Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:15

Δηλαδή πού μας είναι χρήσιμος ο Τράκης?
Θα τον πάρουμε ως αξιόπιστο μάρτυρα στην δίκη?
Μην το παραγαμάμε τώρα, σας παρακαλώ πάρα πολύ και τους δύο τώρα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:19

goran 64 έγραψε:Δηλαδή πού μας είναι χρήσιμος ο Τράκης?
Θα τον πάρουμε ως αξιόπιστο μάρτυρα στην δίκη?
Μην το παραγαμάμε τώρα, σας παρακαλώ πάρα πολύ και τους δύο τώρα...


ρε συ στον γενικο πολεμο που δεχομαστε καθε φωνη που δεν συμμετεχη σε αυτο μας ειναι χρησιμη

ο τρακης θελει την παε και βρισκεται σε κοντρα με τους οργανωμενους του βαζελου
δινει δικαιο στον ιβαν για να δωσει δικαιο στον ευατο του
αλλα παραλληλα εχει λαο μαζι του στο εχθρικο εδαφος για εσενα η κοινη γνωμη το κοινο μετωπο εναντιον μας ειναι απαραιτητο να διασπαστει
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:21

Ρε παιδια δεν ισχυει οτι συμμαχησαμε κιολλας!
Ο Τρακης εκανε ενα θετικο σχολιο για τον Ιβαν και ο ενας ακολουθησε τον αλλον στο ινσταγκραμ...Σιγα τα αυγα!
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:38

marley 4 έγραψε:
goran 64 έγραψε:Δηλαδή πού μας είναι χρήσιμος ο Τράκης?
Θα τον πάρουμε ως αξιόπιστο μάρτυρα στην δίκη?
Μην το παραγαμάμε τώρα, σας παρακαλώ πάρα πολύ και τους δύο τώρα...


ρε συ στον γενικο πολεμο που δεχομαστε καθε φωνη που δεν συμμετεχη σε αυτο μας ειναι χρησιμη

ο τρακης θελει την παε και βρισκεται σε κοντρα με τους οργανωμενους του βαζελου
δινει δικαιο στον ιβαν για να δωσει δικαιο στον ευατο του
αλλα παραλληλα εχει λαο μαζι του στο εχθρικο εδαφος για εσενα η κοινη γνωμη το κοινο μετωπο εναντιον μας ειναι απαραιτητο να διασπαστει

Κρίνω διαφορετικά την "μη συμμετοχή" που αναφέρεις, απ την "φιλική συμμετοχή" που είναι εδώ υπαρκτή...

Αν ήμουν υιός Σαββίδη πάντως, να ξέρεις ότι θα εκτιμούσα περισσότερο την σιωπή του, παρά την δήλωση του...
Ειδικά αυτουνού, όχι τόσο γιατί είναι β@ζελος, όσο γιατί σαν άτομο είναι πολύ κατώτερος από μένα, δεν κολλάω...

Δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε μία στο εκατομμύριο, απ όλους όσους κι αν έχει υποστηρικτές του ο Τράκης, να βρεθεί έστω και ένας που θα δει τον Π.Α.Ο.Κ. και τον Ιβάν με διαφορετικό μάτι, εξ αιτίας αυτού που δήλωσε ο Ντιπιτζής...
Οπότε η δήλωση συμπαράστασης του, εκτιμώ ότι είναι εντελώς αχρείαστη έως και άχρηστη και δεν την θέλουμε...

Αυτό πιστεύω ακράδαντα, αυτό καταγράφω κι εδώ και μου αρκεί να γίνει κατανοητό, δίχως να πείσω κανέναν...


Υ.Γ. BlackBlockAttact, ξέρεις πόσοι γάμοι ξεκίνησαν από "ραντεβού στα τυφλά" και πόσοι απ αυτούς απέτυχαν?

Υ.Γ. 2...Δεν χρειάζεται να το κουράζουμε άλλο νομίζω...Εφ όσον συμφωνούμε ότι διαφωνούμε, δεν ψηνόμαστε! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:47

αδερφε
η σιωπη αφηνει μπετον τον πολεμο που δεχομαστε καμια διαφοροποιηση
η δηλωση που διασπα το μπετον σου ειναι χρησιμη

και ποιος σου ειπε οτι εχει ο γιωργος η εμεις εχουμε καποιο λογο να εκτιμησουμε τον οποιο τρακη? συμμαχους μιας χρησης στον πολεμο ψαχνεις

θελουμε και αλλους τρακηδες ανεξαρτητα απο την αιτια της φιλικης συμμοτοχης
ακομα και ο μακης που μαλωσε στο σχολειο με τον κουλη και βγαλει δημοσια την πικρα του μας ειναι χρησιμος τουτη την ωρα ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kinis » Πέμ 15 Μαρ 2018, 01:57

Μάγκες εγω βλέπω ο Γιωργος τους γλενταει με τα ποστ του! Μιλα μορη κουραδα Βασιλειαδη ... ο Ολυμπιακος ειναι κράτος? Τα πανο στα ρωσικα ολα καλα? Ε μορη κουραδα?

Για την ντεμουλα θα μιλησει κανεις? Ποιος ηταν ο κυριος που έβγαλε πρώτος τον ορο χ...... για τον ΠΑΟΚ? Δεν ξερετε τι ακουγα στην Αθηνα απο τον σπορ φμ εκεινη την μερα.

Μαγκες είναι θεμα ανδρικής τιμής πλέον. Σας το λεω εγω που εχω γεννηθει στην Αθηνα και έχω φαει την προπαγανδα τους 30 χρονια ρε. Εχω τσακωθει με ολους τοσα χρονια με τα προβατα.

Καντε ρε τιποτα στον ΠΑΟΚ ρε... γυρισμο δεν θαχει..

Ιβαν ενας απο εμάς! ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ από Αμερικα :opaokara: :opaokara:

Το βιογραφικό

Ο κ. Βασιλειάδης, μάχιμος δικηγόρος, είναι 37 ετών και έχει γεννηθεί στον Πειραιά.
kinis
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Κυρ 14 Ιαν 2018, 17:16

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 15 Μαρ 2018, 08:40

Τα post του Γιώργου Σαββίδη είναι εξαιρετικά! Προφανώς έχει πάρει κάποιον σύμβουλο, ο οποίος όμως κάνει πολύ καλή δουλειά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89379
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 15 Μαρ 2018, 09:06

Αν και δεν εχω ινσταγκραμ φαντάζομαι πως λειτουργεί σαν το φβ, οπότε μήπως έτσι τα ποσταρισματα του Γιώργη θα τα βλέπουν και οι ακόλουθοι του Τράκη στη χαβούζα αν κάνει λάικ ?
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 19 Μαρ 2018, 12:49

Αυτό ανέβηκε επίσης στο chat πριν λίγο, απ τον συμφορουμίτη μας SOSA....

Εικόνα
«Οι Πόντιοι Έλληνες δεν τα παρατούν ποτέ. Μην πανηγυρίζετε τόσο νωρίς...»
σημείωσε αρχικά και πρόσθεσε:
«Τον αετό που είναι σκυφτός, μην τον λυπάστε! Ετοιμάζεται να επιτεθεί...».


Δώσε :pano: πόνο Γιώργη... :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 19 Μαρ 2018, 13:10

'Ασε μας ρε Γιωργάκη να χαρείς με τα επαναστατικά μηνύματα στο τουιτερ.

Μας έχουν στήσει σε 20 μέρες με όλους τους πιθανούς τρόπους.
Διαιτητικά
Επικοινωνιακά
Δικαστικά
Εξωδικαστικά
Σε εφετεία
Σε υπουργικά γραφεία
Σε φύλλα αγώνος
Σε συμπληρωματικά φύλλα αγώνος

Κι όλα αυτά τη χρονιά που πήρες την επο από τα χέρια του χοντρού κι έριξες ένα καράβι λεφτά τη τελευταία μέρα των μεταγραφών για να σηκώσεις κούπα.
Κι όλα αυτά τη χρονιά που σε παίζανε 1.40 να το σηκώσεις , και σε 2 αγωνιστικές αντί να πάρεις 6 βαθμούς εσύ έχασες εξωαγωνιστικά 12.

Ένας ολόκληρος λαός είναι με χάπια και εσύ μου ανεβάζεις για αετούς που ετοιμάζουν αντεπίθεση. Και πριν από μισή ώρα του πανομουνο ο κομίνης ουσιαστικά υπέγραψε τη θανατική σου καταδίκη.

Άσε μας ρε Γιωργάκη να χαρείς. Αν μπορείς εξασφάλισε ισονομία και δικαιοσύνη και άσε τα τουιτερ για τις γκομενιτσες να ανεβάζουν τη πραμάτεια τους.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 19 Μαρ 2018, 13:15

Γιατί θεωρείς ας πουμε οτι με τον πόλεμο που δέχεται ο ίδιος και η οικογένεια του , είναι καλύτερα απο μάς? Μεγάλη μερίδα του κόσμου ανησυχεί για το αν θα φύγει αυτός και η οικογενειά του απο την ομάδα , λόγω του πολέμου που δέχεται απ όλους. Καλώς ανεβάσε αυτό το στάτους και ξεκαθαρίζει 1-2 πράγματα.. Τα υπόλοιπα είναι άλλη ιστορία, μην τα μπερδεύουμε
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 19 Μαρ 2018, 13:34

Kαταλαβαίνω ότι όλοι είμαστε στα κόκκινα, αλλά μετά τα νέα στημένα δημοσιεύματα περι φυγής κτλ. καλώς ο μικρός έκανε την ανάρτηση
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 19 Μαρ 2018, 14:10

Νέα project έρχονται σύντομα..... Γεια σου ρε Γιωργαρε..... Δώσε πόνο στα λαμογια.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kayde » Δευτ 19 Μαρ 2018, 14:45

Επρεπε να κανει τετοιες αναρτησεις για να καταλαβουν μερικοι οτι δε προκειται να φυγουν,απεναντιας απο δω και μπρος θα ξεκινησουν τα ωραια.Απλως θα το προτιμουσα πιο "στεγνο",ουτε φωτο,ουτε γνωμικα."Θα ειμαστε εδω" και αστους να ψαχνονται οι παλαιοελλαδιτες.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 19 Μαρ 2018, 15:05

Τα νέα προτζεκτ τι να τα κάνουμε ; Δηλαδή όσο είχαμε τα παλιά κερδίσαμε τίποτα;

Πράξεις θέλουμε τζόρτζη , πράξεις που να φέρνουν αποτέλεσμα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες