Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 31 Αύγ 2019, 22:49

Εγώ λέω να κάνουμε μια κίνηση να πούμε στον μπαμπά του να του κόψει του Γιώργου το ιντερνετ.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 31 Αύγ 2019, 22:56

pgetsos έγραψε:Τρουμαν, η φραση αυτη ισως να ειναι λιγο αστοχη, ναι, γιατι δεν ειναι ακριβως "φημες" αλλα "εσωτερικη πληροφορηση". Πισινη κρατας παντα.... Αλλα ειναι αρκετα εμπιστη "εσωτερικη πληροφορηση"

Οσον αφορα αυτο το κομματι απανταω, η κριτικη για το κειμενο σαν συνολο ειναι αλλη υποθεση


Δεκτόν , αν και κάπως αυτό υπέθεσα κι εγώ, αλλά καταλαβαίνετε ότι είναι ένα σημείο όπου αυτοαναιρείται όλος ο ισχυρισμός. Τέλος πάντων. Από πλευράς μου προς εσάς υπάρχει απόλυτη εμπιστοσύνη αλλά για εμάς που προσπαθούμε να μυρίσουμε τα δάχτυλά μας και βλέπουμε κριτική, τέτοια στιγμή, που καλώς ή κακώς τη χρησιμοποιούν, με άλλο τρόπο προφανώς, οι πιο μισητοί εχθροί, μας φαίνεται κάπως. Ή πιο σωστά σε εμένα.

Τέλος πάντων.

Μόνο ένα για εμένα:

ΠΑΟΚΑΡΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΡΕ
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 31 Αύγ 2019, 23:14

pgetsos έγραψε:Τρουμαν, η φραση αυτη ισως να ειναι λιγο αστοχη, ναι, γιατι δεν ειναι ακριβως "φημες" αλλα "εσωτερικη πληροφορηση". Πισινη κρατας παντα.... Αλλα ειναι αρκετα εμπιστη "εσωτερικη πληροφορηση"

Οσον αφορα αυτο το κομματι απανταω, η κριτικη για το κειμενο σαν συνολο ειναι αλλη υποθεση

Συγνώμη που θα γίνω λίγο εριστικός
η εσωτερική πληροφόρηση είναι σαν και αυτη για τη μεταγραφή του γκουντελι?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14121
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 23:25

Γιωργη κανε ότι θελεις,μαμησετα όλα,και όταν παθεις κ μαθεις κ βαρεθείς τοτε βγαλε εναν ασο που εχεις στο μανικι να παμε παρακατω.Πες του να παει για το διπλωμα.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 23:37

Κατά πώς συμφέρει ρε σεις ο Γιώργης κάνει τις περίφημες παρεμβάσεις; Άμα είναι παρεμβατικός και εξαναγκάζει όσους πληρώνονται από τον Ιβάν να περιορίζονται σε ρόλο γλάστρας για να κάνει αυτός το κομμάτι του, τότε να τον αποθεώσετε, αν θέλετε να είστε δίκαιοι και μάγκες κι όχι κομπλεξικοί τραχανάδες, και για το αήττητο ντάμπλ. Αυτός, με τις κινήσεις του (και ο μπαμπάς του με τη χρηματοδότησή τους), έφερε τη μεγαλύτερη επιτυχία της ΠΑΕ εδώ και 850 χρόνια. Ή τότε ήταν αποκλειστικά ανδραγάθημα του Ρουμάνου και των παιχτών;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 01 Σεπ 2019, 00:18

renegade έγραψε:Συγνώμη που θα γίνω λίγο εριστικός
η εσωτερική πληροφόρηση είναι σαν και αυτη για τη μεταγραφή του γκουντελι?

Αν εννοεις οτι βασιζεται σε καποιον αλλον απο το φορουμ (δεν ξερω τι ειχε παιξει με Γκουντελι καθως τον Ιουνιο ειδικα ισα που πατουσα εδω και μαλιστα δεν ειχα ξανακουσει καν το ονομα του μεχρι τωρα που εψαξα τα αρθρα), οχι. Ειναι απο ατομο που γνωριζουμε και εμπιστευομαστε οι περισσοτεροι της ομαδας της κεντρικης στα κομματια της πληροφορησης.
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 01 Σεπ 2019, 00:57

Ok... Πείτε του να σας πει και το όνομα του σκάουτερ που πρότεινε τους παίκτες για τους οποίους κατηγορείτε τον Γιώργο οτι καπελώνει τον τεχνικό διευθυντή.
Εγώ βάζω στοίχημα ότι ούτε καν το ξέρει, αν όντως αυτός ο άνθρωπος έχει πει αυτά για τα οποία γράψατε στην κεντρική
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14121
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό riegel » Κυρ 01 Σεπ 2019, 01:15

Προσωπικά θεωρώ ότι είναι θετικό που ασχολείται τόσο έντονα με την ομάδα και καλως κανεί και ανακατεύεται.
Μαγαζί του είναι (στο οικονομικό σκέλος) και πληρώνει τα λάθη του. Δε νομίζω να μπορεί κανείς να του καταλογίσει ότι δε νοιάζεται για την ομάδα και δε θέλει να την δει να σηκώνει κούπες και να κάνει πόρειες στην Ευρώπη.
Όσο για αυτούς που τον κρίνουν λέγοντας ότι πρέπει να βρει έναν ΤΔ και να του αφήσει εν λευκώ τα κλειδιά της ομάδας και απλά να τα «χώνει», αν θέλουν έναν τέτοιον «αποστασιοποιημένο» ιδιοκτήτη, θα πρέπει να είναι έτοιμοι σε περίπτωση αποτυχίας του ΤΔ να δεχτούν και γενναίες περικοπές για να ισοφαριστεί η χασούρα.
Το ότι πατέρας και γιος έχουν τόσο έντονη ανάμιξη στην ομάδα είναι κατά τη γνώμη μου και ο λόγος ότι παρόλο τις αρκετές αποτυχίες των πρώτων χρόνων ποτέ δεν «έκλεισαν την κάνουλα». Αντιθέτως σπρώχναν όλο και περισσότερα.
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 01 Σεπ 2019, 07:32

renegade έγραψε:Μ****** είναι ο Γιωργάκης, που αντί να κάνει παρτούζες με Ρωσίδες μοντέλες στα κότερα κάθεται και ασχολείται με την ψαροκωστενα και τον ΠΑΟΚ.


Να είναι στο κότερο και να κυνηγάει το καλοκαίρι, ε?
Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα το καταλογίσει αυτό στον Ιβάν. Κατεστρεψες τα νιάτα μου με τον ΠΑΟΚ κτλ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 01 Σεπ 2019, 09:57

Κυριοι αν εχετε κατι ουσιωδες να πειτε, πειτε το. Αν ειναι να λεμε λογια οτι να ναι, ας το αφησουμε...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Slade » Δευτ 09 Σεπ 2019, 21:39

Υπεύθυνος τύπου και επικοινωνίας λέγεται Γιώργη, είμαι σίγουρος πως αν ψάξεις λίγο θα βρεις αρκετούς αξιόλογους επαγγελματίες κατάλληλους για την θέση. Γιατί αν η επικοινωνιακή πολιτική του συλλόγου συνεχίσει να γίνεται μέσω αναρτήσεων με greeklish σε instagram stories, ζήτω που καήκαμε.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό riegel » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:08

Αξιόλογος επαγγελματίας για να απαντάει στις λασπολογίες του Καραπαπα και του Δηματου;
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Slade » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:15

Για να χειρίζεται το επικοινωνιακό κομμάτι της ΠΑΕ.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:27

Χωρις καμια ειρωνια. Γιατι δεν γινεσαι τεχνικος διευθυντης ρε Γιωργη να δουμε ασπρη μερα?
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Σεπ 2019, 23:00

Ρε Γιωρίκα, τι έχεις πάθει;; Μισό κλικ από το να γίνει το Instagram σου σαν του SinBoy...
Λες και βλέπω γυμνασιόπαιδο να ποστάρει για τα φιλαράκια του που μάλωσαν και τον κράζει μέσω Instagram. Σοβαρέψου...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46409
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: paprica και 5 επισκέπτες