Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 17:42

Ksenitemenos4 έγραψε:και μονο που μου αναφερεις το ινσταγκραμ δεν υπαρχει λογος να συνεχισω την συζητηση....σορρυ αλλα συμπερασματα και μαλιστα 'ξεκαθαρα' δεν θα βγαλω απο το ινσταγκραμ...


Ε βεβαια κριτικη στην διοικηση να μην γινεται ποτε.....Κατσε τωρα και απολαυσε την ανυπαρξια της διοικησης...Απο που θα βγαλεις συμπερασματα φιλαρακι;;;;Απο το Ροστοφ που βρισκονται η απο το οτι δεν ειναι κανεις εδω να εξηγησει τα ανεξηγητα....;;;; Το μονο που δειχνει οτι υπαρχει ζωη ειναι το Ινσταγκραμ....Και αυτο με αρνητικο τροπο....
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1764
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 18:03

καλα τωρα σοβαρα? μην μου βαζεις λογια που δεν ειπα ποτε....αλλο κανω κριτικη και αλλο βγαζω συμπερασματα (απολυτα μαλιστα) απο το ινσταγκραμ...και τι θα πει ειναι στο ροστοφ και δεν ειναι κανεις εδω να εξηγησει? το τι κανει η διοικηση και τι δεν κανει, εγω και εσυ δεν μπορουμε να το ξερουμε και ουτε ποτε καμια διοικηση δεν διοικει παρεα με τους οπαδους....
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 18:32

Ksenitemenos4 έγραψε:καλα τωρα σοβαρα? μην μου βαζεις λογια που δεν ειπα ποτε....αλλο κανω κριτικη και αλλο βγαζω συμπερασματα (απολυτα μαλιστα) απο το ινσταγκραμ...και τι θα πει ειναι στο ροστοφ και δεν ειναι κανεις εδω να εξηγησει? το τι κανει η διοικηση και τι δεν κανει, εγω και εσυ δεν μπορουμε να το ξερουμε και ουτε ποτε καμια διοικηση δεν διοικει παρεα με τους οπαδους....


Καλα σου ειπε κανεις οτι θελω να διοικει μαζι με τους οπαδους;;;;;6 χρονια φιλε μου γινονται τα ιδια λαθη....Διοικητικα λαθη....Κατσε και ζησε την ημερα της Μαρμοτας λοιπον και ασε τα απολυτα συμπερασματα για εμας τους τρελους της παρεας....Ειπα απολυτα ναι....Μεσω Ινσταγκραμ ναι....Βλεπεις εσυ κατι αλλο;;;;Υπαρχει Τεχνικος Διευθυντης ας πουμε;;;;Γενικος αρχηγος;;;;Κατι που να δειχνει οτι υπαρχει οργανωση στην ομαδα;;;;Στην επομενη στραβη θα φυγει κ αυτος ο προπονητης και θα ερθει ο επομενος αναλωσιμος....Πες μου λοιπον εαν βλεπεις κατι καινουριο εδω και 6 χρονια....
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1764
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 18:48

καταλαβαινεις οτι ειπες οτι ξεκαθαρα ο γιωργος μεσω ινσταγκραμ προκαλει πιεση στην ομαδα? τι σχεση εχει αυτο με ολα αυτα που μου λες? τα λαθη υπαρχουν φυσικα, ολοι τα βλεπουμε, με τα υπερβολικα συμπερασματα ειναι που διαφωνω....α και επειδη ειπες οτι ο προπονητης θα φυγει στην επομενη στραβη, τελικα επειδη εχω μπερδευτει, θελουμε να τον κρατησει η διοικηση και να τον στηριξει η οχι? γιατι εγω αχρηστο βλεπω οτι τον εχουμε βγαλει και κοροιδευουμε τα 'ραζβαν γερα'... καλη η κριτικη στην διοικηση, αλλα νομιζω και εμεις ειμαστε οτι ναναι λιγο, οπου φυσαει ο ανεμος οι αποψεις μας....
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 18:57

Αυτο το υποτιθεμενο που λεμε διοικηση ασκει πιεση στην ομαδα με τις δημοσιευσεις περι στηριξης μεν του προπονητη αλλα καποιοι θα αλλοι θα φυγουν,κατι τικ τακ τικ τακ κτλ.....Εγω προσωπικα παντως και το λεω με ολη την εγωιστικη σημασια της λεξης δεν φταιω για τα λαθη της διοικησης ειτε αυτη ασκει πιεση ειτε οχι....Θελω να πιστευω ουτε κ ο κοσμος....Τα εχουμε ξαναδει αυτα....Στηριξη μεν αλλα αντε γεια....Εμεις ειμαστε οπου φυσαει ο ανεμος η υποτιθεμενη διοικηση της ομαδας;;;;
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1764
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 02 Δεκ 2017, 19:05

ε ναι ασκει πιεση στην ομαδα το τικτακτικτακ ασχετα εαν πηγαινε στον λεοβατς πχ που παραδεχτηκε μονος του οτι μας γραφει στα @@ του και εχει το μυαλο του αλλου...η αντιστοιχα στον ζαμπρανο...τι ηθελες να κανει δηλαδη μια 'υπαρκτη' διοικηση ακριβως? ειχε δικιο η οχι οτι καποιοι παικτες ειχαν το μυαλο τους αλλου? τεσπα δεν εχει νοημα να το συνεχισουμε, βλεπουμε τα πραγματα διαφορετικα
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 02 Δεκ 2017, 19:10

Μην όργιαςειστωρα κανε κρατει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 03 Δεκ 2017, 16:03

Ksenitemenos4 έγραψε:και μονο που μου αναφερεις το ινσταγκραμ δεν υπαρχει λογος να συνεχισω την συζητηση....σορρυ αλλα συμπερασματα και μαλιστα 'ξεκαθαρα' δεν θα βγαλω απο το ινσταγκραμ...
Πολύ σωστός

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 00:54

Μια απ τα ιδια Γιωργη. cant wait.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Δευτ 04 Δεκ 2017, 01:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26730
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 01:25

Εικόνα
Εμείς να δεις... :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 04 Δεκ 2017, 01:34

ανυπομονει για το ντερμπι αεκ-κερκυρα μαλλον,γιατι καναν αλλον αμφιρροπο αγωνα δεν βλεπω στο κυκλακι
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 08 Δεκ 2017, 12:40

Εικόνα
Συμφωνώ απόλυτα...Μόνο ηχητική βία :pano: την Κυριακή... Μπράβο ρε Γιώργη... :D :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 08 Δεκ 2017, 12:50

Για να δουμε θα αναφερθει πουθενα αυτο το ποστ
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27831
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 08 Δεκ 2017, 13:04

Σιγά να μην....εδώ ο μόλινς έγραψε ¨εκδίκηση¨ και το εκλάβαν σαν αρχηγική κίνηση. Άν το έγραφε ο Γίωργης θα δυναμίτιζε το κλίμα...
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 08 Δεκ 2017, 13:20

goran 64 έγραψε:Εικόνα
Συμφωνώ απόλυτα...Μόνο ηχητική βία :pano: την Κυριακή... Μπράβο ρε Γιώργη... :D :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:


Κοβονται κι οι πυρσοι για να μη χεζονται πανω τους οι γαυροι και οι λοιποι αλλοθρησκοι, σιγα σιγα θα κοπει και η φωνη και τα χαρτακια και θα το κανουν κανονικο θεατρο.Αλλαζει ο κοσμος γυρω μας μπαρμπα Γρηγορη. :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26730
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες