Team manager

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό prist64 » Σάβ 23 Ιαν 2016, 21:10

goran 64 έγραψε:
Υ.Γ. 3... Για να ελαφρύνω και λίγο το κλίμα πρωί πρωί ξεκινώντας πολύ καλά την μέρα μου μετά την προσωπική μου "εξομολόγηση"...


Την επομενη φορα που θα την "πεσετε"
στον αγαπητο εν Χριστω αδελφο Γρηγοριο,
ή θα του την πειτε για τα εμοτικνς(?)

θα γινει στο φορουμ της πουτ@ν@ς.






























































και θα σας αφορισω κιολας. :mrgreen:
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό DC » Σάβ 23 Ιαν 2016, 21:19

goran 64 έγραψε:....
Υ.Γ. Δεν βάζω ούτε ένα εικονίδιο σ αυτό το postμου (αν και κανονικά θα το "κατακοκκίνιζα" με ooops και red cards προς τον εαυτό μου για να τονιστεί το ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ αλλά κι η ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ) για να κάνω την χάρη και στον D.C. να "ζήσει την μεγάλη αυτή μέρα" που ευχήθηκε στο τελευταίο post του που αναφερόταν σ αυτό το γεγονός, τόσο σύντομα (ρε φίλε D.C. δεν ζητούσες καλύτερα ένα τσουβάλι λίρες;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Άντε, καλά. Βάλε σε αυτό το ποστ γαμώτικονς. Θα κάνω πέτρα την καρδιά.
Μόνο σ' αυτό όμως, ε;

Ιν ε σέκοντ θοτ .... άσε ... θα βάλω εγώ γιατί εσένα σε φοβάμαι.

goran 64 έγραψε:Καλημέρα theo-drama και ΣΥΓΓΝΩΜΗ για το χθεσινό μου σχόλιο-αναφορά σε σένα... :? :?
Το απέσυρα-αντικατέστησα ήδη φίλε μου (αν θέλεις δες το κιόλας) με ένα "κεφαλαίο" ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Σου ζητάω ΣΥΓΓΝΩΜΗ γιατί (θέλω να ξέρεις ότι) σε θεωρώ μία από τις πιο ψύχραιμες και λογικές "πένες" 8-) του forum, δεν έχεις "υπερβάλει" ποτέ μέχρι τώρα, ήταν ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ :oops: έστω κι αυτή η μικρή μου αμφιβολία για την ορθότητα των γραφομένων σου :? και ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ :oops: :oops: :redcard: :redcard: :redcard: ο τρόπος που την εξέφρασα προς το πρόσωπο-άτομο σου :oops: μέσα στα νεύρα μου :x αν όντως αυτό ίσχυε, που ισχύει αφού πλέον είναι θέμα χρόνου να κοινοποιηθεί, όπως γράφουν κι οι ειδήσεις στα δεξιά της κεντρικής :roll: !!!!
:pano: :opaokara:


ΟΚ μαν;
(και σε μένουν και οι λίρες)
:D
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:07

κλειδώνει, αφού τιμ μανατζερ εχει πλεον μπει ο Πουρλιοτόπουλος.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες