Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 24 Μάιος 2018, 16:27

Που να είναι ο Βιτόρ...
Που να είναι ο MVP, που τα έλεγε όλα...

Τρύπημα τρύπημα τρύπημα...
Ένας τύπος περνάει προς τα έξω, ότι συναποφασίζει, για τα τεκταινόμενα. Γελάνε μαζί του.


Μικρέ, μην τους δίνεις αξία




SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 24 Μάιος 2018, 16:29

Ειμαι 1000% βέβαιος, όταν γράφει σαν δημοσιογράφος χωρίς να σκεφτετε το συμφέρον του κουτσολιακου και άλλων γράφει πολύ καλά, αλλά συνήθως δεν γράφει έτσι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 24 Μάιος 2018, 16:46

Πραγματικά ο Κόλκας όταν γράφει ελεύθερα,απεξαρτημενος απο συμφέροντα και υποχρεώσεις γράφει πολύ ωραία και ΠΑΟΚτσιδικα,όταν το μως γράφει κάποια πράγματα γιατί πρέπει να τα γράψει τοτε θες να τον πλακώσεις.
Η αμυντικη στάση της ΠΑΕ χρόνια τώρα απέναντι στον κάθε αρδ,η στο κάθε σκουπίδι που ειχε ένα μικρόφωνο και έριχναν τόνους λάσπης στην ομάδα και σε στελέχοι της καιρός είναι να σταματήσει.
Πλέον πρέπει οποίος εξυπηρετεί συμφέροντα αντίθετα με του ΠΑΟΚ να βγαίνει στον τάκο και για τις πιο ακραίες περιπτώσεις θα χρυσοπληρωνουν όταν εκθέτουν υπολήψεις και επαγγελματίες.

Όσο για τον Παπ όλοι τον θέλουμε αλλά οι περισσότεροι από εμάς που έχουν και κάτι μέσα στο κεφάλι τους καταλαβαίνουν ότι είναι αδύνατο να δώσει ο ΠΑΟΚ 5-6 εκατομμύρια για αγορά σέντερ μπακ.

Ο Γιώργος το είπε ξεκάθαρα,οποίος θέλει κανει κινήσεις για να έρθει.
Πχ η Ριέκα κανονικά δεν μπορεί να αγοράσει τον λεοβατς από μας. Ο λεοβατς όμως με την συμπεριφορά του στο τέλος θα καταλήξει στην Ριέκα.
Τι να κάνουμε ο ποδοσφαιριστής έχει πάντα το πάνω χέρι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό takis4 » Πέμ 24 Μάιος 2018, 17:35

υπάρχει μια λογική ότι για οποιον λέει καλά λόγια ο κόλκας δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ, και οποιον κράζει είναι ο ήρωας του ΠΑΟΚ, βλ mixel... η αλήθεια όμως είναι ότι αυτά που γράφουμε εδώ μέσα είναι δημοσια , και αυτός που λέτε ο κόλκας πολύ πιθανόν να τα διαβάζει , και θα μπορούσε πολύ εύκολα οποιον ποδοσφαιριστή δεν γουστάρει να λέει καλά λόγια για να ψαρώνουν οι "ψαγμένοι" , με λίγα λόγια μπορεί άνετα τους "ψαγμενους" να τους γλεντάει... :lol: ως εδώ όλα καλά, αλλα να μπαίνει σε αυτό το τριπάκι και ο γιώργος ? και άντε για τον κόλκα στις μπάλες μου , αυτό το p.s για τον παπ στο τέλος τι το γραφεις ρε φιλε ? δηλαδή που το πάμε το θέμα, ο ΠΑΟΚ θα αποδέχεται η θα απορρίπτει παίχτες επειδή έγραψε κατι ένας κόλκας στο φεισμπουκ ? γελαει ο πλανητης ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 13:41

Ε τα λέει ο αλυσοδεμένος πολκας δεν τα λέει..... [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180526/e0c70f7073892f85d9a6472671e2d8a8.jpg[/img]
Μάλλον ξεχνάς ότι στόχος ήταν και είναι τα κολλητιλικια με Έλληνες παίκτες για να έχει πρόσβαση στα αποδυτήρια το κάνει αυτό χρόνια επί βρυζα επερνε τα νέα με SMS και πουλούσε πνεύμα στους άλλους λέγοντας, εγώ κάνω ρεπορτάζ, έλεγε στο ράδιο ότι ο κουτσολιακος θα ήταν μάνατζερ αν ήταν παίκτης, και όταν ήρθε ο Ιβάν είχε πει ότι ο Σαββίδης δεν είναι της αισθητικής μου ...... Έκανε πολλά ο τύπος πού δεν είναι της ώρας να τα πουμε.....ειδικά επί βρυζα ξέρω κάποια πράγματα, τώρα ευτυχώς του κόψανε τον βήχα.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 26 Μάιος 2018, 15:19

Το να επιμένεις ότι ο Παπαδόπουλος είναι ιδανικός λόγω ποιότητας, θέσης και χαρακτήρα για τον ΠΑΟΚ σήμερα, δεν είναι δυνατόν να θεωρείται ύποπτο.


Το ότι ο Κόλκας μαλακίζεται συχνά είναι γνωστό.

Άμα θέλουν να του κόψουν τον αέρα ας μην τον έκαναν "πρώτη μούρη" ρεπόρτερ ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια.

Εκτός κι αν κάνεις θεωρεί ότι Κόλκας και Βασιλόπουλος κέρδισαν κάποιο διαγωνισμό και είναι πάντα παρόντες σε όσα ΜΜΕ θέλουν να προβάλλουν ΠΑΟΚ .


Και ο Κόλκας μαλακίζεται λοιπόν αλλά και ο ΠΑΟΚ .


Και ο Γιωργης άμα θέλει να διοικεί να αφήσει τα ινσταγκραμ. Αυτά μόνο για λαϊκισμό και σαλιαρισμα είναι
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 26 Μάιος 2018, 15:25

Μάγκας στις πλάτες του ΠΑΟΚ δεν θα γίνει κανένας. Ούτε θα παίζει παιχνίδια προς συμφέρον του και εις βάρος της ομάδας. Καλά του έκανε ο Γιώργης και πολύ άργησε θα έλεγα. Ο κόλκας μέχρι και πούστη έχει αποκαλέσει τον μίχελ επειδή δεν του κάνει τα χατήρια και μένει ανενόχλητος,αν είναι δυνατόν..
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 26 Μάιος 2018, 18:55

Πραγματικά στο Facebook... Είναι πολύ βλακας

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 26 Μάιος 2018, 19:24

Αυτό σωστο
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:17

Μεγαλο φαουλ το σχολιο για το χαντμπολ.Στη τελικη δε φταινε αυτοι αν στο ποδοσφαιρο ειναι λαμογια,στο χαντμπολ μας κερδισαν και μας περασαν...
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:28

Τη νοοτροπία τους κοροϊδεύει. Ένας είναι ο σύλλογος,δεν είναι άλλο η μπαλα,άλλο το χάντμπολ,άλλο το μπασκετ. Οι ίδιοι οπαδοί το υποστηρίζουν. Αυτά τα ρεντικολα που το παίζουν πρόσφυγες και ηθικοί.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:30

Οι διαιτησίες στο χαντ μπωλ υπέρ αεκ είναι προκλητικές έτσι λένε εγώ δεν ξέρω πολλά από το άθλημα
.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:31

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Τη νοοτροπία τους κοροϊδεύει. Ένας είναι ο σύλλογος,δεν είναι άλλο η μπαλα,άλλο το χάντμπολ,άλλο το μπασκετ. Οι ίδιοι οπαδοί το υποστηρίζουν. Αυτά τα ρεντικολα που το παίζουν πρόσφυγες και ηθικοί.
Έτσι

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:40

Mπράβο, to the point για άλλη μια φορά. Ότι έγινε σφαγή στο τέλος για να το πάρει ο γαύρος δε μας νοιάζει. Στο χάντμπολ η κούλα μας κέρδισε καθαρά. Αλλά δεν πειράζει ας μολύνει άλλο ένα άθλημα το πιο βρώμικο σωματείο του πλανήτη κι εμείς να πετάμε χαρταετό και να κάνουμε χαβαλέ.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 06 Ιουν 2018, 21:49

Πρωταθλημα παντως ο γαβρος δε σου κλεψε ακομη.το 10 η βαζελα κ τωρα η χαρτινη
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες