Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:14

Κάποιοι μπερδεύεται την κριτική με την κατηγορία
Λοιπόν κριτική δεν είναι να γράφεις ότι παίζει FM μέσω ΠΑΟΚ.
Κριτική δεν είναι να γράφεις πραγματα που νομίζεις ότι ισχύουν με το νου σου πχ ότι καπελωνει τα θέλω του προπονητή.
Κριτική δεν είναι να αναφέρεστε στον χαρακτήρα κάποιου αν είναι κακομαθημένος, κακομαθημένος, ηλιθιος κτλ όταν αυτόν τον κάποιον δεν έτυχε ποτέ να τον γνωρίσεις.

Η κριτική είναι απ όλους ευπρόσδεκτη
Το να πεις ότι η ΠΑΕ δεν λειτούργησε σωστά στην περίπτωση του Σουηδού δεν πιστεύω ότι θα κάνει κάποιον να αντιδράσει.

Το ότι έχουν γίνει πολλά λάθη όλα αυτά τα χρόνια της διοίκησης Σαββίδη δεν είναι κάτι που αμφισβητείται.
Αλλά δεν μπορεί να γίνει αποδεκτό να γράφει ο καθένας για μσρμοτες και να αφήνει πχ υπονοούμενα ότι ο Σαββίδης δεν θέλει να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και επίτηδες κάνει κάποια πράγματα που κρατάνε πίσω την ομάδα.

Ο καθένας έχει το δικαίωμα της προσωπικής άποψης,αλλά το πώς εκφράζεται θα πρέπει να το προσέχει πολύ.
Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να ευτελίζει πρόσωπα και καταστάσεις
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:15

Αυτό μανιακέ γίνεται γενικά στην κοινωνια.Λέει κάποιος κάτι και πιάνονται απτα λόγια του ολοι και δεν λενε την αποψη τους απλα του την πέφτουν.Δεν θα αλλάξει στο φόρουμ είναι ελληνικό φαινομενο
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:18

παντως σε 3 μερες εχουμε κρισιμο ματς με μια ομαδα που ΚΑΜΙΑ σχεση εχει με την βασιλεια,με καταπληκτικα τρεξιματα και μεσοεπιθετικη γραμμη εξαιρετικη

αλλα με την Νινα ασχολουμαστε!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:18

Υποτιθεται δε μιλαω στη βουκη η σε δικαστηριο εδω ονωσ.
Υποτιθεται οτι μοιναουμε εδω λογ του κοινου μασ ενδιαφεριντοσ τρελασ ΠΑΟΚ

Οποτε το να πιανονται απο μια λεξη επιτηδεσ ενω αποφευγουν την ουσια εμενα μου λεει πολλα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:19

desperando έγραψε:Το ότι έχουν γίνει πολλά λάθη όλα αυτά τα χρόνια της διοίκησης Σαββίδη δεν είναι κάτι που αμφισβητείται.
Αλλά δεν μπορεί να γίνει αποδεκτό να γράφει ο καθένας για μσρμοτες και να αφήνει πχ υπονοούμενα ότι ο Σαββίδης δεν θέλει να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και επίτηδες κάνει κάποια πράγματα που κρατάνε πίσω την ομάδα.

Ο καθένας έχει το δικαίωμα της προσωπικής άποψης,αλλά το πώς εκφράζεται θα πρέπει να το προσέχει πολύ.
Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να ευτελίζει πρόσωπα και καταστάσεις


Ειπε ο ανθρωπος που εγρψε (δυο φορες) οτι ο ΠΑΟΚ στηθηκε απ τους προπονητες του(Σαντος ,αγγελο) για να μας κερδισουν κουλα και βαζελος.Και τωρα μας κουναει και το δαχτυλο

ΥΓ Δε μας αφηνετε ν αγιασουμε κιολας.Κοψτε το λεμε κι εσεις λαδι στη φωτια
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:21

axristeas έγραψε:
navigator11 έγραψε:Η δράση της πλειοψηφίας από χτες πάνω στο θέμα, όχι εδώ μέσα μόνο, σε τι ακριβώς βγάζει αίσθηση γαυρίλας; Επειδή, χωρίς να είναι γνωστό απολύτως τίποτα γύρω από τη διαπραγμάτευση με τον παίχτη, δεν υπάρχει διάθεση να σταυρωθεί το Σαββιδέϊκο;


Οτι εχουμε τσακισει στα μπινελικια το ζευγος βερνμπλουμ σε αμεση επικοινωνια στα προσωπικα τους δημοσια προφιλ(οχι γενικα και αοριστα),και μαλιστα σε προσωπικα τους ποστ οπως πχ η απωλεια ενος συγγενη,δεν σου βγαζει γαυριλα;
Οταν τα κανανε αυτοι,γελουσες με τα χαλια τους.
Τωρα;;;


Αυτό είναι προσωπική τους κατάντια. Ούτε με εκφράζει σαν άνθρωπο, ούτε με αντιπροσωπεύει σαν ΠΑΟΚτση. Αυτό όμως ουδεμία σχέση έχει με τον ... άγραφο νόμο, που αναφέρεις. Δε θέλω να βάλω λόγια στο στόμα σου, οπότε θα κρατήσω για τον εαυτό μου την ερμηνεία αυτών που έγραψες σχετικά με αυτό το θέμα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:21

Δηλαδή ρε παιδιά τα περι FM, ο ΠΑΟΚ είναι το παιχνιδάκι του Σαββιδη κτλ δεν είναι υπερβολικά?
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:24

Και στη μπαρτσελονα να γινοταν το χθεσινο σκηνικο, μπινελικια θα τρωγε το αντιστοιχο ζευγος βερνμπλουμ. Γαυροι κι αυτοι.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:25

Δηλαδή κλειδώθηκε το θέμα των μεταγραφών και συνεχίζετε την αντιπαράθεση εδώ?
Φτάνει ρε αδέρφια κουράσατε . Λάθη γίνονται από όσους δουλεύουν . Ο ΠΑΟΚ κάθε χρόνο παρουσιάζετε καλύτερος. Μην κάνετε κριτική μόνο και μόνο από φόβο μην σας κατηγορήσουν για πρόβατα .
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:25

kataramenos5 έγραψε:
desperando έγραψε:Το ότι έχουν γίνει πολλά λάθη όλα αυτά τα χρόνια της διοίκησης Σαββίδη δεν είναι κάτι που αμφισβητείται.
Αλλά δεν μπορεί να γίνει αποδεκτό να γράφει ο καθένας για μσρμοτες και να αφήνει πχ υπονοούμενα ότι ο Σαββίδης δεν θέλει να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και επίτηδες κάνει κάποια πράγματα που κρατάνε πίσω την ομάδα.

Ο καθένας έχει το δικαίωμα της προσωπικής άποψης,αλλά το πώς εκφράζεται θα πρέπει να το προσέχει πολύ.
Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να ευτελίζει πρόσωπα και καταστάσεις


Ειπε ο ανθρωπος που εγρψε (δυο φορες) οτι ο ΠΑΟΚ στηθηκε απ τους προπονητες του(Σαντος ,αγγελο) για να μας κερδισουν κουλα και βαζελος.Και τωρα μας κουναει και το δαχτυλο

ΥΓ Δε μας αφηνετε ν αγιασουμε κιολας.Κοψτε το λεμε κι εσεις λαδι στη φωτια

http://flatearthgreece.blogspot.com/?m=1
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:29

Ρε george188 ποιος κανει τις μεταγραφες στον ΠΑΟΚ.Εχεις απαντηση?Ο Μιχελ περσι ειπε για τις τελευταιες (βιερι κλπ) "εγω δεν ασχοληθηκα" Ποιος τοτε?Ο βουκιτς?Ως τι?Ποιος μενει?Ποιος ανακοινωνει τις μεταγραφες στο ινστα?εγω?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dakos4 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:30

desperando έγραψε:Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να ευτελίζει πρόσωπα και καταστάσεις

Αυτό ακριβώς κάνεις εσύ όταν κάποιος δεν έχει την ίδια άποψη με σένα.
Dakos4
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2016, 16:22

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:36

kataramenos5 έγραψε:Ρε george188 ποιος κανει τις μεταγραφες στον ΠΑΟΚ.Εχεις απαντηση?Ο Μιχελ περσι ειπε για τις τελευταιες (βιερι κλπ) "εγω δεν ασχοληθηκα" Ποιος τοτε?Ο βουκιτς?Ως τι?Ποιος μενει?Ποιος ανακοινωνει τις μεταγραφες στο ινστα?εγω?

Το ότι ο μικρός Σαββίδης έχει πολύ αναβαθμισμένο ρόλο είναι γεγονός. Το ότι εσύ θεωρείς πχ οτι το κάνει για τη πλάκα του, στα δικά μου μάτια δεν ισχύει. Εγώ βλέπω εναν τύπο που γουστάρει να μεγαλώσει την ομάδα μας αλλά κάνει λάθη. Η ομάδα χρόνο με το χρόνο γίνεται καλύτερη και αυτό φαίνεται και στο γήπεδο. Μαζί σου στην κριτική, οφείλουμε να κάνουμε κριτική. Αλλά επίτρεψέ μου μετά απο τόσα χρόνια να μην θεωρώ ότι ο τύπος "παίζει" με την ομάδα μου. Θεωρώ οτι και αυτός πονάει με τις όποιες αστοχίες.
Εμένα αυτό που με κάνει μπαρούτι είναι ότι σύμφωνα με κάποιους εγώ θα γαυροποιηθώ αν υπερασπιστώ πχ επιλογές του μικρού ρε συ kat.. Και δεν το λέω για σένα προφανώς αυτό.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:38

Καλη η κριτικη.

Αλλα παιδια εχουμε μια υπερπληρη πολυ καλη ομαδα, με ενα κενο στην ουσια, αυτο του αριστερου μπακ, τον ιδιο προπονητη που περασε τις εξετασεις περσι και συνεχιζει το πολυ καλο του εργο.

Εγιναν λαθος χειρισμοι σε μια μεταγραφικη υποθεση με τον Σαββιδη jr. να εχει μεγαλη ευθυνη κυριως γιατι την δημοσιοποιησε ως κλεισμενη πριν ολοκληρωθει. Το παραδεχτηκε.

Δεν καταλαβαινω γιατι ολο αυτο; Να γινει κριτικη επι του συγκεκριμενου θεματος. Καλως.
Γιατι ολα αυτα περι fm, περι κακομαθημενων, η παρελθοντολογια ξαφνικα για καπελωμα Μιχελ, Βουκιτς κτλτ, δεν βρισκω κανεναν λογο για ολο αυτο.

Υ.Η. Εννοειται οτι τα βρισιδια προς τον Μπλουμ και την γυναικα του ειναι μαλακιες και γινονται ή απο βλακες ή απο παιδακια.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 05 Αύγ 2018, 15:38

Εννςοετια οτι ποναει κ τωρα θα πεισμωσει κνθα φερει π καλουσ το πιστευω αλλα αλλο το ενα αλλο το αλλο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες