Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 06 Αύγ 2018, 23:16

kataramenos5 έγραψε:
abg12d34 έγραψε:και τελικα ρε παιδια ποιο ειναι το λαθος για να καταλαβω δηλαδη...
το οτι ηρθε ο παπαρας και δεν υπεγραψε; το οτι δεν πηραμε τον ...νατχο...


Ρε επταλοφιτη στα @@@ μας το σουηδικο καδρονι(μπορω να τον λεω ετσι τωρα?μπορω?) κι ο νατχο.Γιατι κολλατε στο δαχτυλο?Το δασος σας δειχνουμε τοσο καιρο.Λεμε οτι πολλα απ αυτα που γινονται εδω και χρονια δεν ειναι λογικα ,δε κολλανε αν θες να φτιαξεις μια σοβαρη ομαδα που θα πρωταγωνιστει .Το γιατι δε το ξερουμε.Επισημανσεις κανουμε γιατι ανησυχουμε γι αυτη την ομαδα.Εσυ αν εβλεπες κατι στραβο να γινετε στην οικογενεια σου τι θα κανες, θα εκλεινες το στομα σου?Δε θα μιλαγες?
Οικογενεια ειναι για μας ο ΠΑΟΚ και εδω και χρονια πολλες φορες τον βαλαμε πανω απ αυτη.Γυναικες αφησαμε,παιδια αφησαμε,αρρωστες μαναδες γιατι "παιζει ο ΠΑΟΚ", στηθηκαμε μερες στην ουρα στις τραπεζες το 15 να παρουμε πενηντα ευρω για να παρουμε το διαρκειας, και τωρα φτασαμε καποιοι να μας πουν και υποπτους γιατι δε κραταμε το στομα μας κλειστο στα στραβα που βλεπουμε.Ε ΦΤΑΝΕΙ ΡΕ ,ΦΤΑΝΕΙ.Ποιοι νομιζετε οτι ειστε και κυριως γιατι νομιζετε οτι ειστε πιο ΠΑΟΚ απο μας?


εαν νομιζεις οτι θεωρω οτι ειμαι ποιο ΠΑΟΚ απο σενα μαλλον δεν με εχει αξιολογισει σωστα...

το ζητημα ειναι οτι βλεπω οτι τρωτε τα....νυχια σας...χωρις να υπαρχει λογος...

αλλο ο ΠΑΟΚ σαν ιδεα
και αλλο το πως θα λειτουργησει ενα τμημα του

δηλ. οοοολοι εμεις εδω και ....τοσα χρονια ...βλεπουμε τα λαθη και αυτοι που ειναι εκει που ειναι δεν τα βλεπουνε για να τα διωρθοσουν

να σε δωσω ενα παραδειγμα...

περιεγραψε το....κλιμα...οταν ηρθε ο λουτσος

και κανε το ιδιο τωρα

το οτι εμεις βλεπουμε τον ΠΑΟΚ με την ..καρδια μας ...δεν σημαινει οτι εαν παει ο .....ιβαν π.χ...να τον διοικησει με την...καρδια του...και οχι με το ...μυαλο του ...θα εχει καλυτερο αποτελεσμα

κανενας σεν λεει να κρατησεις το στομα σου κλειστο...

πες ενα ..στραβο...που βλεπεις εσυ να στο ανατρεψω στο μπιτς φιτιλι που λεμε εμεις εδω ....ΣΤΟΝ...επταλοφο
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6001
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 06 Αύγ 2018, 23:23

Goran σε πολλά που τονίζεις συμφωνώ, όσον αφορά τις παθογένειες της ομάδας και τον τρόπο λειτουργίας της. Χρήζει βελτίωση και ο εχθρός του καλού το καλύτερο. Από την άλλη μεριά όμως μου φαίνεται τουλάχιστον υπερβολική η φράση σου "μερικά θετικά αποτελέσματα". Πέρυσι και πρόπερσι η ομάδα έπαιξε την καλύτερη μπάλα στην Ελλαδα και πήρε 2 Κύπελλα, οπότε δεν ειναι μερικά αποτελέσματα αλλά υπάρχει συνέχεια. Για να μην παρεξηγηθώ δεν νομίζω κανείς να θεωρεί ότι η ομάδα λειτουργεί στην εντέλεια αλίμονο.
Επίσης κάτι τελευταίο που το είχα ξανα αναφέρει με αφορμή το σχόλιο του axristeas. Είναι προσβολή ρε συνοπαδέ να αποκαλείς οποιονδήποτε "γαύρο", είπαμε. Αυτό είναι φρασεολογία κάποιων απο κάτω με χάρτινα πρωταθλήματα, οχι και γαύροι εμείς. Μετά την έστερσουντ είχε ακούσει πάρα πολλά η διοίκηση πέρυσι και δικαίως διότι ο προγραμματισμός στην αρχή του καλοκαιριού ήταν κακός. Από αύγουστο και μετά άλλαξε το πράμα..
Αυτά απο μένα, πάμε δυνατά την Τετάρτη! :nairepaok:
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2713
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 06 Αύγ 2018, 23:36

Ρε σουρμ μου λες οτι μια ομαδα θελει εναν προπονητη αλλα φερνει καποιον αλλον και οι παικτες δεν ειναι επιλογη προπονητη.Κι ολα αυτα ειναι νορμαλ και μπραβο τους?Και μπορει να λειτουργουμε ετσι συνεχως και να πετυχαινουμε?
:?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό dravinosRa » Τρί 07 Αύγ 2018, 00:12

Γίνονται λάθος κινήσεις στον Π.Α.Ο.Κ.

Αλλά οι σωστές κινήσεις είναι κατά πολύ περισσότερες απο τις λάθος.

Αυτό ίσως να γίνεται πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που βλέπω Π.Α.Ο.Κ.

Αυτός ίσως να είναι και ο λόγος που τον τελευταίο καιρό βλέπω τον καλύτερο Π.Α.Ο.Κ. που έχω δει ποτέ στην ζωή μου.

Να σας πω την αλήθεια γούσταρα που είδα τον Γιώργη να παίρνει το φταίξιμο πάνω του, στα του σουηδου. Τέτοιον αυριανό πρόεδρο θέλω. Να έχει @@. Τίποτα στην ζωή δεν είναι τέλειο. Έτσι κ ο Π.Α.Ο.Κ. θα ναι τέλειος μόνο στη καρδιά μας. Στην πραγματικότητα πάντα θα γίνεται κάτι εξωφρενικά ΠΑΟΚτσηδικο που θα μας κάνει να γελάμε απο τα νεύρα μας και να λέμε, τι έγινε τώρα;;;

Ακόμα και αυτά μειώθηκαν σε πολύ μεγάλο βαθμό πλέον.

Για να μην σας κουράζω ρε αδέρφια με τις απόψεις μου, κριτική πάντα πρέπει να γίνεται. Πρόβατα δεν είμαστε. Απλά καλό είναι να κάνουμε μια πιο γενική κριτική περιμένοντας πρώτα να αξιολογήσουμε ολη την κατάσταση. Σφάλματα πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν. Γι αυτό

ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ. ΟΧΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ. ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ
Το 2022 Ο ΠΑΟΚ θα κάνει το treble.
Άβαταρ μέλους
dravinosRa
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:14

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 07 Αύγ 2018, 10:13

Προς όλους, όσους αναφέρθηκαν σε γραφόμενα μου:
Απαντήσεις από την Πέμπτη και να με συμπαθάτε.....

:pano:

Αύριο στην Τούμπα έχουμε αγώνα, ιστορικό...Όλοι...


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 07 Αύγ 2018, 10:33

dravinosRa έγραψε:Γίνονται λάθος κινήσεις στον Π.Α.Ο.Κ.

Αλλά οι σωστές κινήσεις είναι κατά πολύ περισσότερες απο τις λάθος.

Αυτό ίσως να γίνεται πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που βλέπω Π.Α.Ο.Κ.

Αυτός ίσως να είναι και ο λόγος που τον τελευταίο καιρό βλέπω τον καλύτερο Π.Α.Ο.Κ. που έχω δει ποτέ στην ζωή μου.

Να σας πω την αλήθεια γούσταρα που είδα τον Γιώργη να παίρνει το φταίξιμο πάνω του, στα του σουηδου. Τέτοιον αυριανό πρόεδρο θέλω. Να έχει @@. Τίποτα στην ζωή δεν είναι τέλειο. Έτσι κ ο Π.Α.Ο.Κ. θα ναι τέλειος μόνο στη καρδιά μας. Στην πραγματικότητα πάντα θα γίνεται κάτι εξωφρενικά ΠΑΟΚτσηδικο που θα μας κάνει να γελάμε απο τα νεύρα μας και να λέμε, τι έγινε τώρα;;;

Ακόμα και αυτά μειώθηκαν σε πολύ μεγάλο βαθμό πλέον.

Για να μην σας κουράζω ρε αδέρφια με τις απόψεις μου, κριτική πάντα πρέπει να γίνεται. Πρόβατα δεν είμαστε. Απλά καλό είναι να κάνουμε μια πιο γενική κριτική περιμένοντας πρώτα να αξιολογήσουμε ολη την κατάσταση. Σφάλματα πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν. Γι αυτό

ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ. ΟΧΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ. ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ

+1925
goran 64 έγραψε:Προς όλους, όσους αναφέρθηκαν σε γραφόμενα μου:
Απαντήσεις από την Πέμπτη και να με συμπαθάτε.....

:pano:

Αύριο στην Τούμπα έχουμε αγώνα, ιστορικό...Όλοι...


:nairepaok:

ΑΚΡΙΒΏΣ :opaokara:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό berry » Τρί 07 Αύγ 2018, 11:27

Το 1925 τι εγινε;
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 07 Αύγ 2018, 11:34

Ένα λάθος σε μια πληκτρολόγηση, με φαίνεται... :mrgreen: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 07 Αύγ 2018, 11:47

berry έγραψε:Το 1925 τι εγινε;



Γεννηθηκε ο Γκοραν ρε :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό berry » Τρί 07 Αύγ 2018, 11:54

Ποιο πιθανο αυτο που ειπε ο ριζλα παρα αυτο που ειπε ο γρηγορης
:mrgreen: :opaokara:
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 07 Αύγ 2018, 12:34

25 το δηλωσαν η γρννηση ειχε γινει πιο πριν
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Τρί 07 Αύγ 2018, 18:24

abg12d34 έγραψε:πραγματικα ρε γρηγορη...συγνωμη κιολας...αλλα προσπαθω να καταλαβω τι λες και δεν μπορω

σε παρακαλω,,
περιεγραψε κατ ΄εσενα τον ιδανικο τροπο διοικησης των....σαββιδηδων....οπως τους αποκαλεις...


και μια φορα επιτελους ανεφερε καθαρα για ποιον λογο εισαι απεναντι στον γκακγατση και στον κυριακο,...


εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο γιωργος μετα τον ιβαν εαν κατι παει να δειξει οτι γινετε λαθος το παιρνει

επανω του και καλα κανει

για μενα οποιος νομιζει οτι ο γιωργος βλεπει τον ΠΑΟΚ σαν παιχνιδι...μεγαλυτερη βλακια δεν θα ξαναακουστει....

ή κανει τον χαβα του ή το ενα ή το αλλο ειναι το λιγοτερο αφελης

παιρνει το λαθος επανω του
εσυ .....το εσυ δεν παει σε σενα απαραιτητα φιλε γρηγορη....εαν ησουν στην θεση του τι ακριβως θα εκανες;;

θα στοχοποιουσες τον υπαλληλο σου;;
θα τον ...τιμωρουσες...;;
θα τον απελυες;;

και τελικα ρε παιδια ποιο ειναι το λαθος για να καταλαβω δηλαδη...

το οτι ηρθε ο παπαρας και δεν υπεγραψε; το οτι δεν πηραμε τον ...νατχο...
το οτι 1 ιουνιου ο λουτσος δεν ειχε ολο το πακετο??

τιποτα απο ολα αυτα δεν εγινε και στους 2 πρωτους επισημους κοιταζομασταν στον καθρεφτη και το χαμογελο μας ηταν ποιο μεγαλο και απο του τζοκερ

ειπε κανεις οτι η ομαδα δεν θελει ενισχυση ;; φυσικα και θελει

αλλα εμας ποιο πολυ μας βολευει να ..κραξουμε τον σαββιδη :o :o

θα τρελαθουμε εντελως με μερικους απο εδω μεσα..

τελος παντων....
Πολύ σωστός.
Όπως λένε και στο στρατό :
Ο διοικητής είναι υπεύθυνος για ότι πρατουν και ότι παραλείψουν να πράξουν οι υφιστάμενοι του.
Είναι θετικό δείγμα ωρίμανσης η ανάληψη της ευθύνης.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 07 Αύγ 2018, 19:12

Βαζω ποπ κορν και περιμενω δισελιδη απαντηση
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Τρί 07 Αύγ 2018, 19:18

:mrgreen:
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 07 Αύγ 2018, 19:34

Διαβάστε πιο πάνω και μην περιμένετε τζάμπα και βερεσέ κάποιοι, γιατί θα σας μπαγιατέψει και το ποπ κορν... :P
goran 64 έγραψε:Προς όλους, όσους αναφέρθηκαν σε γραφόμενα μου:
Απαντήσεις από την Πέμπτη και να με συμπαθάτε.....

:pano:

Αύριο στην Τούμπα έχουμε αγώνα, ιστορικό...Όλοι...


:nairepaok:

Σήμερα και αύριο, το πρόγραμμα έχει μόνο Π.Α.Ο.Κ.-ΣΤΗΡΙΞΗ... ;) :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες