Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 07 Μάιος 2015, 13:32

Ήδη ο αρρενωπός Γερούν δήλωσε ότι η ελάφρυνση του χρέους δεν είναι ταμπού.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 07 Μάιος 2015, 16:39

ακολουθει και αυτος τον δρομο των "ποδοσφαιριστων" που φευγουν απο την ομαδα και κατα 99% καταληγουν σε κατι ανω ραχουλες γιατι μεχρι εκει ειναι το επιπεδο τους...τοση εκτιμηση υπαρχει για το εργο του κ Βρυζα στην αγορα των τεχνικων διευθυνταδων βλεπετε...

στα τσακιδια και ακομα παραπερα...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:06

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ήδη ο αρρενωπός Γερούν δήλωσε ότι η ελάφρυνση του χρέους δεν είναι ταμπού.


Όλη η φύση χαμογελάει τέλος τα πάντως είδους grexit.....εφυγε ο κακος ο 666.....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:12

για σου ρε φιλε........

ειχες την τυχη σαν ποδοσφαιριστης να παιζεις στον ΠΑΟΚ.....

εκανες τους αγγλους εκει καπου στο 80 λεπτο να τραβανε τα μαλια τους και εμενα τον ποιο χαρουμενο ανθρωπο τοτενες.....

ακουσες πολλα ....εφυγες και ξαναγυρισες γιατι εισαι ΠΑΟΚ...

ειχες την ατυχια να γινεις παραγοντας ....τι το ηθελες...στον ΠΑΟΚ

ας προσεχες.....

καλη τυχη οπου και αν πας....αν εχεις καποιο παραπονο διασκεδαστο με τον επομενο που λιαν συντομος θα πεσει
στην γκιλοτινα του λαου του ΠΑΟΚ

δεν γινετε αλλιως αφου....ετσι αστροναυτη?????

ρε λιγο αξιοπρεπεια ρε και αφήστε για τις...αδερφες ....τους χαρακτηρισμους και τις καταρες

ποιος εχει σειρα τωρα????
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5996
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό tad » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:16

Αδερφέ μου Σέρα ...
πως μιλάς έτσι για τον τεχνικό διευθυντή ... εεε συγνώμη ... τον εκτελεστικό ... εε συγνώμη ξανά ... τον πρόεδρο ήθελα να πω ... ή κάνω πάλι λάθος ???? ... αυτόν μωρέ που έχει εδώ και 8 ολόκληρα χρόνια με τον έναν ή τον άλλο τρόπο εξουσία στον μεγαλύτερο σύλλογο της Ελλάδας ... στην καψούρα μας ... !

δεν σέβεσαι τίποτα αδερφέ και θα στην πέσουν τα παλικάρια μας από εδώ μέσα να σου πουν για το θεάρεστο έργο που αφήνει πίσω του ο Ζήσης μας ...

υποσ.
το θέμα Σέρα δεν είναι ότι ο Ζήσης καταλήγει στην Βέροια ... το θέμα είναι ότι καταλήγει σε μία ομάδα με εντελώς αόριστο ιδιοκτησιακό καθεστώς (βλέπε αρβανιτίδης, σκάνδαλα, καρυπίδης, μαρινόπουλους, κλπ), για να κάνει την δουλειά του κουμανταδόρου ...
όπως επίσης σημαντικό είναι το θέμα ότι έτσι αξιολογεί ο ίδιος τον ευατό του ... τόσες είναι οι φιλοδοξίες του ...

το τραγικότερο όμως όλων δεν είναι τι κάνει ο Ζήσης και ο κάθε Ζήσης ... το θέμα είναι τι κάναμε εμείς τόσο καιρό και ποιον είχαμε στο κουμάντο της ομάδας μας ... ποιος πήρε τις αποφάσεις που ξενέρωσαν όλον τον κόσμο ...

ελπίζω τώρα που επιτέλους φεύγει να φύγει μαζί του όλη η αρνητική ενέργεια ... όπως επίσης και όλοι οι άλλοι που έχουν κάνει κακό ή εκείνοι που είναι λίγοι για τον ΠΑΟΚ ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:24

από ότι μαθαίνω στη Βέροια θα εισπράττει περίπου 150 χιλιάδες ευρώ ετησίως συν τα παρελκόμενα (σπίτι -αν και μάλλον θα μένει ΚΑΙ στη θεσ.νικη-, μεταφορικά κτλ κτλ). φυσικά, όλα τα παραπάνω βασίζονται σε καφενειακού επιπέδου συζητήσεις και δεν μπορώ να δηλώσω ότι είμαι 100% σίγουρος για τα ποσά που ακούγονται. :?

επίσης παρακαλώ, εκφραστείτε ελεύθερα αλλά με σεβασμό και στους άλλους σχολιαστές. δεν θέλω να επέμβω σε σχόλια και δεν θα το κάνω γιατί θεωρώ ότι είστε ώριμοι αρκετά ώστε να διαχειριστείτε ορθά ένα τόπικ που σύντομα θα...κλείσει.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:28

ρε παιδια τον ζησαο ο καρυπ θα τον πλερωνει? 8-)
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:32

βασικά ace ένας μου είπε ότι τον στέλνει ο Ιβάν για να κάνει κουμάντα με τον καρυπίδη και πλυντήρια κτλ κτλ.

αλλά δεν τον έδωσα ούτε καν σημασία. κυρίως γιατί είναι... άρρωστος γαύρος. ναι, από αυτούς που τους φτύνεις και νομίζουν ότι βρέχει...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:38

K_geo έγραψε:βασικά ace ένας μου είπε ότι τον στέλνει ο Ιβάν για να κάνει κουμάντα με τον καρυπίδη και πλυντήρια κτλ κτλ.

αλλά δεν τον έδωσα ούτε καν σημασία. κυρίως γιατί είναι... άρρωστος γαύρος. ναι, από αυτούς που τους φτύνεις και νομίζουν ότι βρέχει...


συγνωμη και εγω γαυρος ειμαι που ρωταω ποιος θα τον πλερωνει? :evil: αν και οι γαυροι δεν πρεπει να μιλανε για τα επομενα 1241235416241541265 χρονια οσον αφορα τον τομεα παραρτημα
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:43

:D

ουτε καν.

άλλο εννοώ ρε περίπτωση.

ότι είμαι σίγουρος πως κάποια στιγμή, καθώς είναι εύκολο κομμάτι για να προπαγανδίσεις ;) , μπορεί να δούμε να γράφει κάτι τέτοιο ο νικομλκοτέτοιος στη χαζέτα.

εννοείται ότι σαν σκέψη μπορεί να περάσει, και εμένα μου πέρασε, ειδικά για το θέμα των χρημάτων!

αλλά τονίζω το ποιος μου το ανέφερε περί πλυντηρίων κτλ με μεγάλο πάθος μάλιστα! ;)

τπτ λιγότερο, τπτ περισσότερο...

και ελπίζω ότι δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση!

:nairepaok:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 07 Μάιος 2015, 17:44

tad έγραψε:Αδερφέ μου Σέρα ...
πως μιλάς έτσι για τον τεχνικό διευθυντή ... εεε συγνώμη ... τον εκτελεστικό ... εε συγνώμη ξανά ... τον πρόεδρο ήθελα να πω ... ή κάνω πάλι λάθος ???? ... αυτόν μωρέ που έχει εδώ και 8 ολόκληρα χρόνια με τον έναν ή τον άλλο τρόπο εξουσία στον μεγαλύτερο σύλλογο της Ελλάδας ... στην καψούρα μας ... !

δεν σέβεσαι τίποτα αδερφέ και θα στην πέσουν τα παλικάρια μας από εδώ μέσα να σου πουν για το θεάρεστο έργο που αφήνει πίσω του ο Ζήσης μας ...

υποσ.
το θέμα Σέρα δεν είναι ότι ο Ζήσης καταλήγει στην Βέροια ... το θέμα είναι ότι καταλήγει σε μία ομάδα με εντελώς αόριστο ιδιοκτησιακό καθεστώς (βλέπε αρβανιτίδης, σκάνδαλα, καρυπίδης, μαρινόπουλους, κλπ), για να κάνει την δουλειά του κουμανταδόρου ...
όπως επίσης σημαντικό είναι το θέμα ότι έτσι αξιολογεί ο ίδιος τον ευατό του ... τόσες είναι οι φιλοδοξίες του ...

το τραγικότερο όμως όλων δεν είναι τι κάνει ο Ζήσης και ο κάθε Ζήσης ... το θέμα είναι τι κάναμε εμείς τόσο καιρό και ποιον είχαμε στο κουμάντο της ομάδας μας ... ποιος πήρε τις αποφάσεις που ξενέρωσαν όλον τον κόσμο ...

ελπίζω τώρα που επιτέλους φεύγει να φύγει μαζί του όλη η αρνητική ενέργεια ... όπως επίσης και όλοι οι άλλοι που έχουν κάνει κακό ή εκείνοι που είναι λίγοι για τον ΠΑΟΚ ...


οπως τα λες tad αδερφε μου...

ενας λεκες και τιποτα παραπανω ο "κυριος"...

μακαρι να δουμε ασπρες μερες στο μελλον...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Fawkes » Πέμ 07 Μάιος 2015, 18:33

Το να χρησιμοποιούμε άσχημες εκφράσεις για κάποιον σαν τον ΖΒ τώρα που οριστικά έχει φύγει, ανεξάρτητα με την γνώμη που έχει ο καθένας για τον ρόλο του τα τελευταία χρόνια στην ομάδα, δείχνει αποπροσανατολισμό και τονίζει την μεγάλη επηρροή των ραδιοφωνατζήδων στην σκέψη μας. Δεν είναι ΠΑΟΚ συμπεριφορά αυτή. Είναι σα να βρίζουμε μια γυναίκα την οποία έχουμε χωρίσει εμείς. Μην ξεχνάμε οτι τον Βρύζα δε μας τον "φόρτωσε" κανείς. Εμείς του ζητήσαμε να γυρίσει όταν ήταν να πάει στον βάζελο.
Ο λαός είναι μια κοινωνία ανθρώπων πολύ αχάριστη
Άβαταρ μέλους
Fawkes
 
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2009, 13:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 07 Μάιος 2015, 20:18

Καημό το έχω μια φορά να συμφωνήσουμε, ρε συ Σέρα!

Ποια "τσακίδια, ρε φίλε, για τον Βρύζα; Είμαστε με τα καλά μας; Πες τον ανίκανο, πες τον άσχετο, πες τον αποτυχημένο... αλλά στα "τσακίδια"; Ξέρεις, έχει υπάρξει και ποδοσφαιριστής μας κάποτε, με μεγάλη προσφορά!

Μην μηδενίζετε και μην ισοπεδώνετε τον άλλον!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 07 Μάιος 2015, 20:19

kataramenos5 έγραψε:Εικόνα

Που ναι ο Αλε οταν τον χρειάζεσαι... :D

Εικόνα
Για πάρτη σου κατ5!
Στις χαρές μας!
Ας ελπίσουμε μόνο ότι ο επόμενος δεν θα είναι τόσο φιλοφιλότιμος.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Πέμ 07 Μάιος 2015, 20:32

Dinos_Liverpool έγραψε:Καημό το έχω μια φορά να συμφωνήσουμε, ρε συ Σέρα!

Ποια "τσακίδια, ρε φίλε, για τον Βρύζα; Είμαστε με τα καλά μας; Πες τον ανίκανο, πες τον άσχετο, πες τον αποτυχημένο... αλλά στα "τσακίδια"; Ξέρεις, έχει υπάρξει και ποδοσφαιριστής μας κάποτε, με μεγάλη προσφορά!

Μην μηδενίζετε και μην ισοπεδώνετε τον άλλον!

Φίλε Ντίνο για τη μεγάλη προσφορά μην βάζεις το χέρι σου στην φωτιά
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες