Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 22:16

τι να πεις για δαυτον πια.προτιμησε τον ΠΑΟΚ απο κανα psp.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 30 Αύγ 2019, 22:48

Οταν κάποιον δεν μπορείς να τον αποκωδικοποιήσεις, καλύτερα να μην τον κρίνεις
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 22:57

Προτίμησε να χώνει εκατομμύρια στον ΠΑΟΚ απ' το PSP....η αχαριστία κ ο νεοπλουτισμος στα καλύτερα του εδώ μέσα.... καλό είναι να κρίνεις στη στραβή, αλλά όχι κ έτσι....κ λίγη ντροπή δε βλάπτει... όλοι γίναμε μάνατζερ κ προπονητές ξαφνικά κ κρίνουμε αυστηρά σε κάθε λάθος...πριν κάτι χρόνια βέβαια δεν είχαμε χρόνο για τέτοια γιατί ασχολούμασταν με τα λογιστικά.... μεγάλη αποτυχία η χτεσινή, αλλά το να εκμηδενιζουμε τα πάντα δεν οδηγεί πουθενά...θα έρθουν κ άλλες αποτυχίες,δεν είμαστε στο fm να μας έρχονται όλα όπως θέλουμε....στις αποτυχίες χρειάζεται στήριξη η ομάδα,αλλιώς δε μιλάμε για οπαδούς αλλά για πανηγυρτζηδες...
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:05

τον ΠΑΟΚ τον πηρε ο μπαμπας του και οχι ο ιδιος.τα λεφτα ειναι του μπαμπα.και θα τον αντιμετωπισω σαν τον μπαμπα του οταν δειξει τη σοβαροτητα που δειχνει ο μπαμπας του.Ως τοτε εγω δε δεχομαι να γινεται ο ΠΑΟΚ παιχνιδακι του ινσταγκραμ επειδη δεν μπορει να καταλαβει ο μικρουλης ποσο σοβαρο πραγμα ειναι να εισαι σε αυτην την ομαδα.
Ουτε την ορεξη του εκμηδενιζω ουτε το παθος του.Για το μυαλο του που δεν πηζει λεω.Που ξεσηκωνει μυαλα που επηρεαζει κοσμο που εκθετει συχνα την ιδια τη λειτουργια της ομαδας.
υγ.επειδη μαλλον δεν εχεις δει γενικα τα σχολια μου θα σου πω πως μεχρι και φυτο της διοικησης εχω χαρακτηριστει.Ουτε για μεταγραφες μιλησα,ουτε εκραξα ουτε τιποτα.Γιαυτη τη γελοιοτητα με το κρεμασμα του ΠΑΟΚ στα μανταλακια του ινσταγκραμ τον κραζω.Πολλοι γουσταρουν τη φαση του.Εγω δεν τη γουσταρω καθολου.Γελοιοποιει τον ΠΑΟΚ η επικοινωνια μεσω ινσταγκραμ.
υγ.για την ακριβεια οχι φυτο.yesman.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:18

Δε γίνεται να βγάλουμε άκρη... υπάρχει τρόπος να λες κάποια πράγματα χωρίς να γίνεσαι προσβλητικός...τα μικρούλης κ τα psp δε νομίζω ότι είναι σωστό να λέγονται...γνώμη μου πάντα....είναι νέος ακόμα,εμένα μου αρκεί το ότι αγαπάει παθολογικά τον ΠΑΟΚ κ έχει κολλήσει την αρρώστια μας...λάθη όλοι κάνουμε,κυρίως πάνω στον ενθουσιασμό μας ή μετά από μια μεγάλη απογοήτευση...απλά βάλε τον εαυτό σου στη θέση του κ φαντάσου πως θα συμπεριφεροσουνα...κ εσύ κ εγώ κ ο καθένας μας.... κάνει λάθη που είναι απολύτως ανθρώπινα κ λογικά για την ηλικία του.... εύχομαι τα λάθη του να τον ωριμάσουν κ να γίνει ακόμα πιο πετυχημένος κ απ' τον πατέρα του
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:27

Δε σε κατηγόρησα για τίποτα... όλοι είμαστε πικραμένοι από χτες....αλλά δε τελείωσε κ η ζωή χτες....δόξα το Θεό πλέον δεν εξαρτωμαστε από τα χρήματα της πουτανας της ΟΥΕΦΑ για την επιβίωση μας, αλλά είμαστε ανεξάρτητοι από ΟΛΟΥΣ κ περήφανοι όσο ποτέ...οι πίκρες που έχουμε περάσει είναι πολλές...έχουν μπει στο DNA μας...σιγά σιγά θα αλλάξει κ αυτό.... θέλει υπομονή κ επιμονή.... σκέψου μόνο να είχαμε σωστό διαιτητή κ όχι τον πουσ...άρα τον Άγγλο με τον αγιαξ... τώρα θα λέγαμε άλλα...
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:47

Αυτός είναι ο μελλοντικός πρόεδρος με τα λάθη του θα μαθει η ειρωνεία και απαξίωση ρινσι λάθος προσέγγιση..... Psp είναι παλαιομοδιτικο έχει καταργηθεί πλέον..... :) :)..... Σεβασμος και κριτική όταν υπάρχει λόγος όπως τώρα, όχι απαξίωση και ειρωνεία..... Ζήσαμε πράγματα παλαιότερα, που και ο Γιώργος όπως είναι τώρα, όχι ο Ιβάν, θα ήταν μια τρομερή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Παρ 30 Αύγ 2019, 23:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:47

φιλε το πας αλλου.Εγω δεχομαι και την ηττα και τα λαθη και και ειμαι ευγνωμων στον ιβαν οσο δεν παει γι αυτα που προσφερει στον ΠΑΟΚ.Ο τελευταιος που θα κατηγορησω τη διοικηση ειμαι γιατι μου αρκει η καλη της προθεση και αυταπαρνηση που δειχνει στο να μεγαλωσει την ομαδα.Δεν ψαχνω υπευθυνους μετα απο καθε στραβη.Το κραξιμο που ριχνω στο γιωργη ειναι πολυ πριν την ποιαδηποτε στραβη και εχει να κανει με την ελλειψη μετρου που εχει με αυτο το γαμημενο το ινσταγκραμ.Καθε του ποστ τρελαινει κοσμο , ανεβαζει προσδοκιες, γεννα θεωριες δυνομωσιας.Κανει μονο κακο.Πλεον και αποδεδειγμενα μετα την καλοκαιρινη μεταγραφικη.Δεν μπορει να βγαινει και να κανει πλακιτσες στα μακντοναλντς για μεταγραφες κλπ.(αυτη ειναι η τελευταια αφορμη υποψιν και οχι τιποτα σημαντικο).Απλα αλλο ενα ανουσιο ποσταρισμα στο κωλοινσταγκραμ που υποτιμα την ομαδα.
eorptol τιποτα δε θα μαθει αν ολοι ειναι "μπραβο γιωργαρε πες τα" και γιωργαρε πες μας για μεταγραφες για τηλεοπτικα για για για και αυτος απανταει.Πρεπει να καταλαβει οτι οτι κανει χρησιμοποιειται εναντιον του.και ουσιαστικα εναντιον του ΠΑΟΚ , συν του οτι χανει μονιμως σε αξιοπιστια.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Παρ 30 Αύγ 2019, 23:59

Είπαμε, έχει να μάθει πολλά ακόμα, μαζί σου...απλά σου είπα ότι -κατα τη γνώμη μου παντα- είναι λάθος τα μικρούλης κ psp...στα υπόλοιπα συμφωνούμε... εγώ, παρά τα όποια λάθη του, εύχομαι να είναι αυτός ο αυριανός πρόεδρος της ομάδας κ όχι κανας απατεώνας ή κανας γλυκανάλατος λεφτας....προτιμάω 1000 φορές έναν από μας με τα κουσουρια του Γιώργη
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 00:06

τι ενας απο εμας ρε φιλε.δισεκατομμυριουχος ειναι.οι ενας απο εμας δεν εχουν λεφτα για το παιδι τους και βρισκουν για εισιτηριο.Αυτους ας σκεφτει και αναλογα να δρα.Ας παρει παραδειγμα απο τον μπαμπα του που και παθος εχει που ξεχειλιζει και σοβαρος ειναι.Και πανω απο ολα ,διδασκεται απο τα λαθη του αμεσα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 00:12

Οκ φίλε,μάλλον εσύ είσαι τέρας ωριμότητας στη ζωή σου κ δεν συγχωρείς λάθη... προφανώς ο κ πατέρας δεν είναι κ τόσο έξυπνος όπως λες...αφού τον έχει κ ασχολείται με τον ΠΑΟΚ....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 00:33

Ακριβώς ο Ιβάν τον έβαλε εκεί....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 31 Αύγ 2019, 00:37

barlow4 έγραψε:τον ΠΑΟΚ τον πηρε ο μπαμπας του και οχι ο ιδιος.τα λεφτα ειναι του μπαμπα.και θα τον αντιμετωπισω σαν τον μπαμπα του οταν δειξει τη σοβαροτητα που δειχνει ο μπαμπας του.Ως τοτε εγω δε δεχομαι να γινεται ο ΠΑΟΚ παιχνιδακι του ινσταγκραμ επειδη δεν μπορει να καταλαβει ο μικρουλης ποσο σοβαρο πραγμα ειναι να εισαι σε αυτην την ομαδα.
Ουτε την ορεξη του εκμηδενιζω ουτε το παθος του.Για το μυαλο του που δεν πηζει λεω.Που ξεσηκωνει μυαλα που επηρεαζει κοσμο που εκθετει συχνα την ιδια τη λειτουργια της ομαδας.
υγ.επειδη μαλλον δεν εχεις δει γενικα τα σχολια μου θα σου πω πως μεχρι και φυτο της διοικησης εχω χαρακτηριστει.Ουτε για μεταγραφες μιλησα,ουτε εκραξα ουτε τιποτα.Γιαυτη τη γελοιοτητα με το κρεμασμα του ΠΑΟΚ στα μανταλακια του ινσταγκραμ τον κραζω.Πολλοι γουσταρουν τη φαση του.Εγω δεν τη γουσταρω καθολου.Γελοιοποιει τον ΠΑΟΚ η επικοινωνια μεσω ινσταγκραμ.
υγ.για την ακριβεια οχι φυτο.yesman.


Γιασεμί
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 00:44

Γιωργη ελπιζω καποιος να σε συμβουλεψει πως επειδη σε ακολουθει πολυς λαος, καλα ειναι να χαλαρωσεις λιγο με τα ινστα και τα χαζα ρε φιλε σε τετοια φαση που ειμαστε.
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 31 Αύγ 2019, 01:20

Αν δεν ήταν ο Γιώργης ο Ιβάν ούτε τα μισά λεφτά δεν τα είχε βάλει έως τωρα στον ΠΑΟΚ.
Η δικαιολογία δε ότι επειδή είναι λεφτά δεν είναι ένας από μας... Είναι για γέλια και για κλάματα.
μέχρι πόσα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό μπορεί να χαρακτηριστεί κάποιος από μας έτσι για να ξέρω πληροφοριακά δηλαδή
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14499
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες