Frank Arnesen

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:23

ποια εχω κανει αριθμηση κιολας οτι δεν κανει και για παλτα του αιωνα; μηπως μπερδευεις τα μπουτια σου με το οτι εχω κανει παρουσιαση γιατι παιζει.επαιζε στο 10/9 και γιατι δεν μπορει να παρει συνεχομενα ματς; λεω εγω τωρα.

επισης, το ποστ σου σβηστηκε γιατι εγιναν αναφορες απο μελη.

υγ: για τη χθεσινη ιστορια με το δανειο ειχε εν μερει δικαιο αν δεις το διαλογο που ακολουθησε. και θεωρω οτι σωστα επραξα γιατι δεν γινεται να βγαζουμε ετσι πραματα χωρις να μπορουμε εστω με ενα λινκ να τα αποδειξουμε.

υγ2: αν εχεις καποιο προβλημα με το να ειμαι μοντερεϊτορ, στειλε ενα μεϊλ στο ΠΑΟΚμανια. πιστεψε με, χαρη θα μου κανεις. 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:31

Οπωσδήποτε το ρόστερ δεν είναι σωστά κατανεμημένο. Δεν ξέρω αν φταίει περισσότερο ο ΙΤ ή ο ΦΑ πάντως το να έχεις 4 στόπερ (Costa, Vitor, Τζαβέλλας, Μαλεζάς) όταν παίζεις κάθε αγωνιστική με τρία είναι οπωσδήποτε πρόβλημα. Κάτι που επιδεινώθηκε όταν τραυματίστηκε ο Costa. Από τα 4 στόπερς ο Μαλεζάς ήρθε τις τελευταίες ημέρες σαν λύση ανάγκης γιατί δεν μπορέσαμε να βρούμε μέχρι τότε κάποιον άλλον (!). Όπως δεν μπορέσαμε να βρούμε φορ και αναγκαστήκαμε να φέρουμε τον Berbatov με ένα κάρο λεφτά, έναν παίκτη που ήταν σαφώς εκτός κλίματος της ομάδας που θέλαμε να δημιουργήσουμε.
Και στις δύο αυτές περιπτώσεις φέρει ευθύνη ο ΦΑ.
Στο κέντρο είναι αλήθεια ότι έχουμε συνολικά 9 παίκτες (!) για τρεις θέσεις (δεν περιλαμβάνω τους εξτρέμ): Τζιόλης, Πέλκας, Χαρίσης, Kace, Sabo, Golasa, Cimirot, Antonis και Κ. Σαββίδης. Τον Ιανουάριο δεν δόθηκε δανεικός κανένας κι αυτό είναι λάθος. Κι όμως παρ' όλο που έχουμε τόσους πολλούς δεν έχουμε κανένα 10ρι πλην του ανεπαρκούς Πέλκα.
Και σ'αυτό φέρει ευθύνη ο ΦΑ.
Για πρώτο χρόνο βέβαια δεν τα πήγε άσχημα, αλλά πιστεύω ότι το μεγαλύτερο λάθος του παραμένει η επιλογή ΙΤ. Εύχομαι ολόψυχα να διαψευστώ γιατί δεν αντέχεται άλλο αυτός ο ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:32

Sfinas έγραψε:αν και δεν ήθελα να φύγει ο άρνεσεν, έκανε και αυτός τις παπαριές του, πχ υπερφόρτωσε την ομάδα με παίχτες κέντρου, και ο τούντορ αναγκάστηκε να στήσει ομάδα και να την περάσει στους ομίλους ουσιαστικά χωρίς καθαρό επιθετικό,με αποτέλεσμα την τελευταία στιγμή ο σαββίδης να του φέρει το παλτό του αιώνα...


Εσύ φίλε παίζει εκεί που τρως να πέφτει λάδι στο παντελόνι και να σου φταίει ο Μπερμπάτοφ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Jeremy4 » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:37

Καλό Mingus! :mrgreen:
Akpom = Άκπομ - Άτκομ - Άκπομπ - 'Ακποπ
Άβαταρ μέλους
Jeremy4
 
Δημοσιεύσεις: 1152
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 10:12
Τοποθεσία: Βουδαπέστη, Ουγγαρία

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:44

αύριο πρωί το τόπικ κλειδώνει.

προτείνω μια αναδρομή στις πρώτες σελίδες μεχρι τότε.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Thanix » Τετ 17 Φεβ 2016, 13:59

Sfinas έγραψε:αν και δεν ήθελα να φύγει ο άρνεσεν, έκανε και αυτός τις παπαριές του, πχ υπερφόρτωσε την ομάδα με παίχτες κέντρου, και ο τούντορ αναγκάστηκε να στήσει ομάδα και να την περάσει στους ομίλους ουσιαστικά χωρίς καθαρό επιθετικό,με αποτέλεσμα την τελευταία στιγμή ο σαββίδης να του φέρει το παλτό του αιώνα...

Επειδή προφανώς κανεις χαβαλέ...σου δίνω το βραβείο του καλύτερου ποστ μέχρι τωρα για το 2016! Έχω πεθάνει στο γέλιο!


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:05

ο τζο ο νάγκμπε έγραψε:Προς τους ΠΑΟΚτσήδες που είχαν διάθεση να στηρίξουν ένα αγωνιστικό πλάνο με υπομονή, με αρχή, μέση, τέλος, και δικαίως απογοητεύονται, να πω κουράγιο. ΑΛΛΑ, αυτή τη στιγμή αυτή είναι η κατάσταση μέσα και γύρω από την ομάδα. Μάλλον δε γινόταν αλλιώς. Αν δεν υπάρχει αμοιβαία εμπιστοσύνη και ταίριασμα δεν πας πουθενά. Ας ελπίσουμε οτι παίρνουμε μαθήματα όλοι. Ας ελπίσουμε ότι ο Μίχελ θα χαίρει πραγματικά της εμπιστοσύνης του ιδιοκτήτη και ότι έχει ήδη σαφές σχέδιο. Πιο κοντά του φαίνεται να είναι, την εμπειρία του μεγαλώματος μιας μεσαίου ευρωπαικού μεγέθους ομάδας την έχει. Για να δούμε...
Για μένα:
-Προστασία της οικονομικής σταθερότητας και οικονομικής ασφάλειας της ομάδας από όσους μπορεί να ξερογλείφονται για έναν καθαρό πια από χρέη –ελέω Σαββίδη- ΠΑΟΚ. Παρά τα μικρά και μεγάλα λάθη του ο τωρινός ιδιοκτήτης φαίνεται να τα εγγυάται και όσο το κάνει πρέπει να στηρίζεται. Γιατί ήδη έχουν αρχίσει περίεργες φωνές, κάποιες αθώες, κάποιες ίσως όχι.
-Ότι και να γίνει εντός της ομάδας αν δεν υπάρξει διαχείριση των τραγικών ΜΜΕ της πόλης θα συναντάμε συνέχεια εμπόδια και κρίσεις. Δεν είναι το μόνο αλλά είναι μεγάλο μέρος του προβλήματος. Κάποιοι λέτε ότι είναι παραμύθια. συγγνώμη, τώρα θα καταλάβουμε την εξουσία που ασκούν τα ΜΜΕ; Είναι παραμύθια οτι ο θείος και ο χοντρός έχωσαν χρήμα, έφτιαξαν μέσα, εκβίασαν για να καθαρίσουν τη μπουγάδα και να μην κουνιέται φύλλο; Γνωστό οτι από τον ΠΑΟΚ, έτρωγαν ή θα θέλανε να τρώνε πολύς κόσμος. Και όλοι αυτοί έχουν κάθε λόγο να απαξιώνουν πρόσωπα, να εκβιάσουν και να σου κάνουν την ομάδα μπουρδέλο. Όλοι αυτοί φτιάχνουν μαζί με τα ΜΜΕ της πόλης έναν πόλο συνεχούς ταραχής και φαγώματος της ομάδας. Και πολύς κόσμος δυστυχώς σιγοντάρει η έτσι βλέπει τα πράγματα κι ο ίδιος.
-Τραυματισμοί και νοοτροπία αποδυτηρίων. Αυτά για μένα είναι τα προβλήματα στο αγωνιστικό. Χωρίς αυτά θα ήμουν ικανοποιημένος για φέτος και βαθμολογικά θα ήμασταν πολύ ψηλότερα. Σύνθετα και τα δύο, αλλά πρέπει να μπουν μπροστά λύσεις.
Και τέλος, όσο και να στενοχωριόμαστε, πάντα θα είμαστε κοντά στην ομάδα, ισόβια «καταδίκη» είναι και το ξέρουμε ότι και να λέμε :pano:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό DC » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:06

K_geo έγραψε:.....
επισης, το ποστ σου σβηστηκε γιατι εγιναν αναφορες απο μελη....


Αν και δεν έχω ιδέα τι έγινε και τι ειπώθηκε, το παραπάνω δεν είναι αιτίαση.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:07

K_geo έγραψε:ποια εχω κανει αριθμηση κιολας οτι δεν κανει και για παλτα του αιωνα; μηπως μπερδευεις τα μπουτια σου με το οτι εχω κανει παρουσιαση γιατι παιζει.επαιζε στο 10/9 και γιατι δεν μπορει να παρει συνεχομενα ματς; λεω εγω τωρα.
δεν είπα ότι τον είπες παλτό, είπα ότι ξύπνησες φεβρουάριο μηνα στο θέμα βέρμπα, μπορεί να μην είπες παλτό , αλλα είπες χειρότερα όπως το να σηκωθεί να φύγει και διαφορα αλλα ωραία όπως τα απαράδεκτα παρακάτω:

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016
Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ Ιαν 24, 2016 11:51 pm
αποδέσμευση Μπερμπάτοφ και ενα σεντερ φορ που αν εχει προσωπική ενέργεια και συμμετοχή στο κτίσιμο των επιθέσεων. με τα ρέστα, ένα ακόμα φερέλπη δεκάρι και πας για 433 γιατί οι τσίμιροτ,χαρίσης είναι το μέλλον της ομάδας.

K_geo έγραψε:Παλίκαρε, γιατί πανω κάτω ίδια ηλικία είμαστε.

Θυμάμαι το ποστ ενός ανθρώπου που ουκ ολίγες φορές έχουμε διαφωνήσει εδω μέσα.

Έλεγε ότι όταν έρθει η ώρα να σε χρειαστεί η ομάδα, ΠΡΕΠΕΙ να δώσεις το 110% χωρίς να κάνεις τη κλαμένη γκόμενα.

Στη θέση σου θα έφευγα να αδειάσω μια θέση στο ρόστερ και το μπάτζετ για να προσωρήσει ΣΩΣΤΑ η ομάδα μπροστά.

1) Ιβάν Σαββίδη, κατάλαβες τι γίνεται όταν επεμβαίνεις;
2) ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Αυτό και μόνο αυτό. ούτε θέσεις, ούτε χρόνος, ούτε τίποτα. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Και έχω και φανέλα σου, αλλά μόνο αυτό είσαι μέσα στο γήπεδο.
3) Ούτε διαχείριση ούτε τπτ. Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε είναι αυτά. Αν είναι αυτός που είναι μπαίνει και δίνει το παράδειγμα, όχι όποτε έκανε λάθος να σηκώνει χέρια και να κράζει άλλους.
4) δεν θεωρώ ΚΑΘΟΛΟΥ τυχαίο ότι με του που βγήκε ΟΛΗ η ομάδα έπαιξε καλύτερα.

Για εμενα είσαι η μεγαλύτερη φετινή απογοήτευση. Με ξεκίνημα απο το ματς μεσα στις γριές.


K_geo έγραψε:Όχι. Γιατί αυτός βάζει τον εαυτό του πάνω απο την ομάδα, δλδ τον ΠΑΟΚ. δεν είναι δύσκολο να γινει κατανοητό.



K_geo έγραψε:
η ομάδα θέλει αποδέσμευση της ντίβας και ενα σεντερο φορ που να συμμετέχει στη δημιουργία παιχνιδιού απο την ομάδα.


K_geo έγραψε:αν εχει τα @@ να παίξει ακόμα και δεκάλεπτα και να μην κανει σαν κλαμμένη γκομενα.



K_geo έγραψε:μια χαρα τον είδα. με τον παναιτωλικό, όπου έχασε τρια τετ α τετ. με τη γριά όπου έχασε το πέναλτι. ακόμα και σήμερα, όποτε πατούσε περιοχή βούτηρο στο ψωμί του κολοβέτσιου ήταν. αλλά να... δεν σκέφτηκαν ότι είναι ο μπερμπάτοφ και νευρίασε το πουλάκι μου και κρέμασε την ομάδα... τεσσερις φορές πάτησε περιοχή, 4 φάουλ.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K_geo έγραψε:επισης, το ποστ σου σβηστηκε γιατι εγιναν αναφορες απο μελη.


ναι σε 3 δευτερόλεπτα που σβήστηκε, πρόλαβες να πάρεις και αναφορά, περίμενα ποιο αρχιδατη απάντηση....
δεν είναι κακό να κανει κάποιος λάθος και να το παραδεχτεί , ουδείς αλάνθαστος....
K_geo έγραψε:υγ: για τη χθεσινη ιστορια με το δανειο ειχε εν μερει δικαιο αν δεις το διαλογο που ακολουθησε. και θεωρω οτι σωστα επραξα γιατι δεν γινεται να βγαζουμε ετσι πραματα χωρις να μπορουμε εστω με ενα λινκ να τα αποδειξουμε.


σωστά θα έπραττες άμα γνώριζες τι συμβαίνει, και όχι να πουλάς ψευτομαγκιά από θέση '' ισχύος '' ότι άμα δεν έχει αποδεικτικά μέχρι να τελειώσει ο αγώνας έφυγε...

K_geo έγραψε:υγ2: αν εχεις καποιο προβλημα με το να ειμαι μοντερεϊτορ, στειλε ενα μεϊλ στο ΠΑΟΚμανια. πιστεψε με, χαρη θα μου κανεις. 8-)


λεβεντόπαιδο , εγώ δεν είμαι κάνα παιδάκι ούτε ρουφιανάκος να κλαψουρίζω με αναφορές όπως κάνουν οι γκομενούλες, εγώ στα λέω εδώ "αρχιδατα" παοκτζήδικα αντρικά, και κανε μου και ban στα παπάρια μου.
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:12

Thanix έγραψε:
Sfinas έγραψε:αν και δεν ήθελα να φύγει ο άρνεσεν, έκανε και αυτός τις παπαριές του, πχ υπερφόρτωσε την ομάδα με παίχτες κέντρου, και ο τούντορ αναγκάστηκε να στήσει ομάδα και να την περάσει στους ομίλους ουσιαστικά χωρίς καθαρό επιθετικό,με αποτέλεσμα την τελευταία στιγμή ο σαββίδης να του φέρει το παλτό του αιώνα...

Επειδή προφανώς κανεις χαβαλέ...σου δίνω το βραβείο του καλύτερου ποστ μέχρι τωρα για το 2016! Έχω πεθάνει στο γέλιο!


Sent from my mind using boobs power



SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:13

Ακολουθωντας τη-σοφη-προτροπη του Καπα Γιωργη, η ουσια συνοψιζεται μολις στη δευτερη σελιδα
από pilotos » Πέμ Μάιος 28, 2015 11:28 am
Σε μισό χρόνο άχρηστος και αυτός.
Τα ραδιόφωνα της πόλης ξέρουν


κατα τα αλλα για να συνοψισω κι εγω, διωξαμε αυτον που φεραμε για να φερει προπονητη, αλλα κρατησαμε τον προπονητη που εφερε αυτος που διωξαμε, αφου πρωτα παραιτησαμε εκεινον που στηριζε αυτον που κρατησαμε,και μετα κοιτάξτε αυτοί δεν ήθελαν ακούς για να γίνει αυτό τοοο παιχνίδι. Αλλά ύστερα μό-μόλις είπαμε με ότι αυτό εμείς δε κά..θέλαμε,αυτοί είπανε όχι λέει θέλουμε να γίνει, ε κι εμείς είπαμε όχι λέ..λέμε δε θα γίνει, θα κάνει/γίνει αυτό πάλι νέ..νέος διαιτητής για να οριστεί για να.. για να.. αφού ξαναγίνει πάλι το παιχνίδι.Ναι ναι α μπράβο, ύστερα ακούς μόλις είπανε... είπανε κοιτάξτε αυτοί ότι.. ότι.. ότι.. όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι, ε, κι εμείς ύστερα είπαμε εντάξει θέλουμ..εεε...δεν θέλουμε κι εμείς και αυτοί ύστερα, μετά εμείς αφού είπαμε είπαμε με αυτό θέλουμε, είπαμε δεν θέλουμε κι εμείς το αλλάξαμε και λέμε εντάξει λέμε ούτε κι εμείς θέλουμε και μετά είπαν αυτοί πάλι ότι ξέρετε εμείς λέει θέλουμε να γίν...εεε εμείς όμως μετά δεν δεχτήκαμε μετά απ' όλα αυτά κι είπαμε να γα..γίνει μετά το παιχνίδι όποτε τοοο..το κάνει όπως ορίσει η ΕΠΑΕ. Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο!
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:15

Έπος!

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:20

Παει και ο Φρανκ λοιπον.... Και τωρα ποιος; Οποιος ακουει ΑΡΔ θα αρχισουν οι "συμβουλες" για ΤΔ με ΠΑΟΚτσηδικο DNA που δεν θα φαει τα λεφτα του αγαθου Ιωαννη....και με πορδες θα βαψει και αυγα!

Εν αρχην ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:26

ναι. τα παραπανω τα εγραψα αμεσως μετα το ματς με τη κουλα. βεβαια την επομενη μερα και με τους σφιγμους χαμηλοτερα εγραψα άλλα όπου αρκετά νηφάλια θεωρώ εξηγούσα τη θέση μου. ψαξτα και αυτά αφού έχεις διάθεση.

το μηνυμα που λες οτι διαγραφτηκε ειχε 3 αναφορες (ή δυο τελοσπάντων) στις οποίες η εξήγηση που δώθηκε ήταν αρκετή για να με οδηγήσει στη διαγραφή. Τα δικα μου δεν τα διαγράφω, αν θελει κανείς ας τα κανει μια αναφορά και υπάρχουν και άλλοι μοντερεϊτορ να τα σβήσουν, μπορεί να το κανω και εγω, που ξες; :lol:

στο χθεσινό σου απάντησα αλλά διαπιστώνω ότι μαλλον δεν το διάβασες. εγω ο ίδιος μετά το τέλος του αγώνα... :roll: παρέθεσα λινκ που έλεγε ακριβώς τι παίζει και όχι να αφήνουμε ενα "δάνειο" να αιωρείται έτσι. τεσπα παλι.

κατα τα άλλα, δεν ειπα ότι ειμαι καλός μοντερεϊτορ. ισα ισα. αν ήταν στο χέρι μου, μεγάλο κομμάτι του φόρουμ θα ήταν μονιμα μπαναρισμένο. 8-)

ελπίζω να σε κάλυψα ΠΑΟΚτΣη.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 17 Φεβ 2016, 14:39

tasso85 έγραψε:Ακολουθωντας τη-σοφη-προτροπη του Καπα Γιωργη, η ουσια συνοψιζεται μολις στη δευτερη σελιδα
από pilotos » Πέμ Μάιος 28, 2015 11:28 am
Σε μισό χρόνο άχρηστος και αυτός.
Τα ραδιόφωνα της πόλης ξέρουν


κατα τα αλλα για να συνοψισω κι εγω, διωξαμε αυτον που φεραμε για να φερει προπονητη, αλλα κρατησαμε τον προπονητη που εφερε αυτος που διωξαμε, αφου πρωτα παραιτησαμε εκεινον που στηριζε αυτον που κρατησαμε,και μετα κοιτάξτε αυτοί δεν ήθελαν ακούς για να γίνει αυτό τοοο παιχνίδι. Αλλά ύστερα μό-μόλις είπαμε με ότι αυτό εμείς δε κά..θέλαμε,αυτοί είπανε όχι λέει θέλουμε να γίνει, ε κι εμείς είπαμε όχι λέ..λέμε δε θα γίνει, θα κάνει/γίνει αυτό πάλι νέ..νέος διαιτητής για να οριστεί για να.. για να.. αφού ξαναγίνει πάλι το παιχνίδι.Ναι ναι α μπράβο, ύστερα ακούς μόλις είπανε... είπανε κοιτάξτε αυτοί ότι.. ότι.. ότι.. όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι, ε, κι εμείς ύστερα είπαμε εντάξει θέλουμ..εεε...δεν θέλουμε κι εμείς και αυτοί ύστερα, μετά εμείς αφού είπαμε είπαμε με αυτό θέλουμε, είπαμε δεν θέλουμε κι εμείς το αλλάξαμε και λέμε εντάξει λέμε ούτε κι εμείς θέλουμε και μετά είπαν αυτοί πάλι ότι ξέρετε εμείς λέει θέλουμε να γίν...εεε εμείς όμως μετά δεν δεχτήκαμε μετά απ' όλα αυτά κι είπαμε να γα..γίνει μετά το παιχνίδι όποτε τοοο..το κάνει όπως ορίσει η ΕΠΑΕ. Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ε να μην έχουμε "καβάντζα" κι ένα εξιλαστήριο θύμα;;; :? :? :?

Ο Lubos (Bulos σύμφωνα με την "προτροπή" του ΜΑΝΙΑΚΟΥ) είναι για του χρόνου...Φέτος ποιος;;;
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron