Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:20

navigator11 έγραψε:Θα το γράψω για μια φορά ακόμα. Είναι ηθικά επίμεμπτο να θυμόμαστε τον ... παρεμβατικό Γιώργη μόνον όταν το πράγμα στο αγωνιστικό δεν πολυτσουλάει. Όποιος μπορεί να μου αποδείξει ότι στα προηγούμενα χρόνια των σαρωτικών επιτυχιών εντός τειχών ο Γιώργης δεν παρενέβαινε καθόλου ή παρενέβαινε ελάχιστα και φέτος ξαφνικά έγινε η έκρηξη παρεμβατικότητάς του, θα συνταχθώ με όσα γράφονται σε βάρος του. Σε κάθε άλλη περίπτωση, αν αυτός θεωρείται για την μέχρι στιγμής μέτρια αγωνιστική εικόνα του ΠΑΟΚ ο κατά μείζονα λόγο υπαίτιος, οφείλει να θεωρείται το ίδιο και αναφορικά με όσα έχει πετύχει η ομάδα την τελευταία 3ετία.
Σωστα και στα καλά και στα κακά....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:04

Η παρεμβατικότητα του Γιωρίκα θα έπρεπε να είχε σταματήσει όταν έφερε τον Thiam.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 23 Σεπ 2019, 21:35

αυτό με την παρεμβατικότητα όμως το ξέραμε πολύ πριν εμφανιστεί ο Γιώργης στο προσκήνιο. Οι πρώτες φωνές που "ζύγιζαν" την έλευση Ιβάν στον ΠΑΟΚ, μιλούσαν για έναν παράγοντα πολύ επεμβατικό, hands on που λένε και στο χωριό μου, ο οποίος άλλαζε προπονητές και στελέχη σαν τις πουκαμίσες, στο Ροστόφ.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 24 Σεπ 2019, 14:40

Ρε μλκ είναι δύνατόν να κάνεις κουβέντα και να ξεκατινιάζεσαι με το καραπαπά και το καρυπίδη γαμώ το φελέκι μου ;

Είναι δυνατόν να ξεφτυλίζεσαι έτσι ;
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Σεπ 2019, 15:50

Κρίμα...
Είχα την εντύπωση ότι το "project γιατρός" είχε στηθεί για την "προστασία" του, αλλά δεν το βλέπω, δυστυχώς...

Εν τω μεταξύ, μέσα απ τα ξεκατινιάσματα με τους ακατανόμαστους, πάει κι η μπάλα στην κερκίδα, περί ομάδας...
Αυτό βλέπω σαν πιο ανησυχητικό κι όχι τόσο την μηδενική του βελτίωση στο θέμα παιδιαρίσματος, μέσω ΜΜΔ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:39

Αυτό που γίνεται είναι εντυπωσιακό ..γαυρουλα και ρουλα ..η μαμα και το παράρτημα τόσο κοντά ..τα χανουμια μες το κόμπλεξ τους απ τις φάπες προτιμούν τον ερυθρόλευκο βιαστή τους ..ο ΠΑΟ σαν οργανισμός ορκισμένος εχθρός του γαυρου αλλά με την αλαφουζα Φιλιππινέζα του χοντρού στη διοίκηση ..στην ουσία όλοι μας περιμένουν στη γωνία δημιουργούν θέματα σε συμμαχία να πλέξουν το μύθο του κακού ΠΑΟΚ στη κοινή γνώμη ..αυτοί οι βρυκόλακες που δεν υπολογίζουν τίποτα και δεν έχουν καμία υπερηφάνεια μας πολεμούν με χυδαίο τρόπο ..καλά κάνει ο Γιώργης και ο γιατρός ..όταν έχεις να κανεις με γουρούνια για να τα βάλεις σε Τάξη πρέπει να λερωθεις..
Οι άλλοι τυφλοί υποστηρικτές ενός γκάνγκστερ και οι άλλοι ενός λεχρίτη και μεις πρώτοι στο να κατηγορήσουμε τον δικό μας ..ήδη ο ΠΑΟΚ δέχεται πόλεμο μέσω του σαββιδη που θέλουν να διώξουν ήδη υπάρχει μια εχθρική κυβέρνηση ήδη οι εχθροί είναι πολλοί εμείς πρέπει να είμαστε ανάχωμα και όχι βοήθημα ..
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:44

Είμαστε ένας οργανισμός στα όρια της αφέλειας..η πολλή τιμιότητα συνορεύει με την αφέλεια ..παρόλα αυτά είμαι περήφανος ..το ΠΑΟΚ τβ με κάνει περήφανο ..οι άλλοι κόβουν φάσεις δέρνουν κόσμο έχουν χρησιμοποιήσει κάθε είδους χυδαιότητας απατεωνιά και εμείς ακυρώνουμε δικό μας γκολ που αν ήταν οφσάιντ ήταν στη τρίχα ..εκπροσωπούμε κάτι διαφορετικό αυτοί σε περίπτωση γαυρος η ρουλα τβ θα κάνανε τα τέρατα το άσπρο σε μαύρο ..
ariskatiforos
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:51

Λυπάμαι που εξακολουθείς να πέφτεις στο επίπεδό των.

Σκέφτηκες ποτέ πόσο θα τους τσούξει αν πάψεις να απαντάς;

Τι να πω...ξεκατινιάσματα γκομενίτσας γυμνασίου.

"Χοντρέ" και βλακείες.. Πες τον και μυτόγκα, αμπλαούμπλα, βρωμιάρη, κλασομπανιέρα...
Περιμένω ποστ με καθρεφτάκι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 24 Σεπ 2019, 17:40

giapas έγραψε:Ρε μλκ είναι δύνατόν να κάνεις κουβέντα και να ξεκατινιάζεσαι με το καραπαπά και το καρυπίδη γαμώ το φελέκι μου ;

Είναι δυνατόν να ξεφτυλίζεσαι έτσι ;


Το παιδί είναι μικρό λέμε.
Όταν μεγαλώσει θα μάθει.
Είναι ένας από μας, λέμε.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 24 Σεπ 2019, 17:44

Το αγαπημένο μας τόπικ. Ειδικά στις ήττες.. Απλά είναι λίγο παράδοξο να φταίει πάντα στις αποτυχίες και να μην παίρνει κανένα credit στις επιτυχίες, δεν βρίσκω λογική..
Για τα του instagram συμφωνώ, κακώς τους δίνει σημασία.. Δύο υπάλληλοι του πρεζέμπορα μας κατεβάζουν στο επίπεδό τους
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τρί 24 Σεπ 2019, 17:53

Εχουν δωθει και συγχαρητηρια, ισως λιγοτερα απο οσα θα επρεπε αλλα δοθηκαν. Λαος του ΠΑΟΚ ειμαστε κανεις δεν ειπε οτι θα ειμαστε ευκολοι.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:00

paokovios1974 έγραψε:Εχουν δωθει και συγχαρητηρια, ισως λιγοτερα απο οσα θα επρεπε αλλα δοθηκαν. Λαος του ΠΑΟΚ ειμαστε κανεις δεν ειπε οτι θα ειμαστε ευκολοι.

Ποτέ δεν ήμασταν εύκολοι, το παράδοξο της υπόθεσης απλά τονίζω
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:26

Γιωργη δε γουσταρουμε σαν λαος να πεφτουμε στο επιπεδο τους. Τοσο απλα. Ο μπαμπας σου παντα ηταν κυριος με Κ κεφαλαιο. Μαθε απ αυτον.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:35

kataramenos5 έγραψε:Γιωργη δε γουσταρουμε σαν λαος να πεφτουμε στο επιπεδο τους. Τοσο απλα. Ο μπαμπας σου παντα ηταν κυριος με Κ κεφαλαιο. Μαθε απ αυτον.

Απλά και κατανοητά
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:42

Μην απαντάς σε υπαλλήλους της πούτσας
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες