Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 27 Σεπ 2019, 09:58

Παοκοβιε δεν θα ασχοληθω γτ ο Περαιας με ειπε οτι εισαι ενταξει τυπος και τον εμπιστευομαι! Οποτε δεν εχει ξανα μανουριασμα με σενα.
Οποτε επιτρεψε μου αν θελεις να το εχω ερμηνευσει ετσι ακομη κι αν το ερμηνευσα λαθος[WINKING FACE]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 27 Σεπ 2019, 10:06

trouman έγραψε:Μου αρκεί ο συστηματικος και βρώμικος πόλεμος που δέχεται από τα σιχαματα για να τον στηρίξω και αυτόν και όλη την οικογενεια. Και κακά τα ψέματα χωρίς αυτούς οχι δε θα βλέπαμε πρωτάθλημα αλλά θα πήγαινε η σφαλιάρα σύννεφο. Τώρα είμαστε και τόσο απλες που μας χαλάει το ένα και το άλλο. Βέβαια ώρες ώρες μπορεί να ξεφεύγει αλλά και τι έγινε. Η κριτική που λένε, όλοι όντως θεμιτή και χρήσιμη, όμως πάντα θα αποτελεί το "αλλά " που έπεται της μεγάλης αλήθειας, ότι χωρίς αυτούς ο ΠΑΟΚ δε θα έφτανε εδώ και δε θα ατενιζε το μέλλον όπως τώρα. Μετά από αυτή τη μεγάλη αλήθεια, που προηγείται κάθε κριτικής μπορούμε να πούμε τις ενστάσεις μας για το σαβούρα βιβρ που αξίζει ο καραπαπαρας, το αιληνοικο κοινό κλπ ή το ντύσιμο του, το τουίτερ κα.

Επίσης, η Γιωργής και ο κάθε Γιωργής γνωρίζει πράματα που ποτέ δε θα μάθουμε. Έχει άλλον ορίζοντα από εμάς, που βλέπουμε από χαμηλά. Παραθέτω μόνο ένα ερώτημα σχετικό με τη φώτο που ο ίδιος ανέβασε με τον καρυπιδη στη σουιτα του Ιβάν στο πρόσφατο παρελθόν...
Είχε ακουστεί ότι ο καρυπιδης χρωστάει απ αλλες δουλειές παλαιότερα καμμια σχέση με τα αθλητικά 1700000 ευρώ..... Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 27 Σεπ 2019, 10:08

Gospi έγραψε:Εγω διαφωνω. Ειδικα σε μια χρονιά που παρα τον αποκλεισμο, αυτος ο λαος που απαξιωσε του εδωσε 22 χιλιαδες διαρκειας γεμιζει καθε κυριακη το γηπεδο και στηριζει εμπρακτα το προτζεκτ του PAOK TV.
Δεν απαξιωνεις αυτο το λαο, οταν εχεις εσυ ο ιδιος ομολογησει οτι φταις για οτι συνεβη.
Εκτος αν οι συγγνωμες ηταν για τα ματια του κοσμου.
Και πριν πιασει τους αμπαλους οπαδους που κραζουν ας βγει κι ας στηριξει σωστα και εμπρακτα τον κοουτς και οχι με τετοιο τροπο καφενειακο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τους προπονητές του Facebook απαξιώσε κανένα κόσμο μην λες ότι ναναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Παρ 27 Σεπ 2019, 12:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 27 Σεπ 2019, 10:08

Quefor έγραψε:
Gospi έγραψε:Εγω ετσι το ειδα. Ο οπαδος φταιει.
Και εφταιξε και με τα συνθηματα περι βαρια φανελας που ακουστηκαν μεχρι να ισοφαρίσουμε.
Ο οπαδος ειναι αμπαλος ασχετος και ευκολα παρασυρεται απο τους αρδ.
Αλλα δεν μπορει να τους απαξιωνει μ αυτον τον τροπο.
Τωρα εσυ @sourme προφανως εννοεις πως με την φωτο εννοουσε τους αρδ...
σωστα?



Αν εσύ έλεγες τον Σάντος καρπουζά, τον Φερέιρα άμπαλο και την Κυριακή φώναζες βαριά του ΠΑΟΚ η φανέλα, τότε ναι, εσένα λέει.
Καλο

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 27 Σεπ 2019, 10:26

eorptol1 έγραψε:
Gospi έγραψε:Εγω διαφωνω. Ειδικα σε μια χρονιά που παρα τον αποκλεισμο, αυτος ο λαος που απαξιωσε του εδωσε 22 χιλιαδες διαρκειας γεμιζει καθε κυριακη το γηπεδο και στηριζει εμπρακτα το προτζεκτ του PAOK TV.
Δεν απαξιωνεις αυτο το λαο, οταν εχεις εσυ ο ιδιος ομολογησει οτι φταις για οτι συνεβη.
Εκτος αν οι συγγνωμες ηταν για τα ματια του κοσμου.
Και πριν πιασει τους αμπαλους οπαδους που κραζουν ας βγει κι ας στηριξει σωστα και εμπρακτα τον κοουτς και οχι με τετοιο τροπο καφενειακο.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τους προπονητές του Facebook απαξιώσει κανένα κόσμο μην λες ότι ναναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δωσε μου το.μειλ σου να σου στελνω τα ποστ μου για προεγκριση ρε φιλε...
Να αποφυγουμε ολη αυτη την φασαρια μεχρι να εμφανιστεις να μας βαλεις στη θεση μας!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 27 Σεπ 2019, 12:07

Άσε μας ρε φιλε γράψε ότι θέλεις εδώ σε κοινή θέα.... Ο καθωπρεπισμος και ο σνομπισμος κατά του Γιώργου έχει χτυπήσεις κόκκινο..... Σε αρέσει δεν σε αρέσει τον ποιο ενεργό ρόλο στους 5 τίτλους τον έχει ο Γιώργος.... Τώρα τα ποσταρισματα στο δίκτυο άλλους αρέσουν άλλους όχι..... Εμένα με ενδιαφέρουν τα αποτελέσματα ούτε παρέα θα τον κάνω ούτε φίλος μου είναι..... Να πάρουμε πρωτάθλημα και φέτος και ας ανεβάσει φότο με στολή των ζουλου και το λιλι απ έξω να κυνηγαει τον καραπαπαρα..... Δεν θα θίγει καθόλου η αισθητική μου..... Ο γαβρος ασχολείται μονίμως με εμάς και αυτό έργο των σαβιδαιων είναι και του Γιώργου..... Το μόνο λάθος σοβαρό που χρεών ω αλλά μπροστα σε αυτά που πετύχανε είναι πταισμα είναι οι προπονητές εξαμήνου της πρώτης τριετίας Σαββίδη.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 27 Σεπ 2019, 12:17

Gospi έγραψε:Παοκοβιε δεν θα ασχοληθω γτ ο Περαιας με ειπε οτι εισαι ενταξει τυπος και τον εμπιστευομαι! Οποτε δεν εχει ξανα μανουριασμα με σενα.
Οποτε επιτρεψε μου αν θελεις να το εχω ερμηνευσει ετσι ακομη κι αν το ερμηνευσα λαθος[WINKING FACE]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οκ και απο μενα (αφου ξερεις και τον Περαια :mrgreen: ) Συγνωμη αν παρασυρθηκα και σου απαντησα ασχημα.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:00

Τελευταια εχεις ενα θεμα.. :mrgreen:

Περι αναρτησης...Νταξ αυτα που λεμε μεταξυ μας μας πειραξαν που τα ειπε κι ο Γιωργης.Πολυ τα ψειριζουμε νομιζω.
Δε χρειαζεται ν αναλυουμε τοσο το καθε τι.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:11

paokovios1974 έγραψε:
Gospi έγραψε:Παοκοβιε δεν θα ασχοληθω γτ ο Περαιας με ειπε οτι εισαι ενταξει τυπος και τον εμπιστευομαι! Οποτε δεν εχει ξανα μανουριασμα με σενα.
Οποτε επιτρεψε μου αν θελεις να το εχω ερμηνευσει ετσι ακομη κι αν το ερμηνευσα λαθος[WINKING FACE]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οκ και απο μενα (αφου ξερεις και τον Περαια :mrgreen: ) Συγνωμη αν παρασυρθηκα και σου απαντησα ασχημα.



Αυτός είναι mod!
Βοηθά στην επίλυση διαφορών χωρίς να είναι καν στο φόρουμ! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 27 Σεπ 2019, 14:50

Gospi έγραψε:Δωσε μου το.μειλ σου να σου στελνω τα ποστ μου για προεγκριση ρε φιλε...
Να αποφυγουμε ολη αυτη την φασαρια μεχρι να εμφανιστεις να μας βαλεις στη θεση μας!


Σταματα να εισαι τοσο επιθετικος σε ΟΛΑ σου τα ποστ. Κατι μερες τωρα καθε σου ποστ ειναι ειρωνεια, εξυπνακισμοι, προθεση για μανουρα. Μπαφους, τσακαλια, πλευρα που κοιμουνται, χρηματα απο μεγαλη φαντασια.

Ειμαι αρκετα σιγουρος πως μπορεις να απαντας και πιο ηρεμα, 11 χρονια εισαι εδω
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 27 Σεπ 2019, 15:10

Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! :mrgreen: :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 27 Σεπ 2019, 15:22

pgetsos έγραψε:
Gospi έγραψε:Δωσε μου το.μειλ σου να σου στελνω τα ποστ μου για προεγκριση ρε φιλε...
Να αποφυγουμε ολη αυτη την φασαρια μεχρι να εμφανιστεις να μας βαλεις στη θεση μας!


Σταματα να εισαι τοσο επιθετικος σε ΟΛΑ σου τα ποστ. Κατι μερες τωρα καθε σου ποστ ειναι ειρωνεια, εξυπνακισμοι, προθεση για μανουρα. Μπαφους, τσακαλια, πλευρα που κοιμουνται, χρηματα απο μεγαλη φαντασια.

Ειμαι αρκετα σιγουρος πως μπορεις να απαντας και πιο ηρεμα, 11 χρονια εισαι εδω

Οταν βρεις ενα ποστ μου που να αφορα εκφορα αποψης αλλου μελους, στο οποιο να υπαρχει ειρωνια και προκλητικοτητα, ποσταρε το να το δω.
Απανταω οπως μου μιλανε και στο υφος που με σχολιαζουν.
Τοποθετηθηκα πανω στην αναρτηση του Σαββιδη, και μαλιστα στην συνεχεια αναφερθηκα και στους οπαδους σχολιαζοντας αρνητικα τα συνθηματα περι "βαριας φανελας" κλπ, και αναγνωριζοντας πως οντως κανουμε λαθη ως οπαδοι στην κριτικη μας, και πεταχτηκε ο αλλος ο εξυπνος να μ πει πως αν εγω ανηκω σ αυτην την μεριδα του κοσμου τοτε, ναι για μενα τα λεει ο σαββιδης.
Αν μπεις και ψαξεις ενα ενα τα ποστ μου, σε ολα εκφερω αποψη, και σπανια ασχολουμαι με αποψεις αλλων μελων. Οταν ομως καποιος αποφασιζει να ασχοληθει με την αποψη μου, θα του απανταω στο ιδιο υφος με το δικο του.
Και ναι μπορω να απανταω πιο ηρεμα και ηδη το κανω. Αλλα καλο ειναι να αρχισουμε να εκφραζουμε αποψεις με επιχειρηματα και οχι να λοιδωρουμε την αποψη που εκφραζει ο καθενας εδω μεσα, με ειρωνια και υφακι, γτ και η ηρεμια εχει τα ορια της.
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 27 Σεπ 2019, 15:30

Ζαντός έγραψε:
paokovios1974 έγραψε:
Gospi έγραψε:Παοκοβιε δεν θα ασχοληθω γτ ο Περαιας με ειπε οτι εισαι ενταξει τυπος και τον εμπιστευομαι! Οποτε δεν εχει ξανα μανουριασμα με σενα.
Οποτε επιτρεψε μου αν θελεις να το εχω ερμηνευσει ετσι ακομη κι αν το ερμηνευσα λαθος[WINKING FACE]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Οκ και απο μενα (αφου ξερεις και τον Περαια :mrgreen: ) Συγνωμη αν παρασυρθηκα και σου απαντησα ασχημα.



Αυτός είναι mod!
Βοηθά στην επίλυση διαφορών χωρίς να είναι καν στο φόρουμ! :mrgreen:

Δημοσιογραφος/φανταρος/πυροσβεστης/μοδερατορας :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 27 Σεπ 2019, 15:59

kataramenos5 έγραψε:Τελευταια εχεις ενα θεμα.. :mrgreen:

Περι αναρτησης...Νταξ αυτα που λεμε μεταξυ μας μας πειραξαν που τα ειπε κι ο Γιωργης.Πολυ τα ψειριζουμε νομιζω.
Δε χρειαζεται ν αναλυουμε τοσο το καθε τι.


Ολα απο σενα ξεκινησαν να ξερεις :) , εγω ημουν ησυχο παιδι :twisted:
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:10

4 βαθμους σου χει στερησει ο Σιδηροπουλος. Τεσσερις, ολογραφως.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες