Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:03

Στειλτε κανα μειλ μεταξυ σας,να τα πειτε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:04

Δεν ήξερα ρε Σούρμε να στέλνω προληπτικά μεηλ σα τις βόμβες του Μπους σε κόσμο που ΚΑΠΟΤΕ παρατήρησα για κάτι, ώστε να μην δέχομαι άσχετες επιθέσεις σε κάθε αφορμή επί παντός επιστητού.


Σόρρυ.




Α ΚΑΤΣΕ, έχω μια ιδέα.

Όταν κάποιος έχει θέμα ή ένσταση μαζί μου, να μη με περιμένει στη γωνία αλλά να μου στέλνει εκείνος ωραία και εξηγημένα το θέμα του!

Τραβηγμένο;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:06

Α καλα δεν εχει σημασια αν προσβαλεις την υποληψη καποιου, σημασια εχει ποσες μερες περασαν.
Εσυ δε θα το θυμοσουν.
Καταλαβα αρκετα, καλο βραδυ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:07

Οκ τα λέμε σε κάνα τρίμηνο που θα βρεις άλλη αφορμή.

Ώριμα και κιμπάρικα.



ΥΓ. Μια και σε έχω εδώ :

1. Όταν σου λέω οτι φέρεσαι ύποπτα ΜΠΟΡΕΙ και να εννοώ οτι δε βγάζει νόημα και λογική το να ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ να θίξεις ένα θέμα ΑΚΟΜΑ ΚΙ αν έχεις δίκιο. Η ΕΠΙΜΟΝΗ είναι το περίεργο! Δε σημαίνει οτι πληρώνεσαι γι αυτό

2.ΟΤΑΝ όμως λες ρητά οτι ένας, έστω και αποστασιοποιημένος ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ οπαδικής σελίδας φέρεται ΥΠΟΠΤΑ και προστατεύει ή υπερασπίζεται ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ανθρώπους αυτό ειναι ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ. ΤΟ καταλαβαίνεις;;;

ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.


ΞΕΚΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:08

Εγώ λέω να πάτε για ένα κρασάκι / ρακομελάκι να γουστάρετε και να τα βρείτε!
Είστε και οι 2 αγαπητά μας πρόσωπα-μέλη και μας προκαλεί στεναχώρια να βλέπουμε τα παραπάνω.
Πάμε παρακάτω μάγκες... ;)
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9507
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό che4 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:10

χωρίς να χρειάζεται υπεράσπιση από κανέναν ο κατ συμβαίνει για άλλη μια φορά αυτό που έλεγα και στο σνουφελ


εκτός απ τα μέλη πρέπει και οι διαχειριστές και πλέον το θέτει ξεκάθαρα ο ρειν ότι είναι ενεργός αντμιν να προσέχουν το ύφος τους απέναντι στα μέλη του φόρουμ


είναι κρίμα κάποιος που λόγω ιδιότητας έχει εξουσία να μιλάει μαυτο τον τρόπο σε αλλά μέλη που δεν έχουν δώσει ποτέ δικαίωμα είναι χρόνια εδώ και όσοι τους γνωρίζουν ξέρουν το ήθος τους και την ακεραιότητα τους


και ναι τον ξέρω τον κατ και είναι διαμάντι και ακέραιος για να προλάβω τα σχόλια για παρεακι κτλ.
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:11

Ναι καλά άσε Τσε να λείπει το βύσσινο.


Κάθομαι και διαβάζω τόσες μέρες τη μίρλα σε άλλο, πιο σχετικό τόπικ, γιατί το ένα, γιατί το άλλο, γιατί έπεσε μπαν, γιατί σηκώθηκε μπαν.




Μάγκες οι άνθρωποι που ασχολούνται με τη διαχείριση του φόρουμ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, οχι εγώ, δεν είναι ούτε μαριονέτες ούτε γκόμενες σε κομμωτήριο.

Μια δεκαετία τα λέμε όταν είναι να πέσει μια φωνή θα πέφτει και μια φωνή δεν είναι παιδική χαρά το φόρουμ, ούτε κοινωνική υπηρεσία να απαιτείται ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ ευγένεια και καλή διάθεση.


ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ τι κάνουμε και ΜΕΤΑ απαιτούμε.
Αμα γυρνά το Χ μέλος επί μέρες και κράζει ανελέητα και δίχως οίκτο γιατί έτσι θέλει, μετά δε θα παριστάνει το θιγμένο!!!
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:12

Συγγνώμη αλλά δε σας καταλαβαίνω...
Ειλικρινά
Τζάμπα χαλιεστε,ο άλλος άρχισε πάλι το τσιγάρο...

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:14

Κι έκανε και μλκ τώρα ο μικρός στο Instagram, κι άντε να τον πείσεις να το βγάλει, που πάει και μου βάζει φάουλ του Βερνμπλουμ στον Τουρέ σε ματς της Σίτυ με την ΤΣΣΚΑ , τον ξαπλώνει κάτω.
Δεν παίζουμε wrestling ...

Δεν καταλαβαίνει ότι θα τον δείχνουν κάρτες με το παραμικρό;;;
Έλεος ρε Γιώργη

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:17

Και για να μην είμαστε οφ τόπικ και να γίνω ΕΝΤΕΛΩΣ συγκεκριμένος:



ΤΟ να γυρνάμε από τόπικ σε τόπικ και αντίστοιχα έξω στην κανονική ζωή και να κράζουμε ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ τον Σαββίδη ή τον Γκαγκάτση (όλ ταιμ κλασικ) τι ακριβώς περιμένουμε να αποφέρει;

Να απαντήσω;

Την απόσυρσή του κάποια μέρα απ΄την ομάδα.


Δε ξέρω άμα σας βολεύει να λέτε οτι ο Ιβαν χρειάζεται τον ΠΑΟΚ αλλά κάνετε πάρα πολύ μεγάλο λάθος και μετά από 30 χρόνια παρακμή θα έπρεπε να το έχετε καταλάβει.


Γι αυτό λοιπόν λέω πρώτα προσέχουμε τι κάνουμε και τι επιπτώσεις ΣΥΝΟΛΙΚΑ και σε μεγαλύτερη κλίμακα μπορεί να έχει και μετά παριστάνουμε τους εύθικτους οτι κάποιος είπε κάτι εναντίον μας.


Πέντε χρόνια έκανε ο Ιβάν να ακούσει ΕΝΑ χειροκρότημα στην Τούμπα κι αυτό λειψό και πάμε να το ανατρέψουμε σε μισή χρονιά γιατί γουστάρουμε να σηκώνουμε μπαϊράκι.





Και κάλλιστα όπως εμείς τον κράζουμε επί προσωπικού για τις χ αδυναμίες, ο ίδιος για εμάς που έχει επενδύσει ένα κάρο λεφτά κι εμείς ακόμα δε μπορούμε ούτε καν με εισιτήριο στο γήπεδο να πάμε (άλλος πετάει σκοινιά, άλλος κάνει ντου, άλλος ριφιφί, άλλος πέφτει με αερόστατο) και του γαμάμε τις προσπάθειες, τι πρέπει να πει;

Μήπως να μας στείλει όλους στο διάολο; Το αξίζουμε όλοι όμως;






ΥΓ. ΤΟ οτι κάνει παπαριές ο Γιώργης στο Ινστα και ίσως και γενικότερα (π.χ. εκ του ασφαλούς χαβαλέ σε Χαριλάου) είναι αδιαμφισβήτητο και ηλίθιο.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:22

περιμενω φετος να ειναι υποψιασμενος σε ολα τα θεματα
η τουμπα πρεπει να γινει αστακος,ο μπαχαλακιας που γραφει στ απαλια του τα παπουτσια τα θελω εκατομμυριων και τον κοπο της ομαδας πρεπει να τον τσιμπανε απο τις καμερες(να μπουν παντου) και να μην του επιτρεπεται ξανα η εισοδος στο γηπεδο για μεγαλο διαστημα
γυρω γυρω να μπει διχτυ και πλαστικο προστατευτικο,να ελεγχεται η φυσουνα
να μπουν καμερες με ηχο και εικονα στους διαδρομους μεσα ;)


γενικα τα λεω ηδη μετα το ματς με τον παναθηναικο και τον ιβιτς,αλλα φυσικα η φωνη μου η δικη μου και ποσων αλλων δεν εχει καμια δυναμη

τωρα ομως δεν υπαρχει δικαιολογια καμια
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό alp920 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:24

Ρίξτε τους τόνους.Ετσι απλά.Καληνυχτα.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2000
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:26

Ρε πιλότε, ειλικρινά, πιστεύεις ότι οι επιθέσεις στον ΠΑΟΚ δεν είναι κατευθυνόμενες και ιδιοτελείς; Στα αρχίδι@ και του Γιώργη, κι εμού του Γιώργου και σου του Γιώργου (νομίζω δηλαδή :lol: ) και όλων μας για τη "στοχοποίηση". Λες και θα εκλείψει, αν είναι ... Παναγία ο Γιώργης ή ο όποιος Βέρνμπλουμ Ανάσα παίρνει ο μικρός και ... ενοχλούνται αι μωραί παρθέναι.

Η ουσία είναι μια. Το πρωτάθλημα αυτό αναίμακτα με τέτοιες λαμογιές είναι αδύνατο να ολοκληρωθεί. Μην πω να συνεχιστεί για παραπέρα του δεκαπενθημερου του Οκτωβρίου. Χρειάζεται παρέμβαση της πολιτείας. Ναι, έστω αυτής της ξεδιάντροπης. Δε μιλάμε τώρα για χρήματα απλά. Μιλάμε για σοβαρότερα πράγματα. Που ηθικά τους αληταράδες των (προσ)κομμάτων μπορεί να μην τους πολυνοιάζει, η ασφάλεια έστω "ανοήτων", που συνεχίζουν να παίρνουν την μπάλα σοβαρά στην Μπανανία, αλλά, άμα σκάσει καμιά άσχημη ... στραβή, θα ξεσπάσει θύελλα με απρόβλεπτες διαστάσεις.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dakos4 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:31

rainmaker έγραψε:Και για να μην είμαστε οφ τόπικ και να γίνω ΕΝΤΕΛΩΣ συγκεκριμένος:



ΤΟ να γυρνάμε από τόπικ σε τόπικ και αντίστοιχα έξω στην κανονική ζωή και να κράζουμε ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ τον Σαββίδη ή τον Γκαγκάτση (όλ ταιμ κλασικ) τι ακριβώς περιμένουμε να αποφέρει;

Να απαντήσω;

Την απόσυρσή του κάποια μέρα απ΄την ομάδα.


Δε ξέρω άμα σας βολεύει να λέτε οτι ο Ιβαν χρειάζεται τον ΠΑΟΚ αλλά κάνετε πάρα πολύ μεγάλο λάθος και μετά από 30 χρόνια παρακμή θα έπρεπε να το έχετε καταλάβει.


Γι αυτό λοιπόν λέω πρώτα προσέχουμε τι κάνουμε και τι επιπτώσεις ΣΥΝΟΛΙΚΑ και σε μεγαλύτερη κλίμακα μπορεί να έχει και μετά παριστάνουμε τους εύθικτους οτι κάποιος είπε κάτι εναντίον μας.


Πέντε χρόνια έκανε ο Ιβάν να ακούσει ΕΝΑ χειροκρότημα στην Τούμπα κι αυτό λειψό και πάμε να το ανατρέψουμε σε μισή χρονιά γιατί γουστάρουμε να σηκώνουμε μπαϊράκι.





Και κάλλιστα όπως εμείς τον κράζουμε επί προσωπικού για τις χ αδυναμίες, ο ίδιος για εμάς που έχει επενδύσει ένα κάρο λεφτά κι εμείς ακόμα δε μπορούμε ούτε καν με εισιτήριο στο γήπεδο να πάμε (άλλος πετάει σκοινιά, άλλος κάνει ντου, άλλος ριφιφί, άλλος πέφτει με αερόστατο) και του γαμάμε τις προσπάθειες, τι πρέπει να πει;

Μήπως να μας στείλει όλους στο διάολο; Το αξίζουμε όλοι όμως;






ΥΓ. ΤΟ οτι κάνει παπαριές ο Γιώργης στο Ινστα και ίσως και γενικότερα (π.χ. εκ του ασφαλούς χαβαλέ σε Χαριλάου) είναι αδιαμφισβήτητο και ηλίθιο.

δηλαδη να κλεινουμε το στομα μας στις μαλακιες που γινονται με το φοβο μην φυγει απο την ομαδα;
οταν αφηνεις κομινηδες να σφυριζουν ακομα και να σε σφαζουν απο τις πρωτες 2 αγωνιστικες,τοτε βγες και ζητα συγνωμη στους 20.000 που ετρεξαν σαν μαλακες να παρουν διαρκειας.
και κραξιμο θα φαει στις μαλακιες που γινονται και θα αποθεωθει οταν πρεπει.
Dakos4
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2016, 16:22

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 23:31

navigator11 έγραψε:Ρε πιλότε, ειλικρινά, πιστεύεις ότι οι επιθέσεις στον ΠΑΟΚ δεν είναι κατευθυνόμενες και ιδιοτελείς; Στα αρχίδι@ και του Γιώργη, κι εμού του Γιώργου και σου του Γιώργου (νομίζω δηλαδή :lol: ) και όλων μας για τη "στοχοποίηση". Ανάσα παίρνει και ... ενοχλούνται αι μωραί παρθέναι. Η ουσία είναι μια. Το πρωτάθλημα αυτό αναίμακτα με τέτοιες λαμογιές είναι αδύνατο να ολοκληρωθεί. Μην πω να συνεχιστεί για παραπέρα του δεκαπενθημερου του Οκτωβρίου. Χρειάζεται παρέμβαση της πολιτείας. Ναι, έστω αυτής της ξεδιάντροπης. Δε μιλάμε τώρα για χρήματα απλά. Μιλάμε για σοβαρότερα πράγματα. Που ηθικά τους αληταράδες των (προσ)κομμάτων μπορεί να μην τους πολυνοιάζει, η ασφάλεια έστω "ανοήτων", που συνεχίζουν να παίρνουν την μπάλα σοβαρά, στην Μπανανία, αλλά, άμα σκάσει καμιά άσχημη ... στραβή, θα ξεσπάσει θύελλα με απρόβλεπτες διαστάσεις.
Λες να γίνουμε Κροατία; Γιατί εμένα μέχρι εκεί έφτασε η σκέψη μου από πέρσι όχι σήμερα ούτε χτες.

Ίσως να είναι αυτός ο σκοπός....



SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες