Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 04 Μαρ 2018, 23:07

Α ρε Γιωργάρα απορώ που βρίσκεις την όρεξη για καρδούλες...
Να σκάσουμε είμαστε!
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2338
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 04 Μαρ 2018, 23:09

Υπομονή...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90060
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Κυρ 04 Μαρ 2018, 23:51

paoki19 έγραψε:Α ρε Γιωργάρα απορώ που βρίσκεις την όρεξη για καρδούλες...
Να σκάσουμε είμαστε!


Θα ξέρει κάτι παραπάνω. Εμπιστοσύνη έχουμε,ελπίζουμε κάτι να περιμένουν..
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 04 Μαρ 2018, 23:52

Εγω ειμαι σιγουρος οτι αυριο εχει -3 ΑΛΛΑ στην εφεση θα ανατραπουν ολα
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Κυρ 04 Μαρ 2018, 23:58

Κάτι τέτοιο πιστεύω και εγώ. Δεν είναι δυνατόν ο Ιβαν να το αφήσει έτσι χωρίς να αντιδράσει. Δεν γίνεται.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 00:00

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:
paoki19 έγραψε:Α ρε Γιωργάρα απορώ που βρίσκεις την όρεξη για καρδούλες...
Να σκάσουμε είμαστε!


Θα ξέρει κάτι παραπάνω. Εμπιστοσύνη έχουμε,ελπίζουμε κάτι να περιμένουν..


Σίγουρα ξέρει κάτι παραπάνω...
Το μόνο που θέλω είναι να επαναληφθεί ο αγώνας, εαν αυτό προβλέπεται φυσικά έστω και χωρίς κόσμο.
Αυτή θα ήταν η μεγαλύτερη νίκη και αποκατάσταση της αδικίας!
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2338
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό takis4 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 19:46

συνέχισε να τους γλεντας,η πόρνη η αεκ είναι ο εχθρός και ο μεγαλύτερος σπιούνας ... πάντως για τσεκάρετε εκεί στο νομικό τμήμα τι προβλέπεται για ρίψη αντικειμενου στο γήπεδο , gt εμείς τιμωρηθήκαμε για χαρτάκια και η αεκ πριν 3 εβδομάδες έριξε ολόκληρο μπουκάλι στο γήπεδο στο mats με γαύρο και δεν την κάλεσαν ούτε για απολογία ....η θα εφαρμόζεται ο νομος για όλους η για κανέναν ... υπάρχει και video ;)
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 05 Μαρ 2018, 21:40

Για να λεει ο Γιωργος οτι στο τελος γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος, μαλλον εχει την διαβεβαιωση οτι στην επο θα δικαιωθει ο ΠΑΟΚ. Εκτος και αν εχουμε παλι φακελους με σφαιρες 'η ξαφνικα γινουν πολλα τα λεφτα ρουλη
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 05 Μαρ 2018, 21:53

Κρατάω μικρό καλάθι. Θα με πονέσει αλλιώς
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 05 Μαρ 2018, 22:01

Μη κρατάς κανένα καλύτερα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 23:43

Γιώργο μου μην καλλιεργείς κλίμα υπερβολικής αισιοδοξίας, την έχουμε πατήσει πολλές φορές έτσι και μετά η απογοήτευση είναι μεγαλύτερη. Μετά από νίκες βγες και μίλα όσο θες. Όχι πριν. Αφού είναι γνωστό σε τι χώρα ζούμε και με ποιους έχουμε να κάνουμε. Γενικώς.
Ηρεμία ναι. Υπεραισιοδοξία όχι. Κάνει και σε σένα κακό.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 06 Μαρ 2018, 09:15

Οφείλει να μεταδώσει και κλίμα αισιοδοξίας στους παίκτες που κατέβηκαν στην Τρίπολη σαν ζώα που τα πας για σφαγή.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90060
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 12 Μαρ 2018, 16:06

Μπράβο ρε Γιώργη. Μη σταματάτε να τους ξεφτιλίζετε.

«Δική σας είναι αυτή η μπανανία, δικό σας αυτό το έκτρωμα. Εσείς το συντηρείτε και χαίρεστε για αυτό, γιατί ζείτε από αυτό. Για όσους έχουν επιλεκτική μνήμη θα μας πει κανείς τι απέγιναν οι καταγγελίες για απειλές προέδρου, τύπου: "Θα σε πνίξω με το κασκόλ.Θα σε τινάξω στον αέρα". Οι καταγγελίες για ξυλοδαρμό παικτών στο “λατρεμένο” μας γήπεδο, οι καταγγελίες για επιθέσεις σε δημοσιογράφους στο ίδιο γήπεδο;

Οι επιθέσεις σε δημοσιογράφους οι οποίοι τολμούν να καταγράψουν την αλήθεια; Οι μαφιόζικες επιθέσεις σε παίκτες επειδή τυγχάνει να είναι αντίπαλοι μας την επόμενη αγωνιστική; Οι επιστολές με σφαίρες και οι εμπρησμοί σπιτιών σε προέδρους της ΚΕΔ και της ΕΠΟ.

Και κάτι τελευταίο. Αυτό το πλοίο με τα ναρκωτικά και τους 8 μάρτυρες νεκρούς στοιχειωμένο είναι; Σε όλα αυτά η κοινή γνώμη τα ΜΜΕ και ο πολιτικός βίος της χώρας δεν σοκάρονται; Δεν αηδιάζουν;

Υ.Γ. Όσο για τους επαγγελματίες συκοφάντες για δήθεν απειλές του πατέρα μου, θα λογοδοτήσουν στην δικαιοσύνη με εκείνους που απειλούν στελέχη της ΠΑΕ και άλλα μέλη της οικογένειας μου.

Υ.Γ. 2: Θα ήθελα να πω ένα ευχαριστώ στον Δημήτρη Γιαννακόπουλο για την στήριξη στο πρόσωπο του πατέρα μου. Μάλλον αυτή τη στιγμή θα είναι το μαύρο πρόβατο εκεί κάτω!»
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6282
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 16:14

Τους φτύνεις αλλά νομίζουν πως βρέχει

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 16:37

Στην “αντεπίθεση” ο Γ. Σαββίδης!!!!
Από thessports.gr:

Ο Γιώργος Σαββίδης (με αφορμή την πολλαπλή επίθεση που δέχεται ο Π.Α.Ο.Κ. και ο Ιβάν Σαββίδης), έκανε ανάρτηση με πολλαπλές φωτογραφίες, υπενθυμίζοντας κάποια γεγονότα που σημάδεψαν το Ελληνικό ποδόσφαιρο τα τελευταία χρόνια.

Δείτε το σχετικό post του μέλους της διοίκησης της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.:

«Δική σας είναι αυτή η Μπανανία, εσείς το χαίρεστε αυτό γιατί ζείτε σε αυτό.
Για όσους έχουν επιλεκτική μνήμη, θα μας πει κανείς:
Τι έγιναν οι καταγγελίες για απειλές προέδρου, τύπου «Θα σε πνίξω με το κασκόλ. Θα σε τινάξω στον αέρα.»?
Οι καταγγελίες για ξυλοδαρμό παικτών στο «λατρεμένο» μας γήπεδο, οι καταγγελίες για επιθέσεις σε δημοσιογράφους στο ίδιο γήπεδο?
Οι μαφιόζικες επιθέσεις σε παίχτες επειδή τυχαίνει να είναι αντίπαλοι μας την επόμενη αγωνιστική?
Οι επιστολές με σφαίρες και οι εμπρησμοί σπιτιών σε προέδρους ΚΕΔ και της ΕΠΟ?


Και κάτι τελευταίο, αυτό το πλοίο με τα ναρκωτικά και τους 8 μάρτυρες νεκρούς στοιχειωμένο είναι;
Σε όλα αυτά η κοινή γνώμη, τα ΜΜΕ και ο πολιτικός Βίος της χώρας δεν σοκάρονται; Δεν αηδιάζουν;



Υ.Γ Όσο για τους επαγγελματίες συκοφάντες για δήθεν απειλές του πατέρα μου θα λογοδοτήσουν στην δικαιοσύνη με εκείνους που απειλούσαν στελέχοι της ΠΑΕ και άλλα μέλη της οικογένειας μου.

Υ.Γ 2 Θα ήθελα να πω ένα ευχαριστώ στον Δημήτρη Γιαννακόπουλο για την στήριξη του στο πρόσωπο του πατέρα μου. Μάλλον αυτή τη στιγμή θα είναι το μαύρο πρόβατο εκεί κάτω!!!»

................................................................................
Τα σέβη μου σήμερα ρε Γιώργη... :nairepaok:
Αυτά είναι ποσταρίσματα με ουσία και εύχομαι να συνεχίσεις στο ίδιο μήκος κύματος...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες