Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 06 Νοέμ 2017, 23:22

:lol: :lol: Ενταξει βρε δεν ειπα τιποτα. Απλα παρανοησα για ευνοητους λογους:
από aspromaura ioannina
Παιδι ειναι και θα μαθει μη κανετε ετσι. Ειναι ΠΑΟΚτσακι. Το λαμπρο μας μελλον . Αχ ρε παιδια αχ.

PAOK_Antarctica
Πωπω έτσι και ξανακούσω πως 26 χρονών παντρεμένος μαντράχαλος με υπαλλήλους που εξαρτώνται από αυτόν είναι "μικρός" και "θα μάθει", δεν ξέρω τι θα κάνω πραγματικά.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 06 Νοέμ 2017, 23:28

Για το σκυλο θα πουμε τιποτα?τοσο κοπο εκανα να βρω φωτογραφια
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26775
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 07 Νοέμ 2017, 00:14

Ηρεμηστε. Μονο ενωμενοι και με απολυτη στηριξη στον Λουτσεσκου θα παρουμε πρωταθλημα και θα πιαστουμε χερι χερι και θα τραγουδαμε λαλαλαλα δεν ειμαστε καλα στα μυαλα μααας
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 07 Νοέμ 2017, 00:17

Ο Παπαθεοδώρου βγαίνει μπροστά και λέει για το ποστ
Μια αντίδραση με υγεία στην ανθρωποφαγία


ως επικεφαλής του SDNA και τις πιθανές σχέσεις με τον ΠΑΟΚ, όποιες και αν είναι αυτές, τοποθετείται σε παρόμοιες περιπτώσεις. Δεν το αξιολογώ ως κακό ή σωστό. Μέρος του παιχνιδιού είναι. Πάντως συμφωνώ περισσότερο με την άποψη ότι αποφασίζει το αφεντικό και αναλαμβάνει και την ευθύνη..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 07 Νοέμ 2017, 01:08

Instaκαταστασεις.

Antilamvanomai pws noiwthete giati etsi noiwthw kai gw.H oikogeneia mou kai gw dwsame mia yposxesi kai tha kanoume ta panta gia auto!ta leme t maio.Razvan gera.


Το "τα λεμε τον Μαιο" πολυ απειλητικο φαινεται. Εχει γουστο να μην ξαναποσταρει κατι...
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 07 Νοέμ 2017, 01:17

γράφει razvan gera. RAZVAN GERΑ!!!
χαχαχαχαχα τι ζούμε ρε φούστη μου, και οι τυφλοί τυφλώνονται.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τρί 07 Νοέμ 2017, 07:39

Eftixos kseris mpalitsa Georgaki kai tha kratisis tin proponitara eno ton theli i misi Italia. An paroume ola ta match stin Toumba tha mazepsoume mexri kai 30 vathmous, arage ta peri upovivasmou den isxoun. Bravo re Giorika krata ton gera.
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 07 Νοέμ 2017, 08:59

"Razvan gera" = Η δυστυχία του να είσαι ΠΑΟΚτσής.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 07 Νοέμ 2017, 09:16

Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τρί 07 Νοέμ 2017, 10:56

Θεικο ασμα Γιανναρε!

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 07 Νοέμ 2017, 11:05

paoki_sweden έγραψε:Eftixos kseris mpalitsa Georgaki kai tha kratisis tin proponitara eno ton theli i misi Italia. An paroume ola ta match stin Toumba tha mazepsoume mexri kai 30 vathmous, arage ta peri upovivasmou den isxoun. Bravo re Giorika krata ton gera.


15x3=45 βαθμούς
και καμιά 10αριά από τα εκτός 55
Μπαίνουμε λογικά 5αδα για ευρώπη.

;)
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29937
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 07 Νοέμ 2017, 11:39

Dinos_Liverpool έγραψε:
george188 έγραψε:Εγώ ας ειμαι αντιεμπορικός . Δεν θεωρώ οτι βλέπει την ομάδα σαν παιχνίδι. Παθιάζεται με την ομάδα και γουστάρει, δεν κάνει απλά τη πλάκα του. Διοικητική θέση κατέχει και καλό είναι να δείξει και αυτός μεγαλύτερη σοβαρότητα, όπως και μεις με χαρακτηρισμούς απαξιωτικούς φυσικά όμως. Η όλη φαση με το ινσταγκραμ καλό ειναι να κοπεί , αφου τα νεύρα όλων ειναι τσιτωμένα. Και ναι προφανώς μικρός ειναι και θα μάθει. Αυτά απο μένα


Δεν είσαι μόνο εσύ αντιεμπορικός. Είμαι κι εγώ!

Η αλήθεια είναι ότι πάνω στο πάθος του κάνει και λάθη - τι λάθη, δλδ, χοντράδες κάνει.


Εγώ και αν είμαι αντιεμπορικός, και το μικρό Σαββίδη πάω και τον Λουτσέσκου και υπομονή έχω και κανένας δε θέλω να φύγει και πιστεύω οτι θα παρουμε πρωτάθλημα.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Pater » Τρί 07 Νοέμ 2017, 12:08

φίλε Ιάσονα, καλά κάνεις και γουστάρεις τον Λουτσέσκου. Γουστάρεις και την μπάλα που παίζει ο ΠΑΟΚ με τον Λουτσέσκου;
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 07 Νοέμ 2017, 14:14

Pater έγραψε:φίλε Ιάσονα, καλά κάνεις και γουστάρεις τον Λουτσέσκου. Γουστάρεις και την μπάλα που παίζει ο ΠΑΟΚ με τον Λουτσέσκου;


Πιστεύω οτι είναι αδύνατο να φτιάξεις σωστή ομάδα που να παίξει σωστή μπάλα μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Εχει ελαττώματα σαν προπονητής αλλά έχει και προτερήματα θέλει χρόνο. Γενικά τώρα όχι για τον
λουτσέσκου μόνο, κάθε προπονητής που έρχεται στον ΠΑΟΚ πληρώνει τα 33 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα, ο λαός του ΠΑΟΚ δεν έχει καθόλου υπομονή, και οι διοικούντες άπειροι και παρασύρονται από αυτό,και αυτό είναι εμπόδιο στο να φτιαχτεί σωστή ομάδα. Κάθε Κυριακή περιμένουμε όλοι να πούμε γιατί έβγαλε τον Πελκα στο 60 και όχι στο 70, γιατί έφαγε τον χοντρομπίσεσβαρ κλπ με το όπλο στο χέρι για να πυροβολήσουμε το εύκολο θύμα.
Υ.Γ. Τα δύο πρώτα χρόνια του Σαντος ποιος γουσταρε τη μπάλα που έπαιζε η ομάδα?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Τρί 07 Νοέμ 2017, 14:39

Ιάσονας έγραψε:
Dinos_Liverpool έγραψε:
george188 έγραψε:Εγώ ας ειμαι αντιεμπορικός . Δεν θεωρώ οτι βλέπει την ομάδα σαν παιχνίδι. Παθιάζεται με την ομάδα και γουστάρει, δεν κάνει απλά τη πλάκα του. Διοικητική θέση κατέχει και καλό είναι να δείξει και αυτός μεγαλύτερη σοβαρότητα, όπως και μεις με χαρακτηρισμούς απαξιωτικούς φυσικά όμως. Η όλη φαση με το ινσταγκραμ καλό ειναι να κοπεί , αφου τα νεύρα όλων ειναι τσιτωμένα. Και ναι προφανώς μικρός ειναι και θα μάθει. Αυτά απο μένα


Δεν είσαι μόνο εσύ αντιεμπορικός. Είμαι κι εγώ!

Η αλήθεια είναι ότι πάνω στο πάθος του κάνει και λάθη - τι λάθη, δλδ, χοντράδες κάνει.


Εγώ και αν είμαι αντιεμπορικός, και το μικρό Σαββίδη πάω και τον Λουτσέσκου και υπομονή έχω και κανένας δε θέλω να φύγει και πιστεύω οτι θα παρουμε πρωτάθλημα.


Χαχαχαχα! Είσαι ωραίος!

Γενικότερα, χαλαρώστε λίγο ρε παίδες. Οι περισσότεροι είστε σε επιφυλακή, μόλις πει κάτι οποιοσδήποτε (Κυρ, Σαββίδης JR, Λουτσέσκου), έτοιμοι να πυροβολήσετε. Ό,τι και να είναι αυτό.

Κάποιοι θα πούνε "ας το βουλώσουν όλοι και ας δουλέψουν να βγουν στο χορτάρι οι υποσχέσεις τους". Είμαι σίγουρος ότι αν δεν έβγαινε κανένας να πει το οτιδήποτε, οι ίδιοι θα έλεγαν "που είναι όλοι, δεν υπάρχει κανένας να βγει να πει την αλήθεια στο λαό του ΠΑΟΚ". Άκρη δε βγαίνει... Το σίγουρο είναι ότι αφορισμοί, κατάρες και φωνές δε βοηθούν.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες