Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:39

Ρε ντιμ, στα ρωσικα το ανεβασε
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:40

Οχι μονο, μολις το ανεβασε με google translate στο ινστα και ειναι να πεσεις κατω απο τα γελια....
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:41

Tο ανέβασε και story στα Ελληνικά με google translate :lol:
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:43

Dimg4 έγραψε:Οχι μονο, μολις το ανεβασε με google translate στο ινστα και ειναι να πεσεις κατω απο τα γελια....

Οου σιτ

:lol:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό 7sins » Δευτ 21 Αύγ 2017, 22:51

δεν υπαρχει σωτηρια...
ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τιτλους, αλλα για να μην βαριομαστε!
οπου δεν υπαρχει λογικη υπαρχει σκοπιμοτητα

Α ξέχασα. ειμαι και εγω στο παρεακι του τσατ.
Άβαταρ μέλους
7sins
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2016, 21:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 21 Αύγ 2017, 23:18

Σίγουρα το έκανε αυτός ρε σεις?
Εγώ είδα πως το έγραψε ένας johnnykar
Όπως και να έχει όμως, δεν ξέρω τι παίζει και έχετε τόσοι πολλοί ξενερώσει με τον Γιώργαρο.
Εγώ προσωπικά ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ και γουστάρω άλλο τόσο την ΠΑΟΚτσίδικη κα@λα του!
Εντάξει, ο καθένας εκφράζει με διάφορους τρόπους την τρέλα του. Δηλαδή θα προτιμούσαμε να μην ασχολείται καθόλου με την ομάδα και να έβαζε φώτο και σχόλια από τα ταξίδια και όμορφα αμάξια? Πάλι θα βγαίνατε μετά και θα λέγατε..... ρε μ@λάκα γιωργάκι, στα π@πάρια σου ο ΠΑΟΚ εεε??? Μόνο τα λεφτάκια του μπαμπά γιωργάκι?
ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΓΙΩΡΓΑΡΕ, συνέχισε να γλεντάς αλόθρησκους όπως εσύ γουστάρεις.
Όσο έχεις στην καρδιά σου και στην τρέλα σου την ομάδα, τότε είμαστε μαζί σου! :mrgreen:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 21 Αύγ 2017, 23:34

Ναι story ανέβασε. Προφανώς και οι δύο κάνανε μετάφραση με google το κείμενο. :P
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 22 Αύγ 2017, 00:40

Μια χαρά τα είπε, με κάλυψε. Προτιμώ καποιον που γουστάρει την ομάδα και έχει τρέλα παρά εναν που ειναι στα @@.. ο καθένας διαλέγει και παίρνει
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2730
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 00:43

hasio_john έγραψε:Σίγουρα το έκανε αυτός ρε σεις?
Εγώ είδα πως το έγραψε ένας johnnykar
Όπως και να έχει όμως, δεν ξέρω τι παίζει και έχετε τόσοι πολλοί ξενερώσει με τον Γιώργαρο.
Εγώ προσωπικά ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ και γουστάρω άλλο τόσο την ΠΑΟΚτσίδικη κα@λα του!
Εντάξει, ο καθένας εκφράζει με διάφορους τρόπους την τρέλα του. Δηλαδή θα προτιμούσαμε να μην ασχολείται καθόλου με την ομάδα και να έβαζε φώτο και σχόλια από τα ταξίδια και όμορφα αμάξια? Πάλι θα βγαίνατε μετά και θα λέγατε..... ρε μ@λάκα γιωργάκι, στα π@πάρια σου ο ΠΑΟΚ εεε??? Μόνο τα λεφτάκια του μπαμπά γιωργάκι?
ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΓΙΩΡΓΑΡΕ, συνέχισε να γλεντάς αλόθρησκους όπως εσύ γουστάρεις.
Όσο έχεις στην καρδιά σου και στην τρέλα σου την ομάδα, τότε είμαστε μαζί σου! :mrgreen:

Εικόνα


Αχ ρε Χάσιο, αχ ρε Χάσιο...Μ' αρέσει που ξέρεις σίγουρα και "τι θα βγαίναμε εμείς να λέγαμε αν........."... :shock: :shock:

Ρίχτου και κάνα δυο like από κάτω λοιπόν σε κάθε "γλέντι", ώστε να συνεχίσει να κάνει ανωριμότητες και μετά να κυνηγιούνται Π.Α.Ο.Κ.τσάκια και σκουληκάκια στα στενά, μέχρι να χουμε καμιά νέα περίπτωση Νάσου... :oops: :( :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 22 Αύγ 2017, 01:08

Συγνώμη goran αλλά δν νομίζω οι συγκεκριμένοι που κυνηγιούνται να περιμένουν αναρτήσεις απο τον γιώργο και τον κάθε γιωργο στο ινσταγκραμ.. εδώ έχουν περάσει 4 μήνες και ακόμη να μάθουμε νέα για τα κατακάθια που στησαν ενέδρα στον νάσο..ας κάνει μια γαμημενη φορά τη δουλεια της η δικαιοσύνη και ας γράφει ο κάθε γιώργος οτιδήποτε
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2730
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 22 Αύγ 2017, 01:09

Ε καλά, μην το παίρνεις και προσωπικά βρε συ.... γενικά μιλάω για τις αντιδράσεις! :mrgreen:
Η καζούρα υπάρχει σε όλον τον πλανήτη και μάλιστα είναι αναγκαία στο ποδοσφαιρικό στερέωμα.
Έχω γνωστούς στην Ισπανία (έχω πάει και γω και έχω δει) και μεταξύ Μπάρτα - Ρεάλ υπάρχει τρελό τρολάρισμα σε όλα τα επίπεδα. Επειδή δηλαδή μπορεί να υπάρχουν μερικοί στόκοι χασίκλες με διαταραγμένη προσωπικότητα που γουστάρουν μαχαιράκια και κομμένα μπουκαλάκια, εμείς θα βάλουμε χέρι σε αυτούς που έξυπνα γλεντάνε ... "δικτυακά" τους αλλόθρησκους? Σιγά τα σοβαρά ατοπήματα που έκανε ο μικρός και βγήκαμε όλοι εμείς οι αλάνθαστοι φωστήρες να του κάνουμε ντα. ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ (δεν εννοώ εσένα φυσικά), ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΖΟΥΡΑ σε γνωστούς και άγνωστους.
Πέρα από αυτό, είναι καθαρά ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ εννοείτε και μιλάω αποκλειστικά για πάρτι μου. ΕΓΩ γουστάρω Γιώργο τρελά. Εξάλλου βρε συ γκόραν το έχω δηλώσει πολλάκις ότι ... ΌΤΙ γράφω δεν σημαίνει πως εκφράζει και την μάζα. (απλά δεν θέλω να το λέω συνέχεια και κουράζω)
Όσο για τα like , του ρίχνω άφθονα όπου τον πετυχαίνω.
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 02:58

george188 έγραψε:Συγνώμη goran αλλά δν νομίζω οι συγκεκριμένοι που κυνηγιούνται να περιμένουν αναρτήσεις απο τον γιώργο και τον κάθε γιωργο στο ινσταγκραμ.. εδώ έχουν περάσει 4 μήνες και ακόμη να μάθουμε νέα για τα κατακάθια που στησαν ενέδρα στον νάσο..ας κάνει μια γαμημενη φορά τη δουλεια της η δικαιοσύνη και ας γράφει ο κάθε γιώργος οτιδήποτε


Κι εγώ συγγνώμη george188, αλλά αν η κατάπτυστη ανακοίνωση των σκουληκιών, αυτή που ακολούθησε της ανωριμότητας του Γιώργου, σε κάνει να μην νομίζεις αυτά που ισχυρίζεσαι, συμπάθα με, αλλά διαφωνούμε man...

Τα πεθαμένα σκουλήκια νομίζουν ότι υπάρχουν, μόνο λόγω αντιΠΑΟΚτσιδισμού που "πουλάνε"...Ψάχνουν λοιπόν καθημερινά την παραμικρή ευκαιρία για να πολλαπλασιάσουν την Γκαιμπελιστική προπαγάνδα τους για "επιβίωση"!!

Εξ άλλου και το ότι η αστυνομία και η δικαιοσύνη "κλείνουν τα μάτια" (όπως λες) αντί να κάνουν σωστότερα την δουλειά τους, με κάνει να εκτιμώ ότι τόσο περισσότερο πρέπει να μειώνονται τέτοιου είδους ανώριμες προκλήσεις, οι οποίες (μονάχα "λάδι στην φωτιά" και "βενζίνη στο ρεζερβουάρ της βίας" μπορούν να ρίξουν) δεν είναι μαγκιά!!!!

Ο Γιώργος λοιπόν δεν δικαιούται να κάνει τέτοιες άσκεφτες ενέργειες, ακριβώς γιατί δεν είναι ο οποιοσδήποτε!!!!
Είναι ο γιος του μεγαλομέτοχου και Προέδρου του Π.Α.Ο.Κ. και θεσμικό μέλος του Δ.Σ. της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Ελπίζω φυσικά να διάβασες το σημερινό post του, με το οποίο ουσιαστικά απολογείται για την ανωριμότητα του...
Πράγμα το οποίο φυσικά είναι προς τιμήν του και προσωπικά το επιβράβευσα με ένα άλλο post μου παραπάνω...

Τέσπα, όπως και να χει, φυσικά δεν προσπαθώ να σε πείσω να αλλάξεις την προσωπική σου άποψη, να ξέρεις!!!!

:pano:



Υ.Γ. Χάσιο, τα ίδια ακριβώς ισχύουν και για σένα...Μεγάλος άνθρωπος είσαι, παιδιά έχεις, κρίνεις μόνος σου... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 22 Αύγ 2017, 03:19

γκόραν μαζί σου.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ArChAnGeLonfire4 » Τρί 22 Αύγ 2017, 07:22

1000 like στον Goran
Άβαταρ μέλους
ArChAnGeLonfire4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Τετ 09 Αύγ 2017, 23:44
Τοποθεσία: City of Archangel's

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 22 Αύγ 2017, 10:23

ΤΙ ΣΧΕΣΗ έχουν ρε συ γκόραν τα παιδιά μας με το γεγονός ότι υπάρχουν ΚΑΦΡΟΙ οπαδοί (ένα σύνολο) στην ομάδα μας (και παντού) που πρώτο τους μέλημα δεν είναι ο αγώνας, ούτε η καζούρα, ούτε τίποτα άλλο παρά μόνο να πάνε να σπάσουν, να βανδαλίσουν, να δείρουν αλλόθρησκο ή οτιδήποτε άλλο καφριλίκι! Εγώ (ΚΑΙ ΣΥ) ξέρω πως θα μεγαλώσω ορθά τα παιδιά μου και θα τα κρατήσω ΜΑΚΡΥΑ απ' όλα αυτά. ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ο καθένας μας το ίδιο, τότε δεν θα υπήρχαν καθόλου τέτοια άθλια συμβάντα. Ο Γίωργος και ο κάθες Γιώργος δηλαδή φταίει που ο άλλος είναι 40 χρονών, έχει 3 ανήλικα παιδιά και πάει γήπεδο και κάνει τον χούλιγκαν μπροστά τους? Εγώ φταίω που ΔΕΝ υπάρχει παιδεία στα σπίτια μας?
Αυτά που λες (και είναι σωστό φυσικά) πες το στις εκάστοτε κυβερνήσεις που έχουν αφήσει την καφρίλα να σαπίσει και ν' απλωθεί παντού.
Ο Γιώργος όμως..... ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ γι' αυτό. ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΟ>
ΝΑΙ φταίει στο ότι έπρεπε να δείχνει μια αυτοσυγκράτηση σαν θεσμικό μέλος του Δ.Σ., αλλά εγώ προσωπικά το ότι βλέπω έναν νεαρό, παθιασμένο με την ομάδα, ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ με την ΠΑΟΚΑΡΑ, εεεεε , είμαι και λίγο ελαστικός με τα καμώματά του. Εξάλλου δεν έχει φτάσει ποτέ στο επίπεδο των κάφρων. Εδώ ολόκληρος Μουρίνιο τρολάρει συνεχώς αντιπάλους και διαιτητές, ο Κλοπ τρολάρει αβέρτα και κτλ κτλ. ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ για να μην διεγείρουμε τους ήδη .... διεγερμένους εγκεφάλους των κάφρων?
Και ξαναλέω, άθλημα χωρίς καζούρα ... ΔΕΝ είναι άθλημα!

Για παράδειγμα τις προάλλες σε παραλία της Τοσκάνης, κυρίως οπαδοί της Φιορεντίνα, έκαναν απίστευτη καζούρα σε υποστηρικτή της Γιουβέντους που... έκανε το λάθος να πάει στην παραλία με φανέλα της ομάδας του.



Φαντάσου τώρα στην Χαλκιδική να πήγαινε ένας με φανέλα του γκέι.
Ή το αντίθετο σε κάνα πασαλιμάνι ένας με φανέλα του ΠΑΟΚ
Θα ήταν νεκρός!
Εμείς και η κεφάλα μας φταίει γι' αυτό!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες