Kυριάκος Κυριάκος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 26 Φεβ 2018, 18:05

Κανε ενα κοπυ πειστ να δούμε και εμείς
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 26 Φεβ 2018, 18:06

Λοιπόν, ας κάνουμε έναν απολογισμό, για να βοηθήσω και αυτόν που η μοίρα μου επιφύλασσε να έχω ως «συνάδερφο». Αν κάτι τον δυσκολεύει στο λεξιλόγιό μου, μπορεί να ρωτήσει έναν από τους πιο μορφωμένους payrollιστες του.

Ψευδαίσθηση 1: Έστησαν πριν το ματς διαρροή σε δικό τους site, έστειλαν τη διαρροή που έστησαν ως παραπομπή στον Περέιρα, για συνάντηση Τεβεκέλη-Πουρλιοτόπουλου με τον πεθερό του Αρετόπουλου, που δυστυχώς γι αυτούς ήταν μπανανόφλουδα του πληροφοριοδότη τους!

Ψευδαίσθηση 2: Απειλούσαν και με φωτογραφίες :joy::joy::joy:

Ψευδαίσθηση 3: Δηλώθηκε κανονικά λένε ο Γκαρθία, αλλά στη λίστα που έδωσαν 75 λεπτά πριν το ματς έναν Κόντη κι έναν...Πούτσε εμφάνισαν (ας μάθουν ποιός κανονισμός και τι προβλέπει).

Ψευδαίσθηση 4: Τραυματισμός Γκαρθία. Που ξεκίνησε από το μάτι (όπως είπε ο κ. Γαβαλάς της NOVA πως του είπαν από τα αποδυτήρια του Ολυμπιακού), σήμερα είναι σε κολάρο, μακάρι αύριο του ανθρώπου μην του επηρεάσει και το στομάχι, σε αυτά δεν χωρούν οπαδικά. Περαστικά, είχε και βροχή!

Ψευδαίσθηση 5: Ο γιατρός -υπάλληλος του ΠΑΟΚ, που παλιά χτυπούσε φροντιστές και πιο παλιά έκανε θυσίες... στη θεά Αθηνά- που αφού έβγαλε το μπουφάν με τα διακριτικά διέγνωσε εσωτερική αμυχή στο χείλος είναι επίορκος! Και γι αυτό πήγαν σε ιδιωτικό νοσοκομείο της αρεσκείας τους, επειδή κατά τη γνώμη τους οι γιατροί γνωματεύουν με βάση το που εργάζονται! Και εκεί διέγνωσαν το ίδιο!
Ψευδαίσθηση 6: Υπήρχε ανάγκη -σύμφωνα με τη δήλωση του ασθενούς στους γιατρούς- 24ωρης νοσηλείας λόγω ναυτίας, αλλά ο ίδιος υπέγραψε στις 10 ώρες, χωρίς να πάρει χαρτί, για να βγει (με κολάρο)

Ψευδαίσθηση 7: Θα πληρώσουμε την ιστορία με τον Ίβιτς λένε. Ο αστυνομικός είναι όργανο, το μπουζούκι είναι όργανο, άρα ο αστυνομικός είναι μπουζούκι. Με αυτή τη συλλογιστική, που πρόθυμα ακολουθούν και οι δημοσιογράφοι «τους», έχουν δικαίωμα ψήφου!

Ο Ίβιτς που χτυπήθηκε εξ επαφής με κουτάκι μπύρας στο κεφάλι, εξετάστηκε απο γιατρό του αγώνα και του συστήθηκε από εκείνον εξέταση σε νοσοκομείο (δημόσιο) είναι ίδια περίπτωση με ξετυλιγμένο ρολό από τα 20 μέτρα που (ισχυρίζονται ότι) τραυμάτισε τον προπονητή τους.

Ψευδαίσθηση 8: Μας διδάσκει πολιτισμό και ήθος η ομάδα που έχει ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ (και τιμωρηθεί με μικρή ποινή) για βιαιοπραγίες εναντίον αντιπάλων παικτών σε ματς που έχαναν και μετά από αυτό κέρδισαν.

Τέλος. Ναι Κώστα, ντρέπομαι που ανήκουμε στον ίδιο χώρο και ντρέπομαι που πρέπει να βγάλω τον επιθετικό μου εαυτό μπας και συνεννοηθούμε, γιατί δεν υπάρχει ανάμεσά μας κανένα κοινό λεξιλόγιο, καμιά γραμματική, κανένα συντακτικό.
Δυστυχώς εγώ έχω συναίσθηση πως ο ρόλος μας πρέπει να είναι «αόρατος» στο κανονικό ποδόσφαιρο. Δυστυχώς σου αρκούν λοβοτομημένοι κλακαδόροι.

Αν χρειαστεί θα συνεχιστεί...
ΚΥΡ ΚΥΡ
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 26 Φεβ 2018, 18:11

Ωραιος ο Κυρ^2
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 01 Μαρ 2018, 15:41

Επιτέλους ακούγεται, φαίνεται, υπάρχει...

Εικόνα

Από sdna:
Ο Κυριάκος Κυριάκος, σχολίασε την φωτογραφία του Οσκαρ Γκαρσία και μεταξύ άλλων αναφέρει:
"Μόνο θλίψη για έναν άνθρωπο, που αντί να φέρει ποδοσφαιρικό πολιτισμό από την γενέτειρά του, έγινε υποχείριο ενός συλλόγου που τον βάζει να δαγκώνει τα χείλη του".

Αναλυτικά όσα αναφέρει ο υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., Κυριάκος Κυριάκος, σε ποστάρισμά του στο προσωπικό του προφίλ στο facebook...

Κανένας τραυματισμός, από κανένα ρολό, που καμία λήψη δεν δείχνει να πέφτει σ´εκείνο το σημείο. Μόνο θλίψη για έναν άνθρωπο, που αντί να φέρει ποδοσφαιρικό πολιτισμό από την γενέτειρά του, έγινε υποχείριο ενός συλλόγου που τον βάζει να δαγκώνει τα χείλη του.

Βρείτε όποιον τρόπο θέλετε να βιάσετε την κοινή λογική και την εικόνα, όπως συνηθίσατε να κάνετε. Ανοίξτε ομπρέλα, έπιασε ψιλόβροχο, δεν σας φτύνουν! Ο «βασιλιάς είναι γυμνός»...

Αύριο στις 16:00 αποδείξτε μας πως το τηλεκατευθυνόμενο ρολό έφτασε εκεί. Φέρτε και την κυρία που τράβηξε αυτές τις φωτογραφίες να μας πει και τη δική της άποψη.

Φέρτε ό,τι θέλετε, αλλά σας παρακαλώ ελάτε, γιατί δεν λειτουργεί και το Δελφινάριο!


Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 01 Μαρ 2018, 15:46

Για να ξεθάρεψε έτσι αυτός, σίγουρα κάτι καλό έχει που βλέπει 5 μέρες τώρα.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 01 Μαρ 2018, 16:25

Ψευδαίσθηση 3: Δηλώθηκε κανονικά λένε ο Γκαρθία, αλλά στη λίστα που έδωσαν 75 λεπτά πριν το ματς έναν Κόντη κι έναν...Πούτσε εμφάνισαν (ας μάθουν ποιός κανονισμός και τι προβλέπει).


Συμπερασμα: Της Κοντης ...Πουτσε της φταινε οι τριχες του οσκαρ.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 11:49

Μακροσκελή ανάρτηση στο facebook, έκανε ο υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., Κυριάκος Κυριάκος, με... καλημέρες προς Σκολαρίκη, Αρετόπουλο, Γκαρσία, και όχι μόνο.

Ο Κυριάκος Κυριάκος έκανε αναφορά σε καινούργιους και παλιούς «συνασπισμούς», αφήνοντας αιχμές και για πρωτοσέλιδο αθλητικής εφημερίδας... φωτογραφίζοντας την "Live Sport"...

Αναλυτικά τα όσα ανέφερε ο Κυριάκος Κυριάκος:

«Καλημέρα και ψυχραιμία!

Καλημέρα σε καινούργιους και παλιούς «συνασπισμούς», σε φίλους, «φίλους» και αντιπάλους...

Καλημέρα κα Σκολαρίκη και προϊστάμενοι, κε Αρετόπουλε, αγαπητέ Όσκαρ, φαβορί και αουτσάιντερ...

Καλημέρα από τον Π.Α.Ο.Κ. που θα βρίσκετε μπροστά σας πιο δυνατό με κάθε χτύπημα που επιχειρείτε να του δώσετε...

Δεν αξίζετε καμιά προσπάθεια να μιλήσουμε στη γλώσσα σας. Δεν αξίζετε καμιά προσπάθεια να σας μιλήσουμε.

Τα λέτε όλα τόσα χρόνια και ειδικά φέτος μόνοι σας. Μας κάνατε το καλό να μείνουμε μόνοι μας. Μας είναι αρκετό.

Καλημέρα στο κοινό που διαβάζει μόνο τίτλους γιατί του κρύβουν το υπόλοιπο κείμενο.

Καλημέρα στους φιλάθλους της...Σερβέτ και της Ξαμάξ, στους διοργανωτές του πρωταθλήματος Ελβετίας, στους υποκριτές με τα κροκοδείλια δάκρυα.

Εδώ είμαστε, καλημέρα και ψυχραιμία!

Το ξαναλέω. Εδώ είμαστε! Πείτε εσείς τώρα τα δικά σας πάλι...

ΥΓ: Για όσους δεν κατάλαβαν...Εξαιρετικό πρωτοσέλιδο της αθλητικής εφημερίδας με τη νέα ιδιοκτησία. Και τι ωραίος συνδυασμός χρωμάτων!»

από SDNA

................................................................................
Και μια εκ των απαντήσεων στα σχόλια που ακολουθούν το ποστάρισμα του...
................................................................................
Τους έκανες τα μούτρα κρέας.
Από πέρυσι από τον τελικό ξεσκισουν τον Π.Α.Ο.Κ. κι εσύ φάνηκες όταν ήταν μας πεις να μη τα βάζουν με τον Σαββίδη.
Τώρα είναι αργά κοιμήθηκες κι εσύ και όλοι.
Ψύχραιμα να τα βλέπεις εσύ και ψύχραιμα να πάμε και για την έφεση με κανένα βιντεακι μήπως και κερδίσουμε την έφεση στο sdna.
Ψύχραιμα να τους βλέπουμε να μας κλέβουν και απλά να σηκώνουμε τα χέρια ψηλά γιατί "δεν θέλουμε να γίνουμε σαν αυτούς".
Ψύχραιμα να μας ορίζουν πουτανογεννηματα σαν τον αρετοπουλο και εμείς να είμαστε σίγουροι ότι "όλα θα πάνε καλά".
Η ψυχραιμία μας έφαγε..

.................................................................................
Δίχως άλλα σχόλια από μένα, απλά γιατί δεν είναι τώρα η ώρα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:40

Οι ανακοινώσεις των εκπροσώπων τύπου στη σημερινή εποχή του κατακλυσμού media αποτελούν ανεπίσημη θέση μιας ΠΑΕ (λογίζονται δλδ ως nonpaper).Μόνο εγώ βρίσκω τα δικά μας soft? Συνέχεια διακρίνω μια τάση αόριστων απειλών,ειρωνίας και γενικά πολύ ντόρος για το τίποτα.Δυστυχώς το επίπεδο ΑΥΤΗ τη στιγμή θέλει ''αλητεία'' παντού.Και δεν είμαι σύμφωνος με τη θεωρία ''αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να πείς τότε μη μιλάς καλύτερα'' διοτί αυτοαναιρείται η θέση του.Αν προσπαθήσεις δε να συγκρίνεις τις τοποθετήσεις του με την αντίπερα όχθη ο Δημάτος είναι σχεδόν ανύπαρκτος προφανώς γιατί ο ρόλος του υποσκιάζεται απο τον καβούρια (στα πλαίσια one man show) και ο ευτραφής ακατονόμαστος (ίσως το πιο γλοιώδες υποκείμενο που θυμάμαι εγώ τουλάχιστον στο ελληνικό ποδόσφαιρο) κυριαρχεί.Με αλητεία? ναι ίσως αλλα πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε.Θεωρώ οτι και κάτι αντίστοιχο χρειαζόμαστε εκεί αλλά και σε άλλους τομείς πχ νομικό
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:48

Spiros_S έγραψε:Για να ξεθάρεψε έτσι αυτός, σίγουρα κάτι καλό έχει που βλέπει 5 μέρες τώρα.

Κι εγώ έτσι πίστευα Σπυράκο μου, αλλά, όπως είδαμε (έως τώρα) και οι δυο μας κι όλοι, "άνθρακες ο θησαυρός"...
Ας περιμένουμε όμως μέχρι την εκδίκαση της έφεσης και το "σκεπτικό της απόφασης της" και μετά βλέπουμε...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 07 Μαρ 2018, 14:14

goran 64 έγραψε:[color=#000080]Μακροσκελή ανάρτηση στο facebook, έκανε ο υπεύθυνος επικοινωνίας της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., Κυριάκος Κυριάκος, με... καλημέρες προς Σκολαρίκη, Αρετόπουλο, Γκαρσία, και όχι μόνο.

Ο Κυριάκος Κυριάκος έκανε αναφορά σε καινούργιους και παλιούς «συνασπισμούς», αφήνοντας αιχμές και για πρωτοσέλιδο αθλητικής εφημερίδας... φωτογραφίζοντας την "Live Sport"...

Αναλυτικά τα όσα ανέφερε ο Κυριάκος Κυριάκος:

«Καλημέρα και ψυχραιμία!

Καλημέρα σε καινούργιους και παλιούς «συνασπισμούς», σε φίλους, «φίλους» και αντιπάλους...

Καλημέρα κα Σκολαρίκη και προϊστάμενοι, κε Αρετόπουλε, αγαπητέ Όσκαρ, φαβορί και αουτσάιντερ...

Καλημέρα από τον Π.Α.Ο.Κ. που θα βρίσκετε μπροστά σας πιο δυνατό με κάθε χτύπημα που επιχειρείτε να του δώσετε...

Δεν αξίζετε καμιά προσπάθεια να μιλήσουμε στη γλώσσα σας. Δεν αξίζετε καμιά προσπάθεια να σας μιλήσουμε.

Τα λέτε όλα τόσα χρόνια και ειδικά φέτος μόνοι σας. Μας κάνατε το καλό να μείνουμε μόνοι μας. Μας είναι αρκετό.

Καλημέρα στο κοινό που διαβάζει μόνο τίτλους γιατί του κρύβουν το υπόλοιπο κείμενο.

Καλημέρα στους φιλάθλους της...Σερβέτ και της Ξαμάξ, στους διοργανωτές του πρωταθλήματος Ελβετίας, στους υποκριτές με τα κροκοδείλια δάκρυα.

Εδώ είμαστε, καλημέρα και ψυχραιμία!

Το ξαναλέω. Εδώ είμαστε! Πείτε εσείς τώρα τα δικά σας πάλι...

ΥΓ: Για όσους δεν κατάλαβαν...Εξαιρετικό πρωτοσέλιδο της αθλητικής εφημερίδας με τη νέα ιδιοκτησία. Και τι ωραίος συνδυασμός χρωμάτων!»

από SDNA



Ρε συ αυτος διαβαζει Νικολα(Nikolasf) :o η ειναι η ιδεα μου .Καλημερα κυρ κυρ...Καλημερα.. :?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 14:57

Και οι δύο παίζει να κόλλησαν Χατζηνικολαου(λ)ίτιδα θαρρώ... :lol: :lol: :lol: :lol: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Βαθύ Mαύρο » Τετ 07 Μαρ 2018, 17:05

Για να καταλάβω. Πέραν από την υπόθεση της τιμωρίας του ΠΑΟΚ, υπάρχει και το ζήτημα των ευθυνών σε προσωπικό επίπεδο αρκετών που παρανόμησαν στην υπόθεση (Δικαστής, διαιτητής κλπ). Αυτοί θα τη βγάλουν καθαρή ? Δεν θα αναζητήσετε τις ευθύνες τους ? Σε όλα τα επίπεδα, ποινικό, πειθαρχικό, αστικό με αξίωση αποζημίωσης ? Αν δεν κάνετε τίποτα, να το ξέρετε ότι στην επόμενη αντίστοιχη περίπτωση, θα κάνουν ακριβώς τα ίδια οι ίδιοι ή κάποιοι άλλοι που θα βρεθούν στη θεσούλα τους. Θα σκεφθούν, αφού δεν μας κυνήγησαν, δεν φοβόμαστε ούτε υπολογίζουμε τίποτα, θα τους ξαναστήσουμε. Καμία συνέπεια δεν θα έχουμε. Δεν ξέρω. Με ποσταρίσματα και ευφυολογήματα δεν βγαίνει τίποτα. Δεν πολεμάς έτσι.
Βαθύ Mαύρο
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 22:25

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 13 Μαρ 2018, 11:50

Πρεπει ν αρχισουμε ν απανταμε σ ολη αυτη τη παραπληροφορηση ΑΜΕΣΑ.Ακουγονται τερατα που καμια σχεση δεν εχουν με την πραγματικοτητα και διαμορφωνεται η κοινη γνωμη κατα το δοκουν των βρυκολακων.Ισως να πεσει και καμια μυνηση.Δε μπορει να τους αφηνουμε ανεξελεγκτους να λενε οτι θελουν
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 13 Μαρ 2018, 13:03

Ρε μαν, καμια αντίδραση θα εχουμε;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 13 Μαρ 2018, 13:07

Παιδιά έχει πέσει σύρμα κλειστά μικρόφωνα.
Το έγραψε και ο ίδιος χθες με ενα μικρο μηνυμα.

Ας ελπισουμε να ειναι τακτικη
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες