Team manager

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 22:47

goran 64 έγραψε:Σε κάποιους απευθύνθηκες όταν το έγραψες ρε φίλε :oops: ...Τι δηλαδή, έτσι σου ήρθε και τό γραψες στα ξεκάρφωτα; :?

Άμα δεν σου αρέσουν οι διαφορετικές απόψεις μην μπαίνεις να διαβάζεις σε forum... :ugeek:

Ίσια και παλικαρίσια... 8-)

Υ.Γ. Κάνεις τεράστιο λάθος...Πολλοί δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι, π.χ. παίχτες που έφεραν χρηματικά ανταλλάγματα, Σάντος σαν επιτυχημένος προπονητής, Θ.Ζ. για να "κυνηγήσει" τα "χαμένα" λεφτά του από τα αμοιβαία κεφάλαια της ASPIS, Ζ.Β. για να πάει να βαστάει τα "μπόσκα" του Τάκη του Φύσσα στην Εθνική, μετά από συμφωνία "τρύπημα" με Σάντος, κ.τ.λ., ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΤΩΡΑ με όσα λέω με το όνομα τους; :?


Διάβασε πρώτα τι γράφει ο άλλος και ύστερα απάντησε. Σόρρυ, αλλά αυτά που γράφεις δεν έχουν καμιά σχέση με αυτό που λέω. Εσύ αν θεωρείς ότι δεν υπάρχει γκρίνια και ότι γίνεται μόνο καλοπροαίρετη κριτική, οκ.

Για τους "αποτυχημένους", αναφερόμουν στη διοίκηση ή και σε προπονητές. Το ότι ο ΖΒ και ο ΘΖ δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι από την ομάδα, το εκλαμβάνω ως ανέκδοτο. Από τόσους ανθρώπους που έχουν περάσει τα τελευταία από την ΠΑΕ, καθολική αποδοχή έχουν 6-7 άτομα: Ποικιλίδης, Πουρλιοτόπουλος , άντε και οι Κωνσταντινίδης/Ιωσηφίδης με επιφύλαξη. Άντε να σου βάλω και από προπονητές Α'ομάδας ή ακαδημιών Σάντος, Ίβιτς, Κωλομπούρδας. Για ΌΛΟΥΣ τους άλλους, υπάρχει μικρή-μεγάλη μερίδα που τους θεωρεί αποτυχημένους, λίγους, επικίνδυνους ή κλέφτες. Από αυτό βγαίνουν 2 συμπεράσματα:
1. Ο ΠΑΟΚ ανέκαθεν έπασχε από έλλειψη άξιων στελεχών
2. Ακόμα και τα λίγα άξια στελέχη, γρήγορα αποδομούνται, κατηγορούνται και κυνηγούνται.

Τέλος, να ξέρεις παλικάρι μου ότι οι διαφορετικές απόψεις με επιχειρήματα μου αρέσουν και τις θέλω, οι πανηγυρτζήδες και εξυπνάκηδες/ατακαδόροι είναι το θέμα μου.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 22:49

eorptol έγραψε:πραγματικα εδω ανεβασε η παε φοτο την χιονισμενη τουμπα και απο κατω τα πρωτα μυνηματα ηταν κραξιμο γιατι δεν καθαρισε το γηπεδο η παε και ιβαν σε τρωνε τα λεφτα :):)


Χαχαχαχα! Ευτυχώς αυτό δεν το είδα! :)
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 22 Ιαν 2016, 22:54

και ομως ειναι αληθεια και δειγμα της απιστευτης μιζεριας και εξυπνακισμου πολλων που το μονο που τους νοιαζει ειναι να την λεν στους αλλους και να λενε την δηθεν ψαγμενη προχο αποψη τους .......και δυστυχως μεσα σε αυτον τον κυκεωνα χανετε η σωστη κριτικη που ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 22:59

eorptol έγραψε:και ομως ειναι αληθεια και δειγμα της απιστευτης μιζεριας και εξυπνακισμου πολλων που το μονο που τους νοιαζει ειναι να την λεν στους αλλους και να λενε την δηθεν ψαγμενη προχο αποψη τους .......και δυστυχως μεσα σε αυτον τον κυκεωνα χανετε η σωστη κριτικη που ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Η ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ


Ωραίος! Αυτό ακριβώς εννοώ. Ίσως είναι γενικότερο φαινόμενο της εποχής μας, αλλά νομίζω ότι στον ΠΑΟΚ παρατηρείται αυτό σε ακόμα μεγαλύτερο βαθμό. Οι λόγοι πολλοί, αλλά αυτή είναι άλλη, μεγάλη κουβέντα...
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Ιαν 2016, 22:59

eorptol έγραψε:
goran 64 έγραψε:Σε κάποιους απευθύνθηκες όταν το έγραψες ρε φίλε :oops: ...Τι δηλαδή, έτσι σου ήρθε και τό γραψες στα ξεκάρφωτα; :?

Άμα δεν σου αρέσουν οι διαφορετικές απόψεις μην μπαίνεις να διαβάζεις σε forum... :ugeek:

Ίσια και παλικαρίσια... 8-)

Υ.Γ. Κάνεις τεράστιο λάθος...Πολλοί δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι, π.χ. παίχτες που έφεραν χρηματικά ανταλλάγματα, Σάντος σαν επιτυχημένος προπονητής, Θ.Ζ. για να "κυνηγήσει" τα "χαμένα" λεφτά του από τα αμοιβαία κεφάλαια της ASPIS, Ζ.Β. για να πάει να βαστάει τα "μπόσκα" του Τάκη του Φύσσα στην Εθνική, μετά από συμφωνία "τρύπημα" με Σάντος, κ.τ.λ., ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΤΩΡΑ με όσα λέω με το όνομα τους; :?

και ομως εχει δικαιο σε αυτο που λεει απλα να μπαινεις στο facebook της παε και θα δεις οτι εχει απολυτο δικαιο


Δεν έχω ούτε :shock: facebook, ούτε :shock: twitter, ούτε :shock: instagram και το κινητό μου είναι με :shock: πλήκτρα κι όχι αφής... :o :o :o Μήπως φταίω σε κάτι για όλα αυτά; :?

Αν δεν κατάλαβες την συνομιλία μας Πτολεμαίο :? μην επεμβαίνεις :mrgreen: και του δίνεις και δίκαιο :oops: ...Μεγάλο :shock: παιδί είναι, :shock: να γράφει ξέρει, ας απαντήσει μόνος του :o , δικηγόρο δεν χρειάζεται... :oops:

Άντε μπράβο, γιατί αυτό με τις "συμμαχίες" εδώ μέσα, που :shock: όταν κωλώνει ο ένας δίχως επιχειρήματα :oops: και πετιέται :shock: ο "Χ" υποστηρικτής να πετάξει την μπάλα στην κερκίδα :o , έχει αρχίσει να με :roll: κουράζει πάρα πολύ λέμε...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:02

το εχετε ξεσκισει το θεμα. μια χαρα τα ειπε ο Noir. το 95% απαξιωμένο εχει φύγει. ακομα και ο Παντελάκης. τι να λεμε τωρα. αιωνια καταρα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:03

την αποψη μου λεω goran τι συμμαχιες φανταζεσε ? οπως την λες και εσυ σε αλλη περιπτωση μπορει να συμφωνησω μαζυ σου ετσι γινεται μια σωστη συζητηση
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:04

goran 64 έγραψε:
eorptol έγραψε:
goran 64 έγραψε:Σε κάποιους απευθύνθηκες όταν το έγραψες ρε φίλε :oops: ...Τι δηλαδή, έτσι σου ήρθε και τό γραψες στα ξεκάρφωτα; :?

Άμα δεν σου αρέσουν οι διαφορετικές απόψεις μην μπαίνεις να διαβάζεις σε forum... :ugeek:

Ίσια και παλικαρίσια... 8-)

Υ.Γ. Κάνεις τεράστιο λάθος...Πολλοί δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι, π.χ. παίχτες που έφεραν χρηματικά ανταλλάγματα, Σάντος σαν επιτυχημένος προπονητής, Θ.Ζ. για να "κυνηγήσει" τα "χαμένα" λεφτά του από τα αμοιβαία κεφάλαια της ASPIS, Ζ.Β. για να πάει να βαστάει τα "μπόσκα" του Τάκη του Φύσσα στην Εθνική, μετά από συμφωνία "τρύπημα" με Σάντος, κ.τ.λ., ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΤΩΡΑ με όσα λέω με το όνομα τους; :?

και ομως εχει δικαιο σε αυτο που λεει απλα να μπαινεις στο facebook της παε και θα δεις οτι εχει απολυτο δικαιο


Δεν έχω ούτε :shock: facebook, ούτε :shock: twitter, ούτε :shock: instagram και το κινητό μου είναι με :shock: πλήκτρα κι όχι αφής... :o :o :o Μήπως φταίω σε κάτι για όλα αυτά; :?

Αν δεν κατάλαβες την συνομιλία μας Πτολεμαίο :? μην επεμβαίνεις :mrgreen: και του δίνεις και δίκαιο :oops: ...Μεγάλο :shock: παιδί είναι, :shock: να γράφει ξέρει, ας απαντήσει μόνος του :o , δικηγόρο δεν χρειάζεται... :oops:

Άντε μπράβο, γιατί αυτό με τις "συμμαχίες" εδώ μέσα, που :shock: όταν κωλώνει ο ένας δίχως επιχειρήματα :oops: και πετιέται :shock: ο "Χ" υποστηρικτής να πετάξει την μπάλα στην κερκίδα :o , έχει αρχίσει να με :roll: κουράζει πάρα πολύ λέμε...


όταν κωλώνει ο ένας δίχως επιχειρήματα ????

Η απάντηση για την οποία μιλάς, σου δόθηκε ήδη παραπάνω. Το ύφος σου φίλε ώρες ώρες είναι κουραστικό (λίγο μέτρο και στα emoticons!!!). Σαν μεγάλο παιδί που είσαι κι εσύ, ανακάλεσε σε παρακαλώ. Δεν έχω όρεξη για προσωπικές αντιπαραθέσεις.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:12

Δεν αμφιβάλλω ότι ο Πουρλιοτόπουλος θα πετύχει στο νέο του πόστο, ίσα-ίσα που ο επαγγελματισμός του με τις ακαδημίες δείχνει ότι είναι ικανότατος και θα πετύχει.

Εκφράζω την ανησυχία μου για τις ακαδημίες και την συνέχεια του έργου που έχει αναλάβει. Οτι δουλεύει καλά δεν το πειράζεις εξού και το ρητό: ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. :?

Είτε λοιπόν αντικατασταθεί στις ακαδημίες (δεν θα έπρεπε να ανακοινωθεί παράλληλα; θα υπάρχει κενό μηνών μέχρι να βρούμε τον κατάλληλο;) είτε τις λειτουργεί παράλληλα (προσωπικά δεν το πιστεύω ότι είναι εφικτό χωρίς παρενέργειες) δεν παύει να αλλάζεις κάτι που δουλεύει πετυχημένα και η αναγκαιότητα αυτή προκύπτει γιατί δεν βρέθηκε άλλος από μια μακρόσυρτη λίστα πρώην παικτών μας; :?
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:16

Aigle_Noir έγραψε:Αυτό το πράγμα που σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κάνει η ΠΑΕ υπάρχει διαρκώς γκρίνια, δεν το καταλαβαίνω. Γκρίνια για τον Βεζυρτζή, γκρίνια για τον Τούντορ, γκρίνια για τον Ιβάν, γρίνια για μεταγραφές που ακούγονται, γκρίνια για παίκτες της ομάδας, γκρίνια τώρα για τον τιμ μανατζερ...Απλά γκρίνια για την γκρίνια.

Κατανοώ ότι δε γίνεται να μπαίνουμε να συζητάμε για το πόσο καλά πάνε τα πράγματα, αλλά πλέον έχουμε πάει στο άλλο άκρο. Φτάνει ρε παιδιά! ΑΝ αναλάβει ο Πουρλιοτόπουλος, θα είναι γιατί κάποιοι που βλέπουν πολλά περισσότερα από εμάς, κρίνουν ότι είναι κατάλληλος και ότι η δουλειά του στις ακαδημίες μπορεί να συνεχιστεί από κάποιον άλλον. Ή μήπως θεωρείτε ότι οι ακαδημίες του ΠΑΟΚ, που τα τελευταία χρόνια είναι ό,τι καλύτερο έχει η ομάδα μας, θα καταρρεύσουν αν μετακινηθεί σε άλλο πόστο ο επικεφαλής; Τόσο αφελείς είναι όλοι οι άλλοι;

Το ότι πάνε τόσο καλά οι ακαδημίες είναι γιατί εδώ και πολλά χρόνια έχει παρθεί η στρατηγική απόφαση να πέσει το βάρος εκεί, μαζί με το ανάλογο μπαγιόκο. Οπότε, ναι, καλός ο Βαγγέλης τόσα χρόνια, αλλά εφόσον παραμείνει η ίδια κουλτούρα και δε μειωθούν τα χρήματα που πέφτουν, θα βρεθεί άλλο καλό στέλεχος για να συνεχίσει τη δουλειά του.


Θέλεις να μας τρελάνεις ρε συ καρντάση; :mrgreen: Δεν διαβάζω εγώ πριν απαντήσω; :mrgreen:

Διάβασε εσύ ο ίδιος τι έγραψες μήπως με καταλάβεις επιτέλους... :ugeek:

Όταν το ποστάρισες αυτό είχαμε προηγουμένως ποστάρει στο ίδιο τόπικ για Β.Π. οι: Duke_Rolson, tzelas, sporos123, KOSTAS54 κι η αφεντομουτσουνάρα μου, Ο.Κ.; :geek:

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΣΤ Ή ΑΠΟ ΠΟΙΑΝΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΗΡΕΣ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΙ "ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕΣ" ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ; ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ Ή ΝΑ ΜΥΡΙΣΩ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ; ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ (αν θέλεις), ΜΗΝ ΠΟΥΛΑΣ "ΠΝΕΥΜΑ" ΜΕ "ΑΛΛΑ ΑΝΤ' ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΟ ΓΑΛΑ" (αυτό για "δώρο" επειδή δεν γουστάρεις τους ατακαδόρους) ΚΑΙ...τα υπόλοιπα τα συζητάμε μετά γιατί έχεις παραμπερδευτεί πηγαίνοντας να μπερδέψεις εμένα ρε καρντάση :roll: ...Άντε μπράβο... :oops:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 23 Ιαν 2016, 00:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:27

goran aingle-Noir ο εχθρος ειναι εξω οχι μεσα στο ΠΑΟΚ που ειμαστε εμεις ας στηριξουμε λιγο το σπιτι μας .......δεν βλεπετε τους αρδ τους ντεμεκ παοκτσηδες που ψαχνουν για ρουφιανους στην παε και αποκαλουν καποιους ετσι ....γιατι ? προφανως γιατι δεν εχουν προσβαση
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:29

Δεν καταλαβαίνω πραγματικά που κολλάς. Μπες στην αρχή του ποστ δες τα σχόλια και θα καταλάβεις. Μπες και σε site που αναφέρει την είδηση και πάλι θα καταλάβεις. Τώρα αν θεωρείς ότι ξεφουρνισα κάτι τόσο φοβερό και ανήκουστο, ίσως το παίρνεις παραπάνω προσωπικά απο όσο πρέπει.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:29

Aigle_Noir έγραψε:
goran 64 έγραψε:Σε κάποιους απευθύνθηκες όταν το έγραψες ρε φίλε :oops: ...Τι δηλαδή, έτσι σου ήρθε και τό γραψες στα ξεκάρφωτα; :?

Άμα δεν σου αρέσουν οι διαφορετικές απόψεις μην μπαίνεις να διαβάζεις σε forum... :ugeek:

Ίσια και παλικαρίσια... 8-)

Υ.Γ. Κάνεις τεράστιο λάθος...Πολλοί δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι, π.χ. παίχτες που έφεραν χρηματικά ανταλλάγματα, Σάντος σαν επιτυχημένος προπονητής, Θ.Ζ. για να "κυνηγήσει" τα "χαμένα" λεφτά του από τα αμοιβαία κεφάλαια της ASPIS, Ζ.Β. για να πάει να βαστάει τα "μπόσκα" του Τάκη του Φύσσα στην Εθνική, μετά από συμφωνία "τρύπημα" με Σάντος, κ.τ.λ., ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΤΩΡΑ με όσα λέω με το όνομα τους; :?


Διάβασε πρώτα τι γράφει ο άλλος και ύστερα απάντησε. Σόρρυ, αλλά αυτά που γράφεις δεν έχουν καμιά σχέση με αυτό που λέω. Εσύ αν θεωρείς ότι δεν υπάρχει γκρίνια και ότι γίνεται μόνο καλοπροαίρετη κριτική, οκ.

Για τους "αποτυχημένους", αναφερόμουν στη διοίκηση ή και σε προπονητές. Το ότι ο ΖΒ και ο ΘΖ δεν έφυγαν σαν αποτυχημένοι από την ομάδα, το εκλαμβάνω ως ανέκδοτο...


Κοίτα να διαβάζεις εσύ καλύτερα τι γράφει ο άλλος προτού τον χαρακτηρίσεις "κλισέ" κι "εξυπνάκια", Ο.Κ.;

Ο Θ.Ζ. κι ο Ζ.Β. μετά από τις συγκεκριμένες "φυγές" τους που αναφέρω ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΙ ΕΚΑΝΑΝ "ΚΟΥΜΑΝΤΟ" ΣΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Ή ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ, ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΩ... :twisted:

Άντε κάνε μου τη χάρη, κι άμα με θεωρείς "κλισέ" κι "εξυπνάκια"... :geek: :geek: "ρίξε" με στην "Ignore list" και καθάρισες... :roll:

Πνεύμα όμως, τρέλα και συμβουλές (να ελαττώσω τα imoticons) μην μου πουλάς γιατί δεν "αγοράζω" παραπανίσια... :mrgreen: Άντε λεβέντη μου... :x
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:32

Έτσι ακριβώς είναι eorptol. Αν εμείς οι ίδιοι δεν αγαπήσουμε την ομάδα μας και απλα κατακρίνουμε τα πάντα, πως περιμένουμε να κάνουν κάτι διαφορετικό οι ΑΡΔ;;;
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:34

Aigle_Noir έγραψε:Δεν καταλαβαίνω πραγματικά που κολλάς. Μπες στην αρχή του ποστ δες τα σχόλια και θα καταλάβεις. Μπες και σε site που αναφέρει την είδηση και πάλι θα καταλάβεις. Τώρα αν θεωρείς ότι ξεφουρνισα κάτι τόσο φοβερό και ανήκουστο, ίσως το παίρνεις παραπάνω προσωπικά απο όσο πρέπει.


Φυσικά και θα το πάρω προσωπικά αν και δεν απαντάς με ποιανού το ποστ σαν αφορμή έγραψες το πρώτο δικό σου :roll: ...

:ugeek: Προτιμώ να την ακούω στα ίσια κι όχι ύπουλα και με υπονοούμενα του στυλ σου λεβέντη μου... :mrgreen:

Κι όλα όσα λες τα διάβασα και βλάκας δεν είμαι, να είσαι σίγουρος... :oops:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 22 Ιαν 2016, 23:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες