Frank Arnesen

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Πέμ 28 Μάιος 2015, 14:46

Με ενθουσιασε η συνεντευξη! Αντε παμε ρε Φρανκ!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό nico4 » Πέμ 28 Μάιος 2015, 14:50

Ο Αζαρ μας κάνει ή είναι τιτίκα κι αυτός; :lol:
Fist in the air, in the land of hypocrisy
Άβαταρ μέλους
nico4
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: Κυρ 22 Φεβ 2009, 19:18

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό ZamanFou » Πέμ 28 Μάιος 2015, 14:58

Eνα πραγμα με τρομαξε απο την συνεντεξη του..!
Σε ανυποπτη στιγμη ειπε οτι..:"υπαρχουν ευφυεις ανθρωποι στην ομαδα που μπορουν να μου δωσουν μια καθοδηγηση"
Τρεμω στην ιδεα για το ποιοι μπορει να ειναι αυτοι οι ανθρωποι.. :oops:
Τι εισαι για μενα...........κανεις δεν ξερεις
Άβαταρ μέλους
ZamanFou
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιαν 2014, 22:15

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:00

Ειδα τη συνεντευξη που εδωσε στον Κυρ.

1. Ηγειται των παντων, απο προπονητη μεχρι σκαουτινγκ.

2. Ξέρει πως έχει αργησει ηδη για τις μεταγραφες.

3. Ξέρει επισης πως δεν μπορει να κανει τιποτα μονος.

Αν τα παραπανω δεν ειναι παπαριες και τα πιστευει οντως παρτε φραπεδαρες και αραχτε σε καθε παραλια της χωρας αναμενοντας μονο καλα νεα.

Ξέρει τι του γινεται και ευχομαι πραγματικα να κανει απλως αυτα που εμαθε να κανει.

Επίσης για την ΠΑΕ ελπιζω να μην ξαναδω σε θεση κλειδι κανενα ΠΑΟΚτσακι.
Asimos
 

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:02

nico4 έγραψε:Ο Αζαρ μας κάνει ή είναι τιτίκα κι αυτός; :lol:


Το είπα χθες αζαρ ψυχαρα για πάντα παοκαρα
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:02

Το γεγονός ότι παραδέχεται ότι άργησε λίγο με χαροποιεί ιδιαίτερα, γιατί επιτέλους υπάρχει στην ομάδα ένας άνθρωπος που γνωρίζει από σωστό χρονοδιάγραμμα και σχεδιασμό.
Θα μου λείψει ο ΖΒ με την αναμονή της ύστατης μεταγραφής το τελευταίο δευτερόλεπτο, αλλά θα το παλέψω.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:03

+ Asimos

θα προσθέσω το ότι οι επαφές και η έρευνα του για τον ΠΑΟΚ έγιναν τουλάχιστον 2 μήνες πριν... ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό vs40 » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:04

Τεράστια κίνησης ουσίας. Ο ΠΑΟΚ πάσχει από οργάνωση και για αυτό αρχικά επιλέχθηκε ο Αγγελίδης που και αυτός χρειάζεται το χρόνο του για να αποδώσει από το πόστο του. Έγινε η καλύτερη δυνατή επιλογή για Αθλητικό διευθυντή. Πάνω που απογοητεύτηκα από τον ΠΑΟΚ και άρχισα να μην ασχολούμαι γιατί έχασα κάθε όνειρο που είχα για αυτή την ομάδα, ήρθε αυτή η κίνηση για να μου δώσει ελπίδες. Τώρα θα ξεκαθαρίσει και ποιος φταίει. Μέχρι τώρα ο Σαββίδης δεν έχει αφήσει κανένα να κάνει τη δουλειά του και επεμβαίνει παντού χωρίς να γνωρίζει ούτε την ελληνική γλώσσα, και ούτε καν την Αγγλική για να μπορεί να συνεννοηθεί γρήγορα και άμεσα. Αν και τώρα δεν δώσει τα κλειδιά σε Αγγελίδη, Arnesen, και τον καινούργιο προπονητή, που είμαι σίγουρος ότι θα είναι κορυφή, θα έχει την απόλυτη ευθύνη της αποτυχίας. Δεν είναι δυνατόν να τον επηρεάζουν άλλοι "σκοτεινοί" κύκλοι και όχι τα στελέχη του, που πλέον θα είναι και υπερεπαρκή.
Αυτό που περιμένω εγώ από τον κορυφαίο αυτόν αθλητικό διευθυντή είναι η οργάνωση επιτέλους των ακαδημιών, η δημιουργία των κατάλληλων εγκαταστάσεων και η στελέχωση επιτέλους του ανύπαρκτου τμήματος σκάουτινγκ. Όλα αυτά θα φανούν μετά από μία 3ετία. Για αυτό πρέπει να τον προστατέψουμε, όπως και τον Αγγελίδη. Βέβαια 1ος πρέπει ο Σαββίδης να προστατέψει την επένδυσή του και να μην τους αδειάσει όπως τόσους άλλους τα προηγούμενα χρόνια.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5254
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:15

ZamanFou έγραψε:Eνα πραγμα με τρομαξε απο την συνεντεξη του..!
Σε ανυποπτη στιγμη ειπε οτι..:"υπαρχουν ευφυεις ανθρωποι στην ομαδα που μπορουν να μου δωσουν μια καθοδηγηση"
Τρεμω στην ιδεα για το ποιοι μπορει να ειναι αυτοι οι ανθρωποι.. :oops:


Ο Τζακ και ο Πάμπλο μια χαρά θα του τα πουν.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Pr.Jon » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:19

Βλέποντας την συνέντευξη και γνωρίζοντας και 2-3 πραγματάκια παραπάνω πάνω στο μάνατζμεντ, Ο ΙΒΑΝ διάλεξε έναν κορυφαίο τεχν. διευθυντή με ξεκάθαρα ευρωπαϊκή νοοτροπία, θέλει χρόνο, οι άνθρωποι έξω δεν είναι οι άλλοι άχρηστοι, ούτε θα καπελώσει κανέναν άλλο, πρέπει να του δώσει τα κλειδιά και ένα μεγάλο μπάτζετ και αυτός να βρεί προπονητή. Ο Ιβάν για τα επόμενα τρία χρόνια ας κοιτάξει να φέρει χορηγούς, φράγκα και ας γουστάρει και λίγο παραπάνω την φάση του! Ο Αγγελίδης πρέπει να ασχοληθεί με τα τεκτενώμενα εν ελλάδι, καθότι δικηγόρος και να ασχοληθεί με την εταιρική οργάνωση του ΠΑΟΚ σε νέες αγορές, βλέπε Γερμανία, Ολλανδία, Αυστραλία etc

Αισιοδοξούμε και βλέπουμε!
Pr.Jon
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2014, 14:30

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:20

Το τραγουδάκι στην αρχή του βίντεο ποιό τρολ το διάλεξε; :mrgreen:
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:26

για να δείτε τι mod είμαι και πως σας σκέφτομαι...

μασημένη τροφή λέμαι. με lyrics. :mrgreen:

"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:28

Μπηκα εχθες στο topic του ΓΧ και διαβαζα τις πρωτες σελιδες.Τοτε ειχε ανακοινωθει ο Γιωργης σαν ΤΔ και εβλεπα πολλους να ειναι ευχαριστημενοι και να εκφραζουν την αισιοδοξια τους για την τριανδρια ΓΧ(Τεχνικος Διευθυντης) ΖΒ(Προεδρος) και ΓΔ(Προπονητης).Και καταλαβαινω τωρα που ημασταν και που ειμαστε.Οταν εχεις Ιβαν Σαββιδη(Χωσαδας) Τζακ Αγγελιδη(Τεχνοκρατης-Οργανωτης της ΠΑΕ) Γιωργο Σαββιδη(συνδετικο κρικο Ιβαν-διοικησης)
Pablo Garcia(συνδετικο κρικο διοικησης-αγωνιστικου τμηματος) και Frank Arnesen(Aθλητικο-Τεχνικο διευθυντη) καταλαβαινει κανεις οτι εχουν γινει οχι βηματα,αλλα αλματα προοδου.Αδερφια ειμαι παρα πολυ αισιοδοξος για την νεα σεζον και γενικα για το μελλον της ομαδαρας μας

ΥΓ. Θα το ξαναπω γιατι πρεπει να τονιστει.Κοιταξτε ολοι που ημασταν τοτε και που ειμαστε τωρα.

ΥΓ 2. ΙΒΑΝΑΡΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:29

Karelias έγραψε:Το τραγουδάκι στην αρχή του βίντεο ποιό τρολ το διάλεξε; :mrgreen:


Το ίδιο που διάλεξε τη μπλούζα "Be unstoppable" που φορούσε ο Σαββίδης στην πρώτη φωτό χθες.
:D
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 28 Μάιος 2015, 15:34

Τρομερή μεταγραφή. Σε δύο χρόνια θα έχουμε τρομερή ομάδα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες