Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vs40 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:28

Ωραίος ο Γιώργος. Πραγματικά με τους 8 νεκρούς και τόνους πρέζας δεν σοκάρονται ούτε αηδιάζουν, ούτε με τις σφαίρες, τις απειλές και το θανατηφόρο κυνήγι παικτών, βλέπε Ουάρντα, το οποίο δεν πήρε καθόλου έκταση παρεμπιπτόντως. Αυτοί είναι ικανοί να καταδικάσουν ως ΕΟ την οικογένεια του ΠΑΟΚ... Η δε Ουέφα με όλα όσα γίνονταν επί 20 έτη, ήταν ευχαριστημένοι, τσεπώνοντας τις προμήθειες, τίποτα δε λέγανε. Βασικά μας λέγανε ότι μόνο ο γαύρος βάζει λεφτά ο καημένος και μόνο αυτός προσπαθεί (Πλατινί). Ξαφνικά φέτος το πρωτάθλημα ξέφυγε από τα όρια. Να μας πουν καλύτερα ότι ξέφυγε από τα "όριά τους", δηλαδή τα όρια του χωραφιού τους.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5281
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:42

Εικόνα
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:44

vs40 έγραψε:Ωραίος ο Γιώργος. Πραγματικά με τους 8 νεκρούς και τόνους πρέζας δεν σοκάρονται ούτε αηδιάζουν, ούτε με τις σφαίρες, τις απειλές και το θανατηφόρο κυνήγι παικτών, βλέπε Ουάρντα, το οποίο δεν πήρε καθόλου έκταση παρεμπιπτόντως. Αυτοί είναι ικανοί να καταδικάσουν ως ΕΟ την οικογένεια του ΠΑΟΚ... Η δε Ουέφα με όλα όσα γίνονταν επί 20 έτη, ήταν ευχαριστημένοι, τσεπώνοντας τις προμήθειες, τίποτα δε λέγανε. Βασικά μας λέγανε ότι μόνο ο γαύρος βάζει λεφτά ο καημένος και μόνο αυτός προσπαθεί (Πλατινί). Ξαφνικά φέτος το πρωτάθλημα ξέφυγε από τα όρια. Να μας πουν καλύτερα ότι ξέφυγε από τα "όριά τους", δηλαδή τα όρια του χωραφιού τους.



Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που πρέπει να κυνηγηθούν ΠΑΝΤΟΥ!

Καμιά ειρήνη χωρίς δικαιοσύνη!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:53

Ωραιος
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Φαντασμα » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:57

To τελευταιο ποστ του Γιωργου Σαββιδη τα λεει ολα και με σταματησε απο ενα Ιβανικο ποστ. Ελπιζω να κατανοει οντως αυτο που λεει οτι δλδ το "προβλημα" ειναι η οικογενεια του και οχι απλα ο ΠΑΟΚ. Για την ακριβεια το προβλημα ειναι ο ΠΑΟΚ του Ιβαν, η Β. Ελλαδα των επενδυσεων του Ιβαν, του αποκεντρωτικου επενδυτικου κεφαλαιου του Ιβαν που ειναι αυτονομο ισχυρο και προερχεται απο μεριες που δεν ελεγχει και δεν εγκρινει το κρατος των Αθηνων. Πριν κανα διμηνο βγηκε ο αμερικανος πρεσβης και εκανε δηλωσεις κοινωντας το δαχτυλο για τις επενδυσεις του Ιβαν, τι να λεμε τωρα.Σιγα σιγα θα αρχισουν ολοι να κατανοουν τι συμβαινει και πως ειναι αδυνατον μονο με ποδοσφαιρικη ματια να καταλαβει καποιος το μενος με το οποιο επιτιθεται το κρατος-απατεωνας στον ΠΑΟΚ του Ιβαν. Οπως προπερσι με γαβρο, οπως περσι με βαζελο και κυπελο ετσι και φετος ολοι μαζι εναντια στον Ιβαν μη τυχον και στερηθει η Αθηνα πλουτο και χρηματοροες. Καθηστε αναπαυτικα και περιμενετε να ξεβρακωθουν ολοι, ακομα και η ουεφα. Θα γινουν χειροτερα πριν αρχισουν να γινονται καλυτερα. Ολο αυτο ειναι μεγαλυτερο απο τον ΠΑΟΚ αλλα ισως ελαχε σε εμας τελικα να ξετυλιξουμε το κουβαρι.
Φαντασμα
 
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2017, 13:31

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 12 Μαρ 2018, 17:59

Γιώργο στο λέω εγώ που σε έχω κράξει ουκ ολίγες φορές, ότι αν εσείς είστε το πρόβλημά, ο λαός του ΠΑΟΚ, θα γίνει το πρόβλημα το δικό τους.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό vs40 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:03

Παιδιά αν δεν το πάμε δυναμικά αυτή τη φορά, τίποτα δε θα γίνει. Χρειάζεται να βγούμε στους δρόμους και να ζητήσουμε σύνορα στη Λάρισσα. Δεν το λέω για να γίνει, αλλά για να καταλάβουν ότι ως εδώ. Δεν γίνεται να μας αντιμετωπίζουν σαν ξένο σώμα τόσα χρόνια. Έχουν στήσει ένα σύστημα με τα ΜΜΕ και φτιάξαν έναν κόσμο μόνο για την Αθήνα, δηλ κάτι σαν την ταινία The Hunger Games. Βέβαια, τα έχουν θαλασσώσει τόσο, που ούτε η Αθήνα πάει καλά στην τελική. Απλά μας βουλιάζουν όλους μαζί τους. Απόδειξη αυτού που λέω, ο ντόρος που έγινε όταν ο Ιβάν είπε ότι θα αγοράσει το Μέγκα. Και τι δεν είπε τότε το όλο σύστημα... Τελικά του την φέρανε τελευταία στιγμή.

Ήταν πάντως λάθος τους να το προβάλουν τόσο δημόσια η οικογένεια Σαββίδη. Ακόμη δεν είχε καταλάβει το θηρίο και ήθελε να τους την πει κάπως. Ήταν κίνηση ματ, χωρίς πολλά λόγια να αγοράζανε το Μέγκα και άλλα ΜΜΕ. Εκεί παίζεται το παιχνίδι στην Ελλάδα.

Μακάρι να βρουν το κουράγιο να συνεχίσουν. Ο λαός θα πρέπει να τους εμψιχώσει και να δείξει πάλι το δρόμο. Όλοι στους δρόμους θέλει να απαιτήσουμε δικαιωσύνη για τη Β.Ελλάδα. Επανάσταση χωρίς "αίμα" δεν υφίσταται.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5281
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:05

Τους φιλους σου και την οικογενεια σου τους μετρας στις δυσκολες στιγμες....
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό takis4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:06

έχει δίκιο ο george , απλά υπάρχει ένα κατεστημένο που δεν θέλει άτομα που χαλάνε την πιάτσα... δεν γίνετε κύριε σαββίδη να πλερώνεις 10 εκ ευρώ για χρέος , εμείς εδώ στο ελλάντα βαράμε κανόνι σε τέτοιες περιπτώσεις και πάμε στην g εθνική παλικαρισια...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:06

Επαναλαμβάνομαι το ξέρω και ζητώ συγγνώμη από όσους διαβάζουν όλο το φόρουμ,πιστεύω όμως ότι έχουν απογοητευτεί πολύ και δύσκολα να συνεχίσουν με την ίδια θέληση.
Έσπασαν,τα κατάφεραν και τους λύγισαν.
Εμένα αυτό μου δείχνουν τα γραφόμενα του Γιώργη.
Και στην τελική γιατί να συνεχίσουν να πετάνε τα λεφτά τους;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:10

το εγραψα και πιο πανω. αν αντέξουν αυτο το σκηνικο δεν μασαμε τιποτα. εχει αρχισει πάντως προσπαθεια να στραφει ο κοσμος εναντιον του Ιβαν. και καλα τετοιος υπεροχος κοσμος κριμα να εχει τετοιο προεδρο κτλ. ουστ υποκριτες και λαμογια
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:26

obanebane έγραψε:Επαναλαμβάνομαι το ξέρω και ζητώ συγγνώμη από όσους διαβάζουν όλο το φόρουμ,πιστεύω όμως ότι έχουν απογοητευτεί πολύ και δύσκολα να συνεχίσουν με την ίδια θέληση.
Έσπασαν,τα κατάφεραν και τους λύγισαν.
Εμένα αυτό μου δείχνουν τα γραφόμενα του Γιώργη.
Και στην τελική γιατί να συνεχίσουν να πετάνε τα λεφτά τους;


γι αυτό το λόγο μπάνε θα ήθελα από τους συνδέσμους μία δυνατή ανακοίνωση στήριξης στον ιβάν σαββίδη
να του πούνε "μάγκα πρόεδρε, είμαστε δίπλα σου"
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10194
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:35

danirifle έγραψε:
obanebane έγραψε:Επαναλαμβάνομαι το ξέρω και ζητώ συγγνώμη από όσους διαβάζουν όλο το φόρουμ,πιστεύω όμως ότι έχουν απογοητευτεί πολύ και δύσκολα να συνεχίσουν με την ίδια θέληση.
Έσπασαν,τα κατάφεραν και τους λύγισαν.
Εμένα αυτό μου δείχνουν τα γραφόμενα του Γιώργη.
Και στην τελική γιατί να συνεχίσουν να πετάνε τα λεφτά τους;


γι αυτό το λόγο μπάνε θα ήθελα από τους συνδέσμους μία δυνατή ανακοίνωση στήριξης στον ιβάν σαββίδη
να του πούνε "μάγκα πρόεδρε, είμαστε δίπλα σου"

+1926
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokpool » Δευτ 12 Μαρ 2018, 18:47

Συγνώμη όμως όταν η Ελλάδα έχει πέσει πάνω μας να μας φάει ζωντανούς, αυτό θα έπρεπε να έχει γίνει ήδη.
Την ασπίδα την βάζεις όταν όλοι σε πολεμάνε, όχι όταν έχει τελειώσει ο πόλεμος και πέρα από αυτό είναι το λιγότερο που χρωστάμε σε αυτή την οικογένεια.
Άβαταρ μέλους
paokpool
 
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:48
Τοποθεσία: Δράμα / Dortmund

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 12 Μαρ 2018, 19:01

danirifle έγραψε:
obanebane έγραψε:Επαναλαμβάνομαι το ξέρω και ζητώ συγγνώμη από όσους διαβάζουν όλο το φόρουμ,πιστεύω όμως ότι έχουν απογοητευτεί πολύ και δύσκολα να συνεχίσουν με την ίδια θέληση.
Έσπασαν,τα κατάφεραν και τους λύγισαν.
Εμένα αυτό μου δείχνουν τα γραφόμενα του Γιώργη.
Και στην τελική γιατί να συνεχίσουν να πετάνε τα λεφτά τους;


γι αυτό το λόγο μπάνε θα ήθελα από τους συνδέσμους μία δυνατή ανακοίνωση στήριξης στον ιβάν σαββίδη
να του πούνε "μάγκα πρόεδρε, είμαστε δίπλα σου"



Είμαι σίγουρος ότι θα έρθει αυτή dani.
Δεν ξέρω ομως αν κάτι τέτοιο είναι αρκετό
Βράζει ο κόσμος και τους έχουμε όλους απέναντι μας,μυρίζει μπαρούτι παντού.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: astral και 21 επισκέπτες