Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 15:27

Πολύ καλά απάντησε στον πιστολέρο του ρουλη

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 16:28

DimitrisS έγραψε:Καθεσαι και ασχολεισαι με τους ανυπαρκους δινοντας τους αξια.

+ 1926...

Δίνει και τροφή μάλιστα για να απαντάνε, ακόμα και με ψέματα, σε βάρος του ή της οικογένειας γενικότερα... :evil:
Απίστευτη η εμμονή του με την ιντερνετική επικοινωνία, τόσο που δεν ξέρω αν καταλαβαίνει την πραγματικότητα...
Κρίμα... :(


Υ.Γ. DimitrisS χρόνια σου πολλά... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Πέμ 26 Οκτ 2017, 16:41

Καλα αυτοι στα σκουλικια δεν παιζονται. Ανεβασαν φωτογραφια φωτοσοπ ως κανονικη για το οφσαιντ του Λαμπρου και τον μετακινησαν 5 μετρα. Για αυτο ειστε σκουλικια. Προπαγανδα για να επιβιωσεται.

Οσον αφορα τον Σαββιδη τζουνιορ,αυτος υποτιθεται πως θα απειχε απτα ποσταρισματα και δυστυχως κρατησε μολις 1-2 μηνες αυτη η αποχη. Κλειστο το ρημαδι το twitter και το instagram,αφου δεν το χεις παλικαρι μου
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 17:04

Alastor έγραψε:Καλα αυτοι στα σκουλικια δεν παιζονται. Ανεβασαν φωτογραφια φωτοσοπ ως κανονικη για το οφσαιντ του Λαμπρου και τον μετακινησαν 5 μετρα. Για αυτο ειστε σκουλικια. Προπαγανδα για να επιβιωσεται.

Οσον αφορα τον Σαββιδη τζουνιορ,αυτος υποτιθεται πως θα απειχε απτα ποσταρισματα και δυστυχως κρατησε μολις 1-2 μηνες αυτη η αποχη. Κλειστο το ρημαδι το twitter και το instagram,αφου δεν το χεις παλικαρι μου

Off topic και γω αλλα αυτό που λές ισχύει για το φωτοσοπ. Πραγματικά πόσο γκεμπελίσκοι, καλά που δεν φτάσαν τον λαμπρου στο τερμα τους. Κακώς τους δίνει αξία, αστους στην ανυπαρξία τους.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 17:56

H photo είναι πραγματικά αστεία..... πώς κατάφεραν και βγάλανε of side τον Λάμπρου

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:22

I agree with the brother above. Close all social network bullshit. You lower PAOKs level tou the skoulik level. We want big @@ on field by PAOKs players not in social network.
A RE PAVLARA were are you reeeeee.
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:29

Κι εγω τον εχω κρινει για τη στάση του στα περι ΠΑΟΚ παντα, στα σοσιαλ μυδια.

Ομως ουτε να τα κλεισει ειναι λυση εν ετει 2017 ουτε να μην μιλαει για ΠΑΟΚ. Θα μου αρκουσε να ειναι λιγο πιο μετριοπαθης γιατι ειναι μέλος της διοικησης μας.

Οταν τσιγκλαει θα τον τσιγκλησουν, οταν τρολλαρει θα τον τρολλαρουν. Και ως εκ τουτου θα απαντησει και το θεμα θα ξεχειλωσει. Ετσι πανε τα πραματα. Βεβαια αν θελω να ειμαι δικαιος μαζι του δεν μπορω εγω με 4000 δημοσιεύσεις σε φορουμ (εστω και με νικ) να του κουνάω το δαχτυλο και μάλιστα μεσω φορουμ. Ειναι αν μη τι αλλο φαρισαισμος.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:39

Μια χαρά τον πάω τον Γιωργάκη και για την ηλικία του μια χαρά μυαλά έχει. Κι αυτό που κάνει αυτός κι αυτό που κάνει ο Κυριάκος χρειάζονται.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3297
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:49

Και για να συμπληρώσω αυτά που έγραψα πριν για την ελαφρότητα με την οποία πρέπει να κρίνουμε αναρτήσεις του Γιώργου Σαββίδη στα κοινωνικά δίκτυα, θα αναφέρω και ένα ακόμα σκηνικό που έγινε πολύ πρόσφατα.

Βράδυ, κατά τις 2, σκάει τηλεφώνημα στο κλαμπάκι TAO στην παραλιακή. Τους ενημερώνουν ότι ο Γιώργος Σαββίδης θα πάει σε λίγο από εκεί κι ότι θέλει χώρο για 11-12 άτομα. Του αδειάζουν καναπέ και τον περιμένουν. Σκάνε 3-4 άτομα παρέα μαζί με περίπου 10 φουσκωτούς. Βολεύονται στο τραπέζι, πάνε να τους πάρουν παραγγελία και ο Γιώργης ζητάει να παίξουν τον ύμνο του ΠΑΟΚ στα ηχεία. Το μαγαζί του εξηγεί ότι η μουσική που παίζει είναι πολύ συγκεκριμένη και δεν μπορεί να βάλει ύμνους καμίας ομάδας. Κι ο Γιώργης παίρνει την παρέα και σηκώνεται και φεύγει. :opaokara:

Ο άνθρωπος με τα καλά και τα στραβά του είναι αρρωστο ΠΑΟΚτσάκι. Ας μην τον κράζουμε κι ας τον αφήσουμε στην τρέλα του. Ανθρωπος που χώνει λεφτά στην ομάδα και είναι τόσο γκαβλωμένος μαζί της μόνο καλό μπορεί να μας κάνει.

Συγχωρέστε και τίποτα :nairepaok:
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:55

Σωστός ούτε παρέα θά κάνουμε ούτε είναι συγγενής μας, έχει τρελα για τον ΠΑΟΚ και αυτό με τά στραβά του, μόνο καλό θά μας κάνει

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 26 Οκτ 2017, 18:56

Ήθελε την ποντιακή βερσιόν του ύμνου ή την απλή;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 26 Οκτ 2017, 19:03

O Διοικητής εταιρίας οφείλει να είναι γνώστης του management και να μην συμπεριφέρεται σαν οπαδός, άσχετα με το τι ομάδα είναι. Και αντίστροφα: Αν συμπεριφέρεται ή σκέφτεται σαν οπαδός δεν θα μπορέσει ποτέ να διοικήσει σωστά μια εταιρία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90099
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 19:10

Να στήσουμε μια γραμμή 24ωρης παρακολούθησης στο φόρουμ ειδικά αφορώσα στον υιό Γεώργιο. Οκ, θα υπάρχει η σχετική εχεμύθεια αναφορικά με την πληροφοριοδότηση των ενδιαφερόμενων μελών του φόρουμ για στιγμές που περνάει στο κρεβάτι του, με τη γυναίκα του, στην τουαλέτα ενδεχομένως κλπ. Θέλω να πιστεύω δηλαδή. Θα στήνεται κι ένα πολλ ανά μήνα για το αν τελικά θα είναι προτεινόμενος προς αποχώρηση από τη διοίκηση και για πόσο διάστημα. Παρεπόμεναι ποιναί μπορούν να είναι η εθελοντική εργασία στο σκουληκάου, ο καθαρισμός της τροπαιοθήκης της παε αεπ ηρακλης, υποχρεωτική συνεντευξιοδοσία ανα 10 ημερο σε μυρτσ@, ρ@πτοπουλο ή χαμούρα κοκ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 26 Οκτ 2017, 19:11

buffalobill4 έγραψε:Κι εγω τον εχω κρινει για τη στάση του στα περι ΠΑΟΚ παντα, στα σοσιαλ μυδια.

Ομως ουτε να τα κλεισει ειναι λυση εν ετει 2017 ουτε να μην μιλαει για ΠΑΟΚ. Θα μου αρκουσε να ειναι λιγο πιο μετριοπαθης γιατι ειναι μέλος της διοικησης μας.

Οταν τσιγκλαει θα τον τσιγκλησουν, οταν τρολλαρει θα τον τρολλαρουν. Και ως εκ τουτου θα απαντησει και το θεμα θα ξεχειλωσει. Ετσι πανε τα πραματα. Βεβαια αν θελω να ειμαι δικαιος μαζι του δεν μπορω εγω με 4000 δημοσιεύσεις σε φορουμ (εστω και με νικ) να του κουνάω το δαχτυλο και μάλιστα μεσω φορουμ. Ειναι αν μη τι αλλο φαρισαισμος.

Μήπως το μεγάλο μας πρόβλημα τόσα χρόνια είναι η μετριοπάθεια μας...λέω εγώ τώρα

Φυσικά και συμφωνώ σε όλα τα άλλα που γραφεις
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Πέμ 26 Οκτ 2017, 19:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 26 Οκτ 2017, 19:13

Ας του ρίχνουμε εβδομαδιαίες τιμωρίες,να τον υποχρεώνουμε να ακούει βλάχικα αφού γουστάρει παραδοσιακά και όχι τά αντιαισθητικα ποντιακά..... ωραίος navi ....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες