Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τρί 12 Δεκ 2017, 18:12

DimitrisS έγραψε:Oχι ρε δεν εννοω αυτο. Εχει κατι εβδομαδες ποσταρεις αυτα που σκεφτομαι. :mrgreen:

:D Ανησυχητικο σημαδι, σε παρακαλω πολυ να το κοιταξεις :mrgreen:

Τωρα στα σχολια των αλλων αδερφων, Ksenitemene, οπως θα ειδες του εδωσα και συγχαρητηρια για οσα εγραψε περι διασυρμων, αρα δεν σκεφτηκα ''μονο αυτο''.

Trouman δεν παρερμηνευσα τιποτα. Αναμεσα σε αλλα ο .Γ.Σ. εγραψε σε 2ο ενικο απευθυνομενος στον πατερα του: ''esy exeis ena olokrliro lao , ena lao etoimo na "polemisei" opoion vrwmika prospathei na parei auto p dikaiousai''. Ε οχι με συγχωρεις, κανεναν λαο δεν εχει ο Ι.Σ. , ουτε θα πρεπει να ταυτιζεται η ενδεχομενη επιτυχια του ΠΑΟΚ με την προσωπικη διακιωση του Σαββιδη.

Αυτα φιλικα και απο την πλευρα μου κλεινει το θεμα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τρί 12 Δεκ 2017, 19:13

δεν ειπα οτι σκεφτηκες 'μονο αυτο' πουθενα...αλλα δεν χρειαζεται να ψειριζουμε τα παντα πια....αυτο με την επιτυχια του ΠΑΟΚ και την προσωπικη δικαιωση του σαββιδη πως το εννοεις ομως? γιατι εγω προσωπικα αν παρει πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ φυσικα και θα πω οτι ειναι επιτυχια του σαββιδη....
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 12 Δεκ 2017, 20:25

Φυσικά θα είναι επιτυχία του γιατί με διαχειριστές θα ειμασταν στην καλλίτερη, και γκιρτζικη θα είχαμε ακόμα....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 12 Δεκ 2017, 21:29

aspromaura ioannina

Trouman δεν παρερμηνευσα τιποτα. Αναμεσα σε αλλα ο .Γ.Σ. εγραψε σε 2ο ενικο απευθυνομενος στον πατερα του: ''esy exeis ena olokrliro lao , ena lao etoimo na "polemisei" opoion vrwmika prospathei na parei auto p dikaiousai''. Ε οχι με συγχωρεις, κανεναν λαο δεν εχει ο Ι.Σ. , ουτε θα πρεπει να ταυτιζεται η ενδεχομενη επιτυχια του ΠΑΟΚ με την προσωπικη διακιωση του Σαββιδη.


Νομίζω ότι αν καθόμαστε και κάνουμε ανάλυση στα ποστ του Γ. Σαββίδη, θα χαθούμε , χωρίς λόγο. Επίσης, θα ξέρουν τι κόσμος είναι ο κόσμος του ΠΑΟΚ, δεν υπάρχει περίπτωση. Για αυτό και δεν έχω δει εγώ καμιά κίνηση , πχ ελάτε να διαδηλώσετε δε με δίνουν το λιμάνι. Το μήνυμα έχει σταλεί και με ανακοινώσεις συνδέσμων και αλλιώς. Θα πεις τώρα γιατί τα λέει έτσι, μπορεί να θέλει να καλοπιάσει τον μπαμπά να τα στάξει για κάτι που έχει "εντοπίσει" και στοιχίζει .. :mrgreen:
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vs40 » Τρί 12 Δεκ 2017, 22:25

Είμαστε πολύ τυχεροί που πορώθηκε με τον ΠΑΟΚ ο μικρός. Όταν κουμάντο ήταν στην αρχή μόνο ο Ιβάν, απαιτούσε από τον δώνη πρωτάθλημα με μπάτζετ Ατρομήτου. Επίσης τη σεζόν που επέλεξε Άγγελο, μην κρυβόμαστε, το έκανε γιατί ήθελε να ρίξει το μπάτζετ, πράγμα που έγινε. Είχε απογοητευτεί που το άνοιγμα επί Στέφενς δεν απέδωσε όσο ήθελε. Αν θυμάμαι καλά το μπάτζετ επί Στέφενς ήταν γύρω στα 20εκ - πολύ μικρότερο από σήμερα. Ακολουθεί η σεζόν του Άρνεσεν, όπου ξεκινάει σταδιακά να μπαίνει ο Γιωργος Σαββίδης. Τη σεζόν του Ίβιτς ήταν πλέον κουμάντο κυρίως αυτός, μιας που ο Ιβάν έχει πολλές υποχρεώσεις. Πλέον παντρεύτηκε ο γιος του και πρέπει ως άντρας να πάρει σιγά σιγά ευθύνες. Κάπως έτσι του ανέθεσε τον ΠΑΟΚ που τόσο πλέον λατρεύει. Οστόσο, είπε ότι ο γιος του έχει ένα χαρακτήρα που εύκολα θα λοιδωρήσουν πολλοί. Για αυτό το λόγο η επίσημη θέση του είναι πιο επιτελική. Δηλαδή δεν τον κάνανε πρόεδρο, αλλά απλά μέλος του ΔΣ. Η πραγματικότητα δείχνει ότι πρόεδρος του ΠΑΟΚ είναι αυτός, και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό. Από τη σεζόν του Ίβιτς, είδαμε ένα μεγάλο μπάτζετ. Φέτος, που έπεσε και η παλιά παράγκα, ήταν η ευκαιρία να φέρει την πρώτη του επιτυχία. Κάπως έτσι δεν τσιγγουνεύκαν και δημιούργησαν μια ομάδα με το μεγαλύτερο μπάτζετ στην Ελλάδα. Επειδη στα ποσά δεν πιστεύω τον Μαριδάκη, πιστεύω ότι έχουμε αρκετή απόσταση από το μπάτζετ της βρωμομάδας τους.

Όλα αυτά γίνανε γιατί ο Σαββίδης junior πορώθηκε με τον ΠΑΟΚ και ασχολείται καθημερινά. Ας προστατέψουμε το παιδί αυτό. Ξέρουμε ότι θα κάνει πολλά λάθη και θα κάνει άστοχες δηλώσεις, μιας που μεγάλωσε σε άλλη χώρα και μάλιστα πάρα πολύ διαφορετική. Βλεπω ότι σταδιακά μαθαίνει την Ελλάδα και πολύ σημαντικό ότι μιλάει και γράφει ελληνικά ή greeklish. Πάρα πολύ σημαντικό!!! Όλοι μαζί μια γροθιά με καυτή Τούμπα να φέρουμε το πρωτάθλημα! Η γκρίνια δε χωράει στο γήπεδο. Εδώ οκ ας κάνουμε μια κριτική, αλλά στο γήπεδο θέλει μόνο προσύλωση στη νίκη.
Τελευταία επεξεργασία από vs40 και Τρί 12 Δεκ 2017, 22:27, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5278
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 12 Δεκ 2017, 22:27

μπα το λιμανι ειναι τελειωμενη υποθεση .....αλλα ετσι κι αλλιως πιστευω οτι δεν θα το εκανε ποτε .....και φυσικα με διαδηλωσεις δεν κερδιζεις σε τετοιο επιπεδο ......ουτε φυσικα θα πηγαινε οπαδικα ο κοσμος ποτε και ετσι πρεπει......
ο μικρος μελλοντικα θα ειναι μεγαλο κερδος μας σαν συλλογος γιατι βλεπω βημα βημα φτιαχνεται και μεσα στα φυσιολογικα λαθη του μαθαινει πραγμα που σημαντικο.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 12 Δεκ 2017, 22:34

ptol συμφωνώ με αυτά που λες, αυτά πάνω κάτω ήθελα να πω
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 12 Δεκ 2017, 23:04

Δεν βλέπω όμως να βάζει νέα post στο instagram άρα είναι ευχαριστημένος.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 12 Δεκ 2017, 23:24

Περίμενε, όπου να ΄ναι θα σκάσει κανένα "Razvan gera" :P
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 12 Δεκ 2017, 23:25

Ωραίος vs40
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 15 Δεκ 2017, 19:49

Μπράβο Γιώργο πολύ σωστή και ανθρώπινη κίνηση..... Περαστικά στον φίλο του Άρη.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 15 Δεκ 2017, 20:05

Πολλά, άπειρα Μ Π Ρ Α Β Ο κι από μένα...
..........................................................................

«Μπροστά στην ζωή κανένα χρώμα και καμία ομάδα δεν μας χωρίζει»
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2017 20:33...
Από sdna.gr:

Ο Γιώργος Σαββίδης προχώρησε σε μία σπουδαία κίνηση και μέσω του instagram ενημέρωσε πως θα είναι στο πλευρό του άτυχου φίλο του Αρη, Γιώργου, που δίνει αγώνα ζωής.

Κίνηση ανθρωπιάς από τον Γιώργο Σαββίδη, που όπως ο ίδιος τόνισε θα στηρίξει τον άτυχο φίλο του Αρη, Γιώργο, στον αγώνα ζωής που δίνει. Πιο συγκεκριμένα το μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., με ανάρτησή του στο προφίλ του στο instagram αναφέρει:

"Η στάση μου σε αυτού του είδους τα θέματα δεν θα αλλάξει ποτέ. Μπροστά στην ζωή κανένα χρώμα και καμία ομάδα δεν μας χωρίζει. Θα είμαι δίπλα σου φίλε μου, κράτα γερά υπάρχουν πολλά αδιάφορα άτομα σε αυτό τον κόσμο. Είμαστε ενωμένοι".

Να σημειωθεί πως ανάλογη κίνηση έκανε και ο ποδοσφαιριστής του Δικεφάλου, Γιάννης Μυστακίδης, που έδωσε την φανέλα του σε δημοπρασία μέσω του charity idols, ενώ ακολούθησε ο Νίκος Γκάλης και η ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ.

................................................................................
Π.Α.Ο.Κ. είσαι...Κυριολεκτώ... :pano:

:nairepaok:


Υ.Γ. Την φωτογραφία με το πρωτότυπο post του δεν κατάφερα να την ανεβάσω... :(
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 15 Δεκ 2017, 22:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 15 Δεκ 2017, 21:06

Μπράβο Γιώργο!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 23 Δεκ 2017, 14:13

Μετά τις 6 καλοκαιρινές μαλαματίνες, τώρα περιμένω να δω, όσο γρηγορότερα γίνεται μάλιστα, 3 ή 4...
Εικόνα :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

:pano: Λύσσα για το φετινό Πρωτάθλημα... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 01 Ιαν 2018, 13:56

Εικόνα
Μεταξύ των άλλων όμορφων ευχών του, μου άρεσε πολύ ιδιαίτερα και του το αντεύχομαι για να το θυμάται:

"Ο καινούριος χρόνος...................να μας δώσει την δύναμη να κατακτήσουμε όλα όσα μας αξίζουν!!!!"

Π.Α.Ο.Κ. είσαι Γιώργη... :pano:

:opaokara: :nairepaok: :opaokara:

Παλεύεις δυνατά,
Αντιστέκεσαι επίμονα,
Ονειρεύεσαι υπομονετικά,
Κατακτάς τα πάντα.............................. :idea: ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΑ, ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!!


:opaokara: :nairepaok: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες