Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Hermann » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:30

Ε εντάξει δε μπορούν και να το ανεβάσουν, ειδικά όταν απευθύνεται στον Κόλκα που αρθρογραφεί σ΄αυτούς...
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:38

το ειδατε σε πολλα ΠΑΟΚτσιδικα σαιτ;; και δεν ειναι η πρωτη φορα, οποτε γραφει κατι για του δημοσιογραφουν της πολης ο Γιωργης, δεν το ανεβαζουν. Ειναι αυτο που τους λεει, η ομαδα πεταει και αυτοι εμειναν στο εδαφος
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:42

kataramenos5 έγραψε:Το ζουμι ειναι εδω.
Gsavvidis έγραψε:I will tell you but I'm sure you know that in transfer of kurbelis Lubos was not involved (so blame others).

Οπως και στην επιλογη Στανογιεβιτς και τη μεταγραφη Βιειρινια(κατα δηλωση Λουμπος) δεν ασχοληθηκε αυτος .Το τρεξαν αλλοι.Ποιοι ειναι αυτοι?Ποσους ΤΔ εχουμε ?Ποιος εχει την ευθηνη για το μεταγ. σχεδιασμο( :lol: :lol: τι λεω) Ποιος εχει την ευθηνη για την περιπτωση Μολεδο?Ποσο αργει να ξημερωσει** τελικα εκει που λαλουν πολλα κοκορια?
Ειμαστε σοβαρη ομαδα τελικα ή .....



** Στη θεσσαλονικη 6 χρονια σιγουρα.

Τον Νεϊμάρ πχ πιστεύεις ότι τον πηρε ο τ.δ της Παρί ?
Μήπως εδώ στην γειτονιά μας τον μιραλας τον έφερε ο τ.δ του γαβρου?
Σε όλους τους συλλόγους γίνεται αυτό.
Αλλού περισσότερο,αλλού λιγότερο.
Οι σαββιδαιοι μπορεί να είναι στο λίγο παραπάνω, αλλά αυτό γίνεται γιατί έχουν μουρλα με την ομάδα.
Μπορεί να έχουν γίνει πολλά λάθη απ αυτή την μουρλα αλλά μακροπρόθεσμα ο ΠΑΟΚ θα είναι οφελειμενος
Αντίστοιχη περίπτωση είναι με τους αδελφούς Γιαννακόπουλους στον βαζελο, μέχρι που μπήκε το νερό στο αυλάκι.
Και εδώ σιγά σιγά μπαίνει το νερό στο αυλάκι

Υγ ε τον καημένο το διδυμο των μπουλιδων24 τι έπαθε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:43

ABOLEYTOI έγραψε:Third and last, I'm sure both of you are very professional guys and top football experts, so I believe you know that transfer window is open for free players until 10/02 (that's why I was surprised that you closed it already), you never know what Savvidis family can do in this ten days. . Giorgakis Savvidis.

Και ο χοντροΚολκας εγραψε :
Ευτυχώς λοιπόν για την ψυχοσύνθεσή μου, τελείωσαν οι μεταγραφές

Ετσι για την επιβεβαιωση.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:54

MANIAKOS έγραψε:Δεν ειπε κατι που δεν ξέραμε Κατ
Ξερουμε οτι εχουν πολλούς κοκορους μαζεμένους
Κ αυτο δε Θ αλλάξει ...
Το θεμα ειναι απο πηγάζουν η έχθρα κ η κακιά των δήθεν διευθυνταδων του 24 για μιχελ
Οταν τωρα γράφουν για επιλογη κουτς όσον αφορά το Γάλλο


Καλο θα ταν σαν γιος ιδιοκτήτη κ στελεχος με τα σκατα να μην ασχολείται

Ας βαζουν τον κυρ κυρ καλυτερα που δεν εχει κ πολυ δουλεια

Μπορεί να μην με συμπαθείς αλλά εγώ θα σου απαντήσω :lol:
Όπως είπε και ο Γιώργης κόπηκαν κάποια προνόμια που είχαν τόσα χρόνια αυτές οι βδελλες ( δεν ταξιδεύετε πλεον με την ομάδα για να δείτε εγραψε ο Γιώργος) που πόνεσαν πολύ τους μπουλιδες.
Όπως και ότι είναι γνωστό ότι οι συγκεκριμένοι 2 έχουν να πιάσουν είδηση για τον ΠΑΟΚ από εποχή βρυζα.
Τον Σαββίδη όμως δεν μπορούν και δεν τολμούν να τον πιάσουν στο στόμα τους οι γλιτσες, έτσι δημιουργούν κλίμα κατά αυτού που χάραξε μια πολιτική ενάντια στα παράσιτα.
Εναντίον αυτού που προτιμά να δίνει συνεντεύξεις σε οποιαδήποτε μέσο πλην των ελληνικών.

Εναντίον αυτού που νομίζουν ότι είναι ο εύκολος στόχος.

Προσωπικά για μένα το δίδυμο των χοντρών είναι personae non gratae και έτσι θα έπρεπε να αντιμετωπίζεται από το σύνολο των ΠΑΟΚΤΣΙΔΩΝ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 01 Φεβ 2018, 14:59

πανω σε αυτο που λες ντεσπε, ονειρο το εχω να δω τον σκια να δινει συνεντευξη στο ΠΑΟΚμανια :D
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό CCCP » Πέμ 01 Φεβ 2018, 15:15

Ποιο πολυ ακομα με ενοχλει η ενασχολιση του κολκα με παικτες. Ας αφησω στην ακρη το οτι εφτασε να κανει πολεμο σε παικτη της ομαδας (Ολσεν) και το πεσιμο στον Κρεσπο πριν προλαβει να ερθει ο ανθρωπος και τα δυο για χαρη ξερουμε ποιου, ειναι κατα τα αλλα εμετικο για μενα το αβανταρισμα που κανει σε συγκεκριμενους παικτες.

Ο ανθρωπος εχει ριξει τοσο γλυψιμο και αβανταρισμα στον Σιαμπανη (παικτη που υποτηθετε οτι ειναι generational talent kai οποτε τον ειδαμε τιποτα το ιδιετερο δεν εκανε μπαμ κατευθειαν) και στον Χαριση (εχει πεισει ποσους οτι ειναι παικταρας, παικτης πιο ανετοιμος για υψηλο επιπεδο και απο τον Πελκα ΠΡΙΝ φυγει για Πορτογαλια) που ο μανατζερ τους επισημα να ηταν δεν θα εκανε.

Ειναι ξεκαθαρο οτι ο τυπος εχει παρε δωσε με μανατζεριλικια.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6156
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 01 Φεβ 2018, 15:30

GoMaRoS έγραψε:πανω σε αυτο που λες ντεσπε, ονειρο το εχω να δω τον σκια να δινει συνεντευξη στο ΠΑΟΚμανια :D

Ο Κωστάκης μπορεί να το κανονίσει.
Το PAOKMANIA έχει μεγάλη δύναμη
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 01 Φεβ 2018, 15:37

ειναι εμετικος ο κεφτες, και καλα κανει ο Γιωργης και τον βαζει λιγο στην θεση του, χθες εγραφε εγραφε βλακειες κατα του μιχελ, και στο τελος λεει, αφου αλλος πληρωνει εμενα δεν μου πεφτει λογος, ε τοτε ρε καραγκιοζη γιατι εχεις γραψει ενα κατεβατο για τον μιχελ; εισαι βαλτος, δεν εξηγειται αλλιως

αλλα οπως καλα γραφει καποιος πιο πανω, ειναι δουλεια και του ιερου βουδα κκ, αυτου του αγιου θεανθρωπου, ποτε θα αποφασισει να κανει την δουλεια του. Αλλα οπως ο ιδιος δηλωσε προσφατα μετα την επιθεση στον Ασβεστα, δεν απανταει, δηλαδη δεν κανει την δουλεια του...

Κι αυτό είναι μια απάντηση σε ανθρώπους που συχνά μου στέλνουν μηνύματα και ζητούν επιθετικές ανακοινώσεις εναντίον δημοσιογράφων που μιλούν άσχημα για τον ΠΑΟΚ. Δε θα επέλεγα ποτέ να στοχοποιήσω ακόμη και εγκάθετους απέναντί μας, υπό το φόβο να ευθύνομαι για επίθεση κάποιου ανόητου ούγκανου σε αυτούς


αφησε τους βουδα μου εσυ, τους εγκαθετους απεναντι του ΠΑΟΚ να δημιουργουν επιθετικες τασεις στους οπαδους(που πιστευεις οτι ειναι ανοητοι ουγκακοι) κατα στελεχων της παε, κατα του προπονητη, των παιχτων, του μεγαλομετοχου, δεν τρεχει τιποτα, εσυ στην νιρβανα σου
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ruuf_b » Πέμ 01 Φεβ 2018, 15:38

Γιωρίκα πουλόπον μου, γράψε στα μέζεά σου τους ΑΡΔ. Δεν ξέρω από διαχείριση δισεκατομμυρίων, αλλά νοιώθω από την εξάρτηση που λέγεται ΠΑΟΚ. Και εσύ ρε μικρέ Τραντέλλενα βγάζεις αυτήν την γκάβλα που βγάζουμε όλοι εμείς που γεννηθήκαμε με μαύρο αίμα. Λάθη έκανες και θα κάνεις. Αλλά η καρδιά σου είναι ΠΑΟΚ και αυτό εμένα με φτάνει. Ευχαριστώ που με κάνεις να ονειρεύομαι ότι θα ξαναζήσω αυτό που αμυδρά θυμάμαι όταν ήμουν 8 χρονών παιδάκι, τον πατέρα μου να με παίρνει στους ωμους και να τραγουδάει ΠΑΟΚ σ'αγαπώ ΠΑΟΚ είσαι ο ένας ΠΑΟΚ είσαι ο Θεός στον κόσμο άλλος κανένας με την κούπα στον Ναο.
Ruuf_b
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 20 Μάιος 2017, 13:09

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:05

GoMaRoS έγραψε:πανω σε αυτο που λες ντεσπε, ονειρο το εχω να δω τον σκια να δινει συνεντευξη στο ΠΑΟΚμανια :D

Δυνατοτητα υπαρχει...να ξερεις..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:12

Na γινει τοτε ρε Σουρμε. Να γινει προσπαθεια για να γινει τουλαχιστον.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:16

Να ηρεμησουμε λιγο απο μεταγραφικα και θεωρω πως θα το βαλουμε σε εφαρμογη.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:30

Γαματο καντε το. Καπνους απ τον λωκο θα βγαλουν.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 01 Φεβ 2018, 16:40

Το Γιώργο να κάνουμε συνέντευξη.

Αλλά και το Μίχελ , θα ήταν πολύ καλό.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες