Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τρί 24 Απρ 2018, 09:33

paok x.m. έγραψε: να παμε στο ΟΑΚΑ και να δειξουμε στο σπιτι τους ποιος ειναι καλυτερος.




μια ολόκληρη χρονια δεν σου έφτασε για να δεις ποιος είναι ο καλύτερος ?
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 24 Απρ 2018, 09:36

navigator11 έγραψε:
Tolaros έγραψε:Είναι τόσο δύσκολο να κατέβουμε 25000 κάτω να τους γ@μησουμε στο γήπεδο να πάρουμε το κύπελλο και να γυρίσουμε δηλαδή?
Τόσο βουνό φαντάζει? Μόνο εγώ την πιστεύω αυτή την ομάδα?


Όλοι μας την πιστεύουμε αυτήν την ομάδα. Ακράδαντα. Την ... περιρέουσα ατμόσφαιρα δεν έχουμε τον παραμικρό λόγο να εμπιστευόμαστε. Που σε συνδυασμό με την εμετική προπαγάνδα και τις προκλήσεις, που έχουν ήδη προηγηθεί και θα συνεχιστούν αμείωτα μέχρι τον τελικό, είναι ικανές συνθήκες να έχουμε άσχημα πράγματα. Κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια; Μπορεί. Εγώ πάντως δηλώνω μη ικανός να διαχειριστώ την οργή μου. Εδώ και πάρα πολλές εβδομάδες.


Ε αυτό θέλουν. Να χάσεις το κύπελλο από τις προκλήσεις και τα νεύρα πριν καν μπεις στο γήπεδο. Να αυτοκαταστραφείς άλλη μια φορά.
Το μόνο που φοβούνται, κυριολεκτικά το μόνο, είναι να μπουν στο γήπεδο και να αντιμετωπίσουν μια ομάδα 2 φορές καλύτερη. Να μας δουν να πανηγυρίζουμε στα μούτρα τους φωνάζοντας βάλτε όλο το πέτσινο στον ..Βόλο.

Κ20, χωρίς κόσμο, να μην κατέβουμε, ντου στα γήπεδα και άλλα γραφικά είναι ΒΟΥΤΥΡΟ ΣΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥΣ. Από τώρα θα πανηγυρίσουν.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Τρί 24 Απρ 2018, 09:54

Ολο δηλαδη να τρωμε τις σαρκες μας. Σοβαρεψου Γιωργο. Παρε ολες τα απαραιτητα μετρα να γινει κ να τελειωσει ο τελικος. Μανουρες κ αλλα δε μας συμφερουν. 2η θεση κ κυπελλο ειναι οι στοχοι. Του χρονου κανε το μπαμ στο Τσ. Λιγκ και ασε τα αλλα. Αρκετα φετος χασαμε. Πρεπει να τα χασουμε ολα;
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 24 Απρ 2018, 10:04

Pablito έγραψε:
desperando έγραψε:Το ότι κάποιοι ενδιαφέρονται μόνο για ένα παιχνίδι ( αυτό του τελικού) αδιαφορώντας το τι μπορεί να προκαλέσει αυτός στη ζωή και στο μέλλον πολλων αδερφών μας.... πραγματικα με προβληματίζει


Ενηλικοι ανθρωποι ειναι τα αδερφια μας, αν εχουν μυαλο μπορουν να το χρησιμοποιησουν για να μην υποθηκευσουν το μελλον τους..

Δηλαδή θες να μου πεις ότι αν πχ γίνει καμία αντίστοιχη φάση με αυτή της Τούμπας, ότι ο ΠΑΟΚτσης εύκολα θα μπορέσει να συγκρατηθεί και να μην μπουκαρει

Εγώ πάντως που κοντεύω τα 40 δύσκολα θα συγκρατηθω, φαντάζομαι πόσο πιο δύσκολο είναι για έναν 20αρη.

Συμβαίνουν πράγματα που είναι πολύ πάνω από το ποδόσφαιρο και δυστυχώς θα την πληρώσει αθώος κόσμος για να επιτύχουν κάποιοι τα ( πολιτικα τους συμμφεροντα)
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Τρί 24 Απρ 2018, 10:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 24 Απρ 2018, 10:05

Συμφωνώ με desperando , είμαι ακριβώς στην ίδια φάση.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 24 Απρ 2018, 10:13

Εξυπακούεται αυτό. Κατανοήστε ότι ο κόσμος μας θα πάει φουρκισμένος στη χαβούζα. Ακόμα και αμφισβητούμενο πλάγιο άουτ σε βάρος του ΠΑΟΚ μπορεί να γίνει αφορμή για να ξεσπάσουν κάποιοι. Φανταστείτε απλά τι καραγκιοζιλίκια έχουμε να δούμε από τους χάρτινους. Χυμένο και λοιπά μουν@π@ν@. Μέσα στο γαμωτοσπίτι τους. Δε συζητάμε τώρα για την περίπτωση να αρχίσουν να ... κελαηδάνε τίποτα αντεθνικά οι αδερφές και ως συνήθως περάσουν στο ντούκου. Κι εγώ κοντά στα 40 είμαι και βράζω.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 24 Απρ 2018, 10:23

sourmenetes έγραψε:
tsou έγραψε:ρε γιώργη τί εννοείς θα δεις αν θα κατέβουμε στον τελικό ή όχι;
και πρόπερσι δεν κατεβήκαμε, άλλαξε τίποτα;
όσο και να φωνάζουμε δεν κερδίζουμε τίποτα περισσότερο από το να βρίσκουν πάτημα για χλεύη κούλες και λοιποί ποκίτες σιχαμένοι.
δεν χτυπιούνται έτσι οι ΠΟΚίτες. μόνο γελάνε.
κάποτε θα πρέπει να το καταλάβουμε.

Αλλαξαν πολλα πραγματα απο προπερσι.

Κάποιοι ξεχνάνε ότι η αρχή του τέλους ήταν όταν δεν κατεβήκαμε στο δεύτερο παιχνίδι με τον γκέι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Απρ 2018, 10:29

Αφού μας έχουν για πολίτες Γ' κατηγορίας, πολύ καλά τους κάνει ο Γιώργης και τους ψιλοτρέχει, έστω αναρτώντας με νόημα το Καυτανζόγλειο και το Παγκρήτιο σαν υποψήφιες έδρες του φετινού πενταβρώμικου Τελικού Κυπέλλου!

:nairepaok:

Πολύ καλά θα κάνει και ο Ιβάν λοιπόν, που μαθαίνω ότι θα παρίσταται για λογαριασμό μας στην αυριανή σύσκεψη μεταξύ ΕΠΟ, μπατσαρίας, χαρτοντολμαδοκοκότας και ημών, με θέμα τον επικείμενο Τελικό, να "βγάλει δόντια"...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Βαθύ Mαύρο » Τρί 24 Απρ 2018, 14:03

Μετά τα αίσχη που έγιναν από συγκεκριμένα πρόσωπα για να μας κλέψουν το πρωτάθλημα, απορώ πώς δεν έχει γίνει κάτι από τα παλιά βασικά παοκτσήδικα ένστικτα. Κανείς ??? Τίποτα ???
Βαθύ Mαύρο
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 22:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Πέμ 03 Μάιος 2018, 15:22

Γιώργο, το κοράκι που μας έστησε, αυτό στο οποίο κάνατε ή θα κάνετε (δεν ξέρω) μήνυση, σφυράει κανονικά τελευταία αγωνιστική. Μην ξεχάσεις να ανεβάσεις κάτι εμπνευσμένο στο instagram για να του κάνεις τη μούρη κρέας...
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 03 Μάιος 2018, 15:30

Φίλε Stalker, παρόλο που συμφωνώ μαζί σου, αλλά τι άλλο να κάνει ο Γιώργος?
Ή ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΑΠΙΟΙ σαν και αυτούς και θα μπούμε και μεις στον χορό να .....χορέψουμε Ή θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση που επικρατεί. Δεν βλέπω άλλο τρόπο εξυγίανσης. Ή ΣΠΑΣ το σπυρί και συνεχίζεις σε καθαρό πρόσωπο, Ή γίνεσαι και συ κωλόσπυρο και μπαίνεις στην βρωμιά!
Αν έχει κάποιος άλλον τρόπο εξυγίανσης ας τον παραθέσει, γιατί τόσους αιώνες δεν είδα ν' αλλάζει κάτι.
Ο ορισμός Κομίνη μετά από τόσο λίγο καιρό του συμβάντος, δείχνει ΠΟΛΛΑ και δεν είναι τυχαίος! :evil:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:17

The_Stalker έγραψε:Γιώργο, το κοράκι που μας έστησε, αυτό στο οποίο κάνατε ή θα κάνετε (δεν ξέρω) μήνυση, σφυράει κανονικά τελευταία αγωνιστική. Μην ξεχάσεις να ανεβάσεις κάτι εμπνευσμένο στο instagram για να του κάνεις τη μούρη κρέας...


Αυτό!

Όσο του κάναμε τη μούρη κρέας, με την ανακοίνωση που ΘΑ βγάζαμε μετά την απόφαση της εφέσεων και τις μηνύσεις που ΘΑ κάνουμε.
Η ξεφτίλα μας ( σαν παε ) δεν έχει όριο!
Σε λίγο θα δεχτούμε και τον σπαναθα σαν διαιτητή τελικού!

Γιώργο , δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω, με ... ευγενικό τρόπο :evil:

Κι είναι κρίμα για την ομαδαρα που έχουμε!
Ούτε του χρόνου θα πάρουμε πρωτάθλημα, όσες μεταγραφές κι αν κάνουμε! :cry:
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:21

Κάντε όλοι λάικ παιδιά. Τα λέει πολύ ενδιαφέροντα ο γιωργαρος
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Μάιος 2018, 18:31

Like
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Πέμ 03 Μάιος 2018, 18:34

Έτερον, εκάτερον παιδιά. Χρειάζονται και τα σόσιαλ μήντια αλλά με την προϋπόθεση οτι προβαίνεις παράλληλα και σε κινήσεις ουσίας.

Προσοχή στην εσωστρέφεια, είναι αυτό ακριβώς που θέλει η νέα Ε.Ο.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες