετυχημένη ομάδα μπάσκετ.

Οφείλω όμως να το ομολογήσω ... τρέμω στην ιδέα της συνεργασίας όλων αυτών εκεί πέρα. Μπάχαλο κανονικό. Ή πρόκειται για τραγική επιλογή ή κάτι μεγάλο μου ξεφεύγει από την εικόνα.

Ο θεός να βάλει το χέρι του.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες