Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:50

Οι προτάσεις του Γ. Σαββιδη
http://www.metrosport.gr/article/apanti ... -kingk-pic
Τον μικρό δεν τον είχα σε εκτιμηση. Τελευταία όμως έχει βελτιωθει! Την στιγμη που η υπουργαρα δεν βλέπει κάτι μεμπτό με τους διαιτητές του πετάει στα μούτρα τα πραγματικά προβλήματα!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3694
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:53

Πραγματικά το καλλιτερο του post ξεφτιλίσε τον υπουργό της πλάκας.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 12:59

Αν νομίζετε κ. Υπουργέ ότι αυτοί οι όροι θα αποτελέσουν τον αρωγό για την αξιοπιστία του πρωταθλήματος είστε γελασμένος.

1) Άμεση εφαρμογή του συστήματος VAR, το οποίο προτείναμε ως Π.Α.Ο.Κ. και προσωπικά ο πατέρας μου, ο οποίος ήταν διατεθειμένος να το χρηματοδοτήσει κιόλας.

2) Ορισμός ξένων διαιτητών οι οποίοι δεν θα επηρεάζονται και δε θα τρομοκρατούνται απ την περιρρέουσα ατμόσφαιρα όπως για παράδειγμα η αλλαγή φύλλων αγώνων με συμπληρωματικές εκθέσεις μετά από 2-3 μέρες.

3) Άμεση εφαρμογή των κανονισμών για απογόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο σε όσους εκκρεμούν δικαστικές αποφάσεις.

4) Όσον αφορά τον 4ο όρο. Η λύση είναι ΜΙΑ... Ανώτατο Διεθνές Αθλητικό Δικαστήριο CAS! Έτσι διασφαλίζεται η διαφάνεια.

5) Όσο για την βία στα γήπεδα, πρέπει να αναζητηθούν τα πραγματικά αίτια που προκαλούν τέτοιου είδους φαινόμενα, για να εκλείψει δια παντός.

«Δεν είναι δυνατόν να είσαι υπέρ της Δικαιοσύνης για κάποιους ανθρώπους
και να μην είσαι υπέρ της Δικαιοσύνης για όλους τους ανθρώπους»

Μάρτιν Λούθερ Κίνγκ

Υ.Γ Όσον αφορά τα media σας γράφω...στα αγγλικά you won’t be able to close my mouth especially in a world with freedom of speech (δεν μπορείτε να μου κλείσετε το στόμα ειδικά σε έναν κόσμο με ελευθερία λόγου).


Εικόνα
...................................................................................
Μπράβο ρε Γιώργη... :pano:

Διαδώστε παΝΤΟΥ...
:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 22 Μαρ 2018, 13:22

Πραγματικά τραγέλαφος οι όροι του Βασιλειάδη.
Γιώργη ούτε βήμα πίσω από τις θέσεις που έγραψες. Αν δεν ικανοποιηθούν, δεν ξεκινάει το πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 13:38

Μπράβο Γιώργη αυτό ακριβώς.
Κοινοποίηση των θέσεων του ΠΑΟΚ παντού.
ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΤΟΥ Β(Λ)ΑΜΕΝΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 14:14

Mīngus έγραψε:Πραγματικά τραγέλαφος οι όροι του Βασιλειάδη.
Γιώργη ούτε βήμα πίσω από τις θέσεις που έγραψες. Αν δεν ικανοποιηθούν, δεν ξεκινάει το πρωτάθλημα.


Ο μπουχεσας ας πάει να κάνει καμιά καμπάνια για καμιά ψήφο στα πουταν@κι@ τους συνοπαδούς του κι ας αφήσει τους ... όρους. Μήπως θα ήθελε και να μην κατέβουμε σαν ΠΑΟΚ τη νέα σεζόν;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Πέμ 22 Μαρ 2018, 14:47

Μπράβο Γιώργο πάρα πολύ καλά τα είπες

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:35

goran 64 έγραψε:3) Άμεση εφαρμογή των κανονισμών για απογόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο σε όσους εκκρεμούν δικαστικές αποφάσεις.


Με το παραπανω σαν κεντρικη απαιτηση, το να εφαρμοστουν οι νομοι που ηδη παρχουν αλλα για καποιους δεν εφαρμοζονται ΠΟΤΕ, δε θα μπορουσε να βγει μια επισημη ανκοινωση της ΠΑΕ προς ολα τα καναλια και εν αναγκη να πληρωθει ως διαφημιση για να παιξει παντου?Καλες οι αναρτησεις του γιωργη αλλα ποσοι εκτος ΠΑΟΚ τις βλεπουν?
Μας περασαν πριονοκορδελα και σας επισημος ΠΑΟΚ δεν υπαρχουμε-ακουγομαστε ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:37

καλα τα ειπες,αλλα αφου διαφωνουσες
μετα εδωσες το οκ να υπογραψουν την μελλοντικη καταδικη του ΠΑΟΚ ρε γιωργη;

ή απλα δεν εχεις επιρροη;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:43

Τελικά τα θέλει και μας ο ποπος μας
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:47

Σε 2 μηνες δε θα τα θυμαται κανεις.Μη ξεχαστειτε το καλοκαιρι,παμε για πρωταθλημα παλι . :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 22 Μαρ 2018, 17:06

Κωλοτούμπας.
Πολιτική της πλάκας από το τουιτερ.
Επαναστατικά μηνύματα και προτζεκτς.

Και σε 10 λεπτά αργότερα υπογραφή στους όρους Βασιλειάδη
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 23 Μαρ 2018, 12:40

Από sdna.gr:

Ο Γιώργος Σαββίδης έδωσε τη δική του απάντηση για το σχόλιο του Ανδρέα Δημάτου.

Μετά την ανάρτηση του Ανδρέα Δημάτου στο Facebook, ο Γιώργος Σαββίδης απάντησε στον διευθυντή επικοινωνίας της ΠΑΕ ΑΕΚ μέσω instagram.
Συγκεκριμένα ο γιος του μεγαλομετόχου του Π.Α.Ο.Κ. έγραψε:

«Και υπάρχει μία ομαδάρα που στο 90 σας χάλασε το πάρτι και δεν το αντέξατε. Η συνέχεια γνωστή...

ΥΓ. Ο Γκέμπελς ωχριά μπροστά σας».

.............................................................................
Γιώργο μου, παλικάρι μου, όταν επικαλείσαι ότι απέναντι σου έχεις τους χειρότερους του Γκαίμπελς, τουλάχιστον οφείλεις πρώτα να χεις φροντίσει να μην κλειστείς από μόνος σου σε φούρνο-κρεματόριο του Νταχάου-Άουσβιτς...

Αφιερωμένο...

Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Παρ 23 Μαρ 2018, 12:46

Επίσης, ο κ. Δημάτος να συμπληρώσει στο κείμενο του, ότι υπάρχει μια ομάδα με έτος ίδρυσης το 2014, που φέσωσε το ελληνικό δημόσιο με καμιά 250 μύρια για να παίξει με την Τρίγλια Ραφήνας και τώρα παίρνει και 20 μύρια μπόνους από το κράτος για να κάνει γήπεδο. Ως πότε θα πληρώνει ο ελληνικός λαός τα καπρίτσια μιας ΠΑΕ;
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Μαρ 2018, 13:09

Τους όρους του μαλάκα δεν τους υπέγραψε ούτε ο γαύρος με τον βάζελο. Σωστή κίνηση τακτικής, θεωρώ, το να υπογράψουμε με αστερίσκους.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες