Kυριάκος Κυριάκος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 29 Μάιος 2017, 00:17

Ευστοχος για ακομα μια φορα.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 29 Μάιος 2017, 00:23

Κακέ. :twisted:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 29 Μάιος 2017, 00:28

ABOLEYTOI έγραψε:
Kυριάκος Κυριάκος στο facebook έγραψε:Η στιγμή δίνει εντυπώσεις, ο χρόνος δίνει απαντήσεις.

Σαν να βλέπω μπροστά μου τον καρπαζοεισπράκτορα της τάξης, να βρίσκει παρηγοριά στην Θεία Δίκη, που κάποια στιγμή ΘΑ έρθει.
Ωστόσο, μέχρι να ξυπνήσει η θεία η Ευριδίκη, η ζβερκιά πάει σύννεφο.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Αύγ 2017, 16:31

"Κύριε" (που ο Θεός να σας κάνει δηλαδή) υπεύθυνε επικοινωνίας της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., σε σας απευθύνομαι... :shock:

Αυτό το "χιούμορ" που βγήκε δημόσια σήμερα μετά την κλήρωση με τους Σουηδούς, για την "ώρα που ακούγονται στην Θεσσαλονίκη τα ονόματα Αναστασιάδης, Τούντορ και Παπαγιαννόπουλος" ήταν δικής σας "έμπνευσης"? :oops:

Λίγος σεβασμός σε ανθρώπους που πέρασαν και πρόσφεραν στον Π.Α.Ο.Κ. από εσάς και την Π.Α.Ε. δεν βλάπτει... :evil:

Ν Τ Ρ Ο Π Η ... Σ Ο Υ !!!!

Κοντεύετε την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. διαδικτυακό καφενείο κι αντί να αποκεφαλιστείτε, δεν σας ακουμπάει κανένας!!!! :twisted:
Τρίζουν τα κόκαλα του αείμνηστου και ίσως μοναδικού ως τώρα ΜΕΓΑΛΟΥ Προέδρου μας Γιώργου Παντελάκη... :(



Υ.Γ. Ντρέπομαι ακόμα και να ανεβάσω το ΑΡΔθρο του sport24 με το ακριβές twitάρισμα της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., το οποίο υπάρχει στην Κεντρική μας, στην στήλη "τι γράφουν τα ΜΜΕ για τον Π.Α.Ο.Κ." και πέρασε ασχολίαστο!!!! :o
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό logios » Παρ 04 Αύγ 2017, 16:47

Είσαι υπερβολικός
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 04 Αύγ 2017, 16:47

Δε θα πολυδιαφωνησω αλλα στα πλαισια του χιουμορ δεν τους προσβαλει.
Μην ψαχνουμε παντα κατι στραβο.
Ψωμι φαγανε και αυτοι.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Αύγ 2017, 16:56

Ψωμί φάγανε κατόπιν των συμφωνιών που κάνανε και τηρήθηκαν sourme...Ελεημοσύνη δεν τους προσφέραμε... 8-)

Δηλαδή όλο αυτό μπορεί να θεωρηθεί από έναν Π.Α.Ο.Κ.τσή οπαδό περισσότερο "ίσιο" παρά "στραβό"? :roll:



Logios γιατί υπερβολικός? Απ το μυαλό μου το βγαλα ή δεν είναι "χιούμορ" της έσχατης ποιότητας", αν μη τι άλλο? :?

Το επίσημο twiter της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. το ανέβασε, όπως κάποτε την φωτό με τις μπαλαρίνες... :shock: :oops:

Μετά αναρωτιόμαστε γιατί "είμαστε επικοινωνιακά ανύπαρκτοι" και μας γλεντάνε οι χαβουζοϋπάνθρωποι... :roll:

Κάθε αποτυχία έχει και τις αιτίες της, οπότε ας τις βρει πια ο Ιβάν κι ας τις διορθώσει για να πάμε καλύτερα!!!! :geek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 04 Αύγ 2017, 19:25

Εσύ γκοραν με κάποιον στράβωσες στην δουλειά; και ξέσπασες εδώ :) :) μην απαντήσεις με κανέναν σεντόνι :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 04 Αύγ 2017, 19:25

logios έγραψε:Είσαι υπερβολικός
Μερικές φορές είναι

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 04 Αύγ 2017, 19:39

Δεν ειρωνεύεται τους συγκεκριμένους, αλλά αυτούς που ζητάνε πίσω Άγγελο κτλ.....έναν ξέρω εγώ που είχε ζητήσει Άγγελο σε ένα σχόλιο (που αποτέλεσε αφορμή να γίνει και άρθρο από το μαλάκες24).......έναν όμορφο με μούσι που τρόλλαρε όλο το σύμπαν...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:02

eorptol1 έγραψε:Εσύ γκοραν με κάποιον στράβωσες στην δουλειά; και ξέσπασες εδώ :) :) μην απαντήσεις με κανέναν σεντόνι :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έχεις κάτι να απαντήσεις σε όσα αναφέρω αδερφέ, με χαρά θα το διαβάσω... 8-)
Τις άνοστες εικασίες σου κράτα τες για τον εαυτό σου σε παρακαλώ πολύ... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:05

RoMaN έγραψε:Δεν ειρωνεύεται τους συγκεκριμένους, αλλά αυτούς που ζητάνε πίσω Άγγελο κτλ.....έναν ξέρω εγώ που είχε ζητήσει Άγγελο σε ένα σχόλιο (που αποτέλεσε αφορμή να γίνει και άρθρο από το μαλάκες24).......έναν όμορφο με μούσι που τρόλλαρε όλο το σύμπαν...


Ειρωνεύονται οι υπάλληλοι τους "πελάτες" RoMaN και το αφεντικό ακόμα δεν τους πήρε το κεφάλι? :? :roll:
"Με ξένα κόλλυβα" ξέρεις πόσα μνημόσυνα σε κάνω εγώ? ;)



Υ.Γ. Με την φωτό με τις μπαλαρίνες που είχαν ανεβάσει πρόπερσι, ποιον ειρωνευόντουσαν τότε? :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό 7sins » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:10

δηλαδη το "τιτιβισμα" του επισημου ΠΑΟΚ και τονιζω το επισημο εχει κανενα νοημα? προσφερει κατι ουσιαστικο η εστω θετικο στην ομαδα? μεσα απο την υπερβολη ο Γκοραν εχει δικιο
ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τιτλους, αλλα για να μην βαριομαστε!
οπου δεν υπαρχει λογικη υπαρχει σκοπιμοτητα

Α ξέχασα. ειμαι και εγω στο παρεακι του τσατ.
Άβαταρ μέλους
7sins
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2016, 21:45

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:49

εμενα μου κανει κατι σαν φιλοφρονηση στον παπαγιαννοπουλο και στον αναστασιαρχη.
σαν μπηχτη στον τουντορ
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Kυριάκος Κυριάκος

Δημοσίευσηαπό logios » Παρ 04 Αύγ 2017, 21:59

Η ομάδα μέσα από το τιτίβισμα συμμετέχει σε όσα λέγονται, τίποτα παραπάνω.
Σε κάρφωσε Τουντορα ο Παπαγιαννόπουλος που ήταν επιλογή Αναστασιάδη και τον έδιωξες.
Κάνεις την τρίχα τριχιά για να μην πω παλαμάρι

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες